MYMPM - Výcviková loď

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vlna Fyodosu, ubykace

Tak už si to slyšel, není nic lepšího než mi to říct, a uleví se ti, pač budeš vědět, že nejsi jedinej, kterej to ví, kapišto?
Usmál sem se na něj pěkně z postele, a zamlaskal jsem, protože jsem měl v ústech stále pachuť divné zubní pasty, s kterou jsem si právě vyčistil zuby.
Můžu hádat? Že zistili že Elča a Corm sou sihtovgé? Že to zistili?? Ne? Tak povídej, co říkali.
Nedočkavě sem povídal, ale tak tiše, aby nás nemohl ten droid přerušit, protože to bych mu už potom opravdu něco udělal.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Vlna Fyodosu, ubykace

Poté co jsme se vrátili z umývárny, kam nás náš hlasitý droid zahnal, na mě můj spolubydlící zase začal tlačit, abych mu řekl o čem se mistři bavili.
<Ne. O tom ne.>
Odpověděl jsem ze zvyku sulustem. Pak jsem si uvědomil, že jím nemluví, ale už jsem to nepsal, on tomu nějak určitě rozuměl.
"Prý tahle loď ještě není příliš připravena a měli už nějaký problém se senzory. Mistr Linx se zdá být tím poněkud znepokojen."
Napsal jsem mu nakonec na datapad. Ten jsem pak sklidil a šel raději rychle spát, nechtěl jsem se dostat do problémů.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

vlna fyodosu, ubykace

Jako... zaváhám.
Přece jen, bude nás víc, nebudeme se bát hssissů nic.
Nicméně infiltruji sithskou organizaci a nerada bych u toho někomu ublížila. Nebo do toho zatáhla nevinné.
Ale zase musím zachovávat nenápadnost.
Takže jen pokrčím rameny.
Pokud chceš, tak pojď. Ale předem varuju, že to může být dost nebezpečné!

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Vlna Fyodosu:
Neboj, umím se o sebe postarat,
odvětím tiše Elinor z postele poté, co nás MU donutil se umýt a převléknout do pižama tak rychle, že jsem si ze svýho baťohu stačila vyndat jenom pižamo, nic víc.
Nechám to na zejtra, ráno bude dost času,
rozhodnu v duchu o čase, kdy si konečně vybalím věci.
Potichu vylezu ze svý postele a převlíknu se zpátky do svýho normálního oblečení, protože v bílém pižamu by mě někdo uviděl spíš. Do kapsy šáhnu pro dva gumový ewoky, který si vezmu, ostatní nechám na chočení zvířat, kdyby byly potřeba...
Tak co? Jdeme?
špitnu na svojí kamarádku další otázku po asi pěti minutách, kdy by měl být MU už dávno pryč.
Obrázek

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Zlé sithské plavidlo se strašlivým sithským názvem Vlna Fyodosu, Sithský zkažený Archív:

Hledán informací v Archívu proběhlo přesně podle očekávání - tedy že jsem nic nenašel, neboť archívy jsou přece od toho, aby v nich byli uložené informace v bezpečí a nikdo si je už nikdy nemohl přečíst. Naštěstí se mi podařilo najít něco málo o sithském plavidle, na kterém se zrovna nacházím. Ovšem to mi nepřipadalo jako dostatečná náplast na mou zraněnou pýchu (zraněnou proto, že se vyhledávaní ukázalo býti zákeřné - téměř jakýkoliv můj pokus vyhodnotilo jako chybný požadavek, neboť se určitě k jeho využívaní používal nějaký šifrovací jazyk, což ale moc k sithům nešlo).
Nesnáší tyhle hnusné sithské Archívy!
Nahrál jsem všechno co jsem našel do datapadu a začal přemýšlet nad další destilací mého čmuchání. Nechal jsem si kvůli tomu vyvolat obrázek rozvržení lodi a zastavil jsem se nad konstrukční místností ve třetím patře, neboť jsem dostal skvělý nápad.
Zprovozním svůj světelný meč!!
Okamžitě vypnu konzoli a chci běžet do třetího patra, když v tom si uvědomím, že vlastně nevím, jak ten meč mám zprovoznit. Znovu zapnu konzoli a, doufajíc že to znovu nenapíše chybný požadavek, nechám si najít informace (a hlavně návod) o tvorbě světelných mečů. Pak kvapně vyrazím do konstrukční místnosti, využívaje přitom k navigaci ukazatele a plánek lodi v datapadu, přičemž si přes své nadšení nevšimnu, že jsem celou dobu nebyl v archívu sám.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

MU slídící po neposlušných younglingdíncích, kteří nebyli ve svých pokojíčcích, a které musí najít a řádně uložit.

Poté co výchovný droid uložil děti, které se nacházeli po večerce na svých pokojích a opustil sektor ubikací pro younglingy, vydal se hledat zbylé neposedy. Jeho procesor jako velice pravděpodobnou možnost výskytu opozdilců vyhodnotil jídelnu, do které se tedy vydal nejdříve. Kolébavým, leč rychlým krokem tak dorazil velice brzy, avšak v této místnosti ani po cestě do ní nepotkal žádné dítě. Kdyby droid měl nainstalované zklamání, určitě by ho teď pocítil, protože byly jeho výpočty chybné, avšak protože nic takového jako zklamání neovládal, nemohl ho ani pocítit a tak vyhodnocoval jako pravděpodobná další a další místa, která také obrážel. Jedno z nich byla i knihovna, do které se právě chystal vstoupil, leč dveře se otevřely těsně předtím, než je sám stačil aktivovat.

Jaká to náhodička!

Zaradoval by se droid ve svém procesoru, kdyby však znal něco jako je radost, výsměch, ironie, škodolibost nebo cokoli podobného, což by mu umožnilo se zaradovat.
Před Emjůem stál totiž jeden z malých padawanů. nikdo jiný než Corm. Než ten však stačil jakkoli zareagovat, již ho chytla jemně, avšak pevně ruka droida, který se zdviženým ukazováčkem druhé ruky začal chlapce hubovat.

Tak tady tě máme, nezbedníku! To nevíš, že jsi měl být už dávno v postýlce a spokojeně spinkat?! Co by tomu řekl mistr Linx, kdyby věděl, jak se potuluješ po chodbách v době, kdy už máš být v postýlce? Pročpak se tady potuluješ a cos vůbec hledal v archívu takhle pozdě v noci? No povídej, chlapečku!

Emjův výchovný a hubovací protokol jel na plné obrátky, avšak ani při něm se nevytratila určitá zdrobnělá slova, o nichž si programátoři zřejmě mysleli, že budou mít pozitivní vliv na děti. Droid teď čekal na to, co mu chlapec odpoví, přičemž současně vyhtovoval rozhodnutí, jak s ním dále naloží.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vlna Fyodosu:
MU se povede přehlédnout, že Christiana s Dllem uložil do společného pokoje, i když Christian měl ležet ve vedlejším pokoji. Chrisovi se nakonec povede přesvědčit Dlla k odpovědi, ale ten potom utne další komunikaci tím, že se rozhodne spát.

V knihovně mezitím MU odchytne Corma, který porušil večerku a snaží se droidovi neúspěšně vykroutit. Další 'uprchlík' Strich se včas schová mezi regály a vyděšeně sleduje, co bude droid s chyceným Cormem dělat. Cormovi se do té doby povedlo o stavbě světelných mečů zjistit pouze to, že k tomu potřebuje krystal, který je základní součástí meče. Pravopisné chyby, špatně napsaná slova mu totiž stále komplikovaly jeho snahu z Archívu něco vydolovat.

Vzdáleni od lovce neposedných younglingů MU se dvě dívky nenápadně dostaly až do zahrady lodě. Právě za nimi zaklaply dveře, aby stanuly v notně potemnělé zahradě, což mělo simulovat přirozený denní cyklus a celé to tedy budilo ponurou a temnou atmosféru.

Jediné, co se doposud zdálo jako klidné, byl let samotné lodi, ale ta s sebou nejprve prudce škubla a pak se několikrát otřásla. Další věc, která už následovala, bylo utlumení všech světel do nouzového modrého režimu a znějící poplach.
Loď je pod útokem ! Opakuji, jsme pod útokem a hrozí nám nalodění !
ozve se lidský hlas kapitána, který se pomocí reproduktorů roznáší rovnoměrně po celé lodi. Ta se znova několikrát otřese, než otřesy konečně ustanou, jenom poplachy pokračují dále ve svém znění.

Je jasné, že to museli slyšet všichni po celé palubě lodi. Všechny dveře do zahrady v 1. a 2. patře se nouzově uzavřely a nelze je otevřít. Uzávěrkou(kompletní) trpí i všechny technické sekce lodi(především záď), sprchy nefungují, záchody taktéž. Na lodi svítí pouze tlumená modrá světla a neustále zní poplach.
------------------
Pořadí odpovědí je libovolné, pouze děvčata(Eli a Funny) nemohou ze zahrady a Corm je v držení MU(může zkusit využít onoho poplachu).
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Vlna Fyodosu

Už jsem téměř usínal, když se rozezněly sirény. Tak se lekl, že v první chvíli zalezl co nejdále pod peřinu, až jsem z pod ní vylezl druhou stranou.
Pak jsem se trochu uklidnil a vyhlédl z pokoje, protože jsem tam samozřejmě nic nezjistil, tak jsem se raději vrátil do pokoje a pokusil se zalézt pod postel.
to že by se na loď měl někdo nalodit mě dosti vyděsilo.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vlna Fyodosu

Pomalu sem otevřel oči - a to doslova, i když sem nic neviděl.
Uh, co se děje? To už je ráno?
Podívám se na svého Solluského kamaráda, jak zalézá pod peřinu a poté vybíhá ven. Poté se akčně vrátil, a snažil se nacpat pod postel.
Hmm, tak asi nic důležitýho, když chce ještě spát. Musím se jít vymočit.
Vylezl jsem z postele a zamířil si to na toalety. Rozepnul jsem si poklopec a...
Sakra, jaktože nefungujou, co mám teďka dělat sakra? Ty problémy s lodí jsou horší než jsem si myslel.
Poraženě svěsím hlavu a vrátím se zpět do pokoje, kde se snažím v posteli usnout.
Dobrou noc.
Povím zalezlému spolubydlícímu, obrátím se na bok a zavřu oči.



Ty voe, malý dítě co nutně potřebuje na záchod a záchody nefungujou. To je tak obrovskej potenciál k psaní a ty ho necháš jen tak usnout? To je asi docela flegmatik, co? :D MrTukan
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vlna Fyodosu:
Dll na poplach zareagoval téměř okamžitě a po rychlém obhlédnutí situace venku si zalezl pod postel, kde očekával dění věcí příštích. Rozespalý Christian se pokusil dojít na záchod, který však k jeho zklamání nefungoval a znovu si tedy lehnul, poplach, nepoplach. A zatímco Christian usínal, tak Dll vyděšeně sledoval dveře z pokoje z pod své postele. Sledoval je asi pět minut, než se otevřeli a v nich se objevila postava, která v ruce držela světelný meč. Když se však Dll podíval pozorně, tak v postavě rozpoznal mistra Haiku.
Děcka, jste tu ? Vstávejte, musíme se rychle přesunout, než nás najdou. Vemte si něco rychle na sebe a něco s sebou ... a nevíte kde jsou ostatní ? Ostatní pokoje jsou prázdné ...
pronesl spěšně mistr Haiku, který vypadal připravený a cokoliv a popoháněl Dlla s Christianem k tomu, aby vstali a mohli si případně vzít nějakou věc s sebou nebo na sebe něco rychle navléknout.

Malý ewok mezitím zběsile vyrazil do lodi, nehledě na vše ostatní a hledal lepší úkryt, úkryt, který by velikostí odpovídal pouze jemu, doposud však nic úspěšně nenacházel.

Jakmile se rozezní poplach, tak Corm, Strich a vlastně i MU úplně zcepení a chvilku ani jeden z nich nic neříká, než v droidovi trochu hrkne.
Dochází ke spuštění nouzových protokolů - hlavní priorita stanovena na ochranu dětí za každou cenu. Zavést děti do záchranného bodu 1 - třetí patro, konstrukční místnost.
promluví automaticky MU, jak se v něm spustí skryté protokoly pro tuto situaci, což znamenalo, že při jeho přeprogramovávání pro tento účel se s něčím takovým počítalo.

Obě děvčata se pokusila otevřít dveře, které se za nimi zavřely, ale ty nijak nereagovaly a odmítaly je pustit ven ze zahrady, což znamenalo, že jsou zde uvězněny. Aby nebylo všemu konec, tak se osvětlení v zahradě téměř vypnulo až na několik nouzových světel, které se však vytrácely v hustém porostu. Navíc obě dívky v Síle vycítily jakýsi šramot z vyššího patra zahrad, z míst kde by se měly nacházet další dveře, ale to co vycítily nepůsobilo nijak příjemně, nesrovnatelně s ničím, co měly možnost si na této lodi prohlédnout.
---------------
Pořadí odpovědí libovolné, jakékoliv pořadí odpovědí je anulováno minulým kolem. Corm a Strich nemohou uniknout MU, které je prakticky v bojovém režimu.
A ještě jedna věc - další kolo uzavírám do 14 dnů zhruba.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Vlna Fyodosu

Chvíli jsem se klepal strachy pod postelí. Dosti jsem záviděl klid mému spolubydlícímu, který se rozhodl spát dál.
Když vrazila postava do dveří, málem jsem vyjekl. Naštěstí se jednalo o mistra Haiku.
Na jeho povel jsem vylezl z pod postele, s nemalým pocitem studu, co nejrychleji se oblékl.
<Bohužel. Nevím, po večeři jsem šel rovnou sem.>
Odpověděl jsem způsobně mistrovi, na to že mluvím sullustem a že mi pravděpodobně nerozumí, jsem ani nevzpomněl.
Nicméně jsem byl během chvilky připraven následovat mistra.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Vlna Fyodosu:

Pusť mě ty jeden hnusnej šílenej sithskej droide! Snažil jsem se vymanit z pevného držení MUnátora, ve kterého se proměnila ta sithská plechovka. O jeho proměně svědčil také fakt, že poprvé vyslovil nějakou větu bez toho, aby v ní byly zdrobněliny. Můj názor na něj se ale nezměnil - pořád to přece byl hnusný šílený sithský droid.
Co je zač a k čemu je ten droid jsme ale moc dobře věděli všichni, ovšem teď bylo důležité se dostat z jeho sevření. Otázkou bylo ale jak?
Na droida je třeba fikaně.... jak jen to bylo... droidovy je třeba zaplnit procák až by se zavařil! Ale jak? Hmm... Mám to! Paradontoxem... eee... panadoxem, nebo jak je to slovo, označující něco co se samo vylučuje!
Ty, MUnátore, promluvím na něj takovým tím nenápadným nenuceným tónem, víš, když mě máš chránit a tak, no... tím že mě chráníš mě ale nechráníš, protože... protože jsi škaredej a moc nápadnej, takže se nemůžeš nikde schovat... a tím pádem ani já, protože když uviděj tebe, uviděj zákonitě i mě. Pokud mě máš chránit, tak mě nesmíš chránit, protože když mě nechráníš, tak mě tím vlastně chráníš ale když mě chráníš, tak mě tím vlastně nechráníš. Takže pokud mě máš chránit tak mě chraň tak, abys mě nechránil, třeba tak, že odlákáš ode mě pozornost a já se tak můžu dostat do bezpečí...
Jestli tohle nezabere, tak nic.


Ehm, nepřeskočili jsme něco? Páč Strich byl schovaný mezi regály a pak najednou voala a je vedle nás... nebo jsem to špatně pochopil?
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Vlna Fyodosu

SITHOVÉ! blesklo mi hlavou, útočí a zabarikádovaly nás tu!
Projel mnou strach o Corma a o ostatní; nicméně Corm se o sebe dokáže postarat, a je dost mocný v Síle, aby dokázal ochránit zbytek skupinky.
Nepředpokládala jsem, že by nám hrozilo bezprostřední nebezpečí odněkud jinud než (především) od místní nervozní zvěře, a protože jsme se stejně neměly šanci dostat ze zahrady, nejúčelnější bylo pustit se do krmení zvířátek.
Totiž vytvoření "krmelců" u křoví, tak, aby si to zvířátka mohla najít a aby to naopak nenašli sithové.
V průběhu této aktivity jsem se pokusila v Síle prozkoumat, cože to je tam v těch horních patrech, protože jsem z toho měla hodně špatný pocit.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vlna Fyodosu:
Mistr Haiku sledoval Dlla, jak vylezl zpod postele a nijak nekomentoval to, že tam byl schovaný. Na jeho odpověď k pozici ostatních padawanů jenom přikývl nehledě na to, že Dll mluvil svým mateřským jazykem. A zatímco Dll byl téměř hned připraven, Christiana musel mistr Haiku doslova budit a to nejprve lehkým zatřesením, poté zabavením deky, načež konečně Christian reagoval. Překvapením až vyjíkl, ale po chvilce se vzpamatoval a trochu neochotně se také připravil na cestu. Trvalo mu to ale mnohem déle a tak pokoj opouštěli až notné chvíli. Na chodbě mistr ještě zkontroloval ostatní pokoje younglingů, které však byly prázdné, když se zpoza jeho zas, směrem od můstku neslo několik dunivých kroků. Za chvíli ke skupince dorazila trojice vojáků v rudých uniformách a za nimi jeden temně vypadající twi'lek v černém plášti. Vojáci okamžitě začali střílet, ale než mohl k mistrovi Haiku a younglingům dorazit jediný výboj, tak už zasyčel světelný meč a k nouzovému osvětlení se přidala modrá záře, která odrazila blasterové výboje zpět k jejich původcům. Jejich brnění první várku pohltilo, ale další je už poslaly k zemi. Postava v kápi prudce vyrazila kupředu s zapnutím svého světelného meče, který měl však rudou barvu. Zastavil se až na meči mistra Haiku a oba soupeři se dostali do mrtvého bodu.
Dlle, Christiane utíkejte, najděte MU, běžte do knihovny !
vyštěkl mistr Haiku, než se plně začal soustředit na svého soupeře s nímž začal bojovat.

Když malý ewok doufal v nalezení úkrytu v jídelně, tak se šeredně spletl, prtoože ve dveřích byl svědkem něčeho, co do smrti nezapomene. Muž v černé robě, lidského vzhledu a s rudým světelným mečem tam právě sťal hlavy kuchařského personálu, zatímco tomu přihlížela čtveřice vojáků v rudých uniformách a s blasterovými puškami. Když si Shetra všimli, tak ten už se znova vydal na útěk s vědomím, že je pronásledován.

Strich ze svého místa zaslechl spor, který se rozhořel mezi Cormem a MU, přesto však zůstával skrytý před jejich zrakem a nevěděl, co má dělat dál. Corm se mezitím marně pokoušel vyprostit ze sevření droida.
Tvá žádost se zamítá, nejsi způsobilý k dostatečné sebeochraně. Neznáš únikové cesty do záchranného bodu - nutno použít zajišťovací metodu.
promluví MU a pasu vytáhne kožený popruh, který rychle připevní Cormovi okolo pasu, aniž by kluk mohl jakkoliv reagovat. Tento kožený popruh je pak k droidovi přivázán duracelovým lankem, takže Corm teď musel jít tam, kam šel MU. Ten zamířil okamžitě ke dveřím, aby se před nimi zastavil a po pěti vteřinách rychle vymačkal do panelu ovládajícího dveře.
Detekovány nepřátelské formy života, zajištění místnosti - únik druhým východem.
odříkají si MU stále v nouzových protokolech a zamíří na druhou stranu knihovny, ale naštěstí pro Striche v takovém úhlu, že MU senzory vedoucí v úhlu před ním jej minou a nyní je k droidovi zády.

Elinor se rozhodla držet se původního plánu a odložení vzniklých starostí na později a začala s chystáním krmelců zvěře u křovisek kousek od cesty, kde by je jen tak někdo běžně nehledal. Shaien mlčky pomáhala, ale pořád se nejistě ohlížela hlavně směrem vzhůru odkud přicházel a kde sílil onen nepříjemný pocit. Elinor zrovna chystala další krmelec ve skrytu jednoho stromu, když se ozvalo silné kovové žuchnutí z místa nahoře. Pohlédla tím směrem a v naprosté tmě zahlédla proužek světla, který však přehlušovala jiná barva a to temně rudá.
Zajistěte to tady, nesmí nám nikdo uniknout !
ozval se dunivý hlas patřící nějaké ženě právě z oněch míst a nebylo pochyb, že právě v těch místech, kde byly nejspíše ony lávky nad zahradou, je cítit i ona temnota.
----------------------
Na další kolo je opět 14 dnů a uvědomte si, že faktor nebezpečí prudce narůstá - pořadí odpovědí je libovolné, Corm je puštěn ze sevření, ale je na zhruba 5m duracelovém laně a určitě MU nepřetlačí(jinak Strich byl a je schován, pouze vás zaslechl a ustrnul tam na svém místě).
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Vlna Fyodosu

Když nás překvapila červeno-černá skupinka tak jsem málem omdlel.
Duchaplné jednání mistra Haika mi však dodalo odvahy a byl jsem schopen se hnout.
Vyběhl jsem co nejrychleji to šlo, což v podání mých krátkých nožek nebylo nic světoborného.
Na to, že bych se měl raději držet s Chrisem, jsem však nebyl dostatečně při sobě.
Utíkal jsem ke knihovně, jak mi mistr přikázal, tedy alespoň myslím že že jsem tím směrem běžel, byl jsem příliš vystrašený, než abych byl pořádně schopen přemýšlet nad cestou. Na několika zatáčkách jsem upadl, ale zase se hned zvedl a běžel dál.
Po celou dobu jsem prosil Sílu, abych nenarazil na další útočníky.
Někde tady už přece ta knihovna bejt musí.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“