1. MPM - Chyťte ho! (nebo ji? :-P)

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Alderaan.

Tvrďák Johny spolu s Dennem vyšel z kantýny. Společně došli až k Dennově stařičké lodi Mandalore. Do lodi ale nenastoupil, místo toho si to zamířil ke speedru, který byl zaparkovaný v tomtéž hangáru. Na jedno sedadlo hodil svou opakovačku a pak se otočil k Dennovi a zdělil mu svůj vcelku rozumný návrh.
Jeden z nás by měl letět tím letem na Onderon a dohlídnout na tu ženskou, aby nemohlo dojít k tomu, že se nám pak nějak ztratí. A vzhledem k tomu, že já bych s tou tvou ,,kocábkou" nejspíš někde havaroval, se hlásím jako dobrovolník.
A taky proto, že třesoucí se lodě nesnáším.
Následně, aniž by čekal na jeho odpověď, se otočil zpátky a ke speedru a nasedl.


Alderaan - centrum mezigalaktické dopravy.

Cesta speederem netrvala moc dlouho. Stačil necelých deset minut a Johny už stál, s opakovačkou schovanou v batohu, ve frontě na lístky. Jakmile na něj přišla řada, vyřídil všechny formality, zaplatil a nakonec si to s lístkem v kapse zamířil k lodi.
Schválně, jestli tam ta ženská už bude...
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

V.I.P.
Učedník
Učedník
Příspěvky: 13
Registrován: 22.5.2008 19:52:23

Příspěvek od V.I.P. »

Alderaan

Jakmile se zdálo, že je opět vše v pořádku a vrací se zpět do svých kolejí, ucítila Lorana prudký náraz, načež upadla. Po pádu jí přepadlo několik pocitů, údiv by ale čekal každý zcela marně. I Lorana sama. Věděla, že bytost, která do ní nevlídně narazila od někud zdá a tato myšlenka se jí potvrdila ve chvíli, kdy se onen Twi'lek rozpovídal. To byla poslední věc, kterou potřebovala, rozhodně ale neztrácela nic ze svého naprostého klidu.
Ahoj Jinxy, tebe bych opravdu nečekala, že potkám. Jak se pořád máš?
Řekla hbitě, aniž by si přitom reagovala na slova Jinxe.
Nezlob se, spěchám na loď, snad se uvidíme jindy...
S těmito slovy se rozhodla odejít, avšak přesto věděla, že to nebude jen tak jednoduché. Ten kdo Jinxe znal, věděl, že s ním není nic jednoduché.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Loď

Opět se mi ozval Mathew. Vzal jsme to trochu jako kdyby to bylo samozřejmý, a pokynutím na pilota jsme se rozlítly.

V pohodě Mathewe, s tím jsme počítal. Takže kde se sejdem? U východu z letiště? Asi tam, takže se mi nestrať. A vyřeš to rychle, nezapomeň že máme úkol. Moc to neprotahuj.

Ale než to stačím vůbec doříct, tak už vylétáme, a letíme přímou linkou na Alrderaan soukromým letounem, Mathew mi může závidět :D.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Team lovců


Lukin & bogdan.g

Coruscant - loď => Alderaan - budova mezigalaktické dopravy


V době, kdy se loď zvedala ze země a vstupovala do hyperprostoru směrem na Alderaan jste si společně uspořádali parádní hody, sice při tom na vás koukala spousta hladových slintalů, včetně dětí, které vypadaly často obzvlášť zuboženě, ale váš hlad byl váš hlad a vaše jídlo ho jakorát tak pokrylo, tudíž vám bylo celkem jedno, jak kdo kouká. Ještě poměrně dlouho doubu potom, co jste doslova sežrali všechno jídlo, jste letěli, ale čas neúprosně běžel, a tak i vaše loď nad Alderaanem vystoupila z hyperprostoru a započala s přistávacími nanévry na povrchu Alderaanu, podle popisu k budově mezigalaktické dopravy, která ležela sektoru, kde byla podle údajů, které jste ukořistili na Coruscantu, naposledy spatřena Lorana. Brzy loď přistála a otevřela východy, a tak jste i vy mohli vyjít vstříc Alderaanu.




___________________________
___________________________




Team lovců č.2


Dacan Melek

Alderaan => Onderon

Po rozloučení se s Tvrďákem jsi nastoupil do své lodi a po téměř někonečném zápolení jsi nastartoval a třesoucí se stařičkým kusem šrotu ses pomalu řítl vstříc obloze. Trvalo enskutečně dlouho, než se ti podařilo vypočítat souřadnice hypeprostoru a ani tak sis nemohl být moc jistý, zda po cestě do něčeho nenarazíš a vlastně ani tím, zda se do nadsvětelné rychlosti tvá kocábka vůbec dostane. Měl jsi zřejmě velikou kliku, když se ti podařilo hned na potřetí vstoupit do hyprprostorového okna a svištět si to směrem k Onderonu.

Problém se však ukázal poměrně záhy, když ti po slabé hodince letu najednou chcípl hyperpohon a ty jsi zústal trčet uprostřed vesmíru kdo ví kde, jen s podsvětelnými motory. Hyperpohon zřejmě žádal opravu, protože z kokpitu jsi nebyl schopen zjistit, co přesně je za problém.



ROFL

Alderaan - budova mezigalaktické dopravy

Po rozloučení se se svým kolegou jsi vyrazil k budově mezigalaktické dopravy, kde sis bez problémů zakoupil lístek na Onderon a vyrazil jsi směrem k nástupní rampě, odkud měla loď na Onderon asi za hodinu odlétat. Jak sis to tak mašíroval po chodbě, zahlédl jsi náhle kus od sebe ženu, kterou porazil dost tvrdě nějaký twi´lek. Oba dva se potom zapletli do konverzace, i když žena evidentně vypadá, že by se muže nejradšíi co nejrychleji zbavila. A náhle ti to docvaklo, té ženy sis všiml jen proto, žes už ji někde viděl a ano, opravdu jsi ji viděl. Byla to totiž Lorana, ta, kterou jsi měl sledovat a nezpustit z očí, a která měla být tak nebezpečná, že by ti klidně i mohla ublížit. Tobě se zrovna v tento moment tak nejevila, spíš ti přišla jako slabá zranitelná žena, která potřebuje ochranou ruku.


___________________________
___________________________




Team "přátel" Lorany

Garth Devilman & Meris


Alderaan - Poloprázdný hangár

Oba muži se rozdělil a každý mířil svou cestou za svým úkolem, které předtím rozdělil Garth. Katalah zamířil do lodi, kam prošel bez problémů, protože mechanici už asi byli informováni o jejich příchodu, a našel na lodi několik míst, kde by bylo vhodné umístit pojistné miny. Potom se vrátil zpět ke Garthovi, který se zatím prohraboval všemožným vybavením, které by se mohlo hodit. Oba měli teď možnosti a dost času si vybrat téměř cokoli, co potřebovali, protože možnosti skladu byly až nevídané. Garth v jednom rohu místnosti zahlédl několik bitevních i jiných droidů, kteří byli jak v lepším, tak i někteří v horším stavu, ale jejich funkčnost by se musela ověřit.





___________________________
___________________________





Team Jedi

Pear

Coruscant - loď => Alderaan - budova mezigalaktické dopravy

Po domluvě s parťákem ses sám, jen s piloty, rozletěl vstříc Alderaanu. Netrvalo dlouho a již jste vstoupili do hyperprostoru, který vás unášel vstříc té tak hezké, ale politikou a byrokracií prolezlé, planetě. Po nějaké době, tkerou jsi strávil v meditaci, jste vystoupili v hyperprostoru a teď se celá loď řádu jedi snášela z orbity na zen, respektive k budově mezigalaktické ddopravy, kde bylo mnoho ramp k přistání a která se taky nalézala v sektoru, kde byla podle informací naposledy zahlédnuta Lorana - únoskyně, která je cílem vaší mise. Již brzy loď dosedla na jednu z přistávacích ramp a ty máš nyní možnost vystoupit a projít průchodem do obrovské budovy mezigalaktické dopravy, kde jistě bude hojnost bytostí.




Mathew

Coruscant - loď => Alderaan - budova mezigalaktické dopravy


Po nějaké chvíli se ti bez konfliktů podařilo dostat až do velké lodi, která brzo na to uzavřela vchody a začala stoupat ku obloze Coruscantu, aby potom vstoupila do nadsvětelné rychlosti a podle vypočteného kurzu mířila k Alderaanu. Celou cestu jsi hledal obličej, který jsi měl zaznamenaný na datapadu, ale bez úspěchu, protože loď byla poměrně veliká a pohybové možnosti byly celkem omezeny, protože na palubě bylo jistě víc lidí, než by bylo předpisově správně.

Díky hledání ti cesta ani nepřišla příliš dlouhá a již brzy jste vystoupili z hyperprostoru a mířili k jedné z velkých ramp budovy mezigalaktické dopravy, která stála, podle informací, v sektoru, kde byla prý naposledy spatřena Lorana. Brzy loď dosedla na rampu a zástupy bytostí se hned začaly hrnout ven. I před tebou teď byla volná cesta ven.




___________________________
___________________________





V.I.P.

Alderaan - centrum mezigalaktické dopravy[/b]

Jinx byl zřejmě jen trošku zklamán, že mu Lorana neodpověděla, ale asi byl zvyklý a nevzdával se. Začal znovu mluvit a mluvit.

Já se mám samozřejmě dobře a taky jsem moc rád, že tě zase po tak dlouhé době vidím! Ale kampak letíš, že tak spěcháš? Co tak vím, a že toho vím samozřejmě hodně, tak teď zrovna nic neodlétá nebo má všechno spoždění. Nezajdem si někam na drink? Zkrátí ti to čekání a aspoň si budeme moct povyprávět, když jsme se tak dlouho neviděli.

Loranin dávný spolužák m+ěl zřejmě evidentní zájem na tom Loranu zdržet a povídat si sní, i když by to dost možná mohlo znamenat zmeškání lodi na Onderon, který sice ještě nemá okamžitě odlétat, ale ta chvíle se pomalu blíží.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Hyperprostror

S potěšením jsem si vychutnával každý kousek své obří porce, vesele jsem koukal na Bexe, který se tvářil stejně blaženě.Jídlo nás dokázalo poměrně uklidnit.Jenže ani ne hodinu mě zasáhlo podivné mrazení v zádech.Ten divný pocit, který jsem měl i v uličce na Coruscantu.Někdo by o tom mohl říct, že je to zbabělá intuice, nicméně mi to už mnohokrát zachránilo krk.Zdálo se mi, že nás někdo už od Coruscantu sleduje, nevěděl jsem to jistě, ale měl jsem ten divný pocit.Díky tomu mě najednou napadlo, že nás mohly vidět holokamery.

Hmm, měli bychom si někdy pořídit nějakou masku nebo helmu, která by nám zakryla obličej, nepochybuju, že jsme byli na záznamu.Mám špatný pocit...

Svěřil jsem se Bexovi.Mezitím loď vystoupila z hyperprostoru a začala směřovat do atmosféry planety.Když později začala sestupovat k přístavišti, už jsem byl na nohách, vytáhl jsem si prozatím šátek a přehodil si ho přes hlavu, následně jsem se shrbil a sklonil hlavu.

Sláva, už jsme tady...

Povzdechl jsem si.Stál jsem na pevné podlaze Alderaanského přístaviště.Rozhlédl jsem se, ale byl tady úplně stejný maras jako na Coruscantu.Hledal jsem nějaké holografické šipky, kudy ven, protože bez nich bych se v takové mase lidí ztratil.

Ať jsi kde jsi, my tě najdem, hmm, ještě jsem ani nepřemýšlel, co si za ty prachy koupím...

Přemýšlel jsem, ale svou osobní odměnu jsem měl už vyhlídnutou, nejnovější raketomet.Automatické navádění a síla taková, že by to dokázalo vyhodit do povětří i nějaký lehčí tank.

Jsem zvědav, co tomu řekne Bexu, když jen těžkou opakovací pušku nazývá palubním dělem.Hmm, možná bych si ještě mohl koupit Jet Pack, prý je to dost dobrá novinka, s tím budu možná tvrdý oříšek i pro Jedie, ti mi mnohdy komplikují akce.

Vzpoměl jsem si na den, kdy se rozhodovalo o mém přijetí do řádu Jedi.Byl jsem tehdy ještě malý, ale na ten den jsem si docela dobře pamatuju.Stál jsem si tam a Jediové mě zkoušeli.Jednou ze zkoušek bylo aji to, že jeden z mistrů měl datapad a na něm různé obrazce a já měl uhodnout, jaký.Ještě dlouho jsem se cítil ukřivděný, než jsem pochopil, že to rozhodně nebylo o štěstí.

Mohl jsem být jedním z nich a ne stát na opačné straně...

Pomyslel jsem si.Stále jsem ještě cítil zklamání, že mě nepřijali.
Vybíral jsem si vzkutku dobré chvíle pro přemýšlení.Brzy jsem zatřepal hlavou a zeptal se Bexe:

Co myslíš, kudy máme jít, mám tady v tom guláš.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Vesmír

Výborně, hypermotor je v tahu. Prodecedil jsem skrz zuby a nakopnul palubní počítač.
Doufam že je Johny na drátě.
Stisknul jsem tlačítko, ktere mělo spustit komunikaci.
Johny slyšíš mě, Johny! No tak Johny ozvi se je to nalehave! Křičel jsem, ale z počítače vylezlo jen že je mimo dosah.
K čertu z tebou ty zatracená loď. Znovu jsem kopnul do počítače.
Když jsem poznal, že je to marné posadil jsem se a začal přemýšlet.
Kdo je asi v mém dosahu....... jasně! Arduk! Můj starý mentor!
Zmačknul jsem znovu tlačítko pro komunikaci.
No ták, kamaráde, ozvi se...

Uživatelský avatar
Mathew007
Učedník
Učedník
Příspěvky: 53
Registrován: 25.8.2008 17:13:02

Příspěvek od Mathew007 »

Alderaan - budova mezigalaktické dopravy

Když, jsem po dlouhém hledání nenašel někoho kdo by byl aspon trochu podobný obrázku v notepadu, ta cesta díky tomu utekla rychlostí blesku.

Aaa, konečně Alderaan budeme vystupovat, ale ted mě napadlo, že ty vrahové nejsou tak blbý, když se dostali do dost dobře chráněné budovy co by tam mohli dělat a ještě k tomu jedou na stejnou planetu jako já, aaa už to mám určitě uslyšeli náš rozhovor nebo nějak tu informaci získali a potom chtěli utéct, ale nepovedlo se jim to

Po tomto zjištění, které bylo snad dobré jsem si ani neuvědomil, že lod přistáva rychle jsem se připravil, abych byl jako jeden z prvních venku, ale aby to tak nevypadalo a ti vrahové si mě nevšimli
Pokud nejsou tak blbý, snad je i napadlo, že si schovají tváře, aby je nikdo nepoznal dělá to takhle skoro každý vrah

Vzal jsem si komunikátor tak a koukl jsem jestli mě někdo nesleduje rychle jsem řekl
Právě jsem vystoupil pokračuj v misi a já tě pak doženu, našel jsem někoho
A tohle jsem řekl potichu, ale srozumitelně
Kdo hledá taky náš cíl, jsou to snad vrahové

Zandal jsem si komunikátor a začal jsem hledat toho muže na fotce soustředil jsem se na to co nejvíc, ale hlídal jsem přitom svoje věci před zlodějíčkama

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Alderaan - budova mezigalaktické dopravy:

Johny se zájmem nenápadně sledoval ženu, jež se srazila s nějakým twi'lekem a posléze se s ním dala do rozhovoru, ovšem vypadalo to, že z její strany spíše nuceným. Johnymu se ta žena zdála strašně povědomá, ba i měl pocit, že už ji někde viděl. A pak si to uvědomil. Jeho cíl. Lorana. Ta setsakra nebezpečná ženská, i když na ni zrovna nevypadala, ovšem to Johnyho nedělalo úplně klidným, neboť se už kdysi až moc dobře přesvědčil, že zdání klame a o ženskejch to platilo dvojnásob, jak dokládalo několik jizev na jeho hrudi.
Ravenu jsem neměl tenkrát podcenit... Sakra, jak už je to vůbec dávno? Pět - šest let?
Vzpomínku na ,,starou známou" rychle zahnal a začal se znovu věnovat přítomnosti. Teď bylo důležité se rozhodnout, zda Loranu zpovzdálí sledovat, nebo ji prozatím ignorovat, protože příležitosti ji sledovat ještě přijdou.
Po chvilce ale musel na tváři vytvořit malý úsměv, protože ho napadla ještě třetí možnost a to parádně využít Loraniny nechuti pokračovat v rozhovoru a situace, ke které před chvilkou došlo. Pomalu došel až k ní a dávajíc si nenápadně velký pozor, se nevinným zdvořilým hlasem zeptal.
,,Promiňte, neobtěžuje vás náhodou tento muž?"
Naposledy upravil(a) R.O.F.L dne 24.9.2008 15:00:43, celkem upraveno 1 x.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Alderaan - budova mezigalaktické dopravy

Člověče, masky jsou moc nápadné, ale slyšel jsem o nějakejch těžších přístrojích, co rušej holokamery svojí vysílanou frekvencí, ale některé rasy to strašně bolí... Masky... možná, zatím nevidím důvod proč si masky kupovat. Nehodláme nic přepadnout a kdyby nás někdo sledoval, tak si bude všímat spíše rasy, výšky, různých znamení atd, a tohle všechno zakrýt ot bude skra nápadná maska. ... kdyby nás někdo sledoval...

A jinak mi něco říká, že po Loraně nejdeme sami. Nebo takhle- že nás někdo sleduje. Ty si ničeho nevšímáš? Je určitě otázka času, než nás uvidí Jediové, co sem letí.

Jinak myslím, že bychom měli jít k Informacím, tam bude mapa a určitě i nějaké to vyštetřující středisko, co Loranu naposledy vidělo. Zkontroloval jsem si zbraně a vzpoměl si, jak vypadala Lorana. Jo, taková... jak jen vypadala? Podíval jsem se po mstnosti, co ústila v codbičku, ze které bychom se k Informacím jistě dostali. Tak jsem tam vykročil. Ale po chvilce jsem se začal bát, jestli tam není Jedi.Aasi tam fakt byl. Tak to je v háji, vole. Je tam Jedi a drží nějakej Datapad a učí lidem do ksichtu. nemáš NÁHODOU s sebou masky, nebo granát?

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Alderaan

Bexu měl recht, masky by byly moc nápadné, přemýšlel jsem taky, že by se někde daly sehnat masky Kel Dorů, ale brzy jsem to zavrhl, protože bychom si k tomu museli koupit i ruce a další části, které jsou vidět a krom toho, jejich masky odfiltrovávají kyslík, což by pro nás nebylo moc přjemé.Šli jsme tedy bez masek halou, která později vyústila v chodbičku a Bexu zamířil k informacím.Najednou jsme asi zahlédli důvod mého mrazení.Byl tam Jedi a zkoumal obličeje cestujících.

Nejspíš se už dozvěděli o tom malém incidentu na Coruscantu.

Procedil jsem skrze zuby, ale v hlavě se mi začal vytvářet plán.

Dobře, nemáme masky, já jsem nenápadný asi jako firaxa na Geonosis, Bexu je taky lovec jako vyšitý, a taky si mohli všimnout jeho obličeje na nahrávce, nevím jak mého, ten můj byl docela slušně ozářený světlem z palby, proto bych asi měl být tím, kdo projde kolem toho Jedie.Jo, takhle to uděláme.

Otočil jsem se na Bexe a vyložil svůj plán:

Dobře, kolem Jedie projdu já, mám pocit, že mě nepozná, byl jsem defakto zakrytý palbou, ale tebe mohli vidět ostře.Zůstaň na přístavišti, seženu ve městě masky, nejlépe takové, aby nešlo poznat, že to vůbec masky jsou.Pak se vrátím a jednu ti dám.Souhlas?
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Alderaan - budova mezigalaktické dopravy

Dobře Matte, až budeš hotov, tak se ohlaš, a někde se setkáme, já si zatím trochu kouknu kolem.

Vypnu komlink, a vydám se ven z budovy. Přede mnou se rozkládá velké město, kdy Lorana může být prakticky všude. Zatím jsem jenom obcházel několik metrů před budovou, protože jsem měl zvláštní pocit.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Alderaan - budova mezigalaktické dopravy

Dobrej plán, ale já myslím, že tě pomocí té jejich Síly, nebo bez ní pozná. Spíše bychom měli počkat až odejde nebo ho zaneprázdnit. Slovo Síla jsem řekl s trošku blbým tónem. Totiž kdyby tě ani nepoznal, bude mu divné, že se vracíš a pak nachlup stejně velká bystost jde v masce s jinou bytostí v masce.

Vážně - kolem procházela spousta bytostí a někteří měli veliká zavazadla. Ukázal jsem na nějaké bytosti co šli houfem kolem. Ani by si nevšimli, kdybych jim na záda dal menší detonátor, který by je trochu zranil, ale přilákal by pozornost toho Jedie. Vytáhl jsem malý nastavitelný detonátor a odňal větší část trhaviny. Potom jsem nastavil Timer na 14 sekund. Stačilo zmáčknout a přisát na oběť s velkým kufrem.

Věř mi. řekl jsem uklidňujíc Casusovi a díval se, kdo jde. Můj ksicht viděli, tvůj možná také. Až to vybouchne, tak křikni Fgahajs Mahha!, což znamená Bože na nebesích, ale nějakou řečí z vnějšího okraje. A§t je nenapadne, že jsme z Coruscantu a mluvíme Basicem perektně. Ty rozumiš, co ja řikam? Poslední větu jsem pronesl s přízvukem twielckého obchodníka z nějaké zapadlé planety. To aby pochopil, že Basic umíme jen trochu.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Alderaan

Bexu se mi začínal líbit.Jeho styl byl mazaný a uměl způsobit i menší krveprolití.Navíc potom Jedi určitě zapomene na nějaké ksichty, když bude pomáhat lidem, aby nebylo obětí více, kdyby dělal něco jiného, přestanu věřit, že dělají vše pro dobro galaxie a ne pro dobro nějakých úředníků.

Jo, to je dobrý plán...

Pronesl jsem, ale než jsem stačil říct něco zkomoleným basikem, už si to mašíroval k twi´lekovi a přidělával k němu detonátor.Už jsem se těšil na ohňostroj, ale hlavně taky na reakci Jedie, je sám, nemůže nás honit a zároveň zachraňovat civilisty, což pro nás bylo plus.

Hmm, já už bych na něj zaútočil si vibromečem v jedné a ručním blasterem v druhé ruce.

Usmál jsem se.To byl můj nejoblíbenější způsob boje zblízka.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Team lovců


Lukin & bogdan.g

Alderaan - budova mezigalaktické dopravy


Oba proklatě nebezpeční a všehoschopní zabijáci vystoupili z lodi jedním z mnoha východů do veliké haly, která však ústila v jedinou, poměrně úzkou uličku, ve které se dělaly fronty. Tyto uličky zřejmě vznikly už dávno, když se přístaviště stavělo a dost možná sloužili dřive ke kontrole pasažérů. Teď tam však byla jen kamera. Oba dva zabijáci tedy mířili k tomuto východu, ale snad díky štěstí nebo možná z vyššího důvodu, jeden z nich si všiml podivného muže s datapadem v kápi, jak nehnutě stál v uličče a pohlížel pozorně do tváří všech kolemjdoucích. Obou okamžitě došlo, že je to rytíř Jedi, a tak se uklidili stranou, aby se domluvili na taktice, která je provede do hlavní haly budovy mezigalaktické dopravy bez toho, aby byli konfrontování s rytířem Jedi.

Jejich domlouvání zabralo jen chvíli. Několik ne moc vydařených nápadů nakonec předčil ten s vyvoláním paniky a tak Bexu připevnim detonátor na zavazadlo jednoho z twi´leků, kteří šli okolo a směřovali k východu. Oba dva lovci dávali pozor, co se bude dít a čekali na výbuch, který samozřejmě přišel. Byl to ale opravdu výbuch. Bexu zřejmě špatně odhadl dávkování trhaviny, a tak se teď oba společně koukali na masakr, který před sebou rozpoutali. V okruhu pěti metrů od zavazadla snad nikdo nepřežil. Všude lítaly končetiny a vzduch se okamžitě naplnil zvýřeným prachem, pachem krve a histerickým a bolestným křikem, vzlyky a naprostou zkázou, která vnesla paniku do celého davu, který se s děsivými výkřiky žene na všechny strany od kráteru, který způsobila trhavina a který je teď zahalen do dýmu.



___________________________
___________________________




Team lovců č.2


Dacan Melek

Kdesi ve vesmírů


Poměrně dlouhou dobu ses snažil spojit s kýmkoli, kdo by tě z téhle šlamatiky, kdy ti vysadil hyperpohon, vysekal, ale nikdo se neozýval a nevypadalo to moc reálně, že by se ještě někdo ozval. Bylo to divné, ale začal jsi mít pocit, že snad ani ten komunikační systém nemůže fungovat. Zato co ti fungovalo byly podsvětelné motory, ale možná by bylo ještě o veliký kus lepší zkontrolovat a zjistit, co se stalo, přímo ve strojovně hyperpohonu, která nebyla příliš vzdálena od kabiny pilota. Vesmír kolem byl klidný, možná až moc a děsivě, jediné, co bylo vidět, bylo množství hvězd a také jakási mlhovina, ve které ses pohyboval.




___________________________
___________________________





Team Jedi

Pear

Alderaan - budova mezigalaktické dopravy


Vystoupil jsi ze své lodi, která ale vlastně nebyla až zas tak tvoje, jako řádu Jedi a prodíral ses zástupy bytostí k východu z budovy, k východu, který vedl do obrovských a rozsáhlých městkých částí Alderaanu. Procházel jsi kolem jednotlivých exitů, které vedli k přistávacím plochám, ze kterých odlétaly transporty do mnoho blízkch i vzdálených planet, ale i kolem exitů, které vedly na veřejné přistávací plochy jako byla jedna z těch, kde jsi přistál sám. Časem ses dostal až k "pokladnám" kde byl čilý ruch a prodej letenek na rozličná místa. Fungovalo tu mnoho přepážek a také zde měli spoustu kamer. Vyšel jsi z budovy hlavním východem, který byl smozřejmě taktéž sledován kamerou, ale když jsi vylezl ven, měl jsi najednou zvláštní pocit, že jsi někde, kde bys být neměl.




Mathew

Alderaan - budova mezigalaktické dopravy


Methew vystoupil mezi prvními a zaujmul celkem strategickou pozici u zúžené uličky z výstupní haly do hlavní haly. Rozlížel se po cestujících s datapadem v ruce a zdálo se, že mu nemůže proklouznout ani myška, přesto měl stále horší a horší pocit. Cítil, že se stane něco špatného, ale netušil jak a kdy. na jedne okamžik už se mu tak tak zdálo, že zahlédl obličej, který hledal, ale ten se ztratil rychleji než se stihl přesvědčit, zda to byl opravdu on. Navíc tento obličej byl ještě poměrně vzdálen, a tak teď bylo tšžké ověřit si, zda to byl jen klam nebo skutečnost.

Co ale přišlo chvíli potom, to už rozhodně nebyl sen, vidění ani klam. Ozval se ohlučující výbuch a v místě, kde to bylo v okruhu pěti metrů snad nikdo nepřežil. Všude lítaly končetiny a vzduch se okamžitě naplnil zvýřeným prachem, pachem krve a histerickým a bolestným křikem, vzlyky a naprostou zkázou, která vnesla paniku do celého davu, který se s děsivými výkřiky žene na všechny strany od kráteru, který způsobila zřejmě nějaká trhavina, a který je teď zahalen do dýmu. Výbuch nebyl příliš daleko od tebe, takže i ty jsi pocítil jeho sílu a málem tě srazil k zemi. Ale díky své dobré fyzičce si to ustál, avšak tvůj plášť byl znatelně potřísněn krví některého z nešťastníků. Jen kousek od sebe teď vidíš rodianské dítě s rozbitou hlavou, jak se s brekem sklání nad rodianskou ženou, která nejevila známky života a pravděpodobně neměla takové štěstí jako její synek, ale to nebyl jediný případ neštěstí ve tvém okolí a tebou to náhle docela cloumalo. Tolik neštěstí a smrti kolem tebe. Tolik zla, které je zabilo.

V.I.P.
Učedník
Učedník
Příspěvky: 13
Registrován: 22.5.2008 19:52:23

Příspěvek od V.I.P. »

Alderaan

Lorana snažíc se diplomaticky zbavit starého známého nepatrně zahlédla náhlý zájem ze strany neznámého muže, který se zastavil ve svém směru a jeho pohled se ubíral k ní. Koutkem mysli si sarkasticky pomyslela něco ve smyslu: "Né, abys sem chodil", ale to už bylo pozdě. Onen neznámý muž stál najednou kousek od ní a nabízel jí pomoc... Pokud někdo měl smolný den, nebyla to jen žena u přepážky. Dnes tento den padnul i na Loranu. Těch náhod byla ohromná spousta. Napřed ten neznámý člověk v ulicích, který ji pozoroval a o němž zcela jistě ví, že jej už někdy viděla, pak ten otravný Jinx a teď tohle. Zcela jistě nebyla člověkem, který by vše snadno vzdával a házel blaster do banthího lejna, ale na druhou stranu moc dobře věděla, kdy se mise nezdařila a kdy by pokračování v ní bylo příliš nebezpečné pro všechny. Věděla, že stejně při svém návratu by jí nečekalo nic dobrého, svůj úkol stejně nesplnila. Nyní zbývalo pouze zařídit, aby se nikdo z jediů nedozvěděl, kde její mistr sídlí. Naposledy se sarkasticky ve své mysli pousmála... a pak se vydala vstříc dalšímu osudu, který měl brzy nabýt svého konce.
Ne, jsem stejně již na odchodu, ale děkuji za váš zájem...
Usmála se a hlavou jí probleskla poslední vzpomínka na Onderon.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“