MYMPM - Výcviková loď

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Vlna Fyodosu

Pohled na roztrženou ruku mistryně mi moc dobře nedělal.
Zašít?
Představa že bych se měl rýpat něčím v něčí ruce, společně s traumatickým večerem a pohledem na krev, který mi rozhodně dobře nedělal, mou hlavu natolik zamotaly, že jsem se složil na zem.
Opustilo mne vědomí.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vlna Fyodosu

Dlleee!
Zakřičím, když se můj malý kamarád sesune na zem. Hned si k němu kleknu, chytnu ho za roucho a pokusím se s ním zatřepat.
Stávej!
Pomalu to vzdávám. Otočím se na mistryni, která se usadila na lůžku. V ruce držela nástroje potřebné k zašití ruky.
Přišlo mi jako logické, aby se tohoto úkolu chopil Dll, ale když omdlel, všechna práce zůstala na mně. Měl jsem co dělat, abych přemohl myšlenku omdlít, a nechat to vše náhodě.
Nakonec jsem se ale podíval, co bych musel udělat.
Chtělo by to nějákej oblbovák...
Prohlásil jsem a začal jsem se přehrabovat v lécích a doufat že najdu něco, kde to bude přímo napsaný a nevyberu místo toho jed...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Vlna Fyodosu

Nevyděsil jsi mě, rozhodně ne potom, co jsem zdrhala před sithy ventilačkou, odpovím mu vcelku podle pravdy a přátelsky se na něj usměju. Pohled se mi zastaví na jeho ranách a opravdu, opravdu se mi to nelíbí. Popravdě, některé ze spálenin vypadají ošklivě. HODNĚ ošklivě.
Vzhledem k tomu, jak dopadala jeho uniforma, se nebylo co divit.
Kéž by tady byl Corm, ten by všechno zvládl líp!
Donutím se zmobilizovat rezervy a přimět žaludek, aby se přestal klepat.
A vypadáš, jako by ses chystal každou chvíli sebou fláknout o zem, takže bych si na tvém místě dala chvíli pauzu.
Kdybys hledal bactu, je v těch bednách s nápisem bacta a mám to k nim blíž než ty. To samé, jestli něco potřebuješ tady najít kvůli... ošetření.
Mám takový divný pocit, že jsme na něco důležitého zapomněli.
Jo, tohle by to mohlo být.
Jak se jmenuješ? Teda, ne že by to bylo až tak důležité, ale nějak ti říkat musím a "hej ty" není tak nějak ono.
Já jsem Elinor.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vlna Fyodosu:
Na Dlla byla myšlenka zašívání zranění své mistryně trochu moc a opustilo jej tak vědomí. Díky rychlému zásahu Christiana si nenatloukl o podlahu a pouze se sesul. Mistryně Siume potom s Christianovo pomocí odklidila Dlla na volné lůžko, než se vrátili k onomu zašívání.
To nemusíš hledat, použiju Sílu. Teď mě poslouchej - povedu tě pokyny, jak to máš správně zašít. Já ti rukou stlačím ránu k sobě a ty se soustřeď pouze na šití.
zastavila mistryně Siume Christiana v hledání analgetika, kterým chtěl aby necítila bolest. Poté si volnou rukou hodně silně stiskla dost otevřenou ránu, takže byly vidět pouze její kraje a ne vnitřek.
Musíš začít od kraje rány a na konci šicí nitě udělat uzel větší, než je jehla samotná. První tah protáhneš rovně skrz až dokud se nezadrhne nit o uzel, poté ji napjatou přehni mírně šikmo, aby jsi vpichoval kousek od toho prvního. Až ji znova vytáhneš, tak by ti mělo vzniknout takové N-ko. Hlavně se neboj to protáhnout, ten steh musí být pevný, aby se to dalo dohromady, než to budeme moci řádně ošetřit bactou, až budeme v bezpečí.
začala mistryně Siume navádět Christiana, jak má správně šít a natáhla se po Síle, aby mu pomohla se uklidnit a soustředit na jeho pro dítě nepříjemný úkol.

Elinor se neznámému představila a dokonce mu nabídla přístup k bactě, kterou by si mohl ošetřit některé své šrámy. Dotyčný však na tuhle nabídku moc nereagoval a ani po představení blaster být nenechal.
Já jsem Vikko Razine, hlavní pilot téhle lodi.
odpověděl na představení a prozradil, že vlastně patří k posádce, té přeživší. Nastala krátká chvíle ticha během níž hleděl na Elinor a zdálo se, že o něčem přemýšlí. Když konečně dospěl k nějakému výsledku, tak Elinorka mohla pocítit jakousi směs úlevy, stejně jako mírného nadšení.
Počkej, ty jsi jeden z těch capartů, co se tady měli učit, že jo ? Těch ... yodlingů ... yamlingů ? No, tak nějak.
pronesl jakoby osvíceným tónem a blaster si připnul k opasku a opřel se o rám dveří. Elinor měla díky změně jeho polohy lepší výhled na jeho zranění a ukázalo se, že většina ran je spálených, ale žádné krvácení nebylo vidět. Nejspíše se přichomýtnul k nějaké explozi.
Počkej, říkala si něco o nějakém mistrovi. Koho jsi měla na mysli ?
poznamenal ještě, než mohla malá Elinor něco odpovědět a pocítila něco jako, jistý pocit radosti - naději ?
------------------
Deadline 13.10. - případně dříve, když odpoví všichni.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Vlna Fyodosu:

Při slově "caparti" se na Vikka zaškaredím.
Rozhodně od něj nebylo milé nás takhle nazvat, jako bychom byla nějaká tříletá počurávající se mrňata!
Jo. Dá se to tak říct, uraženě nakrčím nosík. Ale nejsem žádnej capart, bude mi osm! To znamená, že už jsem skoro padawan. A tím pádem i skoro budoucí Jedi.
Při téhle poznámce se zatvářím patřičně hrdě - aby mi docvaklo, že zatímco si tu povídáme, mistr Linx čeká na tu bactu a to cosi s nesrozumitelným názvem.
A měla jsem na mysli Šaka... no, prostě mistra Linxe.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vlna Fyodosu:

Dlle, až se probudíš, tak ti nakopu!
Zamumlám si, když si připravuju své šití. Připravil jsem si nitě, jehli a když už jsem chtěl udělat první vpich, rozklepaly se mi ruce. Kdybych byl doktorem, určitě bych si sám nic dělat neodvížil. Jako jediný naděje mistryně jsem se ale musel odvážit!
Položil jsem jehlu na ruku a lehce zatlačil. Předtím jsem ale odříkal snad všechny modlitby, které znám. Propíchl jsem kůžu na obouch stranách a začal tahat. Najednou jsem ucítil záškub. Byl jsem na konci.
Další tahy jsem vedl přesně podle slov mistryně. Stále jsem si to opakoval v hlavě. Když jsem dokončil svoje první Nko, náležitě jsem si oddychl a snad i ruce se mi přestaly klepat. Další tahy už šli přesněji a já si připadal jako opravdový chirurg!. U každého jsem se snažil utahovat stehy co mi jen síla rukou stačila. V této fázi jsem měl největší strach a představy, že vyrvu svoje Nka mi ke strachu ještě přidávali.
Uff, vypadá to pěkně.
Pochválil jsem se po každém dobře provedém tahu.
Jo, Chrisi, seš borec!
Pokračoval jsem, dokud jsem neudělal poslední uzlík.
Už to vypadá líp mistrině...
Zakňunkal jsem prakticky nezřetelně a podíval jsem se na ní, jestli jsem to udělal správně...a měl jsem stochutí se natáhnout hned vedle Dlla...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vlna Fyodosu:
Zdálo se, že šití rány mistryně Siume, bylo pro Christiana mnohem větší zkouškou než to, čím si doposud musel projít. Těžko říct, jestli to nebylo spíše vyústění toho všeho, co se doposud odehrálo a také, jak hodně zapůsobily uklidňující techniky, které na něj používala mistryně Siume. Během celého šití cítil obavy z toho, že to zkazí a ani si nevšiml, že mistryně bolesti odolává více vlastní vůlí než Sílou, kterou se spíše snažila použít ke zklidňování Chrise. Když bylo vše hotovo, tak se podívala na svou ruku, která byla opravdu slušně zašita natolik, že by se za to nemusel stydět student prvního ročníku medicíny.
Moc ti děkuji Chrisi, odvedl jsi skvělou práci. Ale teď si odpočiň, proberu Dlla.
poděkovala mistryně Siume a zkusila lehce zahýbat rukou, aby zjistila, že pohyb je možný, i když již na první pohled bolestivý a šel hodně ztuha. Došla k lůžku, kde před chvíli uložila s Chrisem Dlla. Nejprve s ním jemně zatřásla a v jeho vlastní řeči mu řekla:
<Probuď se, už je hotovo.>
Pokud by se neprobouzel, tak ho chtěla zkusit štípnout a případně otřít navlhčeným ručníkem. Až se Dll probere a přijde k vědomí, tak si sedne vedle něho a pohledem přelétne oba chlapce.
Ještě si chvilku oddechnem, povězte mi, jak jste se sem dostali ?
zeptala se mistryně Siume obou chlapců a čekala, co jí kluci sdělí.

Vikkovi uklouzne úsměv, když začne Elinor hájit svůj věk, stejně jako to, že více než jako youngling se cítí na půl cesty stát se Jedim. Ale pak si znova přivolal vážnější výraz, obzvlášť, když Elinor zmínila jméno mistra.
Mistr Jakall Linx ? Velitel lodi ?
podiví se Vikko a až příliš jasně je z něj cítit jistá míra nadšení. Přesto se navenek jakžtakž ovládne. Tentokrát se jeho pohled mihne po lékařském materiálu v místnosti a na tom, co drží v rukou malá Elinor. Chvilku přemýšlí, jak to demonstroval před chvílí, než nakonec dospěje k nějakému řešení.
Pomůžu ti s tím, ale potřebuju, aby jsi mě za velitelem Linxem zavedla, nebo aspoň tam, kde chrání toho, pro koho jsou tyhle léky.
zamrkal Vikko a prozradil závěr svého uvažování. Napjatě čekal na odpověď a bylo na něm vidět, že by za velitelem Linxem, jak jej označil místo typického mistr Linx, vyrazil okamžitě, kdyby věděl kam.
Protože jestli někdo ví, jak se nepozorovaně dostat přes celou loď, tak je to on.
dodal ještě Vikko, který měl pocit, jako by bylo zapotřebí toto pronést.
---------------
Takže další odpověď je do 13.10., či dříve pokud odpoví všichni.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Vlna Fyodosu

KDyž mne něco začalo probouzet, uvědomil jsem si že to byl jen sen. Pak jsem si uvědomil, že posledních několik minut ... hodin .... dní .... let, nevěděl jsem jak dlouho naše prchání lodí trvalo, byla pravda.
Zamumlal jsem několik sprostých Sullustanských slov, které jsem na své domovské planetě zaslechl, i když jsem neměl tušení, co vlastně znamenají.
Dosti mne překvapilo že mistryně umí Sullustese. I když tedy s takovým přízvukem, že mi chvilku trvalo, než jsem pochopil, že jím vůbec mluví, a neskuhrá, kvůli svému zranění.
Na její otázku jsem jen pokrčil rameny. Neboť jsem si tím sám nebyl příliš jist.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vlna Fyodosu

Po pochvale od mistryně se Chris už jenom líně rozvalil na zemi, opřen o lůžko, na kterém před chvilkou ještě seděla mistryně. Neodpověděl jí, pouze se jí krátce zadíval do očí...

Chvilku jsem odpočíval a nabíral nové síly. V podvědomí jsem se nezapoměl ani chválit, jak moc dobrou práci jsem odvedl. Tohle by jen tak někdo nezvádl, ale já ano. Nevím jak, a určitě bych to asi nedokázal zopakovat, ale co je důležité, nyní jsem to zvládl.
O to víc to se mnou cuklo, když jsem slyšel i mistryni mluvit tím podivným jazykem! Na Dlla to ale asi zabralo a už se zvedal.
Sedla si vedle něho a já na oba pohlédl. Pak položila otázku, na kterou Dll jenom pokrčil rameny.
Momentálně mně ani nedošlo, jak se to vše vůbec stalo.
No, když nás probudili, měli sme jít do knihovny...
Zalovím v paměti.
Ale cestou jsme potkali Corma, se kterým jsme doběhli až sem, když sme utíkali před něčím...
Pokusím se doplnit informace, ale sám si moc nevybavím.
A pak sme byly doteď tady...
Stručně dokončím krátké vyprávění.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Vlna Fyodosu

Nějak z toho nemám dobrý pocit.
Vlastně začínám si dávat dohromady situaci, ale moc nadšená z ní nejsem. Protože budu muset svému novému kamarádovi říct něco, co mu rozhodně neudělá radost.

No... popravdě... ty věci jsou pro něj, podotknu tak trochu rozpačitě.
Ale přijde mi, že jsi na tom hůř než on. Minimálně oblečení má vcelku v pořádku...
Nejsem si jistá, nakolik to Vikka uklidní, ale mohlo by. V každém případě si přeskládám nesené materiály tak, abych mohla levou rukou chňapnout pilota za zápěstí a vyrazit s ním k mistrovi.
Rozhodně bude mít radost, že tě zase uvidí!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vlna Fyodosu:
Oba chlapci, nyní již vzhůru a při vědomí sledovali mistryni Siume. Dll jí toho moc neřekl, vlastně vůbec nic, a Christian byl velice, ale opravdu velice stručný. Zhluboka se nadechla a kluci mohli rozpoznat základny meditační techniky, která je byla již učena v jejich dřívějších působištích.
Takže od ubytoven do knihovny ... takže jste byli vedeni nahoru, že ? Už si vzpomínám bezpečnostní místnost, tedy konstrukční místnosti. I když je možná lepší, že si nepamatujete vše ...
zauvažovala nahlas mistryně Siume a střídavě pohlédla po obou chlapcích, než se odhodlaně postavila na zem.
Teď mě poslouchejte kluci, musíme se dostat k nejbližšímu turbovýtahu a skrz jeho šachtu polezeme nahoru. Turbovýtahy jsou mimo provoz, takže nás tam nikdo nebude čekat. Já půjdu vpředu a vždy vám dám znamení, že můžete jít za mnou. Rozuměli jste a jste připraveni ?
vymyslela nakonec mistryně Siume plán postupu a pohlédla na oba chlapce, aby si ověřila, jestli jí rozuměli a hlavně jsou připraveni pokračovat. Setrvávat na jednom místě by se mohlo ukázat jako příliš nebezpečné.

Jakmile Elinor oznámí Vikkovi, že materiál, který nese, je pro mistra Linxe, tak mu tím málem vyrazí dech. Přehodí si léky, tak aby je mohla držet jednou rukou, popadne zaskočeného Vikka za ruku a začne ho táhnout kupředu. Chvilku Vikkovi trvá, než se vzpamatuje, ale to už je sklad dávno za nimi.
Velitel Linx a vážně zraněný ?
hlesne pouze Vikko, ale jinak po zbytek cesty za mistrem Linxem ani nehlesne. Za další minutku dorazí k mistrovi Linxovi, který se nacházel na stejném místě, kde ho Elinor zanechala a ve stejném stavu - snaze o léčebný tranz.
Veliteli Linxi ! Veliteli, jste v pořádku ?
vykřikl Vikko Razine a na posledních pár metrů to byl on, kdo táhl Elinor, div že nerozsypala léky, které nesla. Jakall Linx se pomalu probral a vyhodnotil situaci - Elinor se mohlo zdát, že vypadal o něco zdravěji.
Pilot Razine ? A jsem naživu ... Elinor, našla jsi ty léky. Skvělé, podáš mi je prosímtě ?
promluvil znaveně Jakall a pousmál se na Elinor, aby ji tím dopřál alespoň nějakou drobnou odměnu, kterou by si zasloužila. Vikko si konečně pořádně prohlédne léky, které Elinor nesla.
Traspilepsin ?! Veliteli, to nemyslíte vážně ? Vždyť vás to může zabít !
zalekl se Vikko, když si vzpomněl, co je ten lék zač, ale Jakall mu pouze věnoval ostrý pohled, aby se těchto řečí vyvaroval a čekal, až mu Elinor léky podá, aby se mohl ošetřit.
--------------
Takže další odpověď je do 13.10., či dříve pokud odpoví všichni.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vlna Fyodosu:

Jakoby zázrakem se mi obnovily všechny síly, když jsem se dozěděl, že se přesuneme. Rázem jsem vyskočil na nohy a cítil jsem se jako znovuzrozený.
Jen si někdy říkám, jestli nemám třeba náhodou rozdvojenou osobnost. Jednu chvíli jsem v depresi a hned na to bych chtěl oběhnout celou loď a vyzabíjet všechny okolo. Těžký to život Jedie!
Dobrý nápad!
Pochválím mistryni, i když mi stále nedochází, proč jsem to vůbec udělal.
Ale neměli by jsme dostat nějáké zbraně, aby jsme se mohli bránit... a krýt vám záda?
Nasadím milý výraz a čekám jak se zachová Dll a kam nás mistryně zavede.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Vlna Fyodosu

Kývnu na znamení že plánu mistryně rozumím.
I když se mi tedy fakt, že budu muset někudy lézt vůbec nelíbil.
Co se mi líbilo ještě míň byl plán mého kolegy.
Mít a používat zbraně?!?
Začal jsem v duchu rosit mistryni, aby nám řekla že to nebude nutné.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Vlna Fyodosu

S hrdým výrazem jsem Jakalu Linxovi podala požadované léky.
Vikovu poznámku jsem nechápala; přece by po mně mistr nechtěl nic, co by mu mohlo ublížit.
Jeho chování mi přišlo nepochopitelné. Sice měl o mistra strach, ale ten přece dobře věděl, co dělá! Důvěra v to byla natolik silná, že jsem Vikova slova ani nevzala vážněji.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vlna Fyodosu:
Každý z chlapců reagoval na slova mistryně Siume dost odlišně a zatímco Dll se netvářil příliš nadšeně, tak Christian doufal v obdržení nějakých zbraní. Mistryně na něj poněkud překvapeně zamrkala, než se vzpamatovala a poklekla vedle něj.
Christiane, jsem ráda, že mi chceš pomoci, kdyby toho bylo zapotřebí, ale ty ani Dll by jste proti nim neměli šanci. Ti Sithové jsou plně trénování a mají mnoho zkušeností, zatímco vy jste teprve na začátku výcviku. Můj mistr vždy rád říkával - že utéci před bojem, který nemůžeš vyhrát není zbabělost, ale odvaha. Odvaha přiznat si, že jsi slabší, než je zapotřebí k vítězství.
odpověděla mistryně Siume na Christianův dotaz a pokoušela se jej poučit slovy, které ji sdělil její mistr. Poté si stoupla, zhluboka se nadechla a vyrazila ke dveřím, aby zkontrolovala chodbu. Naznačila chlapcům, aby přišli za ní ke dveřím.
Teď hlavně tiše a rychle ano ?
pokusila se povzbudivě pousmát na oba chlapce a téměř neslyšným krokem vyrazila kupředu, k nejbližšímu rohu zpoza něhož zkontrolovala situaci, dala znamení chlapcům a takhle dále, než se podařilo skupince úspěšně dorazit k šachtě turbovýtahu. Rychle vymačkala kód ke dveřím a poté pomocí Síly otevřela dveře, které jim ukázaly střechu zaseknutého turbovýtahu asi půl metru pod hranicí patra. Jasně naznačila, aby oba kluci skočili na střechu, než za nimi půjde jako poslední a znova zajistí dveře.

Elinor nedbala na varování a připomínky pilota a rozhodla se důvěřovat mistru Linxovi. Ten od ní s díky převzal léky, rozbalil stříkačku s Traspilepsinem a bodnul si ji do hrudníku do těsně blízkosti srdce. Stiskl stříkačku a celou ji vyprázdnil, než ji opět vytáhnul.
Potřebuju být dvě minuty v naprostém klidu, jinak mě to může ohrozit. Razine, dokud proti vám nepoběží Sithové, tak mě nebuďte, rozumíte ? ... z chodby ... z chodby nalevo ... se blíží ... čtyři ... jenom vojáci ... překvapte je ...
promluvil mistr Linx a potvrdil Razinova slova, že Traspilepsin není úplně nejbezpečnější, stejně jako mu dal instrukce.
Veliteli ?! Sakra, sakra, co budu dělat ?
zazmatkoval pilot Razine a začal rychle přecházet v kruzích před mistrem Linxem, který se dle všeho ponořil do jisté formy meditace. Razine samotný měl kromě svého blasteru ještě jeden podobný, který se mu pohupoval u pasu, ale nevypadal, že by tušil co dělat a navíc ho mistr Linx informoval, že se blíží nepřítel.
--------------------
Další kolo bude do 22.10. či dříve, když odpoví všichni hráči.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“