Rytíři jedi za Mandalorianských válek a za Občanské války

Seznam osobností galaxie ze všech možných období.

Moderátor: Archiváři

Rytíři jedi za Mandalorianských válek a za Občanské války

Příspěvekod Mastr Kavar » 29.8.2007 16:17:04

Mistr Vrook Lamar (Člověk)

Obrázek
Vrook v době Mandalorianských válek

Obrázek
Vrook v bojovém postoji

Meč: Normální, jednočepelový
Barva meče: zelená

Moudrý mistr, který byl mezi prvními, kteří zavrhli Revana a jeho společníky. Byl jedním z hlavních mistrů výcvikového střediska na Dantooine. Zároveň byl jedním z několika rytířů Jedi, kterým se podařilo uniknout z Dantooine před jeho zničením. Na Kattar, kde měla být tajná schůzka mistů, nešel, protože věděl co se stane, tím se vyhnul smrti. Pak se stal nejstarším členem rady na Corusantu, kde vytrval až do té doby, než se rytíři Jedi rozhodli schovat před sithskou hrozbou (Darth Nihilus a další). Schoval se na Dantooine, kde pomáhal zdejší vládě zastavit žoldáky a potlačit sběrače. Exile (Vypovězená) ho našel a donutil ho aby se sešel se starými mistry v zničené enklávě na Dantooine, což Lamar učinil. V enklávě taky nakonec zemřel. Podvodnice a žena pod pláštem lží Darth Traya z něho vysála životní sílu a Lamar splynul se Silou.


Mistr Kavar (Člověk):

Obrázek

Meč: Dva meče
Brava meč: Oba dva meče jsou modré

Rytíř jedi, který se vždy spíše koncentroval na boj než na sílu. Mandaloriané předpokládali, že to bude on, kdo povede proti nim tažení ale místo toho proti nim vyrazil Revan. Byl mistrem na Corusantu, a události na Dantooin se mu vyhnuli. Na Kattar chtěl jet ale na posledný chvíli si to rozmyslel. Na Corusantu vydržel až do té doby než se rozhodlo, že se rytíři jedie schovají. Kavar se schoval na Onderon. Pomáhal zde královně urovnávat záležitosti. Vědělo se o něm jenom to že se schovává ve stínech. Po letech ho našel Exile (Vypovězený), který ho donutil aby odešel na Dantooin, sejít se s starými mistry a přáteli z rady jedi. Předtím ještě absoloval bitvu proti generálu Vakluovy, který chtěl uchvátit trůn na Onderu. Všechno vyvrcholilo občanskou válkou na Onderonu. Kavar zachránil královnu a odletěl na Dantooin. Nakonec zemřel stejně jako mistr Vrook když z něho Darth Traya vysála život.
Mistr Zez - Kai - Elih (Člověk):

Obrázek

Meč: Dvojmeč
Barva meče: fialová

Starý mistr, který přišel na Malachoru V o svého padawana. Události na Dantooin se mu taky vyhnuli, protože sídlil na Corusantu jako jeden z hlavních mistrů v radě jedi. Kattaru se nezůčastnil. Po Kattaru, se jediové rozhodli že se schovají. Zez - kai - Elih se schoval na Nar Shadda. Nakonec ho ale našel vypovězený. Vypovězený (Exile) mistra donutil aby se sešel s Vrookem a Kavarem na Dantooin v enklávě rytířů jedie. Zemřel stejně jako Vrook a Kavar v enklávě na Dantooin. Darth Traya z něho s pomocí pradávné techniky sithů vysála sílu a tedy i život.


Mistrině Atris (Člověk):

Obrázek
Atris

Obrázek

Meč: Jeden meč, jednočepelový
Brava meče: Modrá, později červená

Byla první, která zavrhla Revana a ostatní rytíře jedi, kteří se k němu přidali v jeho boji s Mandaloriany. Byla to kronikářka v chrámu jedi na Corusantu. Dantooin se vyhnula. Místo toho se hned po Kattaru (Kde si všichni mysleli, že zemřela) schovala na Telos (do starého chladícího centra) kde si vybudovala chrám. Vytvořila si "gardu" ze služebných (Jakých si ochráňkyn). Které jí byli oddané a věřili tomu, že se chystá obnovit řád jediů. Zachránila pár holocronů z Dantooin i z Ossusu. Nakonec ale propadla temné straně, na kterou jí obrátila Darth Traya, poté co zabila mistry jedie na Dantooinu. Vypovězený ale nakonec přivedl Atris zpátky na světlo, a nová rada jí odsoudila k "domácímu vězení" na Telosu. Zde také stářím zemřela.


Mistr Vandar Tokare (Rasa neznámá):

Obrázek

Měč: neznámý
Barva meče: Neznámá

Starý mistr drobného vzrůstu, který se velmi podobal mistru Yodovi (Který se narodil o 3200 let později). Byl hlavním vedoucím a nejstarším členem rady v enklávě na Dantooinu. Byl to spíše diplomatický jedie, né bojovník. Pomáhal vymazat Revanovy vzpomínky a uprchl z Dantooin, když se jí Malak pokusil zničit. Pak taky vedl bitvu o Star Forge, z hlavní republikové lodě spolu s admirálem republiky. Zemřel na Kattaru, když se jediové snažili rozpoznat hrozbu, které čelili.


Mistr Zhar Lestin (Twi'lek):


Obrázek

Meč: Neznámý
Barva meče: Nznámá

Tento mistr cvičil Revana i Malaka. A později i Revana znovu, poté co mu rada vymazala pamět. Podařilo se mu uniknout z Dantooin, dřív než se Malakovi podařilo Dantooin obsadit. Zemřel na Kattaru o několik let později. Další informace o něm nejsou známé.


Mistr Dorak (Člověk):


Obrázek

Meč:Neznámý
Barva meče: Neznámá

Kronikář enklávy rytířů jedie na Dantooin. Taky se zajímal o vyřešení proč se jediové obrátili na temnou stranu síly. Podařilo se mu z Dantooin uprchnout před tím než Malak Dantooin obsadil. Zemřel na Kattaru. Další informace o něm nejsou známé.
Naposledy upravil Mastr Kavar dne 05.12.2007 21:55:44, celkově upraveno 13
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.
Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
 
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin

Příspěvekod Mastr Kavar » 20.10.2007 15:42:35

Mistrině Lonna Vash (Člověk):

Obrázek

Meč: Jednoduchý, jednočepelový
Barva meče: Stříbrná

Mistryně jedi, která seděla v radě rytířů jedi na Corusantu. Po katastrofě na Katarru se ukryla na Korribanu. Byla tam ale záhy uvězněna hrobkou (s několika místnostmi, samotná hrobka byla v jeskyni). Zachránila jí ale Bastila Shan, které pak Vash prozradila pár tajemnství. Do rozhovoru ale vstoupil Darth Sion. Vash zachránila Bastilu tím že jí odhodila a zavřela za ní dveře. Pak se Vash obětovala, a bojovala se Sionem. Který jí ale přemohl. Protože na Koribanu se do Siona vlévala ohromná moc temné strany. Pak bezvládné tělo Vash přivlekl do zničené, staré sithské akademie a pak jí umučil. Následně použil Vash jako návnadu na Vypovězeného. Vypovězený na Sionovu lest opravdu skočil, našel mistryni mrtvou.Naštěstí mistryně ještě předtím než jí umučili, získala přístupový kód ke zamknutým dveřím. A ten si zapsala do ukrytého datapadu. Tak zachránila Vypovězeného od smrti. Její tělo zůstalo v rozpadlé sithské akademii, kda nejspíš zůstalo ležet.
Naposledy upravil Mastr Kavar dne 01.12.2007 19:54:44, celkově upraveno 4
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.
Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
 
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin

Příspěvekod Mastr Kavar » 21.10.2007 21:54:45

Padawanka Bastila Shan (Člověk):


Obrázek

Světelný Meč: Dvojitý
Barva svatelného meče: Žlutá až zlatá
Strážce jedi

Padawanka, která se zůčastnila zajetí Revana a pak ho následovala na jeho cestě hledání Hvězdných map. Bastila vynikala uměním bitevní meditace. Čímž pomohla Republice vyhrát mnoho bitev, a tak zabránila jejímu rozpadu. Byla zvolena do útočného týmu, který měl zajmout Revana. Malá skupina rytířů jedi (s Bastilou) vnikla při jedné bitvě na Revanovu vlajkouvou loď. Poté co rytíři jedi a Bastila porazili Revanovy společníky, chtěli se "vrhnout" na Revana. Malak ale vypálil na loď svého bývalého mistra a málem Revana zabil. Bastila ale pomocí síly umožnila Revanovy přežít až do té doby než byl převezen na Dantooin. Kde mu mistři jedi vymazali paměť. Bastila pak měla velet útoku na Taris. Pomocí bitevní meditace chtěla bitvu zvrátit, ale musela v záchraném modulu uprchnout na Taris. Kde jí zajal jeden z tamních gangů . Revan (s vymazanou pamětí, a doměnkou že je voják Republiky) ale Bastilu zachrání a uprchne s ní na Dantooin. Bastila mu pak pomáhá hledat hvězdné mapy, klíče k nalezení Star Forge. Bastilu ale zajme Darth Malak (po Revanově údajné smrti pán ze sithu), a pomocí mučení jí obrátí na temnou stranu. Bastila se pokusí Revana (hodného) zabít, ale nepodaří se jí to, a Revan jí na Star Forge obrátí na světlo. Pak Bastila pomůže (pomocí bitevní meditace) vyhrát bitvu a zničit Republice Star Forge. Pak Revan zanechá Bastilu v Republice a sám odletí do neznámých krajů. Bastila se toulala po Republice a nalezle na Koribanu mistrini jedi Vash. Ta jí řekne pár informací o řádu jedi a pak se obětuje, aby zachránila Bastilu před Darth Sionem. Pak se setká s Vypovězeným, i když ona je schovaná (Vypovězený mluví pouze s Carthem). Další cesty Bastili nejsou známi.

Obrázek
Bastila zajímá Revana spolu s jediským útočným týmem
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.
Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
 
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin

Příspěvekod Arves Jace » 04.12.2007 17:09:27

Méně podstatní rytíř jedi:


Padawnka Belaya:
Obrázek

Rasa: Člověk

Jedna z padawanek v Enklávě na Dantooin. Měla pár potiček s Revanem a radila mu, ale jiné záznamy o ní nejsou.


Rytíř jedi Bolook:
Obrázek

Rasa: twi'lek

Jeden z mistrů jedi v Enklávě. Řešil případ vraždy na Dantooin. POžádal Revana o pomoc, ten mu opravdu pomohl a Bolook se za něho přimluvil u rady. Nejspíš zemřel při Malakově útoku na Dantooin.


Rytířka jedi Deesra Luur Jada:
Promiňte ale obrázek nejde načíst! Twi'lek má zelenou kůži a hnědou róbu.

Rasa: twi'lek

Jeden z rytířů jedi v Enklávě. Cvičil ho mistr Dorak, který ho vychval jako svého nástupce na post kronikáře akademie. Setkal se s Revan, když se přecvičoval na Enklávě a vyprávěl mu o terentacích (Nebezpečných tvorech, kteří byli znetvořeni temnou stranou síly). Když Malak zaútočil na Dantooin, Deesra neuprch a útok přežil. A vrátil se do ruin o pět let později. A nejspíš odešlel na Corusant a pak se nekdě schoval před sithy.


Rytíř jedi Nemo:
Obrázek

Rasa: člověk

Starý rytíř jedi v Enklávě na Dantooin. Žil v době Občanské války rytířů jedi. Jak většina mistrů věděl, že neznámý padawan v Enklávě je Revam a trošku Revana poučoval o přírodě na Dantooin a o jeho závěrečné zkoušce na padawana (Protože byl Revam zatím jenom učedník, né padawan!).
Rada ho následně poslala prozkoumat ruiny Rakatanské zřícenini blízko Enklávy. Tam nelazl Hvězdnou mapu, pak byl ale zabit droidy, kteří hlídali mapu.
Arves Jace
 


Zpět na Osobnosti galaxie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron