MMPM

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: MMPM

Příspěvek od Mandalorian »

Vorzyd 5, Bar Chionti (Leman Rae)

Šéf na mě měl pár doplňujících otázek.
Eh, neříkejte si nevšiml jeho výrazného orlího nosu?
Tak to je drsný, šéfuje nám buď pan "slepý", nebo pan "nezabývám se blbostma". Nebo s ním taky nikdy nepřišel do styku. Což bude asi nejpravděpodobnější, ale co už.
Vedení? Dostatečné vedení? Nu, už jsem zažil i horší... ale jak bych to jen řekl, já sem zvyklý na přísnější režim a ráz na ráz, ne nebudu se zlobit za granátek a chci vidět vaše záda a zablesky zbraní či tak nějak. A příkazy po vstupu do skladiště? Nevybavuju si žádné, poslední rozkazy jsme obdrželi před skladištěm. Něco ve smyslu "dovnitř a udělejte tam bordel" a pak až když jsem opustil skladiště...
Chvíli jsem přemýšlel, ale na žádné jiné rozkazy jsem si nevzpoměl.
Jaké role nám přidělil. On...
nevím co říct a pak mě napadne, že šéf asi myslí úlohy.
A, role, jasně.... veskrze útočné a v předním. Zvláště po vniknutí do areálu. A těmi potížemi myslíte co? Nemám potíže rozpoznat spojence a nepřítele, pokud v dané oblasti spojence tuším, ale opravdu mě nenapadlo, že spojenec projeví tolik odvahy a vleze před těžkého střelce a ustojí jeho přibližovací manévr s plamenotem a... no prostě rozeznám je, pokud se držíme jakžtak pohromadě, ne když je tuším za sebou a objeví se přede mnou. Proč bych měl hledat spojence ve předu když má být vzadu? Navíc jsem ji defacto naháněl plamenometem a pokud mě poznala ona, proč nedala nějaký znamení typu "sem spojene, neupal mě". Ne, jen tam stála a čekala co bude.
K ponechání Dyre na místě. Uff, když jsem zaminovával skladiště, prohledal sem jeho větší část a nenašel jsem ji, takže jsem měl za to, že je mrtvá a nebo že ji odvedli a pokud byla mrtvá, tak podle mě záchrana jejího těla, ač sebevíc krásn... cenn..., eh nestála za riziko zmaření mise. Mohlo mě napadnout odvléct zajatce ven a pak prohledat skladiště, což mě ale nenapadlo. Ale mé myšlenky se ubíraly směrem, že ji odvlekli a jelikož jsme měli zajatce, mohli jsme skrz něj zjistit kam... takže stačilo zabít zbytek a pak se vydat osvobodit Dyre.
Ta exploze, to byla má iniciativa. Měl jsem misi za skoro splněnou a demolicí objektu by se rychle stala splněnou. Neshledal jsem, že by její odpálení bylo nežádoucí. Koneckoncu jsme z toho měli udělat kůlničku na dříví a zničením objektu si teď oslabený gang bude muset najít nový objekt a riskovat další ztráty v jeho získávání. Nebo si jej koupit, což znamená další oslabení.

Už mě nenapadlo co dál říct k tématu a tak jsem skončil a čekal co na to šéf.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Re: MMPM

Příspěvek od Jazen »

Vorzyd 5, Bar Chionti: (Tony Corrado)

Eh...
pozriem prekvapene na Dona, vôbec som takú otázku nečakal, tak som sa radšej napil svojho drinku
Pochádzam z Correlie, z relatívne dobrej rodiny. Rodičia pracujú v CEC. Chodil som na jednu z prestížnejších súkromných škôl v centre hlavného mesta. Po skončení školy som nastúpil k armáde, kde som sa vypracoval až na rozvietku a tam som sa zaučil na agenta so špecializáciou na špionáž. Teraz cestujem po planétach a hľadám nejakú prácičku. Dúfam, že vám ako odpočúčenie stačí to, že som pracoval pre Impérium.
dopoviem svoj stručný životopis
Svine Imperialistické...
poviem si popod nos a obzriem sa či niekto nenačúva, potom opäť prejdem pohľadom na Dona a pokračujem
Ubytovanie? No vlastne býval som v jednom hotely pri kozmoporte. Moja rezervácia už skončila, pretože som mal Vorzyd opustiť včera. Chcel som si pred odletom posedieť ešte v krčme a vtedy som začul tú informáciu, ktorá sa týkala vašeho príletu. Vybavenie mám asi všetko čo potrebujem, to nosím radšej pri sebe.
chvíľku sa odmlčím a prehrabnem si vlasy
Potrebujete ešte niečo vedieť Don?
spýtam sa napokon.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: MMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Vorzyd 5, Bar Chionti: (Elisa Dyre)
Elisa již nikam nechtěla spěchat a rozhodla se na chvilku si odpočinout. Byť to znamenalo sedět stranou a případně riskovat interakci s někým z rodiny, snad až na Dona, který pokračoval v přijímání množství hlášení. Jednotliví členové rodiny se u něho střídali a každý k němu směřoval s respektem a obavami. Ale Don si držel stále tentýž výraz, trpělivě naslouchal a případně kladl otázky. Elisa se nesnažila poslouchat, protože to Don zakázal a ona dobře znala hranice těchto zákazů. Mohla si dát nějaký drink, nebo zkusit požádat Pumpyho o to, zda-li by nezkusil funkčnost restaurace vespod. Nebyl problém si i vyžádat volný datapad, které měl Pumpy na baru, odkud se mohla napojit na lokální HoloNet a sledovat zdejší zprávy.

(Leman Rae)
Don nijak nereagoval na výraz Lemana při otázce na Orlí nos a jenom chápavě pokývnul, když se mu dostalo vysvětlení. Následovaly další odpovědi na doplňující otázky a u několika z nich si Leman nebyl přesně jistý tím, co má odpovědět. Když Leman skončil s namáhavými odpověďmi, tak se Don stejně jako předtím na chvilku zamyslel. Nakonec pohlédl přímo na Lemana.
Očekávám, že v příštích úkolech si budeš udržovat výrazně lepší přehled o tom, kde máš spojence. Když máme pracovat jako tým, tak musíme fungovat jako tým. A pokud jedna ruka neví, co dělá druhá, tak se navzájem utrhnou a všechno přijde vniveč, ne-li hůř. A ještě bych podotknul fakt, že pokud je člověk v přímém ohrožení plamenometu, tak jeho první starostí určitě nebude snaha dát vědět tomu za těmi plameny, že míří špatně. Předpokládám, že si dovedeš představit, jak rychle se brnění dovede ohřát a především, jaké to něm asi je. Je beze sporu, že potřebuješ přímější vedení, ale i tak ti doporučuji si zmíněná ponaučení si hlídat. To je vše, můžeš jít. Al Verttigo však má pro tebe další využití, i když předpokládám, že to bude odpočinkový úkol.
shrnul Don Lemanovo výpověď a ten měl místy pocit, jakoby zaslechl drobnou výhrůžku. Nemohl si tím být jistý, protože Donův tón a výška hlasu byly pořád stejné, ale ten pocit z velice důsledného varování se v něm zakořenil a byl tam.

(Stanley Molganno)
Stanley se slušně a uctivě rozloučil s Donem a stavil se ještě na jeden drink u Pumpyho. Ten mu jej bez váhání nalil, jak se sluší na správného barmana.
Co vím, tak se ještě ani jeden z nich nevrátil a nejsou žádné zprávy. Ale těžko říct, proč a jak. Předpokládám, že Don o tom bude vědět více a pokud ne on, tak nikdo jiný.
pokusil se Pumpy poskytnout svou odpověď Stanleymu, než se rozhodl odejít. Následoval vzájemný pozdrav a Stanley se vydal přímo do svého pokoje. Cestou mohl minout uzavřené schodiště do nejvyššího patra, které bylo zničeno během dnešního výbuchu tady. Sutiny tam byly stále ve stejné pozici, jako když k explozi došlo a připomínaly, že rodina by zde mohla mít ještě četné problémy.

(Krukh)
Krukh nešel k Donovi s nejlepším pocitem, ale jak mohl sledovat všechny okolo, tak rozhodně nebyl jediný. Možná až na jedince, který nějakou dobu popíjel u baru a byl mu neznámou tváří. Na Dona se však nic neptal a po souhlasu s posazením začal s přednesem svého vlastního hlášení. Jako obvykle neměl Krukh tušení, co přesně si Don myslí, protože jeho výraz byl neurčitý a nic neříkající. Po skončení hlášení následovala kratší odmlka na zhodnocení všeho, co slyšel, než se Don rozhodl odpovědět.
Vzhledem k okolnostem sis vedl dobře. Je dobré, že jsi to vyřešil bez použití násilí a nezpůsobil, tak možné problémy v přístavu, což se nám do budoucna bude hodit. Jenom by mohla být potíž s tou mrtvolou. Ale s tím se už netrap a zatím si odpočiň, než ti přidělím další úkol. Datakartu mi tady nech, budu muset zajistit její dešifrování mimo Chionti, protože náš bezpečnostní technik se rozhodl udělat drobnou přestavbu. Jinak předpokládám, že úkol ti zadám až zítra - dnes už nechci moc pokoušet štěstí.
zareagoval Don klidně a Krukh měl vnitřní pocit, že je víceméně vše v pořádku. Navíc si mohl odpočinout po dnešních potížích, nebo se zkusit vybít v Chionti - napít se, využít střelnici nebo dalších zařízení. Teoreticky se mohl podívat i ven do města, Don se ohledně toho nijak negativně nevyjadřoval.

(Err Asybb)
Po Krukhovi přišel na řadu i Err a ten před Dona přinesl i náklad, který měli s sebou dovézt. Don nejprve svolil k usazení a poté naznačil, aby byla bedna přemístěna pod stůl. A poté už nic nebránilo Errovi v podání jeho hlášení. Nemohl toho z Donovy tváře vyčíst mnoho, snad jen, že jej poslouchá a analyzuje každé slovo, jež mu vyšlo z úst. Nakonec se trochu napil ze své sklenky, krátce poté co Err skončil, a přichystal se k odpovědi.
Měl bych jedinou otázku - jak přesně jsi se snažil uchlácholit toho bezpečáka v kosmoportu?
zeptal se Don, když ještě vztyčil prst, že přeci jen ještě něco dodá.
A rád bych podotknul, že pokud se necítíš schopen s někým jednat a víš to, tak bys měl jednání s autoritou přenechat kolegovi, který je toho schopen. Samozřejmě, pokud je takový kolega k dispozici.
neodpustil si nakonec Don jistou poučku, než byl opět připraven naslouchat na odpověď, které se předtím dožádal.

(por. Castor)
Rinzler předcházel před Dona s pocitem selhání. Přesto se rozhodl situaci nijak výrazně nezkrášlovat a podal to tak, jak to vnímal. Neopomněl připojit i sebekritiku a vyhodnocení svých chyb tak, jak je vnímal po vlastním rozboru svého úkolu. Don se poté zamyšleně opřel o křeslo za sebou a chvilku zvažoval svou odpověď.
Hmm, ztráta dvou pilotů na jednom místě je velice nemilá. Svůj podíl na tom má i Al, ale jinak jsi po jejich prvním přejezdu mohl být opravdu pozornější. Ale to platilo i pro Greera, který ten první přežil. Oba náležitě pohřbíme a to zařídíš ty, protože jsi za ně jako vedoucí mise měl zodpovědnost. Stejně tak se postaráš i o výslech toho zajatce, jakmile toho bude schopen s tím, že ho zatím chceme živého.
shrnul Don výsledek mise, který pro něj nebyl uspokojivý, ale Rinzler neměl žádný pocit z toho, že by mu od Dona něco hrozilo. Z vlastní zkušenosti věděl, že to je pro něj ta dobrá zpráva. Protože spíše než v slovech dokázal, každý vnímal Donovo rozpoložení okolo jeho osoby v pocitech. Jen někteří mohli vědět, že to je protože to tak Don chce a proto, že se tomuto umění dlouhá léta učil.
Zatím se tedy postarej o tyto dva úkoly. Jakmile budeme vědět víc, tak budeš mít tyhle swoopaře na starost, samozřejmě s patřičným doprovodem. To je prozatím vše.
uzavřel Don Rinzlerovo hlášení a prozatím jej od sebe propustil, ale s tím, že má přiděleny své úkoly.

(Tony Corrado)
Tony byl z počátku poněkud zaskočen Donovými otázkami, ale neměl problém v tom Donovi odpovědět. Důvod těchto otázek byl logický a nedalo se o něm nijak pochybovat.
Znalost Imperiální rozvědky nám může být jedině k užitku. Ale příliš jsi nerozvedl svůj konec práce pro ně, bylo by nemilé, kdyby jsi u nich ještě čistě náhodou setrvával.
zvážil Don první z informací a vyžádal si její hlubší rozvedení. Tony měl krátce po tomto konstatování poněkud nepříjemný pocit, že jeho následující odpověď má větší váhu, než by se mohlo zdát. Navíc jej Don pozorně sledoval, až se zdálo, že plně vnímá veškeré detaily jeho grimas.
Co se týká ubytování, tak zde ještě nějaké volné pokoje máme, ale jsou pouze v základním vybavení. Postel, dvě skříně, stůl, dvě židle, okno ven, vlastní drobnou koupelnu a ještě nějaké místo, kdyby sis to chtěl zvelebit.
přešel Don k jinému tématu, jakoby se vůbec nic nedělo, až z toho mohlo Tonymu zamrazit.

Vorzyd V, Cross bar: (Abin Ferrence)
Abin svou situací rozhodně nebyl příliš nadšený a ani ujištění, že Java za sebou nenechal větší škody, než uraženou tanečnici tomu náladu nezvedly. Svou další otázkou, kterou vhodně doplnil po objednání dalšího drinku, však barmana zaskočil. A zatímco Abin doufal, že alkohol mu pomůže zlikvidovat co největší část otravné nálady z vývoje situace, tak barman chvilku zvažoval, cože se po něm vůbec chtělo.
Nemám tušení, jaké maníky máte na mysli. Jestli narážíte na tu tanečnici, tak ta má takové roztomilé tetování na levém stehnu, dlouhé tmavě místy světle zelené vlasy a prsa tak akorát do ruky. Jinak co se těch dvou týká, tak o jejich konkrétním dalším počinu už nemám ani tušení. A kromě naší tanečnice tu s nikým nemluvili, ani nezkoušeli hrát sabacc.
odpověděl nakonec barman a Abin z něj mohl vytušit jakousi nejistotu a zmatení. Navíc se tam trochu vkrádala už ostražitost. Málem mohl mít pocit, že alkohol mu dnes zbystřuje jeho roky akce cvičené smysly pro vnímání ostatních.
-------------------------------------
Další kolo uzavírám 22.1. nebo dříve, pokud by odpověděli všichni. Navíc v dalším kole zapojím nové charaktery, které mezitím schválím a vyberu. Ti kteří nemají odpověď v tomto příspěvku ji mají buď v předcházejícím nebo meziodpovědi. Pro ně dávám opět příležitost. Zároveň podotýkám, že u některých závisí na pořadí(Mandalorian by měl odpovídat před Tukanem - mohou vzájemně diskutovat bez potřeby čekání na mezikolo - každý má nato dva příspěvky střídavě).
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: MMPM

Příspěvek od East.Wood »

Vorzyd 5, zpět u baru Chionti (Luca "Abbé" Lugano)

Zdálo by se, že po prakticky nesplněném úkolu, čili zaujmout v kasínu Abravte vůdčí pozici, bude nejhorší po návratu stanout tváří v tvář samotnému Donu Leechiovi. Ale tohle nebyl nyní ten hlavní problém...

Co se to k čertu...?!? projelo mi hlavou, když jsme se celkem nepozorováni dostali až k naší domovské základně. Ta ale nebyla v nejlepším pořádku, z patra se za naší nepřítomnosti stala ruina, z níž vycházel kouř a všude kolem plno čumilů. Všechno naznačovalo nenadálou událost, o kterou jsme my se 74 přišli!

Opatrně jsme se prosmýkli kolem davu, přičemž jsem dával pozor na strážníky, či vyšetřovatele, kteří tu již mohli být. V duchu jsem se modlil za Dona a ostatní, ať jsou mimo nebezpečí.
"Co se tu proboha mohlo stát?" říkal jsem si pro sebe, když jsme stoupali do patra tak, aby na nás nespadl hořící kus stěny, či jsme se nepropadli do přízemí poničenou podlahou.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Needay
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 308
Registrován: 11.6.2011 17:07:28
Bydliště: In my own little hell

Re: MMPM

Příspěvek od Needay »

Vorzyd 5, Bar Chionty (Err Asybb)

Ach ano. Pane po dlouhých hodinách letu jsem byl velice unaven a všeho mněl až po krk. V naší skupině jsem podobné situace řešíval já. Krukh zůstával v pohotovosti kdyby se něco pokazilo. Tentokráte se tak stalo. Strážník nevypadal zrovna bystře. Krukh u Ralze našel cereální tyčinku. Tak jsem ji podal členovy ochranky s tím že jsme společnost vyvážející sušenky a že dostává ochutnávku zdarma. A též že se omlouváme za vzniklý nepokoj neb jsme byly přepadeni. Krukh mne zezadu omráčil. Po vzbuzení jsem se kromě mravenčení cítil lépe. Tímto špatným krokem jsem si nejspíš u Krukha a především u vás pohoršil. Uvědomuji si že jsem rodinu mohl ohrozit. Jsem připraven nést následky. Velice se omlouvám Done.

Sklopím hlavu s vážnějším výrazem.
Obrázek


Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Re: MMPM

Příspěvek od Jazen »

Vorzyd 5, Bar Chionti: (Tony Corrado)

Usmejem sa lebo presne túto otázku som očakával
Nerozvíjal som to hlavne preto, lebo to vo mne vyvoláva stále hnev. Mal som ísť na svoju samostatnú misiu, prvý krát ako agent Impéria. Avšak jediným problémom bol môj veliteľ, ktorý uprednostnil vlastného syna, ktorý mal omnoho menej skúseností ako ja, totiž ešte v tej dobe nedokončil svoj výcvik. To ma s prepáčením nasralo a odišiel som od tých Imperialistických špín.
svoje posledné slová doslova zavrčím, keďže u mňa vzbudili dávku hnevu. Pod stolom zatnem päsť a snažím sa upokojiť. Potom opäť pozriem na Dona a odvetím mu na jeho odpoveď ohľadom ubytovania
To by bolo ideálne, ja toho moc nepotrebujem. Ďakujem Don. Potrebujete odo mňa ešte niečo?
spýtam sa napokon a pozriem na svoj prázdny pohár
Asi by som si ešte dal.
pomyslím si a očakávam Donovu odpoveď.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Re: MMPM

Příspěvek od Stanley »

Vorzyd 5, bar Chionty

Sledoval som to množstvo sutín a nevedel som že či mám byť z toho všetkého nešťastný, že nám strecha môže hocikedy padnúť na hlavu, alebo mať radosť že sme neboli jediný ktorý to dnes dodrbali. Bol som tak niekde medzi. Ale aspoň je už jasné, že prečo boli všetci taký nervózný. Napríklad Pumpy. On sa mi zda byť celkom v pohode (keď nerátam že sa mi snažil vysrielať mozog a následne tak namalovať celkom pekný červený obraz na stenu... a z toho by nemali radosť ani upratovači). A hlavne vtedy keď má tú správnu whiskey.
Štiiik!
No ty vole... toto je poprvý raz čo sa mi točí hlava zo 4-5 pohárikov.
Mám dobú výdrž ale asi som vypil tie poháriky v príliš krátkom čase a asi preto sa mi už začala točiť hlava. A predsalen tá Pumpyho whiskey je celkom silná. Asi to je ten dôvod že prečo mi chutí viacej ako tie ostatné zafarbené vody.
Dobre hovorila ségra: Ty sa raz dáš na šikmú plochu!
Panebože ségra.... Lin mi mala zavolať...
zamrmlal som si pod nosom a šiel som ďalej sa pozrieť na komunikátor ktorý som mal na izbe.
Možno mi nechala odkaz.
Ale som zvýšil opatrnosť ( no, v rámci možností ...), lebo by to tu mohlo byť od tej nehody ešte labilné.
Keď Egypťania dokázali postaviť pyramídy bez strojov, ty minimalne dokáže postaviť svoj biznis bez výhovoriek!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: MMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Vorzyd 5, Bar Chionti: (Luca "Abbé" Lugano)
Abbé vůbec nebyl potěšen tím, co viděl přímo před sebou. Plynule se následován 74kou prodral řídnoucím davem a díky svému postavení v rodině neměl potíže s personálem baru, který právě řešil záležitosti s návštěvníky, kteří zde byli v době exploze. Nepřítomnost zdravotníků prozrazovala, že zranění už byli buď pryč, nebo k ničemu takovému nedošlo. I proto Abbé spěchal nahoru do baru a div, že málem nevrazil do Rikka dole u schodů. Nezdržoval se u něho dlouho, pouze si vyměnil pozdrav a zamířil nahoru do baru pro členy rodiny. Rikkova přítomnost znamenala i přítomnost Dona, který již dle všeho stačil dorazit.
Domněnka se stala pravdivou, když Abbé s 74kou vstoupili do baru. Don zrovna mluvil s Krukhem, který se tu společně s Errem Asybbem stihl téže vyskytnout, aniž by o tom Abbé něco věděl. Zamířil k baru, kde jeho i 74ku pozdravil Pumpy.
Don si nechává vykládat hlášení, od každého jednotlivě. Ale všichni už jsou skoro hotoví, takže bude chtít slyšet brzy hlášení i od vás, dáte si zatím něco?
zeptal se Pumpy. 74ka jej požádal o sklenici vody, jak bylo u něho obvyklé a jal se čekat, až na něj přijde řada s hlášením.

(Err Asybb)
Err odpověděl o něco přesněji, ale Don nedal ani jediným svalem v obličeji najevo, co se mu honí hlavou. Err nakonec jenom držel sklopenou hlavu a čekal na verdikt.
Přistoupil jsi k tomu značně nezodpovědně, Asybbe.
shrnul vše do jedné věty Don a Err dobře věděl, že označení příjmením je u něho náznakem nespokojenosti.
Naštěstí byl Krukh dostatečně při smyslech. Příště si dávej na podobné situace pozor, nemohu zaručit, že by Krukh nebo kdokoli jiný měl náladu nastavovat zbraň na omráčení. Trestat tě ale nebudu, protože Krukh to do jisté míry udělal za mě a vědomí selhání a jisté újmy na cti by ti mělo stačit. Teď se běž koukat dát dohromady, než ti zítra přidělím další úkol.
dodal ještě Don hlasem bez emocí, což působilo mnohdy mnohem hrozivěji, než kdyby na Erra křičel. S tímto byl propuštěn z podávání hlášení a uvolnil tak své místo dalšímu členu rodiny.

(Tony Corrado)
Don chvilku rozmýšlel o odpovědi, které se mu od Tonyho dostalo. Tony měl chvilku pocit, že byl pod dohledem prozíravého pohledu, ale u osoby naproti sobě to nemohl říct najisto. Byl to nesrovnatelný rozdíl s imperiálními nadřízenými, kteří často své emoce nedokázali vůbec kontrolovat a natožpak na takovéto úrovni.
Prozatím to bude vše, ale ještě bych tě požádal o sepsání informací o onom veliteli a tvých dalších nadřízených, včetně osobních názorů. Tyto informace se mohou do budoucna hodit, kdyby chtěli v okolí čmuchat, nebo kdo ví co ještě.
zhodnotil Don výpověď, která se mu dostala.
Na pokoj se zeptej u Pumpyho s tím, že jsem ti ho přidělil. Už bude vědět, co dál.
uzavřel Don Tonyho sezení a dal mu prozatím volno.

(Stanley Molganno)
Stanley se poněkud rychle přiopil a zamířil rovnou ke svému pokoji pln obav, zda-li mu něco nespadne na hlavu. Tohle se však nestalo a nic tomu ani nenasvědčovalo, tudíž se Stanley bez větších potíží dostal až do svého pokoje. V něm bylo vše v pořádku a nic nenasvědčovalo poškození, které by se vztahovalo k události, která se tu stala. Další kroky vedly Stanleyho k jeho osobní konzoli, kde doufal ve vzkaz od své sestry. V poště nakonec nalezl to, co hledal včetně několika reklam na nejnovější zboží z různých obchodů.
Vzkaz nebyl nijak obsáhlý, pouze obsahoval stručný pozdrav, zmínku o tom, že byla sestra nedávno vykradena a přání, aby se nezaplétal se zákonem a už vůbec s Impériem. Stejně jako poznámku, že by se Stanley mohl klidně vrátit domů a nějaká slušná práce by se v okolí našla.
--------------------
Připomínám, že se jedná o meziodpovědi a kolo stále pokračuje do dalšího víkendu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Needay
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 308
Registrován: 11.6.2011 17:07:28
Bydliště: In my own little hell

Re: MMPM

Příspěvek od Needay »

Vorzyd 5, Bar Chionty (Err Asybb)

Děkuji done. Už se to vícekráte nestane.
Nepatrně ukloním hlavou a odeberu se k baru.
Pumpy prosím ještě jednu... Jako předtím prosím. Musím se napít na spánek.
Lehce se pousměji. Ve stoje čekám na svoji sklenku. Poté co ji dostanu ji naráz vypiji. Odejdu z místnosti, do svého pokoje ve kterém jsem už nějaký ten měsíc nebyl. Vnitřek je celkem pěkně zařízen, krásné lesklým kovem zdobené kusy nábytku. Velké okno, pod nímž je manželská postel, zdobená stejným spůsobem. Prostřená rudou tenkou látku. Na zemi je koberec s jemnými štětinkami, stejné barvy. Zdi jsou bílé jako samet. Sednu si na kraj postel a odepnu plášť. Složím ho a umístím do nočního stolku. Pušku schovám pod postel, sekundární zbraň pod polštář. Převleču si kombinézu pilota za svoji tunyku a rozvalím se v postely.
Obrázek


Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: MMPM

Příspěvek od Dash Spience »

Vorzyd 5, Bar Chionty (Krukh)

Můj špatný pocit uklidnila slova Dona, ovšem buď to nedal tak najevo a nebo opravdu jsem ten úkol nějak zvládl. Já osobně jsem se s tím nemohl pořádně srovnat, protože furt jsem viděl své selhání v tom kosmoportu, kde jsme přišli o člena týmu. Zároveň ta mrtvola v naší lodi, to nebyla nejlepší vizitka dobrého zakončení mise. Ta odmlka v tom než jsem se dozvěděl verdikt byla strašně dlouhá, neboť jsem si byl jist chybou.
Děkuji Done. Pokud to nebude vadit, chtěl bych Vás požádat abych se dozvěděl co je na té datakartě. Ta žena mě překvapila a to se mi nestává tak často, proto bych chtěl vědět co byla zač.
Pokývnul jsem hlavou Donovi na pozdrav a poodešel kousek dál, kde mi rychle hlavou proběhlo kam jít. Nebylo se o čem rozmýšlet. Zamířil jsem ke střelnici, protože vyřadit tu twilečku chtělo čas a já musel pro příště zabíjet jedním maximálně dvěma výstřely v jedné salvě a ne tak, aby mi z průseru musel někdo pomáhat. Vyšel jsem z baru a rychlým krokem jsem došel na střelnici. Byla tu munice do našich zbraní i pár zbraní jiných, ale já potřeboval dále cvičit střelbu z E-11cky z pohybu. Přesunul jsem se do části střelnice, kde jsem mohl se jak hýbat tak střílet. Bylo to dlouhých několik hodin, co jsem cvičil. V poměrech výcviku na Honoghru tohle byla malina, ale stejně jsem pak byl poměrně unavený a tak jsem došel do svého pokoje. Byl skromně zařízený, protože já více nepotřeboval. Shodil jsem plášť a E-11cku položil vedle postele, nože jsem měl připnuté stále na sobě, protože jeden nikdy neví. Pomalu jsem prpadnu do spaní, než mě Don zase zavolá, jsem si potřeboval odpočinout.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Elinor Yall

Re: MMPM

Příspěvek od Elinor Yall »

Vorzyd 5, bar Chionti: (Elisa Dyre :fett: )

Rozhodnutí bylo snadné.
Když jsem měla možnost si půjčit volný datapad, stálo za to prolétnout aktuální zpravodajství a mrknout se na rozsah škod. Konkrétně na to, jak velký průšvih visí ve vzduchu. Přece jen, skladiště do povětří nevylétávají za pyrotechnických efektů každý den a jak jsem tak pozorovala zbytek rodiny, vypadalo to na množství podnětů pro vorzydskou černou kroniku.
Občas koutkem oka zkontroluji, co se v baru děje, nebo spíš neděje. Vzhledem k tomu, že vypadáme jako výroční sjezd klubu vyplavených myší, nejde o nic zajímavého.
Lidé se postupně trousí pryč, jak mají nějakou lepší práci. Buď vyspat dnešní nepříliš podařený den, nebo jinou misi, nebo... nebo spoustu dalších věcí, o které se zcela upřímně nezajímám a nejen proto, že za něco takového mě nikdo neplatí.

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Re: MMPM

Příspěvek od Stanley »

Vorzyd 5, Bar Chionty (Stanley Molganno)

Shit! Nestihol som to...
Ale vnutorne mi to nejako nevadilo. Šiel som si zavesiť kabát a vracal som sa späť ku konzole.
...veď aj zajtra je deň... a možno....uff možno ju zavolam ja...
Zapol som si hudbu. Jazz. To bol jediny liek na moju rozbúrenú dušu
Ale tých liekov dnes už bolo nejako vela... hehe...
vnútorne som sa zasmial a čítal ďalej správu.
Ja a zápletky so zákonom? Však ja som čistý ako Yodové lavé oko... hehehe...
Otočil som sa smerom k posteli, sadol som si tam a poobzeral som sa v mojom novom apartmáne.
Hmm bývanie deluxe... 3x4 metre plus druhá miestnosť so sprchov. To nieje zrovna miesto hodné pre zabijáka mafianského klanu Leechiovcov... Počkať ako to povedal Don: "Ty si ihla, ktorá prebodáva klúčové postavi... tieň, ktorý zmizne. To veľmi pekne povedal.... Nuž čo.... som nadaný jedinec, hehehe.... jáj ja zdochnem od môjho trápneho humoru. Vždy som vedel že kúsok hereckého talentu som zdedil aj ja.
vyzul som si topánky a hodil ich do stredu miestnosti. Napokon som si dal dole aj svoj pulover, svoje gate, atď... a všetko som len tak hodil okolo postele.
...nuž čo.... každý si žije svôj vlastný život. Keď sa vlastne zamyslím, tak každý život má rovnaký priebeh a rovnaký zmysel. Obyčajný človek si praje veľký dom, rodinu, múdre deti ktoré budú mať len dobré výsledky, manžeôku s velkou gulatou prdelou a trojakami kozami, veľký bazén, chladničku plnú piva, zasrane veľku holotelku, atď...
...a ďalej pri fajnej kľudnej Jazzovej hudbe som fylozofoval o "zmysle života" a o ostatných kravovinách. A cítil som, že mám chuť na ďalšiu "kvapôčku" mojej obľúbenej whiskey. A nevedel som ako to budem riešiť. Dole sa mi už moc nechcelo a hore som nič nemal. Vybodnúť sa nato, alebo nie?
Keď Egypťania dokázali postaviť pyramídy bez strojov, ty minimalne dokáže postaviť svoj biznis bez výhovoriek!

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: MMPM

Příspěvek od Gnost Kohn »

Vorzyd 5, Bar Chionti: (por. Castor)

Když mi Don zadá úkoly a propustí mě, moje první kroky vedou dolů do baru.
No jo... kde jsou těla.
Na chvíli se zarazím, ale pak se rozvzpomenu, jako prvního po návratu jsem potkal Rikka a toho jsem požádal, aby sehnal někoho, kdo by se o ně postaral.
Takže najít Rikka... kde ale ten může být.
S touto myšlenkou se prvně vydám zkontrolovat zajatce a až poté najít Rikka a zjistit, koho pověřil úklidem těl.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: MMPM

Příspěvek od Garth Devilman »

Bar (Abin Ferrence)

Tady něco nesedí... Pomyslím si při průzkumu barmanova projevu.

Poslechněte mladej pane, nejsem ve stavu, abych se tady s váma dohadoval. Takže se ptám ještě jednou. Kdo byli ti chlapi, co ty dva odvedli? Měl byste si setsakra rozmyslet co mi odpovíte, protože v takovým případě nepůjde o pár zastrčených kreditů pod stůl za slib mlčenlivosti. Jistě, můžete mě vyhodit, ale to vám nedoporučuju...

Nevzrušeně jsem si hrál s prázdnou skleničkou mezi prsty: Víte, já jsem docela milej člověk. Mám rád prachy, děvky a jsem šťastnej jako blecha. Ovšem jsou zde tací, kteří by vám s radostí zpřelámali hnáty, kdyby zjistili, že mi lžete. A to by se mi pramálo líbilo. Máte tu slušný pití.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Elinor Yall

Re: MMPM

Příspěvek od Elinor Yall »

Vorzyd 5, Bar Chionti: (Shae Dyre :mandalorian: )

Zajímavé a ještě zajímavější, pomyslím si, když procházím matčiny poklady.
Pečlivě si prohlížím jejich hmotnou část. V zásadě nic... nečekaného, v zásadě důležitého. Až na kytku, po té budu muset zaslídit. Pečlivě – a rychle – si ji překreslím do náčrtníku, na jeden z jeho posledních listů. Holonet to jistí, hlavně jeho přírodovědné databanky.
Znova se vrátím k holografickým krychlím. Na chvilku zaváhám, z tohohle by mohl být opravdu velký průšvih, kdyby se to matka dozvěděla. Ovšem... matka daleko, krychle blízko, a pokušení se podívat na zoubek jejich obsahu, až příliš lákavé. Nakonec si vyberu první z nich a zkusím ji aktivovat.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“