MPMV

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Republic Line (Dash Dreik)

Vesmír, Illum

Rozkaz pane letíme tam.
Odpovím admirálovi a nasměřuju letky směrem, kterým jsme měli letět. Byl tu celkempoklid, čekal jsem nějaký nepřátelský stíhače nebo nějakou nepřátelskou lod,aspon malou. Neměl jsem nad tím přemýšlet, protože v tu chvíli mi sepla vysílačka.
A dop*dele! Že já něco říkám. Velitel všem eskadrám, máme tu nepřítele a to v celkem velkém počtu. Útočit po letkách. Mějte všechny oči na stopkách, a provázej vás síla.
Sdělím letce a soustředím se na boj. Rychle jsem zkontroloval všechny přístroje, jestli je vše v cajku. Skupina se celkem rychle přibližovala. Dal jsem prst na sapoušt a v dostřelu začal pálit na přilétající Kameny. Snažil jsem se proplést mezi jejich střelami a vyvést svoji letku ztohohle bordelu. Když jsem se vypletl a otočil viděl jsem co jsem vidět nepotřeboval. Independence byla stahována dolů k planetě. Tohle nezačínalo vůbec dobře.
Velitel pro stíhače. Jste někdo volnější? Independence je mimo hru. Odpalují se z ní záchrané moduly. Kdo je aspon trochu volnej poskytněte jim transportdolů nebo aspon do atmsoféry. Musíme zajsitit, aby asponněkdo přežil. Tady Dreik, admirále slyšíme se? Co se děje? Jakou jsou další rozkazy??
Řeknu prvněnafrekvenciletky a pak přepnu na kanál s admirálem. Vletím zpět do té mely, abych se zavěsil za jednoho ze skippů. Pokropil jsem mu zadek nízko energetickými střelami. Stíhal nastavovat dovin basali tak aby všechny zachytil, ale když pár prošlo okamžitě jsme vystřelil normálně a zadek skippu se odpařil. Skip se roztočil a odplachtil do prázdna. Vrátil jsme se zpět do bitvy a čekal jestli mi admirál odpoví. Do té doby jsme museli vymazat tyhle skipy z oblohy.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Překvapení na pořadu dne - Ilum (Garth Tujiwan)


Garthovi bylo jasné, že s pohou obranou na svého soupeře nevyzraje. Pokusil se přejít do protiůtoku. Přetočil meč v ruce obtočil se kolem něj ve snaze zaútočit na jeho záda. Ovšem setkal se jen s odpovědí v podobě hole.
Jestli jsou tyhle už takhle vycvičení, chci vidět ty výkonější... Stačilo mu projít hlavou, než se musel vyhnout útoku na hlavu a popojít o pár kroků dozadu.
Beru to zpátky... Stačí mi jenom tenhle maník... Pomyslel si a sehnul se aby se vyhnul další salvě úderů.
Teď by se hodil nějaký dar z nebes... Když na to pomyslel uvědomil si, že jeho přání se může brzo splnit.

Uši zahalil hlasitý zvuk. To přinutilo Tujiwana přerušit souboj a podívat se vzhůru. S nebe se řítilo asi šest únikových nodulů.
K ZEMI!!! Stačil ještě vykřiknout, než uskočil stranou do sněhu.
Zemí otřásla exploze a nepříjemné dunění. Když se Garth vyhrabal z pod bílé peřiny, spatřil svého Vonga ležet v bezvědomí možná mrtvého. Jakmile se rozhlédl kolem zjistil, že jeho kolegové jsou na tom podobně. Kromě toho se na scéně objevila pro něj nová postava co vypadala jako druh republikového admirála.
Mám dojem, že jste problém vyřešil za nás... Neodpustil si poznámku.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Patová situace ( Oleman Quirk)

A neměl by si s dovolením i nějaké dobré zprávy? Otázal se šéf svého podřízeného v momentě, kdy se začal celý komplex naprosto otřásat v základech.
Pokud bereš za dobrou zprávu fakt, že se právě aktivoval pomocný reaktor? Zkusil to Arwol.
Myslím si o tom svoje… Odbyl ho Bedran a otočil se k tobě v momentě, kdy se musel chytit stolu, aby neupadl.
Vesmírný vědče… V jakém čase dosáhne zemětřesení kritického bodu? Zeptal se tě přímo.
Počkat… Skočil do toho Arwol. …Hlavní řízení experimentu se řídí z Velína ne? Někdo musel aktivovat sekvenci!
Bedran byl rázem ve svém žilu: Vy dva! Nažeňte všechny zaměstnance do sklepní místnosti. Odtud se při našem počtu nebude moct nikdo zdrhnout… Tak mazejte, jsem hned za váma!
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Republic Line (Keith Helmsley)

Illum

Ale to já tak...nerad. Omlouvám se, už se to nestane. Chlapi, ten pop-corn zruště, nic z toho nebude. Radši se běžte podívat do těch ostatních modulů, jak jsou na tom.
Srovnal si admirál uniformu, uložil zbraň do pouzdra a hodil na sebe další vrstvu tepléjšího oblečení. Ledová planeta je ledová planeta, a admirál se už začal pomály třást zimou. Vždyť většinu času strávil ve vyhřátem destruktoru. Prohlédnul si, s kým má tu čest. Už ho nic nemohlo překvapit, proto vyšel vstříc nejbližšímu jediovy. K tomu, který je znám jako Tujiwan.
Zapoměl jsem se představit. Jsem admirál Helmsley, pro přátelé Keith, pro vás admirál Helmsley.
Admirál k Tujiwanovy natáhl ruku, právě v tu chvíli vedla garda admirála přežívší vojáky z dalších modulů. Nebylo jich málo, ale admirál byl línej je spočítat. Spokojil se tedy s tím, že jich je dostatečně. Už měl v hlavě i plán, takže se s ním bez váhání podělil.
Dobře, a já mám i plán jak se odsuď dostat živí! Poslouchejte, nebudu to opakovat. Vy si pujdete udělat co chcete, my vám budem vzadu hlídat záda a až seženete pěknou loď, tak se s váma svezem. Mně se tenhle plán líbí. Jo ještě Dreik...
Sepnul vysílačku a naladil Dreika, doufajíc, že je ještě naživu. A naštěstí byl.
Dreiku, Dreiku. To sme dopadli co? Já sem v pr*** a vy tam budete za chvilku. Co na to říct, rozkazy jsou jednoduchý. Prostě jim rozkopejte ty jejich křivý huby! Jo a snažte se udržet ve vzduchu, tady dole je strašná zima.
Nechám otevřený kanál, abych byl s Dreikem stále ve spojení.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Ilum - Jedi Line - Korok Ti-Shian

Mistr Korok stále v klidném tempu dokonalé obrany dráždil svého vonga, který byl stále více a více naštvaný a jeho útoky se stávaly čím dál bezhlavější, když tu, ve chvíli, kde se stařík již chystal k zasazení smrtelné rány rozladěnému vongovi, zachytil něco v Síle. Daleko dřív, než Garth, zjistil, že se jejich směrem něco řítí, a proto, v době, kdy už byl slyšet hlasitý hluk padajícího modulu, mistr rázným kopem odhodil vonga několik metrů od sebe blíže ke svým kolegům, načež se sám vzdálil několika salty pryč z kritické zóny, aby si brzy vychutnal rozmačkání svého vonga na paštiku. Korok se neobtěžoval s nějakým varováním, se kterým přišel jeho "velitel" a teď radši, stále v ruce třímajíc meč, se rozhlížel jak po okolí, zda někdo nejsou další vongové, tak i po svých kolezích, zda to všechno přežili. Po chvíli si přitáhl svou odloženou hůl a deaktivoval meč, přičemž se přiblížil zpět k vražednému modulu a ostatním Jediům, aby si vyslechl další pokyny.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Patová situace (Oelman Oos Quirk)

Díky bohu, že sem Arwol vpadl právě včas. Poslouchat ještě chvíli Bedrana, asi by mi uvadly vlasové výhonky...
pomyslel jsem si, když se asistent šéfa přihnal do kanceláře a všechny nás "potěšil" nepříjemnou novinkou.
Bedran samozřejmě reagoval tak, jak mu velí povinnost vedoucího pracovníka a začal udílet povely. Samozřejmě to znamenalo, že já i Arwol máme vzít nohy na ramena a šéfík si bude dál sedět na křesílku a velet akci.

Když jsme vyběhli na chodbu a řítili se do hlavní místnosti, abychom všechny kolegy posbírali a společně se spustili turbovýtahem do sklepení podzemních labotratoří (zajímavé, že v podzemí je ještě i sklep...), snažil jsem se mu ve spěchu a mezi výdechy vysvětlit, co jsem nestačil říci v kanceláři:
"Víš, Ryane... chtěl jsem být prospěšný...vždyť mě znáš... miluju přírodu... ale asi jinak, než šéf... Přiznávám, mám v laborce jediný krystal...zlomek, který už nebyl k ničemu... jsem něčemu na stopě...a potřeboval jsem ho...ale Bedranovi...ne, tomu to neřeknu...nepochopil by..."

Mezitím jsme doběhli k jídelně a rychlými gesty jsme k sobě připojili skupinku vědců, kteři právě obědvali. Jelikož se naše spěchající skupinka rozrůstala, nechal jsem hovoru s Ryanem Arwolem a raději mu pomáhal najít zbylé zaměstnance, abychom se mohli dle pokynu nadřízeného přesunout do katakomb.
Naposledy upravil(a) East.Wood dne 22.4.2010 17:46:24, celkem upraveno 1 x.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Jedi line (Liam Corriolan)

Ilum

Podařilo se mi přejít do ofenzivy a přimět svého vonga k tomu, aby se bránil.
Vyvrácené zápěstí se při boji, zvlášť v kombinaci s nutností čepelí zablokovat pár vongových prudkých výpadů se snahou situaci opětovně zvrátit ve svůj prospěch, začínalo ozývat natolik, že se dalo jen špatně ignorovat - a ve snaze mu trochu odlehčit jsem si meč přehodil do levé ruky.
Situace, kol a kolem vzato, vypadala jako patová. Vše záleželo na tom, kdo jako první udělá nějakou další zásadní chybu - nebo jestli se nestane něco opravdu nečekaného.

Došlo na to druhé.

Ozval se velitelův pokyn a vzápětí došlo na zemětřesení zapřičiněné pádem únikových modulů.

Tak z tohohle mám zatraceně blbej pocit...

O pár vteřin později jsem se vyhrabal ze závěje, narozdíl od "svého" vonga.
Podle toho, jak koukal zpoza menší hromádky sněhu, se nezdálo, že by jevil známky života.
Usoudil jsem, že to radši nebudu nijak konkrétněji zkoumat, mimo jiné i proto, že pokud je naživu, musel bych ho v rámci bezpečnostních opatření zabít - a zabíjet někoho v bezvědomí není tak docela fér. Ze stejného důvodu jsem se rozhodl se preventivně nepostarat o to, jestli je mrtvý.
Přece jen, Jediové by zbytečně zabíjet neměli.

Setřepal jsem ze sebe sníh a vydal se ke Garthovi, abych si vzápětí uvědomil, že silueta republikového admirála je mi až nepříjemně povědomá.
Ještě aby ne! Tvářilo se to jako můj velitel od Endoru a jako ten parchant, co velel přes pět let destruktoru Buteo, než jej k naší úlevě odveleli "za lepším" na Independence...
Naprázdno jsem polkl.

To snad není pravda! Ze všech vysokých důstojníků Nové Republiky, co sem mohli spadnout - sem vongové sestřelí Keitha Helmsleye.

Sice jsem ho už takových dvanáct, třináct let neviděl, ale podle projevu ke Garthovi se zdálo, že se nijak nezměnil.
Jsou chvíle, kdy člověk opravdu dokáže docenit, že už v republikové armádě není a nevelí ani téhle jedijské skupince, takže na některé věci a lidi může nahlížet výhradně jako pozorovatel.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Jedi line

Na Ilumu
(Garth Tujiwan)

Garth s pozdviženým obočím sledoval muže, který se právě představil:
A co pro vaše nepřátele? Nějak se mi nechce věřit, že se tu právě vypakovala celá „bývalá“ flotila, aby jste si s nimi užil zimní krajinu… Garth Tujiwan jméno mé.
Velitel se rozhlédl po svých svěřencích: Liam Corriolan se zvedal ze závoje zatímco mistr Korok postával se stoickým klidem opodál. Bývalý mistrův padawan zřejmě sdílel o něco hlubší v „radost“ ze zjevení kavalerie. Garth nebyl slepý a bylo víc než jasné, že zde budou hrát roli předchozí zkušenosti.
Přece jen ho má ještě co učit… Pomyslel si Tujiwan možná pravda trošku škodolibě, neboť co do maskování pocitů byl Korok jedničkou.
Holt každý nedosáhneme svého. Zavadil myšlenkami o Liama pohledem se však vrátil k admirálovi:

Mně se ten váš plán kupodivu zamlouvá. Záleží ovšem na tom jak dalece berete vážně „krytí zad.“ Tušil jsem, že Republika zareaguje, ale rozhodně by mě nenapadlo, že tak rychle. Zmenšili sobě v senátu platy nebo vám žold?
Tujiwan se zamyslel a zhlédl stopy od trosek letounu, až kam mohl dohlédnout.
b]Věděli, že přijdeme, tudíž zbývá otázka co se tu děje tak zázračného, že vás sem poslali na obhlídku. Co se tu vyrábí?[/b] Položil Garth přímou otázku na kterou si nebyl jistý, zda chce slyšet odpověď…
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

VIP line (Dam Nidgel)

Možnosti úniku

Tak se sakra kryjte ne? Tohle nemůže dlouho vydržet. Za chvíli mu dojdou náboje a odsaď nemá kam zdrhnout!
Slyšel jsi pokřik za zvuku zbraní, který by se za určitých okolností dal považovat za bezradný. Mohl sis tedy gratulovat, i když jsi dosáhl byť zatím jen polovičního úspěchu. Ovšem tento fakt byl v tomto případě takřka zanedbatelný vzhledem k jak početní tak i zbrojní výhodě pronásledovatelů. Musel ses tedy porozhlédnout po nějakém východisku. Po tvé pravé ruce sis mohl všimnout obstarožního přístroje, jenž se mezi těmi novinkami pravda lehce vyjímal.

Dáme mu chvilku oddech a pak tam vlítnem dobře? Bylo slyšet velitele zásahu.

Tři…

Mohl ses pokusit o lstivý souboj a tím pádem zjistit něco o svých únoscích, což by vůbec nebylo na škodu.

Dva…

Anebo se pokusit držet se plánu a získat tak celkový přehled o stavu věcí.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

VIP Line (Dam Nidgel)

Obchod s kuchyňskými spotřebiči:
Naskýtalo se mi několik možností a variant, které bych nyní mohl provést. Nechtělo se mi však zdržovat v téhle přestřelce a rozhodl jsem se tedy pro variantu únikovou.
Uvidíme, jak jsou chlapci pozorní.
pomyslím si, vyměním skoro prázdný zásobník tibannového plynu, kde zbývá asi na dva, tři výstřely, za nový a naslepo vystřelím pár ran, než se začnu věnovat prázdnému, který decentně nakřápnu. Znova vystřelím pár rán a potom hodím nakřáplý poloprázdný zásobník co nejdál od sebe, než jsem se začal zabývat východem z místnosti a tedy vstupem do tajných chodeb, které mě mají dovést až k leteckému prostředku, který mě má odsud dostat pryč.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Jedi Line (Liam Corriolan)

na povrchu Ilumu

Velitelé se dali do diplomatické disputace ohledně dalšího plánu, která potvrdila, že jisté teorie by tu byly.
Stejně tak tu byly spekulace, co vlastně dělá republiková armáda (při oficiálních postojích vedení NR) v prostoru kolem Ilumu, případně proč sem neposlali nějaké méně konvenční jednotky... a pochopitelně ještě osud zbytků našeho týmu.
Zatímco se tedy Garth obětavě pustil do jednání s Helmsleyem, pokusil jsem se okolí blízké i vzdálenější prohlédnout v Síle a zjistit, zda náhodou nezavnímám Direduska a Irada, případně zda se nebudu schopen s nimi spojit či zjistit, jak na tom jsou.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Republic Line (Keith Helmsley)

Illum

Věřte nebo ne, milý mistře všech Jediů, zimní krajina je mi u oficírský latríny, akorát sem se přišel podívat na...Liama Corriolana, co tady provadí...Zdar, Corry, jak to jde? Kde jsme se to viděli naposled? Už si to ani nepomatuju, věřil bys?
Zařval admirál na okolí, když zahléfdl zvedat se "starého známého". Podle jeho pohledu měl z admirála stejně velkou radost jako on z něj. Dlouho jsem přemýšlel, jak se jmenovala ta planet a loď, kde jsme se potkali. To už se na mně ale zase obrátil jedi a přerušil mně z mého hlubokého doumání.
By jste se divil, mistře, jak jdou naše žoldy i platy nahoru...společně s daněma...proto sme tady tak rychle, kdyby nám dávali almužnu, vzal bych to sem nejméně přes tucet barů, upíjel smutek nad chudobou a vy by jste tu byl touto dobou nejspíše sám...takhle to vezmu přes tucet barů na cestě dom...pokud to přežijeme, zvu vás.
Poplácal admirál Gartha po zádech...
Ubezpečuju vás, Tujiwane, když vám kryjeme záda my, jste v naprostém bezpečí...teda pouze pokud se nebude střílet, jak po mně vystřelí, tak se stáhnema budete nám krýt záda vy...
Na jeho další otázku už admirál neodpověděl, a kecl svým zadkem do sněhu, čekajíc, co bude...
_______________________________________

Republic Line (Summerwindovy a Dash Dreik)

Illum, kousek od Vědeckého střediska

Kelly...
Křikl Jake, když se konečně vysoukal ze svého letounu, který byl sestřelen. Všiml si, že i X-Wing jeho sestry byl na zemi. Opatrně, nicméně rychle se přemístil od svého stroje ke druhému a snažil se otevřit kokpit. Uklidnil se, když jeho sestra otevřela oči a otočila k němu hlavu. Už se vzpomatovala. Natáhla ruku k páčce na vrchu kokpitu, a to byl signál pro Jakea, aby odstoupil. Za chvilku už vyletěl kryt pryč, a Kelly se dostávala ven. Jake jí hned pomohl a zanedlouho oba seděli ve sněhu a zpětně přemýšleli nad tím, co se stalo.
Není to kapitán?
Ukázala Kelly na trmácejícího se chlapíka, který se k nim blížil. Jake se zvedl, aby měl lepší výhled, a skutečně, osobou byl skutečně Dash.
...
Po chvilce sedění na místě, a vyprávní jak se dostali na zem usyšeli hlas, který šel odkuďsi ze zdola.
_______________________________________

Republic Line (Keith Helmsley)

Illum

To mi chcete mlčet, že mám celou letku na zemi, nebo mně prostě IGNORUJETE??!!
Křikl admirál do komunikátoru, a hodil s ním na zem.
Admirále...admirále, jste to vy?
Ozvala se odpověď. Admirál po něm opět šáhl.
_______________________________________

Republic Line (Summerwindovy a Dash Dreik)

Illum, kousek od Vědeckého střediska

O pár sekund dřív...
Trojice se dala do hrabání sněhu, a Dash zabodoval. Vytáhl ze země komunikátor, a přiložil ho k ústům.
Admirále...admirále, jste to vy?
Eh...nechal admirál docela velkou chvilku nspětí...jo, sem to já. Kde k*rva ste!?
Admirále...pane...většina letky byla sestřelena, před chvilkou jsem se spojil s dvouma pilotama a...
A kde jste?
Nemáme tušení...
_______________________________________

Republic Line (Keith Helmsley)

Illum

Tak kam půjdeme? Rád bych se cestou kouknul po třech pilotech, kteří byly sestřelení. Hádám že váš cíl a moji piloti budou blízko...
...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Jedi line

Na Ilumu (Garth Tujiwan)

Zajímavý to rozhovor… Dozvěděl jste se něco užitečného? Rýpl si Garth.
Poznámku o krytí zad raději přešel mlčením a bylo mu jasné, že pravý účel hlídkování asi z Helmsleye nic nedostane.
Typičtí Republikáni… Dokud mají korýtko drží se ho jak klíšťata, ale jakmile jim někdo sebere benefity...

Jedi zhodnotil situaci: Liam zřejmě hledal rovnováhu v Síle, zatímco Korok všemu jen stoicky přihlížel.
Tujiwan se natáhl v Síle ve snaze prozjišťovat zdali nejsou poblíž nějaká vodítka. Vzápětí zjistil, že oněch vodítek je více než dost. V Síle se někde rozsévala panika a krátce na to bylo možno vidět paprsek jak protíná oblohu.
Co se tu kruci děje?
Otočiv se na admirála, vyslal do éteru otázku:
Máte po ruce mapu téhle oblasti? Mám pocit, že jsme právě dostali pokyn kam se vydat... Jestli si chcete hrát na tajnůstkáře fajn, ale někde tady právě někdo zažívá sakra krušné chvíle!
Tohle se mi vůbec nelíbí... To byla jediná myšlenka, která nyní Gartha napadla, když se rychlým krokem vydal k inkriminovanému místu.
A rozhodně nebyla spásná ...
Naposledy upravil(a) Garth Devilman dne 15.6.2010 12:38:06, celkem upraveno 1 x.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Sklepení (Oelman Cos Quirk )

Všude vládl strach a zmatek. Zaměstnanci byli naměstnaní do nevelkého prostoru. Atmosféra houstla.
Tohle zavání průšvihem... Prorokoval Arwol a nemýlil se.
O pár minut později otřásl sklepením takový výbuch, že většina přítomných se složila na zem. Bylo slyšet nářek a někteří měli i drobné oděrky.
Takový výbuch mohl jít jedině z Velína! Ozval se někdo.
A to má znamenat co? Zeptal se postarší vědec.
Snad nečekáte, že tam někdo z nás půjde! Začali překřikovat jeden druhého.

Přestaňte všichni mlýt na chvilku pantem a poslouchejte! Dav ztichl a všichni se podívali na twilečku, která vyšla z improvizované řady.
Mohl jsi zznamenat, že Arwol vyslal ke své podřízené vděčný pohled a ta si poté vzala slovo.
Poslouchejte... Rajl nás jsem neposlal pro nic za nic... Šáhla do tajné přihrádky a vytáhla sadu o třech pistolích.
Věděl, že se něco děje a vzal nás do bezpečí! Ty... Křikla na toho postaršího.
Vezmi ostatní a běžte! Kdo půjde se mnou? Otázala se a otevřela tajný východ na protější zdi.
Já Rajlovi dužím hodně. Pokýval hlavou zástupce.
Já půjdu taky... Ozval se jeden naivní mladíček.

Najednou ti v uších začalo protivně pískat. Zvuk neustále zesiloval a zjevně nehodlal jen tak přestat.
Co ti je Oelmane? Položil otázku Arwol.
Mezitím se Twilečka vrátila se svou vlastní výzbrojí, která čítala sadu granátů, blasterovou pušku a za opaskem pistoli.
Ryan pozvedl obočí: Jak jste to všechno...---
Jmenuju se Sarthena a jsem Rajlova snacha...
Usmála se Sarthena.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

VIP Line

Cesta na svobodu
(Damm Nidgel)

Zdálo se, že chlapci pozorní byli. Tedy aspoň k tobě. Poloprázdný zásobník skutečně paseku způsobil. Po tvém hodu jeden z méně duchapřítomných vojáků letící předmět rozstřelil. Na jednotku se snesl oblak prachu, záchvat kašle a nadávky velitele.
VY...--- PARCH...--- ...ANTI! Škytal velitel zásahu.

Zjistil jsi, že sporák funguje jako otočný vchod. Byla to úzká cesta, která vedla do temného kouta nebo lépe řečeno do míst, kde byla tma.
Vydal ses tedy tímto směrem. Vzadu bylo stále slyšet velitelovy nadávky a nakonec vše utichlo. Východ jsi našel po hmatu.


Generál Nidgel? Přivítala tě žena se zrzavými a muž s tmavými mastnými vlasy.
Zjistil jsi, že nacházíš u lodi v hangáru a nikde žádná stráž.
Tak jak jste si to užil generále? Mladík rošťácky zamrkal.
Příští zastávka, pracovní pohovor.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“