MPMV

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Jedi Line (Liam Corriolan)

Otázka, jestli by rukojmím náhodou nepomohlo víc (na můj vkus dost drastické) riskování jejich životů a tedy by nebylo správnější ji nechat na zbytku týmu, v kontextu Helmsleyho interakcí ztrácela smysl.
Pravda, admirálova komunikace nebyla - ve srovnání s Garthovou - příliš hlasitá. Ale jestli náš velitel dokázal dostatečně zamaskovat jeden republikový brífink tradičnějšího stylu, pak stejně dobře dokázal zamaskovat i "výlet" jednoho Jediho mimo vytyčený prostor dohledu.
No, a jestli to zamaskovat nedokázal, pak stejným způsobem zafungovalo minimálně to Helmsleyho komando.
V každém případě to dávalo možnost vypadnout spáchat podporu protiteroristického zásahu mého mistra.
Ruka sice nepříjemně dávala najevo, že na duel s vongem nezapomněla, ale pro podporu může sloužit stejně tak dobře i blasterová pistole.
Navíc...
Vzhledem k tomu, že bude potřeba cíl spíš zajistit a vyslechnout než uzemnit jednou pro vždy, bude lepší ji přehodit do omračovacího módu.
Nemluvě o dalších potenciálních průšvizích, které omračovací mód obchází vcelku elegantně.

Vzhledem ke zkušenostem z nejrůznějších akcí ještě s republikovou armádou, později chvíli s Cayovou partou a nakonec i s Jedii nebylo až tak složité hangár najít... a zareagovat na to, co se tam děje.

------------------------
asi takhle, pokud se Liamovi podaří dostat se do hangáru a zaslechne část konverzace (nechtěla jsem si to určovat sama, moc velké zasahování do pravomocí vypravěče v případě multimise :lol: ), tak s "uváznutím na mrtvém bodě" problém mít nebude :D. Vzhledem k tomu, co dělal předtím, by tohle neměl být až takový problém.
Jenže je tu možnost, že dorazí až poté, co už se část osazenstva pustila do triků s kabelem. Pak jsou ale priority víceméně taky dané - prostě "zneškodnit monologistu, ochránit rukojmí - pokud možno tak, aby rukojmí nebyli ohroženi".

Co si ale vybrat za možnost pro stanovení postupu, mi nebylo jasné - cíl postavy je totiž stejný, jenom se dost liší okolnosti. Takže rozepisuju poznámku pod čarou, když už to nemůžu kvůli dead line na MPM hnát přes PM formou usměrňujících dotazů. :D

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Jedi Line (Garth Tujiwan)

Ve středisku

Tak už to zmáčkni… Sakra na co myslíš? Ono ho to ještě baví?! Takhle nějak by se daly popsat Garthovy myšlenky za určitý časový úsek.
Navenek se mu však stále dařilo držet neutrální výraz. Periferně zaznamenal, Liamův pokus o přemístění, a proto nadhodil:
Takže abych to pochopil správně: Já jsem tady, abych vás zachránil, vy se chcete bezpodmínečně vyhodit do luftu a nic vám vtom nezabrání…Co třeba to probrat u ledového drinku?

Tohle si přehnal… Tohle si fakt přehnal…

Na druhé lince bylo chvíli ticho, jako kdyby začalo únosci teprve docházet co že to vlastně bylo řečeno.
VY --- VY --- !!! VÁM ASI NEDOCHÁZÍ, ŽE JSOU TADY ŽIVÝ LIDI! Muži zřejmě docházela trpělivost.
Gartha v tu chvíli nenapadlo nic lepšího než: Nepanikařte, bude hůř!
A bylo…
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Na průzkumu (Oelman Oos Quirk)

Droid GH-7 se jménem Heebo mi nastínil situaci a ta nebyla zrovna růžová. Ono jiskřící kabel, který jen čeká na vytažení ze sítě, to není vůbec žádné lákadlo. A taky mě to příliš nelákalo...

Došel jsem k tomu nadělení a pro sebe si ulevil: "Ten Arwol si tedy dokáže vybrat situaci. No jo, tak hurá do nepříjemností..." a hmátl jsem po nebezpečně vyhlížející šňůře.
Heebo zůstala nehybně viset ve vzduchu a napjatě čekala.

Následně jsem dostal ránu. Nebo co to bylo...
Pak pocítil ostrou bolest, viděl záblesk a pak už nic...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Pár minut po výbuchu (Oelman Oos Quirk)

Když jsi otevřel oči, nebyl sis jistý jestli jsou vůbec otevřené doopravdy. Všude byla tma a bylo slyšet pouze výbuchy, bylo cítit oheň a spáleninu. Slyšels kroky jak se k tobě rychle blíží. Byl to zvuk několika desítek nohou.
Naložte ho! Rozkázal mužský hlas poznamenaný roky zkušeností a nadhledu.
Odneste ho do transportu a postarejte se o něj. Frann, vezmi si na starost jeho droida.
Ano, pane!
Mladý a energický hlas se nesl halou. Cítils jak tě kdosi zvedl a položil na nosítka.
Je to vše poručíku? Otázal se kdosi.
Zdaleka ne Davisi, zdaleka ne...

(mezitím pár minut - před výbuchem)

...

Jedi Line (Liam Coriollan)

Schody jsi bral doslova po třech. V Síle bylo cítit příliš, příliš mnoho emocí, ale to ti paradoxně pomohlo určit polohu.
Najednou se však stalo několik věcí současně. Šlo o jakési dvojí varování. Najednou všude zhasla světla a byly slyšet pouze výkřiky a střelba. Překvapení však ještě nekončilo. Díky svému vnímání ses mohl ujistit, že někdo další je v budově a navíc zraněn.

Zdravím Liame, jen bych tě chtěl ujistit, že tvoji přátelé a rukojmí se nyní eskortují do našich transportérů. Proti tobě stál starý muž, avšak podle držení těla stále ve skvělé kondici.
Za tebou ze schodů scházel Tujiwan v doprovodu dvou mužů. Pocit vnuknutí však neustával...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

VIP (Dam Nidgel)

Loď

Technicky půjde o šestičlennou skupinu. Dva budou koordinovat akci z bezpečného místa, dva se postarají o zbylé bezpečnostní systémy, Rez o rozptýlení a vy se hlavním vchodem dostanete na místo určení. Samozřejmě v utajení... Objasnil ti aspoň pár věcí Tien a předběhl tak poněkud zaskočenou Rez.

Neznáme samozřejmě všechny podrobnosti, ty má na starosti velitel operace. Vrátila se rezka do hry a vyčítavým pohledem si změřila pilota. Pohledem, který říkal: „Na co myslíš?“

___________________________________________

Pořadí: Pear, Eli, Jordi, Bastila
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Republic Line (Keith Helmsley)

Illum

Hej, wow, coto? (Piloti v tuto chvíli pocítili zvláštní pocit v žaludku)
Vytasil admirál slova i zbraň a rozhodl se takticky držet u Gartha, aby se mu nic nestalo.
_______________________________________
Republic Line (Summerwindovy, Dash Dreik + Hamish Diredusk)

Illum, kousek od Vědeckého střediska

Všichni jste ušli poměrně dalekou štreku, než jste narazily na vrata. Všichni už chtěli vejít dovnitř, když se ozvala obrovská rána. Z úst všech piulotů se ozvalo pouhé:
Hej, wow, coto? (Admirál v tuto chvíli pocítil zvláštní pocit v žaludku)
Rozhodli jste se podívat dovnitř, i když po tom výbuchu tam stejně nic moc nebylo, ale venku stejně mrzlo, tak co tam stát! Hurá dovnitř!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

VIP Line (Dam Nidgel)

Loď:
Tien si nemohl pořád odpustit skákání do řečí Rez, která to nenesla zrovna s nadšením a celkově jim to docela ubíralo na dodržování nějakých hodností.
Tolik k profesionalitě ...
povzdechl jsem si pro sebe, ale navenek jsem udržoval mírně pobavený výraz. Co mě ale zaujalo byla zmínka o tom, že Rez bude mít na starosti odvrácení pozornosti od mé snahy o vstup dovnitř.
Kdo je veltelem operace ?
zeptal jsem se prostě a jednoznačně jsem svým natočením dal najevo, že odpověď očekávám od Rez, stejně jako jsem dal nenápadným gestem najevo, že bych se nebránil diskuze někde jinde, abychom 'nerušili' pilota od jeho náročné práce. Kromě diskuze o misi jsem byl samozřejmě otevřen i dalším tématům, či způsobům komunikace.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Republic Line (Summerwindovy, Dash Dreik + Hamish Diredusk)

Illum, kousek od Vědeckého střediska

Hamish, utahaný a strhaný, dokázal jen vzdechnout a zkontrolovat všechny tři zbraně. Začlo mu docházet, že jich má asi moc. Mno co, zahodit je tu nemůžu, a ani nechci. Tak, pánové a dámo, celkem by mě zajímal váš plán. Jestli vtrhnem dovnitř, budete do vést vy, protože já nemám vůbec páru, co se uvnitř děje, popravdě mě to ani nezajímá. Je tedy pravda, že jsem sem přiletěl vyřešit nějaké problémy... ... s bitvou, ale nic to nemění na tom, že jestli tam vtrhnem a oni budou hrát šachy, budem za pitomce. Šachy jsou teda hodně nepravděpodobné, ale co. Zkrátka... ... to je jedno, stejně mi je zima, jdeme dovnitř!
____________________
Promiň, trošku jsem zapomněl, o jakou situaci jde, takže jsem to neposunul.
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“