1. MPM - Chyťte ho! (nebo ji? :-P)

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

vesmír - loď Slavekiller

Nadechnul jsem se a vydechnul.
Tak fajn plechovky, jestly tu mám umřít, ať umřu v boji a né jako otrok.
My nedáme svoji kůži lacino, že ne?
I přes všechny mé snahy to znělo jako otázka, ale všichni mí spolubojovníci se mnu nadšeně souhlasily.
Dusot droidích nohou se přibližoval. První dva droidy, co dorazily do uličky mezi našimi úkryty, jsme rozstřílely dřív, než stihly vůbec zareagovat. Jenže jejich plechový kolegové to zaregistrovaly a zrychlily.
Tak fajn, až příjdou, snažte se zůstat v celách, získame tak aspoň malou výhodu.
Řekl jsem, aby mě slyšely i kolegové naproti. Dusod se přibližoval a brzy se před našimy celamy oběvily první čtyři (víc se do uličky nevešlo). Ihned jsme spustily palbu...

Meris

Příspěvek od Meris »

Alderaan-Vzhůru ke hvězdám

Motory trochu chpaptěly.A nebylo se čemu divit,když jsem schytaly pár střel z těch děl co si ty uniformáci přivezli.Proráželi jsem mlhovinu,která obklopovala planetu.Akorát jsem měl nahnáno,když si dokázali pořídit těžká děla tak co by jim nedělalo problém si najít nějakou bitevní loď.Koutkem oka jsem se podíval po svém společníkovi,který zamyšleně sledoval hvězdnatou oblohu,která se nad námi třpytila jako tisíce malích lampiček.
Ehm..doufám,že jseš v pohodě?Že se ti nic nestalo v tom bordelu.A když jsem u bordelu jak se o nás dozvěděli ti mašínfírerové?ta vojenská cházka kde se tam vzala?A dál jsem se díval před sebe....

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

CLOSED

Prozatím uzavřeno. Termín stanovení o rozhodnutí o dalším postupu v nedohlednu.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“