Volby do Galaktického senátu !

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Do mé strany se připojuje nová osobnost - a to velevážený kandidát na Modera: Atalon!
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Reakce k zatím poslednímu návrhu politického uskupení s poetickým názvem "Strana pro Šíření Světla Galaxií" (doufám,že mluvím tak nějak za celou naši stranu SNP, jelikož jsem prozatím nejmenoval tiskového mluvčího):

Zavedení výuky o Světlé straně, diplomatické odstranění známého rytíře Jedi, úpravy v armádě Republiky i jejím velení - to vše mi zavání touhou po moci jistým řádem rytířů, bojujících za mír v Galaxii! Že by se Jediové snažili prosadit v politické sféře, když to nejde jinak? :)

Jediné, co naše strana může veřejně podpořit, je snaha o rozšíření kulturních památek a boj proti kriminalitě! ;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Shall Yall
Učedník
Učedník
Příspěvky: 40
Registrován: 23.1.2008 20:58:29
Bydliště: Tartan cruiser Valya, Outer Rim patrol fleet

Příspěvek od Shall Yall »

RPR - Revanchisté pro republiku

Jak už bývá běžné, Republika se nachází v krizi. A co je horší, tato krize postihuje většinu oblastí fungování veřejného života:

1. Nebezpečí vnějších hrozeb
Současná vláda ignoruje, ať už cíleně či vlastní neschopností, hrozby na okraji galaxie.
Tu však lze zastavit pouze posílením a modernizací armády, spojené s patřičným rozšířením a přestavbou flotily. Rovněž je důležité podporovat rozvoj moderních, vojensky využitelných technologií.
Součástí obranných opatření by mělo být i vybudování obranné linie v okrajovém pásmu jako prevenci před nepřátelskými útoky.

2. Roztříštěnost Republiky

Republika je zoufale nejednotná a roztříštěná do jednotlivých skupin.
Základem, jak toho dosáhnout, je integrace do jednotného celku, přínosného pro všechny světy - není možné nadále zanedbávat oblasti okrajových soustav.
S tím souvisí sjednocení právního prostředí a zintenzivnění boje proti kriminalitě a organizovanému zločinu. Zejména huttské podsvětí je úzce skrz korupci napojeno na nejvyšší úrovně státní správy. Je zapotřebí tuto síť narušit, a to jak nastavením sítě kontrol a prověrek úředníků a veřejných činitelů, tak posílením pravomocí centrálních bezpečnostních orgánů, tak lokálních bezpečnostních složek typu CorSec.

V rámci sjednocování právního prostředí by se krom eliminace hospodářské a jiné kriminality měla speciální pozornost věnovat potlačení otroctví. To je sice oficiálně v Republice zakázané, avšak množství světů tyto směrnice ignoruje a je potřeba je přimět dodržovat celkový trend Republiky - zprvu sankcemi a omezeními obchodu, v nejhorším případě ozbrojenou intervencí. To nejen proto, že jsou tak porušována lidská a jinodruhová práva, ale obchod s otroky je i nejvýraznější projev zločineckých syndikátů. Dalším krokem v boji proti ilegálním živlům je zamezit i přísun jejich financí pramenící z přepadání a únosů lodí. Za tímto účelem budou v rizikových oblastech obchodní lodě organizované do konvojů se silným vojenským doprovodem zajištujícím jejich bezpečnost.

V rámci boje proti vnitřním a vnějším hrozbám je nutné posílit integraci řádu Jedi do státních struktur. Mnozí z nich by měli být vedeni k specializacím v oblasti diplomacie, ozbrojených sil a kontrolních činností, ať již jako nezávislých pozorovatelů, tak auditorů podílejících se na protikorupčních prověrkách.

Členové strany
Elinor
Derk Yall
Obrázek

rGAG Vivat

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Následuje tiskové prohlášení strany Ochránců:

Strana (DSSOOŽP) prošla tiskovou reformou, která nikterak neovlivnila její smýšlení, pouze provedla grafickou úpravu stylu jejího vystupování, aby byly její postoje průhlednější pro všechny a aby nedocházelo k mylným interpretacím jejích názorům protikandidáty.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Tiskové prohlášení strany SNP (made by GD)

Jakožto místopředseda strany SNP vám chci přiblížit její benefity pro roky budoucí!

- Naše strana usiluje o voličské prozření!

- Pokud si stále myslíte, že jsou ideály naší strany nadnesené pomyslete na všechny možné scénáře diktaktur a jiného politického svinstva. My zaručujeme jistoty!
- Jistoty, které se nebudou měnit z hodiny na hodinu a riskovat tak války, či ekonomickou a sociální nestabilitu!
- My sázíme na mír, blahobyt a vás! A vy nám svým rozhodnutím pomůžete tento řád udržet! Vy jste naše síla!
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

East.Wood: Nemohu nereagovat na tyto mylné informace, které si zástupce SNP opravdu mylně vyložil. Za prvé je nutné si uvědomit, že rytíři Jedi budou i nadále plnit své vlastní povinnosti jako doposud - Křižáci Jedi jsou speciální část Řádu, která má na starosti armádu a jsou na to náležitě cvičeni, aby odolali tlaku, který s sebou válka přináší. Základem je oddělení armády od politiků(moci senátu), kteří nemají schopnosti armádu správně vést a tudíž by neměli řečnit do jejího chodu - toto oddělení ji zefektivní a zároveň bude zajištěno, že na ní bude dohlížena ta nejlepší možná kvalifikovaná Síla, rytíři Jedi. Není to tedy touha po moci, ale pouze vyšší efektivita a možnost mnohem lépe po galaxii pomáhat. Do politické sféry rytíři Jedi zasahovat nebudou, pouze, jako doposud, budou dohlížet nad regulérností funkce senátorů a ničit korupci se speciálními jednotkami k tomu určenými ... pokud je tedy ještě něco nejasné, doporučuji se zeptat, než zbytečně mást zůčastněné, což příliš nevypovídá o vaší korektnosti, váže pane Woode.

... zároveň připomínám, že ve straně je stále minimálně jedno volné místo(jež je potřeba zaplnit, aby došlo ke vzniku strany samotné a mohlo se vše stát oficiálním) ;)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Samozřejmě, kolego Linxi, obhajoba se povoluje. Krásně opěvující řeč, jen doufám, že to tak po volbách i bude... ;)
Volební sliby, nejhorší chyby... :-)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Důležité:
Strana Jedné Osoby s Rozpolcenou Osobností (SJORO) se tímto mění na Yuuzhan Vongskou Stranu pro Mír (YVSM) s úplně jiným programem, stejnými členy s jinými funkcemi a s naprosto změněným celkovým přesvědčením. Doufáme že veškeré vaše stížnosti tímto skončí.

Tchurokk Yun'tchilat!
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Yush Nets
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 08.2.2010 18:14:29
Bydliště: Eclipse
Kontaktovat uživatele:

Strana Podpory Sociální Svornosti a Galaktického Míru a Řádu

Příspěvek od Yush Nets »

Slyšte občané celé galaxie! Slyšte má slova, poslechněte si naši nabídku, neboť ji sdělíme jen jednou - pak již přejdeme k činů pro vaše blaho a vyšší spravedlnost.

Strana Podpory Sociální Svornosti a Galaktického Míru a Řádu (SPSSGMŘ) - strana za:

1) Sjednocení celé galaxie pod jeden senát.
a) Využití jakýchkoli prostředků (i vojenských) k přinucení Chissů a dalších nepřátelských/neutrálních stran, aby se připojili k naší skvělé Republice
b) Likvidace veškerých syndikátů, jež svou existencí omezují naše pravomoce na jimi obsazených planetách.
c) Centralizace vší správy. Sjednocení úřádů v jeden mohutný kolos s mnoha pobočkami na jednotlivých planetách a centrálním archivem
d) Kompletní evidence o každém občanovi Republiky.
2) Zlikvidování korupce, zločinnosti a návykových látek
a) Založení speciálních vojenských komand pod vedením mladých rytířů Jedi, kteří budou kontrolovat státní a planetární správy ve vhodném maskování
b) Systematický postup armády od planety k planetě a likvidace veškerých teroristických a jiných buněk
c) Monitorování dění na planetách. Při zachycení pěstitelských ploch nežádoucích látek okamžité zadržení majitelů a jejich odsouzení
3) Zkvalitnění kultury, školství, zdravotnictví, bezpečnosti a soudnictí
a) Povinné roční kulturní zkoušky pro všechny občany od 15 let. Každý občan musí předvést své literární/sochařské či jiné dílo, jež během roku vytvořil, aby na tomto základě mohl být posouzen.
b) Výstavba nových škol, muzeí, zdravotnických středisek a podobných budov tam, kde jsou nezbytné a modernizace starých institucí.
c) Úplné analyzování neznámých chorob/virů a dalšího zlořádu, jenž není zaveden v našich databázích. Podle míry nakažení vytvářet patřičníé medikamenty, aby nedocházelo k zbytečnému úniku zdrojů.
d) Armáda bude kontrolována výhradně ministerstvem obrany, které si ustanoví vlastní generály a admirály. Armáda bude úzce propojena s Řádem Jedi, jenž získá pro své příslušníky vysoké vojenské hodnosti.
e) Zruší se možnost kauce. Dosud bude platit presumpce neviny. Bez nedostatku důkazů nelze určit vinu. Zruší se ilegální otroctví (pod přísným dohledem vojska). Všichni vězni budou posíláni na veřejně prospěšné práce, případně do dolů a to podle míry jejich prohřešku (čas, po který budou vězněni, též určí jejich zločiny).
4) Zplnomocnění Řádu Jedi v ohledech vojska, diplomacie a politiky
a) Řád Jedi poskytne své příslušníky k dispozici výše zmíněným odnožím státní správy, aby došlo k jejich zdokonalení.
b) Rytíři Jedi budou považováni za jakousi nadřazenou kastu, která přeroste všechny známé hodnosti a bude pod přímým velením nejvyšších vládních okruhů.
5) Maximální využití planetárních zdrojů
a) Vytěžení přebytečných lesních porostů na Kashyyku a jejich další zužitkování
b) Zkvalitnění těžebných zařízení a posílení výkonu těžařských korporací
6) Zkvalitnění dohledu na dodržování lidských práv a rasové i náboženské tolerance
a) Likvidace nežádoucích rasistických, nábožensky nesnášenlivých a jinak chaotických skupin
b) Doplnění výuky na všech typech škol o obsáhlejší informace o biologii ras a druhů, religionistiku, teologii a etiku
c) Speciální zákon určující povinnou genocidu týkající se rasy známé jakožto Yuuzhan Vongové. Tato rasa, jež napadla naši galaxii, musí být umořena i za cenu maximálního vyčerpání našich materiálních zdrojů. V opačném případě příslušníci té rasy vyhubí veškeré obyvatelstvo naší nádherné galaxie.
7) Pokrok v klonovací technologii a vědě o tělě a jeho vylepšení
a) Zkoumání genů a buněk
b) Pokusy na mrtvých i živých nelidských stvořeních nevelké inteligence za účelem nalezení aktuáně neznámých látek, jež by mohly popostrčit náš výzkum k nalezení léku nesmrtelnosti a chemikálií tohoto kalibru
c) Klonování Yuuzhan Vongů ze získaných exemplářů, kteří by mohli posloužit našim cílům a vyhladit rasu Yuuzhan Vongů jednou provždy.
8) Detailní průzkum, zmapování a kontrolování dění v celé galaxii
a) Zintenzivnění konstrukce průzkumných lodí a senzorových platform
b) Zaměření na výzkum senzorů a motorů
9) Obnovu zničených či poškozených planet a dohled nad kulturním a historickým dědictvím
a) Ohodnocení vandalismu jakožto nejhoršího možného zločinu
b) Podpora archeologie
c) Postupná teraformace Yuuzhan Vongy kolonizovaných planet
10) Urychlení celkového vývoje, výzkumu a modernizace
a) Poskytnutí moderní výbavy všem planetám
b) Dotace na výzkum
c) Podpora sociálně slabých rodin
d) Podpora vzkumu lidského mozku a jeho úpravy k většímu výkonu
e) Podpora intelektuálně schopných ras
f) Loupení yuuzhan vongské technologie

MOMENTÁLNÍ ČLENOVÉ:
Yush Nets

Hledáme další lidi, kteří jsou ochotni společně s námi vybudovat z naší galaxie jedno velké mraveniště bez svárů! Nehledáme žádné vlezpr*****, nýbrž spíše kritiky - nikdo nejsme dokonalý a na to musíme dbát.

OFF:PS: Tak vám tu sem jdu dělat konkurenci. 8) Dos blbá kampaň, co? :D
Naposledy upravil(a) Yush Nets dne 07.6.2010 20:27:13, celkem upraveno 1 x.
Nejsem Jedi, nejsem Sith.Nejsem Rus, nejsem Žid. Já jsem tím, kým se cítím. Sloužím Řádu, hledám u nich radu. Ale kodex mám vlastní, křik Vongů jest totiž slastný.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Ale ne, kampaň je docela slušná, jen mám pocit, že jsi přišel za minutu dvanáct a nestraníky tady už moc nenajdeš... :D jinak mě spíše vyděsil ten obrázek - připomněl mi jednoho bývalého kolegu hráče... :e?:
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Yush Nets
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 08.2.2010 18:14:29
Bydliště: Eclipse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yush Nets »

East: Byl bych i rád, když by bylo za minutu dvanáct a ne za minutu devatenáct. :D Ale aby to bylo k tématu. :) Když nenajdu nestraníky, tak se budu muset spolehnout na sebe. 8) Vím, že tu byl a vím, kým byl. ;) Ale nedal jsem si ten obrázek kvůli němu, ale abych uctil památku mladého Anakina Sola. Koupil jsem si knížku 'Hvězda po hvězdě' a nepotěšila mě jeho smrt. :heh: Dokonce kvůli tomu začínám psát paralelu k pokračování SW po té knížce, kde naprosto záhadně propojím Star Wars, Star Trek a StarGate. :lol: Právě přepisuju první kapitolu, která ještě ani není celá a bude to na dlouho. A záhadně tam ožije právě i Anakin Solo. :-)
Nejsem Jedi, nejsem Sith.Nejsem Rus, nejsem Žid. Já jsem tím, kým se cítím. Sloužím Řádu, hledám u nich radu. Ale kodex mám vlastní, křik Vongů jest totiž slastný.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Každopádně budeme rádi za nový příspěvek do kategorie příběhů a povídek na AS ;) No, pokud chceš se svou stranou ve volbách prorazit, musíš mít ještě někoho... což bude do zítřejší uzávěrky obtížné - přesto jako soupeř/gentleman Ti přeji toto: Zlom (si) vaz! 3)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Yush Nets
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 08.2.2010 18:14:29
Bydliště: Eclipse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yush Nets »

East.Wood: Do databáze AS? :e?: Ehm - to budeš číst jednu kapitolu přinejlepším půl hodiny. :lol: Pokud vůbec... :D No a stranu jsem zakládal jen pro zábavu, netřeba uspět. 8) Každopádně přeji též, ať (sebevražedně) uspěješ. :-)
Nejsem Jedi, nejsem Sith.Nejsem Rus, nejsem Žid. Já jsem tím, kým se cítím. Sloužím Řádu, hledám u nich radu. Ale kodex mám vlastní, křik Vongů jest totiž slastný.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Já a Revan jsme se rozhodli vytvořit novou stranu, aby se tu taky trochu setmělo (a tím nemyslíme, že budem podporovat romskou část galaxie)...

Proto si dovolujeme představit...
SDS
Neboli "Strana Drsných Sithů"

Členy této velice prestižní strany jsou dva nejpovolanější - a též nejdrsnější sithové! Nejtemnější mistrové Pear a Revan. A samozřejmě náš verný Freedom Nadd.

Za co bojujeme, se určitě ptají miliony núzných občanů, kteří si toto čtou...nuže, odpověď je jasná. Aby to ale vypadalo oficiálně, shrnu to do bodů.

1. Vyhrajeme.
2. Zakalíme si.
a) Opijeme se.
b) Zhulíme se.
c) Budem se rozmnožovat. :)

3. Zopakujeme bod 2.!

Narozdíl od ostatních může naše strana slíbit, že předvolební sliby určitě splníme! Takže neváhejte a přidejte sek nám!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... takže ukončuji tímto období přijímání přihlášek s následujícím shrnutím:
Strany Strana pro Šíření Světla Galaxií(bohužel tedy i moje strana) a Strana Podpory Sociální Svornosti a Galaktického Míru a Řádu nejsou připuštěny vzhledem k nesplnění požadavků alespoň dvou členů svého týmu. Strana Yuuzhan Vongská Strana pro Mír je stále vyšetřována pro podezření z některých členů, ale zatím byla připuštěna do dalšího kola - a to kola Agitačního.

V následujícím týdnu(možná i tom dalším) mají existující strany prostor přesvědčovat všechny občany Akademie o tom, aby je volili (včetně příslušníků jiných stran). Budou také vypracovány veřejné debaty na jejichž základě se budou moci voliči přesvědčit, koho opravdu volit. Proto žádám, aby byl vybrán zástupce každé strany do debaty - strany aktivně účastnící se debaty totiž získávají jeden volební bod ! Takže prosím, aby se z každé strany přihlásil jeden debatant a já založím a budu tyto debaty řídit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“