Výcviková akce DOP

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Raaka IV (Gaheris Rhade)

Z leže přejdu v sedě a pozoruji skupinku a jedince prodírajícího se skrze trávu a větve.
Šplouchá mu na maják.
Poškrábu se na hlavě, vstanu a přejdu mezi les a astromecha, a potom přejdu blíže k místu kde se jeden z týmu prohrabával porostem.
Tak všichni se začněte prohrabávat k tomu světlu... já vám budu krýt záda, když něco vyleze tak to možná i zastřelím. A teď pozor... kdo se dostane nejdál než padne vyčerpáním dostane napít z mé zásoby sladového vína nebo co to mám.
Usměju se na zbytek skupinky, rukou kterou držím blaster pokynu k místu kde se prohrabával kolega a odkašlu si.
Posím máte volno.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Odys
Lovec nováček
Lovec nováček
Příspěvky: 103
Registrován: 30.12.2009 09:08:49
Bydliště: Mandalore

Příspěvek od Odys »

Raaka IV (Odys Dilveg)

Vzhlédnu k bílemu světlu, na které ukazuje jeden člen naší "expedice".
Bílé světlo?
Nic nevidím...
zahledím se ještě víc, a zahlédnu bílou skvrnku.
Tamhle to je!
Najednou uslyším šuštění trávy.
Co?
Ten blázen šel do džungle, a ke všemu sám.
Prostě blázen!

Přejdu k dalšímu členu expedice, který nabízel pití a vypadal, jako že má hodně bitev za sebou.
Zdravím.
Nechceš menší pomoc s tím krytím zad?
Vypadáš jako, že máš toho hodně za sebou.
I´m mandalorian warrior, just like my father before me.
-Odys Dilveg

We are not soldiers, we are warriors!
-Odys Dilveg about his people

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Raaka IV

Podíval jsem se na bratra sedícího na okraji mýtiny.Potom můj pohled spočinul na osatních členech skupinky.Všichni se jako na povel dívali směrem k jakémusi světlu v dáli.
Má někdo plán?
Asi bych měl něco vymyslet já.Tohle vypadá na sebranku blbů.
Podíval jsem se na jednoho z nich, prodíral se houštím a asi se chystal dostat k onomu záhadnému světlu.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Raaka IV (Kevin Thran)

Tomuhle říkám koordinovaný postup. Říkal jsem si a přitom sledoval profesionální počínání mých kolegů.

Tým se nyní prakticky rozdělil na dvě části. První se buď marně snažili dostat nějaké informace z droida, anebo jen postávali opodál v naději, že se nad nimi okolnosti smilují a sešlou nějaký ten zázrak. Druhá polovina se chovala o něco akčněji ve snaze zjistit o jaké „kouzelné“ světlo jde.
Hm... Zatím se celej tenhle ancábl skládá z pokrytců a bezhlavých hrdinů.

Vstanu ze svého místa a vydám se směrem za dobrodruhy.
Máte stanovenou nějakou formaci přátelé? Nerad bych vám narušil zavedenou synchronizaci...
Doufám, že dostaneme plnou porci šťavnatých informací za tuhle šaškárnu. Mám docela hlad.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Rakaa IV - pobočka DoP (major Zeenon Wosz)

V kanceláři velitele se rozhostilo ticho a atmosféra poněkud zhoustla.
Zatímco major se opřel o desku stolu, podpírajíce si bradu o zkřížené prsty a nervózně těkajíc velkýma očima po rytířce Jedi, ta se snažila studovat přinesené materiály.

Popravdě si major nepřál nic jiného, než to, aby tato "schůzka" neměla delšího trvání a on mohl v klidu pokračovat v rozdělané práci. Někde tam venku se skupinka dobrovolníků snažila nalézt cestu a on se nemohl dočkat, až je přivítá na svém písečku...

"Myslím, že můžete být naprosto spokojena a totéž klidně vyřiďte Radě. Tito nováčci v našich řadách sice nebyli vybíráni tak, jako studenti do vašeho řádu, nicméně všechno jsou to schopní chlapi a své úkoly podle mě splní na výbornou. Nesmíte zapomínat, že cílem naší organizace je především ochrana Republiky a také služba jí... A my víme, jak dosáhnout našich i vašich cílů! To vám mohu zaručit..." pronesl klidně velitel, zatímco se k dvojici u stolu přikradl poddůstojník a mlčky se naklonil k majorovi. Ten se na něj podíval a seržant pokynul hlavou k vedlejší místnosti, kde bylo komunikační centrum a sledovací zařízení.

Představení mělo začít, chyběli už jen hlavní aktéři...
______________________________________
pokračuje Lan, poté má slovo moderátor
;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Rakaa IV - pobočka DoP (Ann Botha)

V klidu jsem se chopila přinesených materiálů a začala je zběžně pročítat. Moc jsem je ale nevnímala spíše jsem periferním viděním studovala majora. Nervózní, nemá ze mě dobrý pocit, to je vidět už na první pohled. očividně jsem mu přidělala starosti. ale proč, co se tu vlasně děje, musím to zjistit. Něco by v tom mohlo být.

Odložím papíry a napiju se stimkávy. Papíry mohu prostudovat cestou myslím že není potřeba aby jsem tu majora trápila zbytečnýmy průtahy.

Majore opravdu mohu být spokojena s vaší vstřícností. Ale zda jsem spokojena s vaší jednotkou je jiná otázka. Myslím že nejlépe to zjistím v terénu. S vašim povolením se přidám k jednotce kterou jste vyslal právě na výcvyk. Podívám se na jejich jednání v terénu a zjistím jakým přínosem mohou být.

Dopiju kávu a zvednu se od stolu aby jsem mohla podat majorovi ruku na rozloučenou. Poté se otočím a pomalu vycházím z místnosti. Zatímco major už se zvedal k odchodu do vedlejší místnosti ještě otočím hlavu a řeknu. Právě toho že víte jak dosáhnout vašich cílů se rada bojí. Zní to až příliš ultimátně majore. Poté vyjdu ven z místnosti a namířím si to rovnou k svému stíhači Delta-7 Aethersprite

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Raaka IV

Skupina se nyní rozdělila na dva tábory. První a pasivnější polovina se rozhodla spíše kritizovat a spřádat intriky, ta akčnější se rozhodla pro poněkud radikálnější postup. Jeden z těch opatrnějších se dokonce snažil vykřesat nějaké informace z astromecha, leč neúspěšně. Nakonec si tedy mohli vybrat z celkem pestré škály možností: Buď se přidat k oné akčnější skupince anebo jít po ose vlastního plánu.

Prozatím se bývalý poručík Jett Voss spolu s pár odvážlivci prodíral džunglí ve snaze podat vysvětlení tohoto světelného jevu. Po dlouhé pěší túře se ukázalo, že jde o světelný maják, jenž je součástí nemalého pravděpodobně vojenského objektu. Alespoň soudě podle bezpečnostního systému v podobě kamer, které byly na budově rozmístěny a rovněž také střelné obrané věže. Celý objekt byl ještě navíc přehrazen ostnatým drátem a vidina šesti stráží střežící si své teritorium také nebylo nic valného.






***Vysvětlivky***


Elipsa = ostnatý drát
puntíky = obrané věže + strážní (jedna věž jeden strážný
Obdelník = objekt
úsečky = obchůzky strážných





Obrázek
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Raaka IV ( Jett Voss )

Keď zistím o aký objekt sa jedná trocha sa prikrčím do húštia a dám znamenie vojakovi za mnou, aby zastavil
Ostnatý drôt, kamery, obranné veže a vojaci...
zhodnotím v hlave našu situáciu. Otočím sa a skrčený podídem ku Gatherisovi
6 vojakov, 6 obranných veží, kamery na stromoch a priamo pred nami asi 20 metrov ostnatý drôt. Vyzerá to na vojenský objekt. Myslím, že by sme sa mali vrátiť a podať hlásenie ostatku skupiny.
dopoviem a obzriem sa späť smerom k objektu
Ale neviem či to bude rozumný nápad útočiť na nich. Nemáme moc šancu proti ich palebnej sile. Nám by jedine nahral moment prekvapenia a aktívne presúvanie palebných pozícií. Džungľa je momentálne naším spojencom.
poviem a pokyniem smerom k základnému táboru
Poď, ideme im zdeliť túto novinu.
posledné slová poviem s trochu priškrteným hlasom a už začnem pomaly postupovať smerom k našemu táboru. Po krátkej chvíli sa dostanem do tábora, pristúpim ku skupinke čo sedia na zemi
Naproti nám sa nachádza vojenský objekt. To svetlo, ktoré očividne všetci vidíme je svetelný maják. 200 metrov týmto smerom...
otočím sa k džungli a ukážem smerom k svetlu
...sa nachádza ostnatý drôt. Videl som 6 stráží, 6 obranných veží a nespočetne veľa kamier.
dopoviem a odtrhnem zo stromu opodiaľ konár, vrátim sa späť ku skupine a načrtnem nákres vojenského objektu do hliny uprostred kruhu prísediacich.
Dúfam, že ich to prijme urobiť nejaký radikálny krok.
pomyslím si pri dokreslovaní ostnatého drôtu.
Ak má niekto nejaký nápad, tak sem s ním, pretože vidina nás útočiacich s blastermi na takýto objekt nie je moc pekná. Jediná možnosť útoku je tuna zprava...
ukážem konárom na miesto napravo
...je to výborná pozícia na ostreľovanie. Tak niekto niečo?
spýtam sa a čupnem si k nákresu.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Raaka IV (Gaheris Rhade)

Když "kryju" kolegovi záda příjde ke mě někdo z výpravy.
Čau.. to je dobrý, no minulost bych nechal na jindy....
Odpovím mu a vytáhnu pití. Když nespatřím nic po Jettovi,strčím flašku onomu členovi a rozběhnu se do džungle.
A nevypij to všechno, škodí to zdraví.
Když ho doženu zrovna se vrací s informacemi....
Společně s Jettem se pak vrátím k ostatním. Prohlédnu si jeho nákres a poslechnu jeho plán.
Budeme házet tak kamení
Bez raketometu a opakovačů to půjde těžce. Sice jsem byl jenom pilot a nějakou dobu u mariňáků, ale to je teď vedlejší. Já bych zkusil vylákat je do džungle na náš píseček. V tom objektu jich bude určitě víc a určitě se na nás vyhrnou. Máme a potřebujem čtyři věci, nože, blastery, mozky a tu čtvrtou jsem zapomněl.
Ztěžka si oddychnu, jelikož mě mluvení velice vysiluje.
Navrhuji se rozdělit na dvě skupiny, jedna půjde zleva a druhá zprava. Zkusíme eliminovat... to jako sestřelit ty hlídače na věžích ve předu a při nejlepším musíme zničit i kamery. Hlidači na zemi po nás půjdou, teda to alespoň předpokládám. My se schováme do džungle. Ale před tím než vyrazíme musíme nachystat nějaké pasti do kterých je pak zavedeme. Hlavně se do nich nesmíme chytit sami. Při nejhorším je nějak ubijeme, vezmeme jim zbraně a teprve pak zaútočíme na objekt.
Takže máme čtyři možnosti, zaútočit hned, neútočit a sedět na zemi, jít jinam, nebo ten můj šílený plán.

Domluvím a rozhlédnu se po skupině.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Raaka IV

No nazdar.
Řeknu, když nám navrátivší "hlídka" oznamuje jaká je naše situace.
Už jsem vele dost akcím, kdy jsme museli něco získat nebo dobýt.....ale nezkoušel jsem to se stříkacýma pistůlkama.
Ta poslední slova jsem řekl téměř neslyšně.
Dobrá strategie.Jenže nemáme jistotu, že vylákáme hlídky na zemi.Kdybych věděl, kde jsme a jestli tu má základnu Liga Osvícených...možnábych nám dokázala pomoci.Zatím ale musíme věřit vašemu plánu.
Řeknu a podívám se n amuže asi středního věku, který se vrátil z "hlídky".

Uživatelský avatar
Yush Nets
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 08.2.2010 18:14:29
Bydliště: Eclipse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yush Nets »

Raaka IV Yush Nets

Co teď dělat? Jít za nimi či čekat?
Po svém neúspěšném pokusu o zisk informací z droida usilovně přemýšlím co dál. Nakonec se rozhodnu vyčkat návratu toho, co se začal prodírat do džungle. Nepříliš dobře skrývám svou snahu zůstat trpělivým - zvláště, když se netrpělivě ošívám a přešlapuji na místě ve chvílích, kdy se přestanu ovládat. Nakonec se dočkám a mířím k sedící části skupiny. Pozorně naslouchám výkladu předsunuté hlídky.
Hmm - tak vojenská základna. Vybrali si to pravé místo - neobydlená džungle...
Po dokončení výkladu ostatní začali klást návrhy. Při poslouchání snahy družiny jsem pociťoval směsici pocitů. Ani jsem se v nich nedokázal orientovat. Byly tak náhlé a tak rychlé...
Oni chtějí přemoci TOHLE?! Jak to můžou dokázat? To není možné...
Když už jsem kritizoval výplody mozků společníků, ihned jsem procházel svými nápady.
Hmm? Máme být mírová jednotka, jo? Tak budeme mírově řešit. Že bych to zkusil? Ale... co když se mě pokusí ostatní zastavit? To je jedno.
Já něco vyzkouším. Vy tady můžete počkat nebo sledovat, co dělám. Ale hlavně neupozorňujte na svou přítomnost nikoho z našich možných nepřátel. I když to vám říkat nemusím.
Užuž jsem se připravoval užít Sílu ke zrychlení. Vtom jsem si však uvědomil, proč to nelze ve společnosti těch 'bojovníků'. Otočil jsem se tedy ke světlu, jež tak zaujalo toho aktivního. Rozběhl jsem se, jak nejrychleji jsem dokázal, aby mě nezastavili vlastní kolegové. Zastavili by mě a můj plán by skončil. Nezastavili by mě - s obtížemi bych zastavil až u okraje volné plochy a dále v poklidu kráčel s rukami nad hlavou a slovy na rtech ke strážím.
Zdravím vás, přátelé. Přicházím v míru a pokoji a prosím vás o přístřeší. Síla vás provázej.
Nejsem Jedi, nejsem Sith.Nejsem Rus, nejsem Žid. Já jsem tím, kým se cítím. Sloužím Řádu, hledám u nich radu. Ale kodex mám vlastní, křik Vongů jest totiž slastný.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Raaka IV (Kevin Thran)

Dopadle-li kredit na hranu, posléze by se měl díky gravitačnímu vlivu stočit na tmavou stranu, čili ke čtečce a tím pádem jsme zase tam kde jsme byli. Čili se nedozvím jak vypadá kredit na temné hraně...
Myšlenky se mi toulaly volnými směry a v podstatě mi ani nic jiného nezbývalo, jelikož to bylo lepší, než se tupě vracet tam a zpět a zaznamenávat listy v trávě. Sotva jsme se vrátili z průzkumu zasvěcení hned začali sypat své hypotézy, takže v konečném důsledku byl z toho pro mě nehorázný guláš. Centikredit tomu nasadil onen Jedi, který se bůhví proč sebral a namířil si to podle hesla: „rovnou za nosem.“
Kam jde to pako? Položil jsem si řečnickou orázku ačkoli mi to bylo víceméně jasné.
...Jedi...

Jestli chceš schytat jednu mezi kníry stačí ti i jojo. Oslovil jsem věčně nespokojeného anzatiho.
Takže co plánujeme přátelé? Máme celkem rozšířené spektrum možností: Můžem doufat, že nám náš horlivý společník vytříská cestu, anebo máme o jeden problém víc.
Měli bychom se zkusit vyřadit bezpečnostní systémy a zachránit našeho společníka. S pomocí se přes plot můžou dostat dva...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Rakaa IV - pobočka DoP major Zeenon Wosz

Major se díval za odcházející Jedi a jen zavrtěl hlavou v nesouhlasném gestu: "Myslím, že Jedi zcela nepochopila principy naší organizace a nejlepší bude jí ukázat názorně náš směr..." řekl si pro sebe a poté zapnul komlink a promluvil ke svému zástupci: "Seržante, zdržte prosím našeho odcházejícího hosta a vyřiďte ode mne co nejsrdečnější pozvání k sledování ukázkové akce! Zaveďte rytířku Jedi nahoru do pozorovatelny, příjdu tam asi za deset minut. A ještě něco: Řekněte, že mi záleží na její účasti..."

Seržant potvrdil majorův rozkaz a nerozpakoval se jej splnit. Vyběhl ze svého stanoviště rovnou k turbovýtahům na hlavní chodbě základny. Urychleně aktivoval nejnižší podlaží, kde se nacházely hangáry. Vystoupil a postavil se doprostřed haly tak, aby viděl na vchod z vyšších pater. Právě včas, neboť Jedi zrovna otevírala dveře a mířila ke své stihačce. Seržant Gallamin, mladý a horlivý důstojník, se teď klidně a rozvážně postavil do pozoru do trasy rytířky Bothy tak, že jej musela minout, aby se dostala k lodi.

Když kolem něj procházela, zasalutoval a vyřídil vzkaz.
"... major Wosz si výslovně přeje, abyste za ním přišla a sledovala z pohodlí naší pozorovatelny akci našich nováčků. Myslí si, že to bude lepší, než se s nimi trmácet v terénu." dodal nakonec. Poté očekával reakci mladé Jedi.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Rakaa IV - pobočka DoP (Ann Botha)

Podívám se na mladého seržanta a chvíli se zamyslím. Major se mě snaží udržet od nováčků dále? Proč? Čeho se asi obává. Podívám se na svou loď. Nu, co mám dělat. Ale měla by jsem tam být. Abych zabránila jakýmkoli nepřístojnostem. Ale nesluší se odmítnout pozvání.
Měla by jsem sledovat jak velícího důstojníka, tak i skupinu nováčků. A to mohu jen od majora přímo
.

No dobrá. Smutně se ohlédnu ke své lodi. Zaveďte mě tedy do té vaší pozorovatelny. Jen doufám že kvůli mému rozhodnutí nebudou zbytečně umírat lidé. Rada by mi to mohla mít za zlé. Ačkoli pochybuji že by se kdokoliv z nich rozhodl jinak. Povzdechnu si tiše. Tohle je asi jediný případ kdy lituji toho že mi ještě nebyl přidělen učedník. Nemohu být na dvou místech najednou.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

U komplexu (Yush Nets)

Vydal jsi se na cestu, která nebyla jistá, ale to si už věděl od samého počátku. Cestu ke komplexu bylo celkem snadné najít, a to i vzhledem množství stop, jenž v džungli zanechali průzkumníci. Zanedlouho ses přiblížil k základně natolik, že jsi mohl uskutečnit svůj odvážný plán. Strážní si zrovna mezi sebou vyměňovali názory pomocí vysílaček. Mohl jsi to poznat podle strážného, který stál u plotu nejblíže:

Proč tu vlastně jsme? Kvůli novému útvaru? Podle toho co zatím předvedli to vypadá, že Republika opět s klidným svědomím vyhodila kredity oknem…
Trpělivost, jsou to ti nejlepší. Agenti si dali sakra práci, aby našli skupinu odpovídající zadání. Přišla poněkud statická odpověď.
Jo pokud máš na mysli tohle tak s tebou souhlasim. Odpověděl strážný když tě viděl a hlavně slyšel tvá slova o míru a pokoji.

Strážce bez rozpaků tasil zbraň a bez menších problémů byl za chvíli u tebe společně s dalšími dvěma, kteří opustili svá stanoviště a nyní na tebe mířili z bezpečné vzdálenosti a puškami připravenými k výstřelu. Ten co u tebe byl první tě bez nějakých cavyků uhodil zbraní do tváře takže jsi spadnul tváří k zemi. Vzápětí jsi ucítil dvě věci: Jeho nohu na tvých zádech a hlaveň na týlu.
Dneska máš špatnej den juniore. Surově jsi byl zvednuv ze země a následně jsi na krku ucítil ostrý, chladný, ale rychlý vpich jehly. A to bylo to poslední co jsi cítil…

Neznámá základna


Tak to bychom měli… Oddechl si strážný, když odnesli tělo mírotvůrce do budovy.
Zásahovko máte volno a nechte dvojku ať zůstane u našeho hosta, až se probere.. Přesila o dva muže by snad měla být dostatečnou výzvou.
Hlídka konec…


O několik minut později – blízko táboru skupiny

Sedm mužů v maskovaných oblecích se pomalu blížilo džunglí. Jejich kroky byly téměř neslyšné jejich tváře pod kuklami nemněné. Podle hlášení se tu měl skrývat tábor zbytku budoucích ochránců míru. Jak úsměvné. Komando si prakticky bylo jisto svým vítězstvím. Ale byli natolik zkušení, že nic neponechávali náhodě. Zastavili se v porostu pár metrů od tábora. Pouze ptactvo tušilo nebezpečí a počalo nezvykle rychle měnit svá stanoviště...

_______________________________________________________

Distanc pro Yushe:

Můžeš popsat maximálně okamžiky před „odstavením“ ;)

Což znamená že odpovídáš první :P
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“