Xawier Walord vs. East Wood

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nkloon, Pekelní údolí:
Oba protivníci začnou pociťovat svá zranění a East se pokusí o rozhodující útok, prudkým vyražením kupředu spoléhajíc pouze na odraz pravé nohy. Jenže to mu nestačí, aby nabral dostatečnou sílu a převedl ji na rychlost, takže když se octne u Xawiera, tak je již otočený a připravený čelit útoku. Jeho prvotní záměr mu opět vyjde perfektně a bodnutí soupeře se mu povede odklonit, ale než se k hraně čepele přiblíží rukojeť Eastova světelného meče, tak se East zastaví. Xawier překoná bolest zad a rozhodne se pro doplňující útok nohou, který najde svůj cíl v pravém Eastovo boku a odkopne ho metr do strany. East má štěstí, že se jedná o ten zdravý bok a tak utrpí jenom odřeninu a nezdá se, že by měl zlomené nějaké žebro. Tohle si uvědomí ale až poté, co za letu přejde v kotoul, utlumí tak pád a znova se dostane na nohy - metr a půl do Xawiera. Ten má Easta po pravém boku a vidí na jeho záda, zároveň si ale uvědomuje, že s tímto zraněním se bude mnohem rychleji unavovat než jeho soupeř.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Nkloon, Pekelní údolí

Po mém letu plavmo a zamýšlené probodnutí soupeře jsem skončil zásluhou kopu Xawiera kosek vedle něj. Po odkupnutí jsem musel koutoulem zbrzdit pád a vyskočil jsem na nohy zády k němu po jeho pravici. Jelikož jsem byl stále celkem v dosahu jeho dvojbřitého meče a tudíž byla nutná blesková reakce: Poté co jsem dokončil kotoul, jsem ještě v kleče otočil hlavu a použil odhození Silou na za mnou stojícího nepřítele. Potém jsem vyskočil na obě nohy tak, jak mi to mé zranění dovolilo, s pomocí Síly vyskočil opět do vzduchu, saltem vzad se přenesl zpět k protivníkovi a chtěl jej definitivně připravit o možnost vzítezit...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Nkloon, Pekelní údolí

Když Xawierovi nevyjde jeho plán, s uříznutím rukou, ale jen nakopnutí, tak neváhá.
Uchopí Silou, nedaleko ležící kámen a vrhne ho proti směru sokova letu, aby se s ním střetl.
Zároveň vyběhne obloukem za soupeřem, aby se mu dostal více do zad. A začal vést sérii různě vysokých bočních seků, s náhodně volenou stranou, aby donutil soupeře přešlapovat, a tím mu řádně připomenout jeho krvácející zranění nohy.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nkllon, Pekelné údolí:
Zatímco East ještě dorovnává následky přistání, Xawier už pomocí Síly uchopí menší kámen a vrhne jej přímo proti Eastovi, který se otočí Xawierovým směrem a vyšle k němu vlnu Síly ve snaze o Odhození. Xawier už se chystal rozeběhnout obloukem k Eastovi, když jej odhození z části zasáhlo do pravé strany těla a po dvojitém protočení se na levé noze skončí nakonec v pokleku. Naopak East až příliš pozdě zpozoruje letící kámen, který nekompromisně zasáhne jeho pravé rameno a pocítí v něm pichlavou bolest. Nechybělo mnoho a upustil by svůj světelný meč, horší však bylo, že se mu začala klepat ruka a ztratil dost na jistotě úderů, které by mohl mečem vést. Očividně náraz měl ještě nějaké další nespecifikované zdravotní následky. Když se otočil, tak aby stál Xawierovi čelem, tak ten se již postavil na nohy, vydechnul po další vlně bolesti ze zad a vyrazil k němu se dvoučepelovým mečem ve vyšším postavení. East si pomohl při uchopení mečem druhou rukou, která jej alespoň částečně stabilizovala a odrazil první úder shora, ale o něco později, než by si přál, stejně tak druhý. Navíc musel ustoupit, protože tlak soupeře působil i na jeho zraněnou nohu a ta se ozývala při každém kroku. Xawier se však taky musel překonávat a věděl, že mnoho takto vedených úderů nebude moci zasadit, než bude bolest zad příliš veliká, aby mohl dál útočit tímto způsobem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Nkllon, Pekelné údolí

Jestli něco hned neudělám, zemřu!

Hlavou mi projel záblesk, jako bych se viděl klesnout, zasažen Xawierovou zbraní. Jako bych se viděl umírat...

Ne!!! Já se vzepřu svému osudu, nehci umřít! Ne teď a ne tady...

"Aaaarghhh!!!!"

S bojovým rykem jsem se vrhnul kupředu, nehledě na bolest. Jedině přímý útok, vedený silově a zuřivě, mi mohl zachránit kůži. Teď, nebo nikdy... Můj meč možná naposledy zasvištěl vzduchem, jenže teď můj útok vedla především zuřivost a touha přežít.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Nkllon, Pekelné údolí

Xawier sleduje útok svého soka, který je velmi emocionálně vedený. Brzdila ho však zraněná noha.
Xawier tedy ustoupil do strany a nastavil jednu čepel jeho útoku. Když však měl soupeřův meč dopadnout na jeho čepel, Xawier ji zasunul zpět a nechal tak proletět čepel okolo něj.
Druhou čepelí, která zůstávala vysunuta, mu sekl do zad, zatímco ho míjel.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nkllon, Pekelné údolí:
East pevně uchopil svůj světelný meč a rozhodl se soustředit vše do svého dalšího útoku. Poddal se své zuřivosti, která se živila na jeho touze o přežití, nechal se ovládnout temnou emocí a nehledě na bolest vyrazí kupředu. Jedna chyba se navršila na druhou, protože rychlost útoku nemohl podpořit svou druhou nohou, a tak Xawier neměl problém uhnout. Přesunul se celým tělem, aby nemusel příliš zatěžovat a nastavenou čepel zatáhnul pohybem v loktech. Když East proletěl vzduchem, místem, kde chtěl udeřit na svého soupeře, tak mu už bylo jasné, že je pozdě na cokoliv dalšího. Xawier, překonávajíce bolest zad, spolehajíce více na trup a především na sílu své čepele tvrdě udeří do Eastových zad a jeho čepel se do nich hrubě zaryje. Protne Eastovi míchu v polovině výšky zad a donutí ho spadnout na zem. Světelný meč vypadne Eastovi z ruky a zazvoní o zem, zatímco on lehne kousek od něj. Ještě je naživu, ztěžka dýchá a neschopen pohnout nohama a dolní částí těla. Xawier stojí metr od něho a z čepele mu odkapává Eastova krev.
------------
Pokud East nepřijde s něčím geniálním, tak máte poslední kolo :D
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Nkllon, Pekelné údolí

Skok...můj meč minul cíl...ostrá bolest v zádech....pád....

Ztěžka jsem držel víčka otevřené, abych viděl, jak Nkllonské nebe hoří rudě... Nebo je to můj zrak, zakalený mou krví? Pohnu havou ztěžka na stranu a vidím, jak kousek ode mě stojí soupeř.

Stojí!

Já ležím...

Znamená to, že jsem prohrál a musím zemřít... Můj zrak znovu spočinul na obloze, kde se mísila pára z horkých gejzírů a kouř z hořících lávových jezírek a řek... Ztěžka jsem dýchal, ale už nebylo proč - umíral jsem! S přivřenýma očima jsem vnímal poslední pocity, jako teplo, doznívající bolest a šum okolí.

Teprve vteřiny před skonem mi to došlo - nechal jsem se unést Temnou stranou Síly... Podlehl jsem...

__________________________________________________
Tímto Xavovi gratuluji a děkuji za pěkný a zajímavý zápas. Zkušeněji to dotáhl to vítězného konce! Souboj byl můj první dokončený a příště budu zas o něco chytřejší a zkušenější ;)


EAST
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Nkllon, Pekelné údolí

Xawier si vydechl. Nyní nebylo o jeho vítězství pochyb. Přistoupil k jeho sokovi a rychle mu sťal hlavu, aby necítil nadále bolest. Byl dobrým soupeřem a Xawier mu chtěl alespoň takto pomoci.
Poté odešel zpět na své startovní místo.
Čekala ho oprava brnění a bacta na záda.
Opět vyhrál, opět dokázal že patří mezi císařovi nejlepší z nejlepších.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nkllon, Pekelné údolí:
East se nepokusil o nějakou zoufalou akci s tím zbytkem, co mohl použít, aby nějak uškodil i svému protivníkovi a smířil se svou porážkou, se svou chybou. Xawier vše urychlil přesně odnětím hlavy, než pomalým unaveným krokem zamířil do své startovní pozice a těšil se na bactu a na to, jak si bude moci opravit brnění. Jeho odchod doprovázely výtrysky gejzírů a tichý šum prostředí v němž se souboj odehrával.
To byla úchvatná podívaná, dámy a pánové. Xawier i podruhé nenašel přemožitele a opět zvítězil. Celý tento souboj ten předcházející předčil ve vyrovnanosti a napínavosti. A už se nemůžu dočkat na ten další, na dalšího protivníka, který se opováží postavit dosud neporaženému Xawierovi ! Pro dnešek je to už vše a své sázky si můžete vyzvednout na přepážkách 7-12, kde prosím dodržujte fronty. A nezapomeňte, dnešní úchvatnou podívanou vám přinesla Nkllonská důlní společnost, aneb potřebujete zmizet a chcete si vydělat poctivou prací ? Pojďte těžit k nám !
pronesl svou závěrečnou větu Ar-1, než se začalo s úklidem, diváci začali odcházet, jejich lodě odlétat a na Nkllon se vracelo jeho pekelné ticho, zatímco se do jeho povrchu vpíjela krev poraženého.
------------------
Konec bitvy, nechám to ještě nějakou dobu otevřené k připomínkám a komentářům k samotnému souboji.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Vše, co jsem chtěl k souboji dodat, stojí pod posledním příspěvkem, takže jen krátce: Atraktivní souboj, výborně odmoderovaný Jordim, kde Xav ukázal, proč je tam, kde je...

Doufám, že i díky možnosti zkušebně moderovat souboj Gartha a Funnyho, se příště více rozepíšu o taktikách a stylu boje. Vypadá to, že v brzké době se do arény vrátím s novou postavou a doufám, že nabyté zkušenosti využiju do mrtě ;)

EAST
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“