Veľky deň - 3 misia pre joemandel (Trivi)

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Veľky deň - 3 misia pre joemandel (Trivi)

Příspěvek od Trivi »

Dantooine

Človek sa zamračil. Chvíľu bol ticho, ale potom sa opäť rozrečnil.
Pár otázok? Stále vám nedôverujem, tak neviem prečo by som vám mal odpovedať? Dajte mi všetky svoje zbrane a vtedy by sme sa mohli začať baviť na úrovni.
Človek na vašom stole nazbieral trocha odvahy a začal si klásť podmienky. No možno by ste mu ich mali splniť, aby ste sa mohli pohnúť v pátraní.
Majster na teba zamieril pohľadom a kývol hlaovu na znak toho, či súhlasíš z podmienkou, odovzdať svoje svetelné meče. Majster jemne dvihol ruky čo naznačilo jeho súhlas zbaviť sa zbraní. Na ťahu si bol ty.

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Veľky deň - 3 misia pre joemandel (Trivi)

Příspěvek od joemandel »

Dantooine

Práve sme ho zachránili a on nás tu komanduje. Ale bolo v mojom a majstrovom záujme, aby sme sa dozvedeli cenné informácie, ktoré sa mohli týkať aj Rogasha, prípadne Nimba. Ak sa o niečo pokúsi, ešte stále je tu Sila, ktorá nám môže pomôcť a tak som prikývol a svetelný meč som neochotne odovzdal.
"Teraz nám už veríte, že vám nechceme ublížiť?"spýtal som sa.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Veľky deň - 3 misia pre joemandel (Trivi)

Příspěvek od Trivi »

Dantooine

Chlap potom zdvihol obočie spolu s prekvapeným výrazom v tvári. Potom sa z ľahu posadil na postel, na ktorej ležal. Svoj blaster zaistil a zasunul do púzdra na jeho opasku. Vyzeralo že sa aspoň trochu ukľudnil. Potom trochu popremýšľal a vylúdil zo seba pár viet.
Fajn, myslím že to myslíte vážne a naviac vyzeráte ako Jediovia, takže asi mi naozaj nechcete ublížiť. No jeden nikdy nevia a tak radšej ostanem v strehu. Ak by som mohol poprosiť, smel by som dostať pohár vody? Potom vám rád zodpoviem na to, na čo budem vedieť.
Majster sa na teba pozrel a jemne kývol hlavou. Potom sa stočil na päte a vydal sa do malej lodnej kuchynky, kde napúšťal trocha čistej vody z vašej zásoby. O nedlho sa vrátil a podal mu pohár. Chlap sa napil a vyzeral že je pripravený "vypovedať". Majster na teba pozrel a opäť kývol hlavou na znak toho, že sa pomaly môžeš začať pýtať.

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Veľky deň - 3 misia pre joemandel (Trivi)

Příspěvek od joemandel »

Dantooine

Vyhoveli sme požiadavke neznámeho a on bol konečne schopný vypovedať.
"Takže..." nadýchol som sa začal som "Kto vlastne ste a ako ste sa dostali do tej jaskyne?" začal som. Tých otázok zrejme bude ešte viac, len nesmiem podľahnúť emociám, nakoľko ide o život môjho priateľa a možno aj vývalého majstra. Vyčkal som na odpovede, aj ked budú pravdepodobne také, že si na to nepamätá.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Veľky deň - 3 misia pre joemandel (Trivi)

Příspěvek od Trivi »

Dantooine

Ako trénovaný Jedi by si nemal prejaviť žiadne emócie a tie, ktoré sa tlačia na svet rýchlo pohliť niekde hlboko vo svojom vnútre. Na emócie bude čas pri meditácie, ale aj tá má svoj čas. Ty si sa začal pýtať. Zo začiatku to bola klasická otázka v štýle "Kto si?". Netrvalo dlho a neznámy odpovedal.
Moje meno je Robin Garshon. S Gorashom sa poznám už nejaký ten rok, vždy som bol jeho spojka. Ak si potreboval niečo zistiť, alebo preveriť vždy som mu vyhovel. Bývam na Coruscante takže sme nemali žiaden problém s komunikáciou, či stretnutiami. Pred pár dňami sme mali kamarátske stretnutie v reštike U Westa. Je to skôr také bystro. Najedli sme sa a keď sme vyšli von, niekto nás ovalil a prebudili sme sa ž v jaskyni.
Potom Robin na chviľu mlčal. Ale ešte pred tým ako si sa spýtal ďalšiu otázku, tak stihol Robin položiť protiotázku.
A kto ste vy?

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Veľky deň - 3 misia pre joemandel (Trivi)

Příspěvek od joemandel »

Dantooine

Tento tu, že pozná Rogasha? Nuž, niektoré veci mi nehovoril, nakoľko som to nepotreboval vedieť. Každý máme svoje zdroje informácií. Nakoľko som mu viac-menej dôveroval, tak som vyrukoval s pravdou.
"Sme jedi z Coruscantu a prišli sme po neho." povedal som. Nemal som na rozume nič iné, len zájsť do toho lokálu. Ked som to videl ako malý, bol ešte len vo výstavbe. Ten podnik bude určite plný hrdlorezov, no na druhej strane tam možno nájdeme niečo, čo nás posunie bližšie k Rogashovi.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Veľky deň - 3 misia pre joemandel (Trivi)

Příspěvek od Trivi »

Dantooine

Robin na okamih zamlčal, no potom zo svvojho hrdla vypustil ďalšiu vetu.
No... Rozhodne vyzeráte ako Jediovia. Dúfam že spolu s vami nájdem Rogasha, a odídeme z tejto diery.
Zahlásil. Potom sa začal pýtať trochu aj Majster.
Prosím ťa, Robin. Vedel by si si spomenúť čo sa stalo v tej jaskyni?
Robin sa zamračil. Rozhodne to boli boľave spomienky.
Nuž držali nás tam niekoľko dní. Vážne neviem ako dlho to bolo. Jedlo nám hádzali iba na zem, ako nejakým zverom. Potom na nás vypustili tu svinskú obludu. Našťastie Rogash ju odstavil, ale dopadol veľmi zle. Mal problémy z chôdzou, bol dosť omráčený. Potom ho odviedli niekde. Niekde preč.
Povedal Robin uboleným hlasom. Rozhodne to bola škaredá psomienka, na ktorú len tak ľahko nezabudne.

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Veľky deň - 3 misia pre joemandel (Trivi)

Příspěvek od joemandel »

Dantooine

"Navrhoval by som ísť do toho lokálu U Westa. Možno tam niečo budú vedieť. Mimochodom dúfam, že máte so sebou dosť kreditov." dodal som, nakoľko som vedel, že informácie o stratenom jediovi budú mať veľkú cenu. Možno aj tú najvyššiu, ale musím to risknúť. V hre je život môjho priateľa.
"A kto to bol? Nemali nejaké uniformy alebo také niečo?" spýtal som sa na dôvažok a popri tom som sa pripravoval vyraziť na cestu do toho podniku.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Veľky deň - 3 misia pre joemandel (Trivi)

Příspěvek od Trivi »

Dantooine

Majste sa zamračil a povedal:
Najprv by sme toho mali zistiť čo najviac tu. Do toho lokálu môže ísť kľudne aj niekto z chrámu, stačí ich len kontaktovať.
Robin prikývol. Poriadne sa zamyslel a potom odpovedal.
Hmm... Jeden mal také rúcho ako vy, takže predpokladám že to bol nejaký temný Jedi. Inak ostatný mali len obyčajné šatstvo a za opaskami blastre. Čo som napočítal ja, boli štyria. No keď som mal zviazané oči, tak tam chodil možno aj niekto ďalší.
Odvetil Robin.

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Veľky deň - 3 misia pre joemandel (Trivi)

Příspěvek od joemandel »

Dantooine

"Mal som len taký pocit, že ked sme už tu, tak by sme tam mohli zájsť." navrhol som majstrovi. Väčšinou som vždy všetko riešil na mieste bez toho, že by som do toho zatiahol niekoho dalšieho z Chrámu. Prekvapilo ma, že tam bol niekto v rúchu jedi. Tu sa mi nasúkala jedna otázka, ktorú som sa musel spýtať.
"Nebol ten jedi náhodou twil´ek?" spýtal som sa ho. Ak by to bol Nimbus, situácia by sa mohla ešte viac skomplikovať.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Veľky deň - 3 misia pre joemandel (Trivi)

Příspěvek od Trivi »

Dantooine

Len čo si sa spýtal Robina či postava v Jedijskom rúchu bola Twi'lek tak sa úplne rozhorčil. Priam až podskočil.
Áno! Bol to Twi'Lek! Poznáte ho?!
Robin na teba zakričal. Nabral druhý dych. Potom sa postavil a žačal na mieste prešľapovať. Majster sa trocha zamračil a podozrievavo na teba pozrel. Zrejme ani on nemal slov. No nakoniec niečo zo seba predsa len vydal.
Nimbus?!
Opäť sa na chvíľu zamlčal.
Čo budeme robiť?
Spýtal sa Majster.

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Veľky deň - 3 misia pre joemandel (Trivi)

Příspěvek od joemandel »

Dantooine

Moje tušenie sa potvrdilo. Nimbus tam bol tiež. Čo má asi za lubom? Majster sa netváril dvakrát nadšene. Zrejme to vedel tak dobre, ako ja. A ja som cítil, že tam, kde je on, bude aj Rogash, alebo aspoň bude vedieť, kde sa nachádza.
"Navrhoval by som ísť do tej putiky. Určite tam niekto o jediovi bude vedieť. Veď ich tu až toľko nie je." navrhol som. Opätovné stretnutie s mojim bývalým majstrom sa čoraz viac približuje skutočnosti. Najprv je ale nutné zistiť, kde sa nachádza či už jeden, alebo druhý.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Veľky deň - 3 misia pre joemandel (Trivi)

Příspěvek od Trivi »

Dantooine

Len čo si predniesol tvoj návrh tak sa Robin a tvoj Majster zamyslel. Zrejme si premýšľali všeliake scenáre, ktoré by mohli nastať. Kto vie.
Nuž, asi by sme tam naozaj mali ísť. Tu len strácame čas, ktory Rogash nemá. Takže poďme.
Potom sa na chvíľu Majster zamyslel a spýtal sa Robina.
A kde to vlastne je? Budeš nás navigovať?
Robin na tvojho majstra vrhol pohľadom a odpovedal.
No najprv ma dovedte to mestečka zvaného Rohod. Odtamaď už poznám cestu, teraz poraidne neviem kde som.
A tak sa aj stalo. Na svojej lodi ste prešli do mestečka Rohod a od tamaď vás Robin navigoval do ďalšieho mesta, ktoré bolo značne väčšie ako toto pôvodné. Netrvalo dlho a vy ste dorazili pred dvere bystra "U Westa".
Vošli ste dnu a bolo to klasické bystro. Nič extra. Hrala hudba, všetko bolo natuchnuté dymom a v miestnosti bola hmla, spôsobená cigaretovými výparmi. V ľavo od vás bol bar, za ktorým sedelo asi šesť opitých chlápkov. Všade naokolo boli stoly a zábava bola v plnom prúde.

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Veľky deň - 3 misia pre joemandel (Trivi)

Příspěvek od joemandel »

Dantooine

Tak sme sa po dlhšej chvíli nakoniec vďaka nášmu hosťovi dostali do podniku "U Westa". Všade bolo plno dymu a ľudia sa bavili. Nepopieram, že mnohí tu na nás pozerali nežiadúcimi pohľadmi, ale to sa tu už stáva. Je len málo miest, kde môže byť jedi vítaný. Podišiel som k pultu a pozorne som ohliadal okolie. Nevyzeralo to tu bohvieako drsne. Ale to je asi tým, že táto planéta nie je extrémne vyprahnutá a ani nie je extrémne obývaná. Dokonca je tu niekde aj prírodná rezervácia. Ale každý hneď pocíti, že je sa nachádza v bare.
"Snáď mám dosť peňazí." povedal som kútikom úst majstrovi. Naznačil som mu, aby vyjednávanie prenechal na mňa a nech radšej sleduje okolie. Pootočil som sa smerom k barmanovi. Aj on mal podobný pohľad, ako tí, ktorí na nás zízali, keď sme vošli. Teraz je už všetko normálne.
"Zdravím. Nevidel si tu niekedy staršieho twil´eka s mladším kiffarom?" spýtal som sa ho a v ruke som pohadzoval kredity, aby som ho nalákal, aby mi povedal pravdu.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Veľky deň - 3 misia pre joemandel (Trivi)

Příspěvek od Trivi »

Dantooine - U Westa

Barman na teba zízal, ale ako si prikráčal ku baru tak Ťa pomaly začal ignorovať. Zrejme ho žiaden jedi nezaujímal alebo s tebou nechcel mať žiadne dočinenia. Len čo si prišiel úplne za pult tak sa k tebe otočil chrbtom a začal si tam leštiť akýsi vínoví pohár. Potom si sa ho spýtal priamočiaru otázku, na ktorú odpovedal:
Vyzerám snáď ako nejaké informačné centrum?
Povedal to veľmi arogantným tónom. Potom ti majster kútikom úst pošeptal.
Hmm, nezačal si najlepšie.
A ďalej ti doslova kryl chrbát.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“