Veľky deň - 3 misia pre joemandel (Trivi)

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Veľky deň - 3 misia pre joemandel (Trivi)

Příspěvek od joemandel »

Dantooine - U Westa

Vedel som, že to nepôjde tak ľahko a jedijské oblbnutie mysle na takýchto "tvrdých biznismenov" tiež veľmi nefunguje. Šmaril som na pult 80 kreditov, ktoré som si pohadzoval v ruke.
"Vážne o tom nič nevieš? Mohlo by sa ti to vyplatiť." vedel som, že niečo musí vedieť a takéto indivíduá rozumejú len reči peňazí a tak som sa ho na to spýtal ešte raz, lenže tým jeho jazykom. Urobím všetko aby som prišiel tejto veci na kĺb. Nezastaví ma ani temná strana, ani hrdlorezi, či skorumpovaní úradníci.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Veľky deň - 3 misia pre joemandel (Trivi)

Příspěvek od Trivi »

Dantooine - U Westa

Barman spravil krok bližšie, smerom k tebe. Porozhliadol sa po bare a trochu zvráštil čelo. Očividne si naňho dojem. No po jeho odpovedi nebolo všetko také ružové ako sa na prvý pohľad zdalo.
Takýchto tu chodí denne hádam aj desať.
Nachvíľu sa barman umlčal. Potom pokračoval sebavedomím tónom.
No myslím že za stovku by som si vedel spomenúť.
Po tejto hláške sa na teba majster pozrel a svojim výrazom tváre ti naznačil, že by si mu tam tú dvacku hádam ešte mal prihodiť aj napriek tomu, že sa to majstrovi nepáčilo. On totiž nebol na takéto uplácania. Preferoval pravidlá fair-play a nie takéto špinavosti, no v tomto bare sa nič iné ako opitý kolektív, násielie a korupcia nedalo čakať.

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Veľky deň - 3 misia pre joemandel (Trivi)

Příspěvek od joemandel »

Dantooine - U Westa

Dobre som vedel, že musím zahrať na ich nôtu a tak som mu tú stovku ukázal. Ale nedám mu nič, ak nič nepovie.
"Niečo za niečo. Navyše sa stavím, že tu kopa hostí odchádza bez platenia." odpovedal som mu.
Mohol som to vyriešiť podobrom, alebo aj po zlom, lenže vyhrážanie sa sa dosť prieči spôsobom jediov a peniaze, tie vedia rozviazať jazyk komukoľvek.
Trpezlivo som vyčkával na barmanovi reakciu a sledoval som okolie. Napravo odomňa sedel Rodian s hlavou opretou o pult. Očividne mal toho dosť.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Veľky deň - 3 misia pre joemandel (Trivi)

Příspěvek od Trivi »

Dantooine - U Westa

Barman sa zasmial popod nos.
Myslím si že ty tu niesi od toho aby si sa staral do môjho biznisu. Buď sem prihoď tých dvadsať kreditov alebo odpáľ!
Povedal barman. Tento raz omnoho hlasnejším tónom. Dokonca až takým, že zákazníci za barom sa na vás začali veľmi nepríjemne pozerať. Tak isto aj zákazníci pri stoloch, ktoré boli najbližšie barovému pultu. Zrejme to boli stáli zákazníci, ktorý v tomto bare prechalstali tisícky kreditov a svojho obľúbeného barmana si chchú zubami nechtami brániť aj napriek svojmu podnapitému stavu. Potom barman trochu stíšil hlas. Dalo by sa povedať že opäť do hladiny normálneho rozprávania. No za normálne rozprávanie sa v tomto bare považovalo jemné kričanie, ale na to bol už každý zvyknutý.
Tak čo? Budeme sa vedieť dohodnúť?

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Veľky deň - 3 misia pre joemandel (Trivi)

Příspěvek od joemandel »

Dantooine - U Westa

Sledoval som okolie. Na jeho slovách predsa len niečo asi bude. Kredity, ktoré som si pohadzoval len tak v ruke som položil na pult s typickým zvukom. Či už sa to majstrovi páčilo alebo nie, mám svoje metódy. A snažím sa o to, aby boli aj úspešné. Podhodil som mu ich priamo pod nos. Bol som ale pripravený na to, že ich nezoberie, pokým nezačne kvákať. Som predsa jedi. Mám rýchlejšie reflexy ako on. Navyše sa mi zdá, že tento chlapík tu nie je len barman. Určite má prsty v hocičom inom, čo sa tu deje. Aj keď je toto celkom pokojná planéta, je ideálnym útočiskom pre vyvrheľov galaxie.
"Tak...dohodneme sa? Kredity máš priamo pred sebou. Sú len tvoje." dodal som.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Veľky deň - 3 misia pre joemandel (Trivi)

Příspěvek od Trivi »

Dantooine - U Westa

Len čo si položil kredity tak sa barman víťazoslávne usmial. Myslel si že je majster sveta. Hral sa na mafiánskeho bossa vo svojom malom podniku. To mu ale však nikto neberie. Veď nech sa hrá.
Hmmm.
Stále sa pozeral na kredity nejako divne. No potom si to nejako rozmyslel as vojou pravačkou siahol priamo po nich. Chňapol po nich a dal si ich do vrecka.
Fajn to by šlo. Pýtaj sa!
Povedal barman tónom akokeby mu patril celý chrám na Coruscante a pri tom to bol iba obyčajný pešiak v podsvätí.

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Veľky deň - 3 misia pre joemandel (Trivi)

Příspěvek od joemandel »

Dantooine - U Westa

Konečne som ho dokázal uchlácholiť overeným jazykom podsvetia - peniazmi a mohol som dostať určité odpovede. Samozrejme nemusel hovoriť pravdu, ale prečo by nejaký barman tajil informácie o dvoch jedioch? To by však veľmi nedávalo zmysel, tak som sa teda pustil do "výsluchu".
"Otázka zostáva. Nevidel si tu v posledom čase staršieho Twil´eka s mladším Zabrakom? Mohli pripadať trochu nervózne." položil som otázku a vyčkával som na odpoveď, zatiaľ čo majster nenápadne sledoval okolie. Musí o tom niečo vedieť. Náš informátor by predsa len nezobral záležitosť na ľahkú váhu. Určite sme na správnom mieste.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Veľky deň - 3 misia pre joemandel (Trivi)

Příspěvek od Trivi »

Dantooine - U Westa

Tvoj majster jedným okom sledoval okolie a druhým Robina. Ten vedľa teba len sedek ako stolný stĺp. Očividne bol nervózny a už sa nevedel dočkať kedy bude môcť vyraziť domov. Snáď ešte nejaký má. Kto vie ako dlho tu bol veznený.
Po tvojej otázke sa barman neoháľal a okamžite odpovedal. Bolo na prvý pohľad známe, že barman toho vie oveľa, oveľa viac ako sa môže na prvý, mylný, pohľad zdať.
Áno boli. Twi'lek s mladým Zabrakom. Nervózny? Hmm, skôr by som povedal že len ten Zabrak bol dosť v strese, Twi'lek bol úplne v kľude, kámo. A hlavne čo som si hneď všimol tak mal výrazné monokle a doranené ruky.
Odpovedal ti barman a potom sa ti otočil chrbtom a do ruky si vzal gázu, do druhej pohár. Začal ho leštiť a vyčkával na ďalšie otázky. Medzi tým ešte nalial jednému zákazníkovi, ktorý sedel za barovím pultom.

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Veľky deň - 3 misia pre joemandel (Trivi)

Příspěvek od joemandel »

Dantooine - U Westa

Pokračoval som teda v s otázkami.
"Kedy približne tu boli? A nespomenuli nejaké meno, či miesto? Niečo, čo by mohlo naznačiť odkiaľ prišli, alebo kam išli?" položil som otázku. Cítil som, ako atmosféra hustne. Akoby sa malo niečo stať, ale zrejme to bol len zlý pocit z prostredia, kde sa nachádzam. Trochu tomu aj prispieva aj Robin, ktorý vyzerá dosť nervózne. Podľa barmanových slov si Rogash zrejme prešiel strašnými mukami. Bolo jasné, že ho musíme nájsť čo najskôr, lebo sa nič nedozvieme a obaja môžu byť mŕtvi, aj keď Nimbus je majstrom boja o prežitie. Pokojne som sedel a vyčkával na odpoveď.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Veľky deň - 3 misia pre joemandel (Trivi)

Příspěvek od Trivi »

Dantooine - U Westa

Ako ci hlboko v kostiach cítil, atmosféra začala hustnúť. Niečo si zacínal cítiť. Jemné zachvenie v Síle. Len čo si to cítil, hodil si očkom na majstra, ktorý na teba zízal s vypulenými očami. Po chvíli k tebe prikráčal a pošeptal ti do ucha.
Cítil si to? Síla sa zachvela.
Majster zostal znepokojený, ale na druhu stranu bol aj kľudný. Tento stav sa ťažko dal popísať slovami. Veď je to predsa Majster Jedi. Nemôže ho nejake zachvenie v Síle rozhodiť.
Majster sa na vás podozrivo pozrel. Potom riekol:
Na tvoje ďalšie otázky nemám konkrétnu odpoveď. Nebol som s nimi v kontakte. Ale rozhodne nevyzerali akokeby niekam odchádzali. Skôr naopak. Práve že nedávno prišli.
Potom dvere baru vyrazil svalnatý človek s dlhou neudržiavanou bradou. Bol oblečený na ľahko, ale mal staré kožené čižmy, z ktoých trčala dýka. Za opaskom mal nejaký ťažký blaster a tak mu nohavice trochu padali. Bol to nejaký gangster, ktorý tu v tomto bare nemal čo hladať. Niežeby bol tento bar nejaký nevinný s kľudnou atmosférou, ale tento chlapík bol niečím iný. Rýchlo chôdzom prikráčal k barmanovi a niečo mu poštal. Barmana to znepokojilo a potom hlasno skríkol k zákazníkom a aj k vám.
Zatvárame! Okamžite vypadnite!
Potom sa na teba barman špinavo pozrel a ešte hlasnejšie dodal.
Všetci!

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Veľky deň - 3 misia pre joemandel (Trivi)

Příspěvek od joemandel »

Dantooine - U Westa

Dostal som nadôvažok nejaké ďalšie info od barmana ale v tom sa objavil ten záchvev v Sile. Krátko na to niekto s rachotom vtrhol do podniku. Ak barman vravel pravdu, tak musia byť stále niekde v blízkom okolí. O to horšie však bolo, že náš "hosť" tu očividne nebol vítaný. Lenže prečo by všetkých posielal preč? Na otázky nebolo veľa času. Otočil som sa k majstrovi.
"Mali by sme odísť aj my ak nechceme zbytočne upútať pozornosť. Ale navrhujem sa zdržovať niekde neďaleko. Neviem ako vy, ale ja som zvedavý na to, čo sa tu bude diať." povedal som a krátko na to som sa odobral k dverám v nádeji, že ma majster bude nasledovať. Barmanova reakcia na prítomnosť toho gangstra ma prekvapila. Možno majú spolu nejaké kšefty, ktoré chce zakryť pred očami konkurencie, ktorej členovia by tu mohli sedieť. Ale nikto neodporoval. Všetci sa ako na povel odobrali von. Čo sa tu bude diať?
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Veľky deň - 3 misia pre joemandel (Trivi)

Příspěvek od Trivi »

Dantooine - U Westa

Zrejme sa tu takéto zvraty stávali častejšie a tak nikto nebol nejako prekvapený na barmanové vyháňanie. Všetci len poslušne sklopili uši a vykráčali von z baru. Spravili ste tak aj vy.
Svätá pravda.
Povedal ti tvoj majster a vydali ste sa smerom k východu. Len všetci hostia vykráčali z podniku, tak barman zmenil nápis na digitálne tabuli: zatvorené. Potom sa všetci hostia rozpŕchli do všetkých strán. Niektorí opilci sa tam ešte dali do reči, ale tých nebolo veľa. Barman ostal v bare. Všetci traja ste pozerali dnu do baru, cez sklenené dvere. Barman sa nikde neponáhľal a len tak tam klábosil s tým cowboyom.
Je to tu zas. Omnoho silnejšie ako predtým.
Pošeptal ti do ucha majster. Opäť si zacítil zachvenie v Síle. Sledovali ste barmana ešte také dve - tri minúty no potom vošiel do baru veľmi zaujímavý hosť. Tajomná osoba v čiernom rúchu. Prikráčala k barmanovi a niečo tam s ním dohadovala. Chvenie v Síle sa stávalo čoraz intenzívnejším. Potom prehlásil tvoj majster niečo, čo ťa nenechalo chladným.
Je to tvoj majster. Bývalý. Cítim to úplne jasne.

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Veľky deň - 3 misia pre joemandel (Trivi)

Příspěvek od joemandel »

Dantooine - U Westa

Vyšli sme von. Nič zvláštne sa tam nedialo. Barman si ani nevšimol, že niekto rozhovor sleduje. Aj keď sme nepočuli nič, zrazu sa objavil ďalší záchvev v Sile. Bol silnejší ako ten predtým. Bolo to, akoby sa ozval hlas z minulosti. Podobný ako ten na Cerei. Vzápätí ma majster utvrdil v mojej domnienke. Ďalšia postava, ktorá sa objavila pred barmanom bol on. Neviem ako sa tam dostal, pravdepodobne nejakým zadným vchodom. Čo tam ale hľadá. Ak nás vycítil v Sile aj on a chcel by sa skrývať, určite by sa tu neobjavil. Ibaže by dúfal, že ho budeme sledovať. Mal som chuť vtrhnúť dovnútra, ale rozum mi vravel, že to asi nebude ten najlepší nápad.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Veľky deň - 3 misia pre joemandel (Trivi)

Příspěvek od Trivi »

Dantooine - U Westa

Keď ho zbadal aj tvoj majster, skoro sa mu podlomili kolená. Určite rýchlo hľadal nejaký vhodný nápad čo spraviť, predsa len sa to od majstra aj očakávalo. Chvíľu sa tam tvoj bývali majster vyprával s barmanom. Obaja si vôbec nevšímali čo sa deje vonku. To bolo vaše plus. Ten čas ste mohli využiť na vytvorenie nejakého rýchleho, ale účinného plánu. Na chvílu zavládlo ticho, no potom ho majster prerušil:
Obíď bar a postav sa ku zadnému vchodu. Ak niečo ucítiš alebo uvidíš, okamžite mi to hlás do komlinku.
Povedal ti majster a potom ešte dodal.
Ja zostanem tu aj s Robinom. Dostaneme ho do kliešťov. Už nám nesmie újsť.
Dodal ešte majster a pohladil svoju kovovú rukoväť svetelného meča.

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Veľky deň - 3 misia pre joemandel (Trivi)

Příspěvek od joemandel »

Dantooine - U Westa

Majster mal nejaký plán. Ale čo ak Nimbus niečo vycíti? Každopádne nebude mať kadiaľ utiecť. Ja ale chcem vedieť, čo sa deje a prečo sa stalo to, čo sa stalo. On určite bude vedieť mnoho odpovedí. Priplížil som sa nenápadne k zadnému vchodu a tam som vyčkával. Mal som veľmi blízko opäť mu skrížiť cestu. Snáď to dobre dopadne a my mu konečne budeme môcť pomôcť.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“