Další osobnosti Mandalorianských válek

Seznam osobností galaxie ze všech možných období.

Moderátor: Archiváři

Další osobnosti Mandalorianských válek

Příspěvekod Mastr Kavar » 03.9.2007 10:51:01

GO - TO:

Jeden z neúspěšnějších vůdců Centrály .Centrála je zločinecká organizace, která má několik vůdců. A jeden z nich je právě GO-TO. Vytvořil hologram, který ho zastupuje na všech jeho jednáních s lovci odměn a obchodnímy partnery. Ostatním namluvil že se bojí scházet se s nimi osobně a hologram vypadá jako on. V hologramu vypadá jako starší muž, s vousem a "vyholenou" hlavou. V né moc modním oblečení.

GO-To se snaží pomáhat Republice z krize po Občanské válce rytířů jedi.Věří, že k tomu aby byla Republika stabilní se musí zajastit tři planety:

Onderon: Kvůli jeho nenahraditelným zdrojům, a taky proto že je jako republiková "pevnost" vnějšího pásu.
Dantooin: Kvůli tomu že místo má histroický základ, a občané ho berou jako památku na rytíře jedi (Věří se že kdyby se měli rytíři jedi někdy sejít, sešli by se právě na Dantooin v rozbořené Enklávě) a proto že se snaží republika planetě pomoc.
Telos: Kvůli projektu obnovy, který se snaží obnovit zničený povrch planety (Zničen Malakem za Občanské války rytířů jedi).


Toto všechno se nakonec podaří Vypovězenému udělat, a tím stabilizuje republiku. Pak zničí i tři velké sithy, včetně Dartha Nihiluse, tím Republice pomůže ještě víc. Republika se stabilizuje. Vypovězený pak zjistí že GO-TO je ve skutečnosti droid, s IQ několik tisíc, který se záhadně ztratil při převozu na zpustošený Telos (Droidi se měli angažovat v projektu obnovy). Pak musel, kvůi svému naprogramování pomáhat Republice i když ho to většinou otravovalo a nechtěl to dělat.

GO-To taky vypsal odměnu za rytíře jedi.Chtěl se s nimi sejít pro to aby pomohli Republice. Mnoho lovců ale tu odměnu vzali jinak a začali rytíře jedi lovit a zabíjet.

Obrázek
GO-TO jako droid


Admirál Saul Karath:

Adminár Karath mě naučil všechno o tom být vojákem. Byl legenda v republikové flotile a pro mě hrdina.
Až do té doby než nás zradil!

- Carth Onasi

Životopis:
Saul býval slavným republikovým generálem v dobách Mandalorianských válek. Když zvítězil ve dvou bitvách mandalorianských válek, byl povýšen na admirála a vedl republikovou flotilu v bitvě o Serroco. Po válce zůstal v Republice a následně, když se oběvila sithská flotila se od Republiky odtrhl a začal sloužit Darth Revanovy, dal mu důležité poznatky o republikové strategii a dal mu kódy k přístupu do Republikových doků. Revan na ně zaútočil a zničil polovinu republikové flotily. Vedl sithskou flotilu do mnoha vítězství a byl to on kdo rozbombardoval Taris a Telos (Aby tak dokázal svou věrnost Malakovy). Když Revan (Již s vymazanou pamětí) hledal hvězdné mapy, Saul ho zajal na své lodi Leviathan. Zdělil Revanovy, že rozbombardoval Dantooin a zabil rytíře jedi (Což byla pravda, až na to, že rytíři jedi unikli, Saul pouze rozbombardoval Enklávu a planetu obsadil). Jenže Revan unikl z vězení a potřeboval se dostat na můstek Leviathanu (Z kterého mohl otevřit dveře do hangáru). Jenže, na můstku byl Saul. Revan bojoval se Saulem, porazil ho a smrtelně ho zranil. Carth Onasi (který byl s Revanem) se nad Saulem sklonil a Saul mu prozradil kdo je ve skutečnosti Revan (Protože Carth si myslel, že je jenom obyčejný jedi). Po těchto slovech Saul zemřel. Co se stalo s tělem se neví, ale nejspíš bylo někam odklizeno.

Údaje:
Planeta narození: Corellia
Druh: Člověk
Barva vlasů: Žlutá
Barva očí: Modrá

Obrázek
Umírající Saul Karath na Leviathanu

Obrázek
Saul Karath na můstku Leviathanu, těsně před svou smrtí
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.
Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
 
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin

Re: Další osobnosti Mandalorianských válek

Příspěvekod Lilith » 07.4.2012 13:22:19

Demagol

    Zemřel: 3,963 BBY na Osadii
    Rasa: zeltron
    Barva vlasů: bílé, původně rudé
    Barva očí: červené
    Barva kůže: červená


Demagol, vlastním jménem Antos Wyrick, byl zeltronský vědec. Jako dítě byl zajat iskallonskými piráty, od kterých se naučil většinu později nechvalně známých chirurgických praktik. Při mandalorianské invazi na Iskadrell byl Wyrick osvobozen a přijat do mandalorianské společnosti, bojovému umění ho učil přímo Mandalore Nezkrotný.

Po bitvě o Kuar, kde Ulic Qel-Droma zvítězil nad Mandalorem, začal být Antos fascinován Silou. Ukradl róbu arkanianského mistra Jedi, Arcy Jetha, a začal experimentovat s vlasy, které na róbě nalezl. Spolu s několika Mandaloriany založil školu a zároveň výzkumnou stanici na planetě Osadia nazvanou „Akademie Nové generace“. Zde se snažil pomocí experimentů vytvořit Mandalorianské rytíře - na Sílu citlivé Mandaloriany. Po mnohých neúspěších se prvním takovýmto dítětem stala holčička, kterou Antos pojmenoval Edessa („edessa“ znamená v arkanianském jazyce „triumf“). Edessa později přijala jméno Jarael.
Wyrick obchodoval s otrokářskou organizací zvanou The Crucible, dokonce jim jako platbu nabídl svou dceru, Chantique. I přesto otrokáři na Osadii zaútočili, školu zničili a většinu dětí unesli.
Antos dlouho hledal „své“ děti, ale bezúspěšně, nakonec se znovu přidal k Mandalorianům, tentokrát pod jménem Doktor Demagol.

Demagol se později stal mandalorianským Neo-křižákem, sloužil jako důstojník Mandalora Nejvyššího. Na dobyté republikové stanici Flashpoint založil výzkumné zařízení a zároveň vězení pro Jedie, kde se snažil pomocí krutých výslechů a testů pochopit principy a pochody Síly. Na stanici byl uvězněn i Alek Squinquargesimus, později známý jako Malak, a Jarael. Demagol měl podezření, že Jarael je osadijské dítě, ale než se stačil ujistit, uprchlý padawan Zayne Carrick infiltroval s pomocí mandalorianského dezertéra Rohlana Dyre stanici a lstí vězně osvobodil. Demagolovi se ale podařilo omámit Dyrea, a ten byl namísto něj poslán na Coruscant. V přestrojení za Rohlana pak Demagol cestoval se Zarrickem a jeho společníky v touze zjistit, jestli je Jarael skutečně Edessou.

Po odhalení Jaraeliné minulosti se skupina rozhodla zničit otrokáře z The Crucible, nicméně pokus selhal, když se do mise zapletla Chantique, Demagolova dcera, jež se snažila obrátit Carricka proti své sokyni, Jarael. A to se jí téměř povedlo. Jarael právě z toho důvodu opustila skupinu a v doprovodu Demagola odletěla na Wor Tandell.
Krátce na to se na Coruscantu probudil z komatu pravý Rohlan Dyre a identita přestrojeného doktora byla veřejně odhalena. V té době už ale Demagol najal na Wor Tandellu loď a vydal se s Jarael na Osadii, kde se měli skrývat jeho zbylé děti. Během cesty sám odhalil Jarael svou totožnost.

Na Osadii se střetl s Rohlanem, který mezitím přiletěl se Zaynem, souboj vyhrál jen díky tomu, že s Rohlanem mrštil Silou, ačkoliv mu v tu chvíli ještě nedošlo, že jde skutečně o silovou schopnost. Krátce na to zjistil, že jeho dcera všechny osadijské děti zabila. Všechny své naděje proto vložil do Jarael, ale Zayne mu sdělil, že její spojení se Silou nikdy nebylo dostatečně silné. Až tehdy, těsně před smrtí, Demagol zjistil, že je sám citlivý na Sílu.
Doktor Demagol zemřel záhy v souboji se svou dcerou Chantique.

Obrázek
Odmaskovaný Demagol

Obrázek
Demagol ve svém brnění
Uživatelský avatar
Lilith
Pašerák
Pašerák
 
Příspěvky: 748
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies


Zpět na Osobnosti galaxie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron