Smajl Wars

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Elinor Yall

Smajl Wars

Příspěvek od Elinor Yall »

...tu si hrajte, sebranko! :mandalorian:

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Re: Smajl Wars

Příspěvek od R.O.F.L »

Obrázek +Obrázek = Obrázek

a ted tápejte :D
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Needay
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 308
Registrován: 11.6.2011 17:07:28
Bydliště: In my own little hell

Re: Smajl Wars

Příspěvek od Needay »

kdysi dávno jeden :ewok: zabloudil na :storm: :lambda: který ho zavezl na :isd: , v cuku letu byly u :dstar2: kde se odehrávala :fight: mezi :awing: , :xwing: , :ywing: , :bwing: , proti :bomber: , :tiefighter: , :tieinterceptor: , :tievader: ,... uff jak tento bordel může skončit...
Obrázek


Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Smajl Wars

Příspěvek od Kazma »

:jordilinx: jsem šel, teda letěl ve své malé :isd: . A potkal jsem :guard: , tak jsem :fight: a šel jsem dál. Šel bych ještě dáů, ale potkal jsem :maul: a :vader: a k tomu ještě :emperor: . Jestli toho :ewok: dealera potkám znova, vezmu na něj :atat: a :atst: a pak ať .....
Tady záznam z deníku BUUUUUUM, neboť na orbitě :dstar: . Ouha
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Needay
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 308
Registrován: 11.6.2011 17:07:28
Bydliště: In my own little hell

Re: Smajl Wars

Příspěvek od Needay »

:dstar: 13:00 standartního času, západní sektor :( :ewok: )

Jak se to vůbec mohlo pokazit, jak se takhle :oops: :ewok: může dostat na :dstar: a polovinu z ní z desvastovat, můžeme začít na novo neb, zkončila takto: :dstar2: . Povídám vám to celkem od zadu, takže znovu:
Jednou jsem já :ewok: jménem 8) potkal na endoru :fett: . Ten zrovna moc dobrou náladu neměl :twisted: :twisted: vyvraždil celé obyvatelstvo aby chytil toho :oops: :chewie: . Odvezl ho i semnou jako trofej na svoji :firespray: . Vzlétli jsme a :firespray: :arrow: :isd: :arrow: :dstar: . Když jsme tam dorazily :vader: ho seřval že bral černé pasažéry jako mně. Fet mu odpověděl: Co se může stát??
To byla chyba!, když jsme míjely :guard: :guard: :guard: :guard: :guard: :guard: :guard: :guard: :guard: :guard: :guard: :guard: :guard: :guard: :guard: , kteří šly za :storm: :storm: :storm: :storm: :storm: :storm: :storm: :storm: :storm: :storm: . Narazily jsme na :emperor: . Já jsem se mezitím v davu stratil a utíkal zpátky do hangáru kde bylo hodně :tieinterceptor: :tieinterceptor: :tieinterceptor: :tieinterceptor: :tievader: :lambda: :bomber: :bomber: :bomber: :tiefighter: :tiefighter: :tiefighter: :tiefighter: :tiefighter: :tiefighter: :tiefighter: . Nevěděl jsem jak se to pilotuje, zteží jsem se dostal do :tiefighter: namačkal jsem pár čudlík, a ejhle vzlétl jsem :idea: :idea: zároveň jsem zmáčkl i pár špatných čudlík takže jsem začal střílet po všem v hangáru a točit se přitom dokola :!: připadal jsem si jako :tukan: :!: Sejmul jsem i :firespray: který udělal Buuuuuuum :!: Vypadalo to tu jako u :yoda: doma :!: :dstar: explodovala a stalo se toto :arrow: :dstar2: :!: :!: :!: :!: :!: Všichni jsme se vznášely v troskách ve vesmíru. :vader:: : Říkal jsi ,Co se může stát?' Příště drž hubu :!: :!:
Za pár hodin sem dorazila skupina :xwing: :xwing: :xwing: :xwing: :xwing: :xwing: :xwing: :ywing: :ywing: :ywing: :ywing: :ywing: Vedených tím farmářem :rebel: a jeho plechovím :r2d2: :!: Nevím co mněly za lubem či za :idea: Ale druhý den se objevilo v novinách: :rebel: zničil :dstar: je to hrdina :!: :!: :!: ...
Obrázek


Uživatelský avatar
Needay
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 308
Registrován: 11.6.2011 17:07:28
Bydliště: In my own little hell

Re: Smajl Wars

Příspěvek od Needay »

Hoth, 17:06 standartního času, bitva u generátorů štítu ( :ewok: )

Už zase vysím v problémech, po explozi :dstar: :arrow: :dstar2: se mi podařilo v únikovém modulu dostat na Hoth. Zde zrovna zuřila bitva, vyděl jsem tu: :atat: :atat: :atat: :atat: nad kterými se vznášela :isd: proti :atat: letělo několyk :snowspeeder: :snowspeeder: :snowspeeder: :snowspeeder: :snowspeeder: v každém seděly :rebel: :rebel: a kropily vším co mněly do útočících :snow: . Můj únikový modul sejmul :atat: do řídící pohiblívé kabinky. :atat: se zkácel k zemi. Vyběhlo z něj několyk :snow: . Po chvilce jsem se vykopal z hromady šrotu která zůstala po :atat: a únikovém modulu. Ti :rebel: se začaly stahovat. Nechtěl jsem tu zůstávat :!: :!: :!: neb by mohl přijít ten :vader: který tak moc malé :ewok: nemusí. Utíkal jsem směrem na :rebel: základnu. Tam jsem vběhl do :falcon: patřící :chewie: a tomu druhýmu, nepostatnýmu :!:

To be continued :mrgreen:
Obrázek


Zamčeno

Zpět na „Ostatní“