MMPM

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Iandoin
Učedník
Učedník
Příspěvky: 40
Registrován: 09.2.2011 20:16:00

Příspěvek od Iandoin »

Vorzyd 5, 1. patro baru Chionti Ian Do'in

Po rozdání úkolů jsem se nijak nezdržoval dumáním a okamžitě jsem vyrazil do mého bytu v dalším patře.
Sakra, měl bych si pořídit vlastní byt. Tady se nedají dělat.... no zkrátka je to nedostatečně odhlučněný
Pomyslím si a nahoru ybch si rychle zaběhl pro mou zbraň.
Stejně nechápu přoč nám tam Vertigo zakazuje mít velký zbraně...
řeknu si a po seběhnutí dolů bych vyhledal bratra.
Hej brácha, co tam k sakru budem dělat? zeptáme se jich, jestli jsou v pohodě?
zeptám se bratra a rychle se rozhlédnu, zda to neslyšel někdo, kdo by se mi smál.
Po dvou věcech touží pravý muž- po nebezpečí a hře. Proto hledá ženu- nejnebezpečnější to hračku.
-Friedrich Nietzsche

Existuje jen jedno dobro, a to je vědění. Existuje jen jedno zlo, a to je nevědomost.
-Sókratés

Každý génius má v sobě trochu šílenství.
-Aristotéles

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Vorzyd 5, Kantýna u kosmoportu (Anton "Tony" Corrado)

Postavím sa od stolu a poviem barmanovi
Vďaka za pomoc.
symbolicky mu potom hodím jeden kredit. Poprepletám sa pomedzi stoly a nenápadne vykĺznem von z baru. Vonku je ako vždy rušno, veľa ľudí. Ohrniem nosom nad všade prítomným smradom
Na toto si nikdy nezvyknem.
pomyslím si a vytiahnem datapad, stiahnem si mapu oblasti a naťukám do navigácie: DOK 3A. Chvíľku počkám dokedy počítač spracuje informáciu a ukáže mi smer. Keď sa tak stane, rozbehnem sa týmto krokom a inštinktívne nahmatám svoj blaster nachystaný v puzdre. Počas behu stále kontrolujem smer. Predieram sa pomedzi dav ľudí a nereagujem na ich sprosté poznámky.
Naposledy upravil(a) Jazen dne 21.3.2011 18:07:11, celkem upraveno 1 x.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Vorzyd 5, 1. patro baru Chionti (Leman Rae)

Zatímco popíjím svůj džus, vtrhne do prostor baru kupa droidů s jedním velkým zvířetem z rodiny, co si potrpí na všeljaký divadýlka a vlastní ochranu. Pro mě za mě ho zde místo protokolárního droida může ohlašovat klidně celý pěvecký sbor a na mě to dojem stejně neudělá. Poslouchám jeho projev a ledabyle usrkávám džus.
Bla bla bla... nějaký nudný proslov o velikosti a významu rodiny... gang musí být zlikvidován... ha, už se začínáme dostávat k mé pracovní náplni... a výběr týmu. Poručík a tři jména, z toho jedno moje a jedno ženské. Zvíře se nadále věnuje vysvětlování plánu a já se snažím přijít na to, s kým že to mám vlastně pracovat. Ze jmen člověk nepozná jak dobrý je jeho nositel voják, ač zní sebedrsněji či sebekrásněji. Na to je už potřeba zkušené oko starých válečníků.
Že bych už začínal být starý?
Bohužel tu bylo moc nových ksichtů a já nebudu naslepo tipovat kdo je kdo. Šak si je obhlídnu při cestě. Jen doufám, že ve skupině nemám to štěně, co si tamhle něco píše do deníčku. Zdá se mi být moc mladá, i když už sem viděl v bitevní vřavě viděl ještě mladší. Na chvíli se zamyslím, zda byla opravdu mladší, či jen tak vypadala. Veliká byla zhruba stejně, byla v telecích letech a na větší vzdálenost by netrefila ani tank. Ale v boji na blízko celkem dobrý jatka. Fanynka lehčích, rychlopalných blasterů, na typ si nemůžu vzpomenout.
Ze zamyšlení mě vytrhl neznámý hlas, říkající mé jméno spolu s ostatními z mé skupiny, asi velitel. Mávnutí rukou a dotyčný zmizel kdesi v chodbě. Ten je na to nějakej hrr...
zaraženě se podívám do chodby, kde mi zmizel velitel, kopnu do sebe zbytek džusu na ex a přitom se ani nepocintám. Pocintat se něčím tak sladkým a pak si hned nasadit helmu není zrovna ideální. Sklenku rázně položím na bar a čapnu své dvojče do ruk. Naučeným rutinním pohybem zapojím jejich napájení a s dvojčetem v jedné ruce a s helmou v druhé ruce vyrazím za velitelem.
Hmm, štěně se zatím k odchodu moc nemá.
Super!

Vorzyd 5, suterén baru Chionti

Stojíme v garáži a velitel si nás prohlíží a snad i přepočítává. Jsme tu čtyři, velitel a tři jemu podřízení žoldáci. Dobrou zprávou je, že štěně zůstalo nahoře a jsme v přítomnosti ženské, příjmením Dyre, o které si myslím, že seděla poblíž. A možná je tam i nějaká podoba, takže je pravděpodobná i nějaká pokrevní spřízněnost. Že by tadlencta rodina byla alespoň z části rodinou skutečnou? Hmm, takže k tomu štěněti bude jeho sestra? Vypadá mladě, ale mám pocit že zas tak mladá nebude.
Dále tady s námi bylo skoro štěně Molgano, který mi připadá že po boji přímo dychtí. Na opasku měl dvojici blasterů SE-14 s něčím co vypadalo jako tlumič. Panenko skákavá, externě montovaný tlumič na běžný blaster? Jak moc to ovlivní vlastnosti zbraně a kapacitu zásobníku? Ti mladí nemaj vůbec žádný rozum. A myslím že chlapec si lokl něčeho ostřejšího.
Pak jsem tady byl já, bijec ze všech bijců největší a nejukrutnější a velitel. Jakýsi Gelayev "Orlí nos", jen o něco málo menší než já. Taky se napil něčeho ostřejšího. Když se na nás Orlí nos konečně vynadíval ukázal na nějaký landspeeder a jmenoval jeho šoférku. Samotné jmenování bylo dosti ležérní a mám ten pocit, že se rozhodl až na konec, kdo bude řídit. ostřejší pití Orliho nosu mohlo býti na vině.
Naskládali jsme se dovnitř, Dyre na místo řidiče, Orlí nos na místo spolujezdce a já za Orlí nos, pro strýčka příhodu. Většina střelců se totiž zaměřuje na řidiče s střela z výkonných pušek by mohla projít řidičkou a ještě zasáhnout i toho na místě za ní, což já ale nebudu. Nasadím si helmu na hlavu a dvojče opřu pažbou o podlahu vozidla, hlaveň sevřu mezi koleny a udržuji ústí hlavně namířené do stropu. Zkontroluji naposledy stav munice a vybavení, vše OK, a začnu si lehce po bubnovávat prsty po mé zbrani, připraven ji kdykoliv použít. Z této pozice ji můžu relativně snadno zvednout a pálit jak na pravou či levou stranu vozidla. Pokud by došlo k palbě vlevo, tak doufám že Molgann s hlavou uhne, protože by mu ji mé dvojče jinak mohlo prostřelit a mozek jde ze ze broje velmi těžko, to už vím z osobní zkušenosti. Dokázal bych střílet i vzad, ale při manipulaci s dvojčetem by mohl Molgann dostat do hlavy pěknou ránu hlavní.
Staré skladiště s velkými vraty a vrátnicí s duraocelovýma dveřma, pokusí se trošku přiblížit místo akce Orlí nos. Na můj vkus moc strohé a nic neříkající. Doufám, že se řidička nesplete a my nevyčistíme úplně jiné skladiště. Teda ne že by mě to nějak trhalo srdce, ale nesplnit hned první misi by nebyl dobrý start v nové práci. To vskutku ne.
A Orlí nos hned pokračuje s nástinem vlastního bojové ehhm.. plánu. Já jdu první, super. Postarám se o vstup, což asi bude ta vrátnice s duraocelovýma dveřma. Fajn, je přízemní? Patrová? Má nějaký okna? Šířka stěn? Materiál? Prostor okolo vrátnice? Okolí pozemku? Proboha chlape, MLUV se mnou!
Orlí nos mi však tyto informace neposkytne a pokračuje dále. Po vyřízení vrátnice se ke mě přidá Dyre, asi až zaparkuje naše vozítko a společně to asi vyčistíme. Což bude excelentní možnost zjistit z jakého těsta je. A ze mě opět dělá důležitého člena skupiny. Což se o Molgannovi říci nedá. Orlí nos pro něj nenašel využití a tak nám bude krýt týl a nebo se nám bude plést v naší palebné linii.
Celej žhavej... a jen doufám že mi to Orlí nos pak řekne, ať nespoléhám na krytí od někoho kdo už tam dávno není, nebo ať nezastřelím vlastního.
Doufám že v boji chlapec něco snese. Pak následuje nějaké info o tom co máme dělat s lidma uvnitř. Postřílet a ty vyšší zajmout, prostě klasika. Možná nechat někoho schválně utéct, ale do toho se mě nebude chtít. Uvítám totiž každý pohyblivý cíl co se mi naskytne. Hmm, na to zajímání se bude hodit Molganno, mé dvojče není dobré na omračující či znehybňující střelbu. Sakra, vždyť dokáže zničit i lehký tank. Orlí nos nám nakonec dá prostor k otázkám a tak podobně.
Molgannovi je všechno jasné, zelenáč. A k tomu i nadšený. Já využiji příležitosti a zeptám se jak si Orlí nos představuje první fázi útoku, já vs. vrátnice. Zbytek se snad i nějak poddá sám od sebe.
Šéfe, a jak tu vrátnici chcete vyřídit?
Snad z něj vypadne nějaká kloudná informace.
Bohajeho, to bude ale akce.
Povzdechnu si a opřu si hlavu o hlavně dvojčete.
Naposledy upravil(a) Mandalorian dne 21.3.2011 19:17:31, celkem upraveno 1 x.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Vorzyd 5 - před barem Chionti (Luca "Abbé" Lugano)

Když se ukázalo, že jeden z mých ochránců se zajímá o činnosti v onom kasínu a druhý bodyguard se šel vybavit do svého nedalekého bytu, nespokojeně jsem si odfrknul, ale vzápětí zavrčel: "V tom kasinu se hraje vše, co nenajdete ve slušných podnicích vyšší třídy. A ti, co tam hrajou, jsou okrádáni, čehož využijeme ke snadnějšímu průběhu našeho jednání. Nicméně se tvařte, že tam nejste poprvé! A vy, drahá Aillo, měla byste se více zajímat o to, abyste vypadala co nejpřitažlivěji, namísto shánění kýčovitých doplňků..."

Krátkým zhodnocením jsem zakončil přípravnou fázi našeho plánu a dal pokyn k odchodu k hernímu doupěti.
Jsem zvědav, jak majitel uvítá společnost příslušníků rodiny Leechio. Pokud vůbec o takovou společnost stojí... napadlo mě, když jsem kráčel večerním bulvárem, po svém boku dva nebezpečné společníky...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Vorzyd 5 před barem Chionti (74)

Odpověď kazatele mi byla zcela na nic.
Aha, takže se mam chovat jako že v se v kasinu orientuju? A jak to mam provést? V životě jsem nic nehrál a když se zeptam o co de, tak mi řekne tohle.
Tahle akce je horší a horší. Nechal jsem to plavat. Problém z toho bude mít někdo jiný než já.
Nechal jsem se tedy vést ke kasinu.
Naposledy upravil(a) Xavier dne 24.3.2011 20:10:32, celkem upraveno 1 x.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Na cestě (Abin Ferrence)

Slušný, na vylízance… Okomentuji si v duchu Javův výstup a přemítám nad základními poučkami, o kterých kdysi mluvil Abbé Lugano.
Byly to poučky nebo tomu říkal nějak jinak? Napadlo mne při pohledu na ustrašenou stařenku rozkládající nějaké zboží.

To máme…
.
Ostrá zatáčka vpravo projetá něčím co vzdáleně připomínalo zvládnutý smyk.

…Nepokradeš…

Ostře řvoucí motor a blesková akcelerace (kupodivu ve správném směru)

…Nezabiješ…

Výstražná světla nebezpečně zablikala a donutila tak řidičku zabrzdit evidentně prudčeji, než sama chtěla.

…Nepobliješ…

Zaúpěl jsem nad nemohoucností své kolegyně a prudce stočil řízení na nejbližší chodník.

Rád bych si něco ujasnil… Začal jsem poněkud obřadněji, než jsem měl v plánu.
Bukko, můžeš mi říct, co znamená pojem bezpečnostní služba? Znamená to: „Bezpečně dojeď k určené destinaci sakra!“ A tím se dostáváme k bodu dvě: Příslušník bezpečnostní služby má za úkol „Pomáhat a chránit!“ nikoli „Bránit se a plenit!“

Vystoupil jsem z vozidla a zhluboka se nadechl načež jsem se podíval na své dva kolegy oním přísným pohledem své dva kolegy: Třetí bod spočívá v obecném rozhledu a sběru informací. Tuto dovednost zjevně oba dva postrádáte….

Lande, teď by se hodila menší vsuvka…

Takže si to shrňme. Bukko, příště jdu pěšky. Javo, jsi hňup, ale to ty už asi víš, což mimochodem znamená, že je to pro tebe spíš pochvala … A netlemte se tak a radši poslouchejte toho maníka v komunikátoru.
Jo ahá, ganksterovo desatero! Došlo mi.
Nebo to snad byla jen jeho opilecká chvilka?
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Vorzyd 5, 1. patro baru Chionti (Elisa Dyre)

Cestou na parkoviště mi ještě v hlavě rotovala jména nováčků, zvlášť jedno.
Počkat – Rae? LEMAN RAE?!?
Pár let jsem sice díky Rodině byla kapku mimo obor, ale o tomhle týpkovi jsem docela dost slyšela. Sice jsem měla problém pochopit, proč se člověk jeho za a) formátu, za b) zaměření rozhodl přesedlat na dráhu pracovníka v mafii... to však byla jeho soukromá záležitost. Svou představu jsem sice měla, i na základě vlastních zkušeností s usazováním, ale to byla jenom představa.
Pro nás jeho přítomnost znamenala v zásadě jen pár věcí, z nichž ta nejdůležitější byla jistota efektivních ohňostrojů, za které nás bude zdejší policie zbožňovat.

Consigliere byl skoupý na informace – a poručík na tom tím pádem nebyl o mnoho lépe. Už jsem potkala míň vágní popisy, které vedly do totálního průseru. Třeba ty, které dostal Ragnar na Fondoru. Jít do akce jen s tímhle a takhle podrobným plánem, s nesecvičenými lidmi, když u minimálně dvou nemůže každý z nás vědět, jak se zachová... jo, jeden by uvažoval, koho už omrzel život.
„JASNÉ?!“ věnuji nováčkovi pohled, který se mu každopádně nebude zamlouvat.
„Tenhle popis odpovídá tak dvaceti, třiceti objektům v rámci industriální čtvrti. Sice by neuškodilo v zájmu Rodiny to probrat všechno, ale úkol zní jinak. Plus výsledný nepořádek by byl... no, příplatek by za něj nebyl. Rozhodně ne v kreditech. Navíc když neznáš podrobný popis objektu, tak si koleduješ o maléry. I když jde o banální akci. Nebo – tím spíš. U nebanálních přípravu nikdo nepodcení.“
Bleskově se zmocním plánku cesty, ten by mi mohl říct mnohem víc, než co z Gelajeva vypadlo a jak poručík ví z dřívějška, řidič má mít co nejspolehlivější navigaci.
„Hm. Tohle to řeší.“
Při pohledu na trasu si dokonce vybavuji, s jakým objektem máme co do činění – a bezděky obrátím oči v sloup.
„Joooo... tak už chápu nedostatek informací od pravé ruky. Tohle je totiž zdejší tradiční bordel.“
Dojde mi, že nováčkům je tenhle popis na cosi hnědého a mazlavého, pokud si tedy už dřív neprošli industriální čtvrť a podobná příjemná zákoutí, která se hodí při naší práci znát.
Pak mi dojde, že by si to mohli vysvětlit tak nějak všelijak.
„Netěšte se. Bez twi´leček a jiných tanečnic. Zato s partičkou magorů, co si hrají na drsňáky a velké pány podsvětí, aniž by si zároveň přestali uvědomovat, že jsou malé ryby.“

Zapadnu za volant, štěně za mnou, Rae - „překvapivě“ - na bezpečnější ze zadních sedadel landspeederu.
„Poručíku, popište jim to tam podrobněji, řídím a nebylo by zrovna fajn nechat se cestou na akci zabásnout za nějaké přehlédnutí značky či překročení rychlosti!“
V zásadě nejde „jen“ o řízení, začínám se koncentrovat i na následný vstup do objektu a konec konců, Gelajev by mohl brát negativně, kdybych za něj začala dělat jeho práci kolem plánování a především vysvětlování plánů v praxi. Jo, chlapi jsou v některých ohledech vcelku předvídatelní, zvlášť když mají velitelské pravomoce a kombinují to s příchylností k placatce.
A zvlášť zajímavá skupina jsou chlapi, co by k placatce rádi přilnuli, ale když ta mrcha se nevejde do zbroje a nabourala by jim navíc jejich skvělou vůdcovskou image...
V duchu se ušklíbnu. Podobné typy naštěstí nehrozí jak v oboru (ano, žoldačina je prostě pro ambiciózní pablby málo prestižní a lukrativní), tak v Rodině.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Vorzyd 5, 1. patro baru Chionti: (Shae Dyre)

Pumpyho za jeho péči odměním zářivým děkovacím úsměvem – modifikovanou verzí toho, co si zvykla používat Ailla. Dovolit si to můžu, maminka je mimo dohled, a navíc, jak to už před nějakou dobou popsal strejda Glee (vlastně Don), je vhodné, když se dívky usmívají tím správným způsobem, protože to působí diplomatičtěji a usnadňuje jim to život.

Krom toho pokračuji v zachovávání mimikrů a důsledném ignorování consiglieriho – jehož předchozí a i následné chování bylo jasným signálem, že Glee konečně dorazí na zdejší rodinku osobně dohlédnout.

Netrvalo to až tak dlouho (respektive jeden uloudaný oběd a dvě obrazovky rovnic) a kovošrot se dal v paranoidním rytmu do pochodu, bezpochyby směr kosmodrom. Na chvíli mě mrzelo, že tu frašku neuvidím – ale musela jsem ji kvůli svým úkolům oželet stejně jako tu zábavnost, co vyplyne ze spolupráce 74, coury a kněze. Nebo máminu akci; střeleckou podporu jsem jim mohla dělat taky.

Jako by se sebou Vertigo nemohl vzít živého profesionála.
Tam je vcelku jisté, že se mu nezadrhnou mechanické serepetičky... u droida taková pravděpodobnost je. Sice malá, ale pořád je.
A pokud jde o loajalitu, ať netvrdí, že to nevyjde nastejno. Kdyby mu ty jeho výlupky někdo přeprogramoval, hned by měl o zábavu postaráno.


V myšlenkách nad tím pokrčím rameny, pan droidofil je pan droidofil a budiž mu to přáno.
Každopádně se chovám vzorně, nezpůsobuju problémy – a nemůžu se dočkat, až dorazí šéf, protože to znamená, že se události dají do pohybu a bude to ještě zajímavější, než to bylo dosud.
A navíc... navíc mám Gleeho v takové oblibě, jaké se u mě těší jen velmi málo lidí.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Vorzyd 5, suterén baru Chionti (Leman Rae)

Když sem se soukal na své místo zepsula Dyre naše štěně. Možná použila i nějaký pohled, ale ten jsem neviděl. Když se zmiňovala o tom, že toto může popisovat dvacet či třicet míst nevěděl jsem na čem jsem. Buď je ta ženská totálně mimo a nebo je Vorzyd 5 strašnej zapadákov. Jen dvacet nebo třicet v celé čtvrti? To je děsně málo. Teda pokud jsem nepostřehl nějaký důležitý upřednostňující detail. Nebo taky uvažuju v jiných počtech, přece jen jsem zažil pár akcí na velmi industrializovaných světech kde industriální čtvrť byl celý kontinent a ...
COŽE? Tady nejste placení podle počtu zabitejch?!?
Zeptám se jí, když se zmíní o tom, že za nepořádek se příplatek nevydává.
Kam jsem to vlezl?
Přece jenom budu běhat po planetě s řádně těžkou výzbrojí a je ze mne hlavní úderná síla našeho komanda. A ja dokážu udělat řádnej binec bez toho aniž bych vystřelil. A až nechám promluvit své dvojče bude mrtvých víc než dost. A co jiného jsou mrtvoly než nepořádek...
Bordel?
Upoutá moji pozornost něco jiného. A bez twielček a tanečnic? S místními gangsta? A kdo je jako potřebuje? A pokud jdeme do bordela co tady dělá ta holka?
Nu, na todle bych ji netipoval.
Říkám si, a přestanu se soukat do vozidla a prohlídnu si Dyre od hlavy až k patě. A co pak naše střílení?
Nějak se to tu komplikuje
povzdechnu si a opravím Dyre
Nevím jak vy, ale já v bordelu tanečnice nepotřebuji. Potřebný jsou tam jiné ženský... a z těch týpků bych si nedělal hlavu. Bude-li to potřeba, udělám z nich ještě menší rybičky. Klidně i tři malé do školky. I rybí potěr, bude-li to nutný!
Zahrozím těm gangsta a konečně si sednu do vozidla.
Když sedím ve vozidle, zeptám se Orlího nosa na to, jak chce vyřídit tu vrátnici a opřu si hlavu o hlavně dvojčete. Když se rozjedeme, pohodlně se rozvalím na sedadle a začnu sledovat svou stranu vozidla připraven snad na vše.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Vorzyd 5, cesta ke kasinu: (Ailla Avalla)

Kam se hrabal můj předchozí pokus o zachování klidu v porovnáním s tím nynějším, snažícím se zabránit mi umlátit kazatele na místě mou "kýčovitou" kabelkou.
To sedí, od mumie v rudým hábitu. Vypadat co nejpřitažlivěji! Pořád vypadám líp než oškubaný rudý kuře v kapuci a pan "jak se to hraje". Kruci, ten mě vážně umí vytočit. Jo, je to muž víry. Stoprocentně, takhle nasrat člověka umí jen kněz!
Byla jsem asi tak půl-kroku od toho zajistit kazateli naprostou svobodu od pozemských pokušení, nebo aspoň od těch spojených se ženami a pořekadlo že se mi otvírá vibrodýka v kapse u mě nebylo zdaleka tak metaforické. Naštěstí pro všechny přítomné má sebekontrola zrovna nebyla na dovolené a dokázala usměrnit zbytek před nějakou katastrofou.

Náhle jsem tak nabyla ledového klidu, udělala jsem několik rychlejších kroků abych se dostala do zorného pole mých společníků a s tím jsem se otočila na kazatele, rukama jsem rychle ale s kočičí ladností a elegancí vyháčkovala některé části šněrování mých šatů tak, že zbylo jen pár stužek držících šaty kolem prsou a kolem pasu. Uvolněná elastická látka předního dílu se okamžitě stáhla do úzkého, jen několik centimetrů širokého, pruhu na břiše, odhalujíc tak ještě více z mého těla. Zadní díl sice zůstal víceméně pevný, ale o to více vypnul látku předního na těch pár místech kde byly ještě spojeny. Skrze látku tak vyplynuly vcelku jasně kontury mých zad a především mých ňader a boků. Přilnavost látky byla kouzelná a okamžitě vytvořila krásně hluboký a široký dekolt, ukazující ještě více z již dost odhaleného. Mé pevné tělo teď bylo dokonale vystavené ve svých tvarech všem pozorovatelům a teď už dokonale sporý obal látky zakrýval skutečně jen to společensky nejnutnější a i to dost laxně. Provokativně jsem vytočila boky a rukama jemně, pomalu a smyslně přejela po kůži svých boků až k pasu kde jsem se jen kousíček od stehen zastavila, užívajíc si slintajících reakcí okolí.
Myslel jste nějak takhle?
Zeptám se co nejmelodičtějším a nejsvůdnějším hlasem doprovázeným vyzývavým úsměvem.
Teď by jste se měli vidět pánové. Obzvláště vy, otče.
Jako by nic jsem se otočila a ukázala tak svým společníkům mou asi nejzahalenější část z níž si mohli vychutnat leda mé křivky, nebo lehké pohupování boků při mé chůzi a pokračovala v cestě kazatelem vytyčeným směrem, tedy aspoň do chvíle kdy jsem se nechala oběma předběhnout a opět se zařadila krok, dva za ně.
Kdo si chce hrát s ohněm,...
Pochválila jsem si využití situace, podobné úpravy oděvu jsem beztak měla v plánu a takto jsem si jimi alespoň zchladila žáhu. Měla jsem teď zcela jasno v otázkách mého budoucího chování a jelikož kazatelův všemohoucí rádce, zatím nepřišel s ničím, mimo hrubého nástinu jakési záminky podpírající údajně naše jednání, jsem svou společnost do něj nehodlala zapojovat, tedy rozhodně ne do chvíle kdy se mi to nebude hodit.
Jo je to risk, provést takovouhle akci po vlastní ose, ale pořád mi to přijde bezpečnější než jít s těmihle dvěma.
Ano byla jsem rozhodnuta a v momentě kdy s jistotou zjistím co je naším cílem, hodlám se od zbytku decentně separovat, tedy pokud nebude mýt zbytek námitky, v tom případě ta separace nebude asi až tak decentní, nicméně v každém případě hodlám do kasina vstoupit až chvíli po svých společnících a v žádném případě se k nim nehodlám hlásit.
Ano, to bude nejlepší. Vlastně pro všechny. Využiji je jako návnady, odpoutají pozornost ochranky a vlastně trochu i šéfa a já se budu moct porozhlédnout. Pak se v klidu půjdu představit majiteli jako nová placená společnice v okolí, co by si v jeho kasinu chtěla přivydělávat na synte-chleba. Až tihle dva upoutají dost pozornosti, silně pochybuju že by tihle dva nepoutali pozornost, nebo že by si je kdokoli v kasinu pustil do kanceláře bez ochranky, spíš se je co nejrychleji pokusí deportovat ven, přitom provedu svůj plán. Získat smlouvy od majitele by neměl být až takový problém, se správnou dávkou nátlaku, a jestli není "parkovací lístek" úplně pitomý i na zabíjení, tak nakonec nebudou problémy ani s ochrankou... No a nakonec by něco podobného nemělo vadit ani "stojícímu hábitu" koneckonců může klidně říct, že to celé byl jeho plán. Vlastně by bylo zajímavé zjistit jaký má názor na lhaní, náš pan svatý učitel.
Trochu se ušklíbnu, ale jen tak aby to vypadalo jako laškovnější pousmání.
Pravda, není to zrovna styl rodiny, ale tahle akce je moc špatný vtip na to aby mi to vadilo. Hlavní je udělat co máme a dokud někdo nepřijde s nějakým plánem, čehož se v tomhle složení docela i bojím, nebo strategií, jestli o ní páter vůbec někdy slyšel, tak pojedu podle svého a taťkovi to klidně obhájím, kdyby byl náhodou droid-maniak takový blázen a chtěl se "pochlubit".
Znovu se pousměji a mlčky pokračuji za svým "velkým vůdcem" co nejvyzývavějším krokem.

Uživatelský avatar
Stanley
Učedník
Učedník
Příspěvky: 140
Registrován: 28.12.2010 21:46:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanley »

Vorzyd 5, suterén baru Chionti [Stanley Molganno]

Po mojej odpovedi sa každý na mňa pozrel veľmi čudne aj keď nechápem že čo sa im zdalo čudné. Veď prakticky ani nič nebudem robiť. Tak mohli mať v sebe trocha pochopenia. Veď načo sa má pýtať taký, kto má iba strážiť speeder.
ANO JASNÉ! VEĎ PRE TAKÉHO PODPORNÉHO CHUJA AKO SOM JA BY BOLO VŠETKO JASNÉ!
Trocha zbrklo a nahnevane som odpovedal na Elisinu ironickú otázku. Bolo mi to potom už ľúto že som takým tónom odpovedal ale aj tak ma mohli pochopiť. Aj Pravá ruka povedala, že mám ukázať že čo je vo mne tak som tomu nejako nechápal.
Vzdychol som si a potichu som sa spýtal...
Na čo ma vôbec volali keď nič nebudem robiť?
Ale vo vnútri som aj tak dúfal že sa mi podarí niečo podniknúť v tej čistiacej akcii
...veď proti dvadsiatim nemôžu bojovať len traja....
Naposledy upravil(a) Stanley dne 26.3.2011 09:21:02, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
YavineCzek
Učedník
Učedník
Příspěvky: 72
Registrován: 07.2.2009 15:47:06

Příspěvek od YavineCzek »

Vorzyd 5, 1. patro baru Chionti {Lester Greer}

Bezva duros ty nemám rád , strašně dlouho smlouvaj a pak ti stejně daj ten největší šunt co najdou... nebojim se že by tenle mohl bejt jinej ale proč zrovna duros proč ne třeba nějakej rodian s těma se jedná parádně ty nevěděj co jsou credity ... asi bych si sebou mohl vzít vyjednávač jsou starý ale osvědčený

Jěště si musim skočit pro pár věcí bude to vteřinka fakt jen tak jak sem přišel sem tam jít nemůžu usměju se a vyběhnu si rychle na ubytovnu pro batoh s věcma přesně pro takovéto případy je tam pár věcí co se vždycky hoděj a co by měl mít člověk vždycky u sebe například zásoba vody a jídla na tři dny.Vběhnu do pokoje seberu batoh a běžim zpátky aby na mě moc dlouho nečekali.
Tak sem tu a ani to nebylo tak dlouho

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vorzyd 5, suterén baru Chionti (Vyacheslay "Grubyj" Gelayev)

Že dycky dávám prostor k vyjádření, pokaždý toho lituju...
Svěsí poručík hlavu, zklamaný, že jenom jednomu bylo vše jasné. Ostatní měli spoustu otázek a rozpoutali mezi sebou i bouřlivou diskuzi, která Grubyje pouze nudila. Počkal si až všichni stihnou a pohlédl na Molganna, což byl ten jeden, komu bylo vše jasné a ještě se rozčílil, což v situaci vyznělo docela vtipně. Pro poručíka minimálně.
Prvně, Dyre, až budu chtít vyrazit, dám včas vědět. Zatím zůstane speeder stát!
Možná byla chyba dát jí řízení...ale když se bude soustředit na cestu a ticho, tak to splní aspoň účel...
Zamyslil se poručík a po vyřízení Molganna a částečně i Dyre se otočil na Raeho, toho na kterého by se člověk s klidem spolehnul nejvíc.
Vrátnice je podle všeho opravdu slabě chráněna, dostat se tedy ke vchodu nebude problém, stejně jako dveře, o které se postará jak, jak sem řekl, Rae. Nálož na dveře by měla udělat své. Nevíme jak to vypadá vevnitř přesně, ale nebude se to lišit od ostatních skladišť, kterých je tady plno, zabezpečení maximálně proti zlodějům, nikoli proti našemu nájezdu. Mohli si vevnitř udělat nějáké úpravy, ale nic co by nás mohlo výrazně zpomalit. Jediným problémem může být počet obětí, které na nás připadnou, tedy dvacet, ale když se to přepočítá na každého z nás, dělá to pouhých šest členů na jednoho, což nezní tak špatně. Ty dva zbývající si může vzít tady Rae,
Poví všechno co ví i neví, protože briefing vždycky maximálně odfláknul a vlastně toho ví i málo o samotném objektu.
Takže teďka to shrnu podrobně. Přijedem na místo, Dyre zaparkuje, dojdeme k vrátnici, kde Rae otevře dveře, a dovnitř se vydáme v tomhle pořadí. Dyre a Rae vepředu, vystřelí na všechno co se pohne, Molganno za nima, jako jištění, pozorovatel a já nakonci jako poručík. BUdem to systematicky čistit, než se dostanem k vedení, které zajmem a...dokončíme práci.
Takže jedem... pokud by náhodou chtěl někdo ještě něco dodat, má čas než tam dorazíme...tady je plánek aby jsme se neztratili...

Gelayev šáhl k místě, kde má normálně svojí placatku - ale zašmátral rukou hlouběji, aby vytáhnul svojí nikdy prázdnou krabičku s kuřivem. Když měl dost času, či byl v Chionti, oddával se chuti doutníka. Nyní bohatě stačili cigarety, které ovšem byly nechutně drahé a neskutečně dobré. Hned jednu rozpálil a krabičku schoval zpět.
Není nad to fouknout si a kochat se městem...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vorzyd 5, Skladiště pouličního gangu: (por. Gelajev, Elisa Dyre, Leman Rae, Stanley Molganno)
Landspeeder se čtveřicí, mezi níž se rozhostila taková podivná atmosféra, z níž poručík rozhodně nebyl nadšen dorazila na dohled místa jejich akce. Elisa s landspeederem zastavila tak, aby nebudili příliš velkou pozornost, jak to tedy s jejich výzbrojí jenom šlo a měli dobrý výhled na skladiště. Vrata samotná sice vypadala silně, ale nešlo o nic, co by jedna, dvě rakety z běžného raketometu nebo dobře umístěná výbušnina nemohly rozmetat. Ve vrátnici, která byla zvenku, se povaloval jeden ošuntěle oblečený twi'lek a nezdálo se, že by dával příliš velký pozor. Dovnitř moc vidět nebylo, ale i tak už mohli říct, že skladiště bude střední velikosti o rozměrech zhruba ke stovce metrů na délku a tak třetině z délky na šířku. Co však budilo hodně pozornosti byla budka na vrchu skladiště, která měla funkci jakési pozorovatelny a byl v ní jeden člověk. Nedalo se pochybovat, že bude mít nějakou odstřelovací pušku, nebo něco podobného a s blasterovou puškou běžného typu na něj z venku nešlo dostřelit. Nabízela se tu alternativa tichého vniku dovnitř přes postranní zeď a rezervní žebřík po straně továrny - tedy pokud by úderné skupině nevadilo, že by jejich atak přišel o značnou část momentu překvapení.

Vorzyd 5, Kantýna u kosmoportu: (Tony Corrado)
Tony Corrado s čerstvě získanými informacemi hodlal naložit dle svého nejlepšího úsudku. I proto byl po odevzdání těch několika kreditů barmanovi na cestě k doku 3A. Nedbal lidu okolo sebe a pospíchal tím směrem co nejrychleji, aby se tam dostal ještě před žoldáky. Naštěstí nebyl dok příliš daleko od kantýny a za chvíli se Tony přehoupnul přes jednu ze zdí mimo dosah kamer a našel si pozici s dobrým výhledem.
Netrvalo to dlouho a mohl sledovat, jak se okolo kruhového doku rozmisťují žoldáci, dva odstřelovači - jeden do výklenku těsně pod střechou, hezky na dostřel tvého blasteru, druhý skoro naproti tobě, oba tak, aby měli dobrý výhled na pravděpodobné místo, odkud se bude vystupovat. Zbylá skupinka čtyř členů se schovala za několik beden s různými komponentami a podobnými věcmi, které se povalovaly snad v každém doku. Pokud by Tony chtěl něco provést s druhým odstřelovačem, tak by musel obejít celý dok vně, aby nebyl spatřen, nebo být vybaven odstřelovačkou. Nebyl však nikým spatřen a ze své pozice mohl dobře mířit právě na toho prvního odstřelovače. Aby se dostal dolů, na plochu, tak by musel seskočit z dvoumetrové zdi, ale to by se vystavil střelbě čtveřice, nebo by ještě mohl běžet po okraji zdi, ale opět by byl hezkým terčem ke střelbě.

Vorzyd 5, Cesta ke kosmoportu: (Al Verttigo)
Al Verttigo seděl v největším možném bezpečí, které mohl během cestování mít, v doprovodu svých Magnaguardů, chráněn stěnami a na cestě, která vedla okolo všeho. Dokonce ani nepociťoval přílišné drncání, což naznačovalo výtečnou funkci repulzorů náklaďáku.
Tato idylka trvala asi čtvrt hodiny, než si Al uvědomil, že náklaďák již pět minut stojí na místě. Vyžádat si odpověď nebylo nic složité a skoro okamžitě se rozsvítila drobná obrazovka, která ukázala droida z pilotní kabiny.
Omlouvám se pane, ale před námi se stala nehoda. Čekám na její odstranění, protože jsme v jednosměrné ulici a za námi stojí dva landspeedery, pane.
odpověděl ti droid bez náznaku emocí a nečekal na žádnou výraznou odpověď.

Vorzyd 5, Cesta k prádelně: (Ped'roi Doi'n, Ian Do'in)
Bratři Do'ini se znovu setkali v přízemí baru Chionti, tedy hned poté, co si ještě zařídili vše potřebné, co by se jim mohlo hodit. Bylo třeba se ještě domluvit, jak co provedou, či jak se na místo dostanou. Pěšky by jim to zabralo asi deset minut chůze, případně mohli zkusit, jestli ještě něco nenajdou v garáži, byť se tamtudy již prohnalo několik skupin se svými úkoly, včetně Vertiga a jeho droidí eskorty. Jejich úkol se na první pohled zdál jednoduchý, ale informace o datapadu prozradily, že prádelna má ještě jedno spodní patro, což také bylo vše, co o něm mohli vědět.

Vorzyd 5, Malé kasíno Abravte: (poručík Lugano, 74, Ailla Avall)
Značně nesourodá trojice vstoupila do kasína názvem Abravte a mužská část se hned rozhlédla okolo.
74 věnoval zvýšenou pozornost členům ochranky, kteří byli dle všeho vybaveni prostou blasterovou pistolí a elektrickým obuškem. Na celé kasino jich bylo pouze pět, což vzhledem k jeho velikosti bylo o něco méně, než by se dalo čekat. Navíc mohl zjistit dvě slepá místa, která trvale neměli pod kontrolou. Jakmile skončil s prohlídkou ochranky, kterou provedl za chodu po boku Abbého, tak si mohl všímat hráčů - většina jenom nostalgicky posedávala u stolů a snažila se emotivně dosáhnout lepšího skóre, bezúčelně. Ale viděl i několik jedinců s naprosto ledovou povahou, ti většinou seděli u karetních stolů a pozorně sledovali své spoluhráče.
Abbé se rozhlížel po někom s kým by mohl mluvit, ale kromě ochranky už spatřil jenom jednoho zaměstnance kasina, pokladníka za klasickou duracelovou mříží s otvorem pro směnu.
Ailla mohla ke svému uspokojení zahlédnout, že trochu větší pozornost poutal jen Abbé a ona, a to především u několika starších gamblerů, kteří vypadali dost bohatě, aby se pyšnili vlastní nemovitostí. Ti seděli u elektronické ruletu, nebo sabaccových stolů.

Vorzyd 5, Továrna na komponenty: (Affaia Kaer)
Affaia využila mnoha příležitostí k tomu, aby se opravdu ujistila, že ona podezřelá stěna je rozdílná oproti těm třem ostatním. To jenom utvrdilo její rozhodnutí zjistit o nich co nejvíce, což bylo ostatně jejím úkoly. Následné prohlídky šaten ji nic extra nového neprozradilo a tak se zeptala na obleky.
To je poněkud neobvyklé, ale dobře, mohu to zařídit.
odpověděl trochu podezíravě vedoucí směny a na chvilku se vytratil. Affaia toho využila k důslednějšímu prohledání dámské šatny, ale bohužel tu nic neobvyklého nenašla, tedy kromě malého balíčku Ryllu v jedné skříňce. Vaše následná cesta vedla do konferenční místnosti, kde ti předal i uniformy a podíval se netrpělivě na tebe.
Takže ... bude to vše ?
zeptal se a čekal na odpověď.

Vorzyd 5, Landspeeder shop: (por. Castor, Dash Dreik, Lester Greer)
Trojice vyjednavačů si ukořistila swoopové motorky a svižným tempem vyrazila přímo k jejich destinaci. Cesta netrvala nikterak dlouho a ani si nemohli vychutnat žádnou rychlejší pasáž, ale několik ostřejších zatáček jim to mohlo vynahradit. Zastavili se až před ne až tak vzhledně vypadajícím obchodem, který však prozrazoval tradici a schopnost, byť trochu umouněnou. Swoopy zaparkovali skoro před obchodem a v pořadí rozhodnutém poručíkem Castorem vešli dovnitř. Majitel obchodu, starší durosan, si je přeměřil pohledem a podíval se rovnou na Castora.
Co pro vás mohu udělat ?
zeptal se polovlídným hlasem, zatímco se zezadu vynořil mladý vorzyďan a zvědavě si prohlížel swoopy venku.
To vypadá na slušně udržované typy ..
poznamenal nevnímajíc, že majitel swoopů jsou dávno v obchodě.

Vorzyd 5, Landspeeder bezpečnostních složek: (Abin Ferrence)
Abin s jasně najevo dávaným rozezlením zavedl landspeeder ke kraji silnice a rozhodl se uštědřit svým dvěma společníkům jasnou lekci o tom, co podle jeho názoru udělali špatně. Bukka vypadala nejprve překvapeně a poté dotčeně, když byla sprdnuta při dojmu, že nic špatného neprovedla. Javovi to bylo očividně jedno, byť se alespoň pokusil naznačit snahu, že se ho to trochu dotýká. Kritiku slyšel častěji, než cokoliv jiného, byť by to měl být pozdrav.
Já, já ... já se omlouvám šéfe.
pronesla Bukka, jako by ji pokáral za masovou vraždu, kterou nechtěla udělat a pokusila se přeze všechno převést.
Takže, co tedy budeme dělat teď, pane ?
dodala až příliš škrobeně a oficiálně ve snaze potlačit svou momentální hormonální nerovnováhu.
Asi budeme někde sbírat otisky. Nemůžeme za to někomu zaplatit, nebo ho třeba pozvat na koblihu ?
pochichtl se Java a čekal podobnou reakci i u svých kolegů, ale Bukka se na něj jen nechápavě podívala.

Vorzyd 5, Bar Chionti: (Shae Dyre)
Zatímco si Shae pozorně plnila úkoly a našla si i chvilku na donesený oběd, tak se odporoučel Al Verttigo a zůstala tu tak sama s Pumpym. Ten chvilku přeleštil skleničky, které předtím umyl, úhledně je naskládal a skončil přepucováním barového pultu. Bylo to hezké zdobné lakované dřevo a na Pumpym bylo vidět, že o pult pečuje s neskrývanou radostí. Nebyl nikdy příliš náročný a dalo by se říct, že žil prostě - i proto si jej Don rozhodl vzít s sebou na Vorzyd 5, nevyjímaje to, že uměl skvěle připravovat Donovo oblíbené drinky.
Když skončil s prací, tak zapnul holonet, protože chtěl pochytit něco z galaxie. Na obrazovce okamžitě naskočila vojenská přehlídka více než tisícovky stormtrooperů, kteří spořádaně pochodovali v jednoduché mnohočetné řadě. Mezi nimi kráčelo několik AT-ST, následně i jedno AT-AT a nechyběly ani přelety několika Tie.
Jak se předvádí, vydřiduši jedni. Don by nikdy takhle neplýtval kredity.
postěžoval si de facto slušně Pumpy, což byl následek Donova přikázání při pobytu v baru a přítomnosti Shae, aby si následně Pumpy odplivnul na bar a rozleštil to hadrem tak, až to celé zářilo.

Vorzyd 5, Kosmoport:
V dáli nad kosmoportem již bylo možné vidět obrysy sestupujícího raketoplánu se vzácnou osobou na palubě. Byl to pronajatý imperiální raketoplán třídy delta bez oficiálního označení a snášel se k povrchu poněkud kývavým způsobem. Do přistání mu zbývalo zhruba pět necelých minut.
------------------
Další kolo uzavírám 12.4. či dříve, pokud odpoví všichni. Ve skupinách by prioritně opět měli odpovídat poručíci, pokud si to situace nevyžaduje, tak na pořadí nezáleží. V rámci vzájemné komunikace v tomto kole opět dovolují dva příspěvky na osobu, ale není to nutné(stačí jeden).
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Vorzyd 5 - kasino Abravte (Luca "Abbé" Lugano)

Cestou jsem si říkal, zda Verttigem přidělená skupina mi byla skutečně oddána, nebo hrozí, že se situace vymkne kontrole.
Skutečně spolehnout se dalo na Aillu, kterou jsem už znal. Měla sice sklony k vlastnímu řešení krizových situací, ale pokud by šlo do tuhého, věřil jsem, že by zachovala pravidla rodiny.
Naproti tomu ten 74 mi připadal trochu jako nášlapná mina. Stačilo zřejmě málo, aby se tenhle zabiják proměnil ve vraždící mašinu, přitom si hrál na neviňátko, které v životě nesedělo v kasinu. A chtěl, abych tomu věřil...

Došli jsme do kasina a já již od vchodu hledal kompetentního zástupce podniku, přičemž jsem si zběžně prohlédl kasino i lidi v něm. Detailnější rekognoskaci terénu jsem poté ponechal na svých společnících a přiblížil se k jednomu ze strážných tak, aby nepojal jakékoliv podezření.
"Promiňte, ale byl bych velice rád, kdybyste šel a vyřídil svému nejvyššímu nadřízenému, kterému patří tento podnik, že by s ním rád mluvil Abbé Lugano. A pronto!" tlumeně a zdvořile jsem vybídl gorilu, protože jsem byl naučen, že s přívětivostí člověk nejdál dojde.

Aille i 74 jsem pokynem dal najevo, aby zůstali ve střehu, ale nerozcházeli se po kasinu.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“