Zkus být (krutý) moder - keny

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Zkus být (krutý) moder - keny

Příspěvek od Xavier »

jméno: Xavier Vilikador da Mikruk

období: těsně před občanskou válkou rytířů jedi

povolání: vyslýchatel (mučitel)

planeta původu: Xa Fel

rasa: Xa Fel

životopis: Narodil jsem se v ne zrovna luxusní čtvrti na Xa Felu, planetu, na které jsem žil, jsem od narození nesnášel. Nesnášel jsem že stále musím nosit venku masku, a nejlépe i doma, neboť okna a dveře příliš netěsnily.
Od života pouličního grázlíka a zloděje mne zachránil otec, který byl velmi dbalý zákonů, a přihlásil mne, proti mé vůli, k místním policejním sborům. Zde se mi moc nelíbilo, dokud jsem se nenechal přeložit na oddělení pro vyslýchání vězňů, rázem jsem pochopil že toto je práce, která mne baví.
Bohužel jsem zde moc dlouho nevydržel, ač mé výsledky byly vysoko nadprůměrné, soudcům se nelíbil stav ve které jsem vyslýchané nechával a tak mne vyhodili.
Vzhledem k faktu, že zrovna začínaly Mandalorianské války, nechal jsem se naverbovat do armády, neboť jsem nic jiného ani dělat nemohl.
Zde se mi podařilo přežít dost dlouho na to, abych se nakonec přidal k Revanovi a stal jsem se součástí sithských vojsk.
Když vyšlo najevo mé předchozí zaměstnání, zkusili mi předhodit několik tužších vězňů, za několik hodin jsem je rozezpíval, stal jsem se tedy jedním z vyslýchatelů, mohl jsem si i upravit k obrazu svému. Začal jsem se tedy věnovat svému řemeslu s patřičnou láskou a chirurgickou přesností a pečlivostí.

vybavení: sada skalpelů, kleštiček, nůžek, kauterizérů (nástrojů na vypalování ran), flakonky s několika exotickými kyselinami, jedy a jejich protilátkami, speciální křeslo, které vyslýchaného zafixuje, že se nemůže hýbat, a mohu mu různě pohybovat s končetinami a hlavou

zbraň: nenosí, ale je schopen požít své vybavení i k boji

vzhled: hubený, vysoký, tmavé vlasy i oči

poznámky: sadistický, bez skrupulí, jeho řemeslo ho velmi baví
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

Soustava pod Sithskou okupací

Na preiferii vnějšího pásma v jedné soustavě pod sithskou nadvládou. Uvnitř tohoto systému naléza se jedna z planet, která se nepodobá žádné jiné ve vesmíru. Ne proto, že by vypadala nějak neobvykle, ale proto co se na ní odehrává.
Charakter planety není až tak zajímavý, zajímavé je to, že na této planetě se ukrývá sithská základna s kapacitou pro několik tisíc jednotek a je členitá na několik sekcí. Na této základně je jedno oddělení, kam nemá nikdo cizí přístup, kam nejezdí ani žádný výtah, jsou jen jedny dveře vstupní a jediná cesta ven, vede komínem. Toto oddělení má krycí název Rentgen.

Rentgen

Na dveře služebního pokoje někdo zatuká a vzápětí vstoupí.
Pane.., dovoluji si vám oznámit.., že přivezli další várku a měl by jste se tedy neprodleně přesunout do svojí ordinace... poví Xavierovy staniční pohůnek a rázem zase zmizí.
Přišel čas se přesunout do ordinace, jenž sídlí o patro výš v chodbě, která má hodně dveří, tyto dveře mají čísla jedna až třináct. A ta Xavierova je skoro až na konci s označením XII.
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Rentgen

Ač se mnozí tvářili nešťastně, když jim přivezli práci, mně to nevadilo. Já jsem svou práci dělal rád.
Vyšel jsem tedy do své pracovny a začal se připravovat.
Vyndal jsem si propriety, zapnul ohřívání vybraných nástrojů, neboť spousta druhů nemá rády když se v nich někdo hrabe doběla rozžhavenými přístroji, u další části zase nahodil chlazení.
Vše jsem si zkontroloval a pak už jen čekal až přijde důstojník s otázkami, na které by měl zadržený odpovídat, a až přitáhnou samotného vězně, vždy jsem trval nejdříve na tom, aby ho vzali na záchod, jednou na to zapomněli a vyslýchaný se při mučení neudržel.
Začínali mne svrbět prsty, těšil jsem se na další pracovní den.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

Sithská základna - dok

Dva plně naložené velké transportéry přirazily k molu hlavního doku. Dveře obou transportérů se pozvolna otevíraly a zajatcům se tak naskytnul pohled na molo, kde úřadovali sithští oficíři a vojáci. Ten nejblíže dveřím transportu stále dokola opakoval už otřepanou frázi.
Muži vlevo.., ženy vpravo a důstojníci středem... a dále pokračoval.
Budete podrobeni lékařské prohlídce a pak postupně zařazeni do pracovních skupin...
První na prohlídku nastoupí důstojníci.., potom ženy a nakonec muži...

Celé dva transporty se na molu během hodiny roztřídily, přičemž zajatí důstojníci byli postupně odváděni na Rentgen zvláštní ozbrojenou jednotkou. Tato jednotka měla, jako jediná, zcela odlišné uniformy, nebo spíše pláště. Byly dlouhé až ke kotníkům, celé bílé a na zádech i na srdci měli znak RTG, pod ním symbol lebky se skříženými hnáty, celé v rudém kruhovém poli ohraničeném černým kruhem.

Rentgen

Ozbrojená eskorta přivádí statného a dobře živeného Twielka do vstupní předsíňky za neustálého míření nabitých zbraní, jenž mají u sebe.
Stát.., čelem ke zdi.., nohy od sebe... poví jeden z nich.
Ten druhý provede prohlídku, pak otevře dveře a před zajatcem se objeví schodiště do útrob vyšetřovny.
Pokračujeme... poví ten samý jako před chvílí.
Twielk postupuje až ke schodům, ale u schodiště se zdráhá sejít dolů.
Tam já nejdu.., co po mě chcete !!! řve hystericky twielk.
Hubu drž a pokračuj na prohlídku... ozve se za ním.
Na prohlídku..? To vykládejte nějakým debilům a ne mě... pokračuje v hysterii twielk, držíc se křečovitě zábradlí a zdi druhou rukou.
Prostě půjdeš ať chceš nebo ne... je to poslední co twielk uslyší, neb ho zneschopní tvrdá rána pažbou do týla.
Ten se následně skácí ze schodů, aby přistál dole, jak široký tak dlouhý. Eskorta sejde ze schodů, oba ho dole vezmou kolem ramen a táhnou ho chodbou vyšetřovny až k číslu XII.

Rentgen - Ordinace č. XII

Xavier si ve své ordinaci chystá všemožné nádobíčko, když mu na stole zapípá erární stolní terminál. Na příchozí zprávě stojí.

>>>
Váš pacient je s největší pravděpodobností důstojník střední třídy.
Není zcela jasné, jaké informace o složení a rozložení Republikových sil má.
Pokuste se z něj získat vše, co ví.
Až budete hotov, zavolejte zřízence, ať ho dle předpisu odvezou na XIII.

Podepsán Docent.
>>>

Jen co si Xavier dočte příchozí zprávu, zaklepe na dveře ordinace zřízenec stojící přede dveřmi v chodbě.
Pane.., tak už ho tu máte... poví mezi dveřmi.
Jen co uvolní vchod, vspoupí ozbrojená eskorta se slovy.
Tak kam ho chcete.., Pane..?
Pravda.., je trošku mimo.., on se nám totiž krapet šprajcul na schodišti.., ale měl by být pouze v limbu.., což by pro vás neměl být žádnej problém...
řekl ten služebně starší a vyčkával na Xavierovy instrukce.
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Rentgen

Přistoupím k zřízenci, který mi oznámil, že je v limbu. Že se téměř dotýkáme nosy.
Ještě jednou ho přitáhnete v bezvědomí a skončíte na jeho místě.
Oznámím mu klidně.
Svlíkněte ho a hoďte ho na křeslo!
Ukážu na křeslo a pomohu nastavit na twi'lekovu velikost.
Támhle je hadice s vodou, probuďte ho!
Přikážu zřízenci který byl tak aktivní v uklidňování "zákazníka".
Jakmile se probere, vložím mu do úst roubík a zafixuji víčka, aby měl oči stále otevřené a nastavím trysky, na zvlhčování očí, aby mu nevyschly a viděl, co mu budu dělat.
Postavím se před něj.
Takže velevážený.
Začnu okolo něj obcházet.
Já zde nebudu jako nemoudrej klást otázky, až ty sám se budeš cítit, že budeš chtít odpovídat, tak u prsteníčku levý ruky je takový malý tlačítko, až ho zmáčkneš. já přestanu, vyndam ti roubík a pokecáme si jasný?
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

Rentgen - Ordinace č. XII

Služebně starší hledí Xavierovy přímo do očí, ale kamsi skrze něj a jen co domluví zahlásí strojově.
Ano Pane...
Oba postupují dle instrukcí a z místnosti zmízí hned poté, co twielka zafixují v křesle. Ve dveřích se ještě mihne zřízenec a krátce na Xaviera promluví.
Pane.., pokud by jste cokoliv potřeboval.., stačí zavolat...
Jsem vám k dispozici na chodbě...

Zřízenec v tichosti zavře dveře a Xavier se může v klidu věnovat svému pacientovy. Ovšem pacient je značně rozrušen z prostředí ordinace, z přístupu personálu, ale i z Xavierových slov. Zírá na něj vytřeštěným a zcela vyděšeným pohledem, jakoby nevěřil kam se to dostal a co ho všechno čeká.
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Rentgen - Ordinace č. XII

Okamžik počkám, jestli Twi'lek nezíská inteligentnější výraz. Marně
Tak hurá do práce.
Ze začátku si vezmu sadu vibrojehel, s nastavitelnou sílou vibrace, zatím je mám vypnuté.
Začal jsem mu je zasouvat pod nehty pravé ruky, na drápech, co mají Twi'leci to moc dobře nešlo, ale měl jsem svůj grif.
Jakmile jsem zasunul všech pět, zapnul jsem nejnižší stupeň vibrace, musel jsem jehly přidržet, aby nevypadali.
Víš že když je zapnu na plnej výkon, že ti z prstů udělaj kaši?
Otážu se to konverzačním tónem.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

Rentgen - Ordinace č. XII

Xavier se pustí s vervou do práce, která ho duševně velmi naplňuje. Twilek je pevně zafixován v křesle a jen co si Xavier vezme sadu vibrojehel, ten kouká ještě vyděšeněji, než-li před chvílí. Když pochopí k čemu se Xavier chystá, začne přes roubík vzdorovitě cosi mumlat, což je mu ovšem naprosto k ničemu. Xavier pokračuje dál a Twilek s každou zasunutou jehlou trpí čím dál více. Tělo jeho se s každou další jehlou mocně vzpouzí, škube se na křesle, ale k ničemu mu to není. Z očí se mu řinou slzy, zpoza roubíku mu z úst tečou sliny, které vytváří sem tam nějakou pěknou bublinu. Twielk pozvolna bledne, krupěje potu na jeho tváři se mísí s exkrementy z jeho nosu a celá podívaná začína vypadat dosti nechutně.
Vyšetřovaný twielk není očividně žádný tvrďák a když se ho Xavier na závěr zeptá, co se stane s jeho prsty při plném výkonu vybrojehel, twielkovy oči se obrací vysoko vzhůru a mizí kdesi hluboko v hlavě. Twielkovo bělmo a také náhlé uvolnění celého jeho těla značí, že se odebral do uplně jiné říše vědomí a Xaviera nechal se svým bezvládným tělem v ordinaci číslo XII. Následkem bezvědomí jsou všechny Twielkovy svěrače rázem uvolněny, kalhoty mění barvu na sytější odstín a po chvíli jeho moč s charakteristickým kapáním dopadá na podlahu. K tomu všemu se přidává zápach čerstvé stolice.
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Rentgen, Ordinace č. XII

Vypnu a vytáhnu jehly a odložím je o dezinfekčního roztoku.
Vstanu od omdlelého těla a dojdu ke dveřím, kde zavolám vojáky co sem eskortovali.
Vojáku máte pocit, že stálé rozkazy se vás netýkají? Že je to něco co nemusíte dodržovat?
Začnu zostra a ukážu na bezvládné tělo z kterého odkapávají jeho fekálie.
Co na standardním postupu, že ho před výslechem necháte vyprázdnit nechápete?
Ustoupím stranou, abych mu nepřekážel v cestě k vyslýchanému.
Teď uděláte to, že ho vezmete a odnesete umýt, váš kolega mezitím umyje křeslo a podlahu kterou pokálel.
Jakmile budu s tímto vězněm hotov, dojdete za vaším přímým nadřízeným a domluvíte se s ním na disciplinárním trestu za neschopnost a neuposlechnutí rozkazů!
Pohyb!!!

Ke konci na něj již téměř křičím. Zatímco si ho odnášejí, vezmu si ze skříně injekci, kde je směs povzbuzujících prostředků, aby se probral, a byl nadále vzhůru, a látek zvyšujících citlivost nervových zakončení.
Poté počkám, než budou vojáci hotovi, abych mohl pokračovat.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“