Shiet Feise - Pořádná kocovina (Marinho) - 18+

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: Shiet Feise - Pořádná kocovina (Marinho) - 18+

Příspěvek od Heinz »

Nar Shaddaa - pitevna

Barman tě trochu vyjeveně pozoruje a nechápe, co že to vlastně děláš. Čekal, že tě bude muset vést, ale místo toho mu ty dáváš přednášku. I sebenatvrdlejší by z jeho tváře dokázal přečíst jasnou otázku: Copak je takhle smažka vážně původně chirurg?
Je tak překvapený, že dokonce mlčí, i když jindy má hubu pořád rozjetou jak vyšinutý protokolární droid. Mlčí, mlčí a poslouchá, protože i když jde jindy o skutečného ješitu, jeho rozumnější část mu jasně velí, že tomu, co říkáš, (až překvapivě dobře) rozumíš. A proto ani tehdy, když ho donutíš ti asistovat, neočekává podraz – a nebo spíš očekává, ale je ochoten to risknout. Jenže to ještě neznamená, že by se mu tvůj odchod za vyrabováním baru zamlouval - i proto, že nemůže mít jedinou jistotu, že se vrátíš.
Ale ty se vrátíš.

„Máš takový štěstí, ty tupá palice, takový štěstí...“
Mezi zuby drtí nadávky, ale usmívá se, očividně je šťastný, že tě vidí. A pod rukama mu „vesele“ poskakuje chlapečkovo srdce.
„Ty si vážně nepamatuješ, že si chirurg?“
Jeho překvapení i radost je nehraná, vypadá trochu jako harant čekající na dárek. A nebýt to starý, hnusný a zjizvený čert, byl by i roztomilý.
Nad weequayem jen mávne rukou.
„Na toho ser, byl to malej, nanicovatej zmrd, kerej se u ´edněch zadlužil, druhý nasral... všichni ho chtěli voddělat, ale nikomu nestál ani za půl kreditu. Ale z tohohle -,“
ukáže na mrtvolu,
„- z tohohle bude zas měsíc veselo. Č´oveče, divil by ses, kolik sou schopní zaplatit za zdravý dětský srdce, a ´dyž se ti podaří zachránit i játra? Paráda, ještěrko, paráda!“
Je až nečekaně mluvný, což je oproti tradičnímu mrumlání, nadávání a samomluvě obrat o sto osmdesát stupňů - radost, zdá se, dělá divy.
„A teď zkus zachránit i ty játra! Jó, a já myslel, že najít novýho chirurga bude těžký... Ha, há!“
Máš pocit, že být tam víc místa, tak se roztancuje.
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Shiet Feise - Pořádná kocovina (Marinho) - 18+

Příspěvek od Marinho »

Nar Shaddaa - bar

Vejdu zezadu za bar a začnu si prohlížet láhve, co tam jsou vystavené. Zaujala mě láhev s názvem "Starshine Surprise".
Můj život je jedno velký překvapení ....
Řeknu si nahlas, vezmu z dřezu nějakou velkou sklenici a začnu do sebe lít chlast do té doby, dokud nezačnu cítit jeho působení. Pak si dám ještě trochu víc, pro jistotu a do zásoby a vrávoravým krokem se vrátím do pitevny.

Pitevna

Vejdu do divné místnosti, ve které to smrdí, u stěn jsou skříně s různými lahvičkami, přístroje, uprostřed stojí devaronian, který mi nadává, ale usmívá se u toho, za ním je do nějakého přístroje připojeno bijící srdce a na stole leží rozřezané nějaké zvíře.
Do prdele, kde to jsem?
Pomyslím si. Snažím se tvářit nepřekvapeně, jako bych sem patřil.
Co? Jasně, jsem chirurg, operuju pořád. Proč bych si to neměl pamatovat?
Odpovím mu váhavým hlasem a všimnu si, že na rukou mám zakrvácené rukavice. Chlap se začne smát, jako kdybych řekl něco srandovního.
Podle všeho sem mám patřit.
Při zmínce o weeqayovi se rozhlédnu po místnosti a napadne mě, že to bude to na stole. Když se ke stolu přiblížím, vidím spíš tělo nějakého mladého člověka než weequaye.

Je sfetovanej on, nebo já?
Napadne mě, když vidím, jak šťastně se tváří. Tělo na stole má horní část těla rozřezanou a nemá hlavu, mezi nějakými fialovými orgány má díru, do zbylé části, která vypadá ještě poměrně zachovale směřují nějaké hadičky.
Játra? Ok, hned se do toho dám.
Odpovím.
Játra? Kurva, do piče. Jak to vypadá?
Lítá mi hlavou. Vezmu do ruky jeden z divných nožů a začnu řezat do kůže. Ignoruju infantilní povahu chlapíka a snažím se tvářit duchaplně. Postupně odřezávám kousky kůže, dokud přede mnou není dostatečně velký otvor.

Játra, játra, játra.
Říkám si pro sebe a hrabu se ve vnitřnostech.
Seru na to, vyříznu to největší, co najdu a kdyžtak budu řezat dál.
Rozhodnu se, protože nemám co ztratit. Pacient to už stejně nerozdýchá. Vezmu nějaký svorky, které připevním na cévy, co čouhají z vybraného orgánu. Po chvilce začne pípat přístroj, ke kterýmu je připojen.
Mám to pod kontrolou.
Odpovím na podezřívavý pohled devaroniana a snažím se zakrýt klepající se ruce. Uříznu cévy, z jedné směřující k orgánu začne téct proudem krev. Vezmu orgán a položím ho do chladícího boxu. Devaronian zmáčkne jedno z tlačítek a alarm ztichne.
Ještě něco?
Zeptám se a snažím se tvářit jako profesionál.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: Shiet Feise - Pořádná kocovina (Marinho) - 18+

Příspěvek od Heinz »

Nar Shaddaa - pitevna

Říct, že je pohled barmana „podezřívavý“, je značně nepřesné. Ve skutečnosti se tváří jako chlap, kterému, zatímco spal, někdo najednou vrazil tyč do prdele. Neví, jestli má tvým rozklepaným prackám skapel okamžitě vyrazit nebo tě nechat dál ohrožovat jeho zdroj financí, ale nakonec usoudí, že dokud nesyčíš jak plynovod se shnilými trubkami, může to risknout a nechat tě pracovat.

Na tvou poslední otázku devaronian zprvu neodpoví, jen na tebe civí jak na přízrak jeho dávno mrtvé babičky. Až po několika nekonečných vteřinách zavrtí hlavou, že ne, a potichu, nevěřícně zašeptá -
„Ty jsi vážně úplně vyduněnej...“
S tím zamíří k umyvadlu, kde si začne umývat ruce. Na první pohled je zřejmé, že mu to v hlavě pěkně šrotuje, a aby nebyl pochyb, ještě si nahlas, i když jen pro sebe, brblá.
„Jasně... ale copak máš teď na výběr? Kde tady seženeš něco, co ví jak říznout? Jenže, tenhle idiot za chvíli zapomene, co měl dělat... to přeciš nejde, do psí řitě...!“
Nakonec se k tobě otočí a s podivně unaveným pohledem, tolik nepodobným infantilní debilitě, kterou předváděl před chvílí, promluví.
„Víš co, poď se mnou nahoru, zvu tě na ňákýho cloumáka.“
S tím se otočí a vykročí tajnou chodbou nahoru k baru.

Nar Shaddaa – U tlustýho červa, bar

Projdeš chodbou, tajnými dveřmi s hydraulickým zavíráním, které ve stavu zavřeném splývají se zdí, skladištěm s chlastem všího druhu a klasickými dveřmi, na kterých je nožem pečlivě vyryt nápis: „Jen pro obsluhu – vstoupíš sem a donutím tě sežrat tvýho čůráka“ A na konci tě čeká známý bar, tedy, byl by známý, kdyby jsi nebyl smažka s pamětí, za kterou by se styděl i dědek s těžkým Alzheimerem.
Asi jste museli být dole dlouho, protože mrtvola weequaye, která se válí v jednom boxu ve vlastní krvi, s obrovským střepem v krku jako přepážkou mezi hlavou a zbytkem těla, začíná pěkně zapáchat. A to tu ani není moc vedro.
Jizva právě kontroluje, jestli jsou dveře, který jsi měl ráno zavřít, skutečně zavřený, a je očividně rád, že jsou. Pak s vláčnou odevzdaností dojde za bar a šáhne do horní poličky pro láhev něčeho tmavého.
„Tohle je Boga noga, slyšels vo tom někdy? Huttovský slimáci zdestilovali svůj hnusnej sliz a vyšlo z toho tohle – kecám, ale každopádně je to tak silný, že by ti to snad mohlo nakopnout nervový spoje...“
Pošle ti velkého panáka toho huttského blivajzu, láhev nechá na pultu a sám si naleje něco mnohem přitažlivějšího – alespoň to se dá soudit podle zlatavé barvy, kterou jeho pití má.
„Chlastej, smaženko, poslouchej a snaž se aspoň dělat, že mi rozumíš, jasný, ty vypatlanče? Jak ti mohlo dojít, jestlis to teda zatím nezapomněl, tam dole ta pitevna slouží k vybrakovávání mrtvol. Prodávám za slušný peníze orgány těm správnejm lidem, chápeš? Jenže, teď se mi ztratil chirurg, asi pro změnu někdo kuchnul jeho. A tobě to s těma nožíkama jde docela dobře, dyž se ti patřičně pomůže, chápeš? Teď poslouchej, dokuď nenajdu někoho, kdo má v kebuli mozek a né hladkej balvan, docela by ses mi hodil. Dám ti prachy, vo kterých se ti v tvým mizerným životě ani nesnilo, a budeš mít tolik matroše, že bejt to pyl, musely by ho všechny kytky v celý galaxii srát tisíciletí. Ale k tomu potřebuju vědět jedno, seš schopnej si do tý zasraný kamenný desky, který říkáš paměť, zapsat jednu jedinou větu? - ´Hodnej strejček Jizva mě potřebuje a já si pamatuju proč, chce, abych mu pomoh' zachránit orgány.´ Tak co, smažko, zvládneš to?“
Chvilku na tebe se značnou nadějí zapsanou ve ksichtě civí, než zcela v jiném tónu dodá.
„Jo a dlužíš mi čip vod dveří, ještěrko.“
Sleduje, jestli ti to dojde, ale pak pro jistotu dodá.
„Mrkni se po kapsách, estli tam nemáš ňákou kartu...“
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Shiet Feise - Pořádná kocovina (Marinho) - 18+

Příspěvek od Marinho »

Nar Shaddaa - pitevna

Když šéf zavrtěl hlavou, že už je to všechno, mohl jsem si oddechnout. Začínal jsem se dostávat do stavu, kdy je chůze tak nějak zábavnější. Teda byla by, kdyby se mi nezačal zvedat kufr z toho smradu v místnosti. Několik panáků silné pálenky a rozkuchané tělo na stole situaci jen zjednodušuje. Nevnímal jsem moc, co si šéf brumlá u umyvadla. Pak se ke mě otočil, řekl něco o zvaní na cloumáka a odešel z místnosti.

Hned jsem tam ...
Unaveně odpovím do zavírajících se dveří. Uvědomím si, že stále držím v ruce skalpel, krví přilepený k ruce. Pokusím se ho setřást, ale spadne na zem. Ohnu se pro něj, ale to už je zelená pro obsah žaludku, že se uvolnila nouzová cesta ven. Stihnu jen zatnout zuby a kapalný část vystříkne mezi zuby a nosem na zem. Zbytek toho, co mi zůstane v ústech spolknu a s mnohem lepším pocitem se vydám za devaronianem.

Nar Shaddaa - U tlustýho červa, bar

Vešli jsme do baru, což mě dost překvapilo, vsadil bych vše co mám na to, že jsem právě vyšel z pitevny, ale podle chování devoriana-šéfa pitevny-barmana, že je to zcela v pořádku. Ještě o stupeň dál od předpokladů byla smradlavá mrtvola u jednoho ze stolů, olezlá nejrůznějším hmyzem. Někoho mi připomínal, matně si vzpomínám, že mě zval na drink. Barman vytáhne flašku s obsahem připomínající bahno a naleje mi velkého panáka. Sobě si naleje něco fajnovějšího. Během jeho výkladu do sebe kopnu celý obsah, než polknu tak to trochu poválím v hubě, abych si ji trochu pročistil. Okamžitě toho lituju, protože mi ten blivajz spálil a možná i poleptal dásně a jazyk. Postavím sklenici o něco blíž barmanovi na znamení, že může tankovat dál.

Do prdele, mě ty zvratky pořád pálí v nose ...
Jediná věc, na kterou jsem schopný kromě proslovu barmana myslet.

Nabízí mi práci, neuvěřitelně dobře placenou včetně občerstvení. Problém je v tom, že mi to moc nesvědčí, takže to bude muset být jen na skok, maximálně pár dní.
Zvažuji nabídku. Během přemýšlení a zvažování po mě chce nějaký čip nebo kartu. Podívám se na svou vestu, která je od nějakého tmavého sajrajtu. Přejedu rukou přes pult, jestli není třeba čerstvě natřený, ale nic. Když prohledávám kapsy, sajrajt se po kouscích drolí a odpadává. Nakonec v jedné z kapes něco najdu a ukážu to Jizvovi, jestli myslí toto.

K té nabídce, zní to dobře, ale já jsssem ssspíššš na nepravidelnou práci, nárazovky a tak. Adrenalin, dobrodružssství, kurvy, chlassst a drogy ... ale pokud je to tak, jak ssslibuješšš, tak beru, assspoň na pár dní ... teď bych sssi dal něco hodně dobrýho, protože jsssem nějaký sssmutný.
Odpověděl jsem mu a přidal jsem všeříkající mrknutí.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: Shiet Feise - Pořádná kocovina (Marinho) - 18+

Příspěvek od Heinz »

Nar Shaddaa – U tlustýho červa

Barmanův hnusný ksicht se zkroutí do něčeho, co by na jakékoli jiné tváři vypadalo jako smutek, když zase začneš syčet. Moc dobře ví, čeho je to znamením – už se zase stáváš vysmaženým dementem. Na druhou stranu, byl svědkem toho, jak se v tobě při koňské dávce shitu probudil dovedně skrytý chirurg, tak v něm jiskřička naděje zbývá. Ale především, moc dobře si uvědomuje, že nemá na výběr.
„Tak dobře no...“
Zkroušeně si povzdechne, víc pro sebe než tobě v odpověď, i zbytek iluzí vzal dávno za své.

Dál už se nezdržuje a zmizí ve dveřích, z kterých jste před chvílí vycházeli - těch, které vedou do pitevny. Za pár minut je zpátky se sněhovým práškem - Thruster Head, stejné svinstvo, jako ti dal poprvé. Jeho mrzutost je tatam, i když do optimisty má pořád daleko, očividně se mu v hlavě zrodil další plán.
„A víš co? Dyž máš rád ty nárazovky, tak tě můžu využít aj jako hledače, s ňákým tím příplatkem, že jo... Jenom musím vědít, seš si fakt jistej, ty děravá kebule, že si to zapamatuješ? Že budeš po ruce, až tě budu potřebovat? Máš nějakej – já nevim, datapad? “
Sám se té představě zasměje, jasně, to spíš budou huttové z horních pater pořádat dobročinný večírek, než bude mít fetka jako ty nějakej majetek.
„Jasně, vtipný... tak umíš aspoň číst a psát? Nějakej papír tu najdu, a nebo ti to třeba vytetuju na tělo, dyž to bude potřeba.“
Tváří se, že to myslí vážně.
Pak už tě ale dál neotravuje, nechá tě se v klidu nastřelit, zatímco špinavým hadrem šmudlá už tak dostatečně zasranou skleničku. Najednou jako by si vzpomněl na něco, co by mělo být důležité, a s novým zájmem promluví.
„A co vůbec ta tvoje twi'lečka ze včerejška?“
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Shiet Feise - Pořádná kocovina (Marinho) - 18+

Příspěvek od Marinho »

Nar Shaddaa - U tlustýho červa

Už ne, prosím ...
Chtěl jsem vykřiknout při pohledu na povědomý prášek, ale byl jsem na to moc unaven. Položil jsem si hlavu na ruku a odpočíval na baru. Usnout jsem nemohl, asi nějaký vedlejší efekt těch sraček, co jsem si nabodal během posledních pár hodin.

No buď budu tady, nebo u Hutta. Pokud tam nebudu, tak jsem někde v rauši a máš smůlu. Když mi řekneš, že máš pro mě práci, tak nepotřebuju mít nikde nic napsanýho. Máš pro mě práci už teď, dokud jsem střízlivý?
Odpovím. Pak se zvednu, věnuji krátký pohled sáčku s práškem. Vysypu asi půlku na hromádku na bar, vytvořím z ní lajnu. Z baru seberu brčko, zkrátím jej do požadované délky a potáhnu. Olíznu prst a zbytek, co zůstal přilepený v bordelu na baru "uklidím". Zbytek v sáčku uklidím do kapsy.

Twi-lečka?
Zmůžu se na jediné slovo, protože mi začíná bouřit chaoticky v hlavě. V krátkých záblescích se mi objevuje fialová postava, pyramida prázdných skleniček ... a pak nic. SS očekáváním nějakých bližších informací na barmana hledím.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: Shiet Feise - Pořádná kocovina (Marinho) - 18+

Příspěvek od Heinz »

Nar Shaddaa – U tlustýho červa

Zamračí se, až se mu obě obočí spojí v jednu rovnou čáru. Nadechne se, že ti něco odpoví, ale pak jen spěšně a s okázalou mohutností máchne rukou, čímž ti dá jasně najevo, že v odpovídání nevidí smysl. Rozhodně ne v odpovídání tobě.
Místo toho si nalije pár velkých hltů kořalky přímo do chřtánu, až mu z očí vytrysknou slzy. Ale očividně mu ten proplach hrtanu bodne, protože už se zase usmívá a v očích mu září chlastem probuzené jiskřičky. Dokonce má tenhle devanorian tak dobrou náladu, že k tobě přisune prázdnou sklenici a nalije ti velkého panáka svého životabudiče, ačkoli je to jinak typ klasického škudlila, který chce každou svojí laskavost splatit s dvojnásobnými úroky. I proto se nabízí očividná otázka – je nadraný tak, že rozlévá zadarmo, nebo tuhle laskavost bude chtít časem oplatit?
„Si mamrd vylízanej, smážo, ale stejnak tě mám rád!“
Těžko říct, jestli bude chtít revanš, ale teď je rozhodně nadraný. A není divu, je to pěkně silný (ale dobrý) patok.

„No jó, už si zapomněl, có?“
Hurónsky se začne smát, působí jak nažranej obtloustlej bankéř s růžovým prasečím ksichtem... až na to, že Jizva není tlustej, tvář má, stejně jako zbytek kůže, nahnědlou a vzhled prasečího ksichtu kazí ostré rysy tváře pokryté slušnou sbírkou jizev. A je jen otázkou, jestli je to, že si nic nepamatuješ, vážně tak směšný, nebo mu chlast omámil mozek.
„Ták hezky vod začátku, včera večír sem zaběhla twi-lečka, taková fialová krasavice ve voblečku, kterej víc odkrejval než zakrejval, hned bych ji vošukal, to mi věř! Přišla sem a chtěla azyl, jenže znáš moje pravidlo – nikomu prst v prdeli nedržím, dyž nemá prachy na zaplacení. A zaplatit víš jak -,“
podle toho, jak se Jizvovi zastře zrak, je s podivem, že se mu z té představy nepostavil,
„- v naturáliích, se jí nechtělo. Že prej je úplně v háji, děvka jedna!“
Aby tomu dal patřičný ráz, bouchne pěstí do stolu.
„No a tak sem ji chtěl poslat do patřičnejch míst, dyž ses do toho vložil ty.“
Ukáže na tebe prstem, jako by šlo o veledůležité odhalení intergalaktické konspirace, ale pak hrábne po flašce a doplní hladinku.
„Hledala pomoc a ty ses nabídnul, že ji někde schováš. Jasný, taky mi to přišlo divný. Však ty si přesně ten typ, kerej kde si ustele, tam si lehne – a to doslova, že jo, ty vysmaženej zevle...? Nó a včera si u sebe měl zrovna ňáký prachy, kdoví kdes je šlohnul, já se neptám, víš jak, ale měls jich dost na to, abys ji koupil pokoj. Vodešli ste a pak, za pár hodin, si se vrátil... vo tý fialový kundě už nepadlo ani slovo, ale ty ses tu ztřískal, jak zákon káže, prochlastals a profetovals snad stovku republikovejch...“
Zasměje se, ale tentokrát zamyšleně.
„Fakt by mě zajímalo, kdes je sebral, ještěrko... Nó, ale zpátky k vyprávění, vyhodil sem tě až ráno a v poledne si tu byl zas. Pak už si to budeš pamat- “
Zarazí se, koukne na tebe a zakroutí hlavou,
„no dobře, pamatovat si to asi nebudeš – zabils malýho haranta, pak si rozmlátil hlavu támhletomu,“
pohodí hlavou k mrtvému weequayovi, „sráčovi, vyvoperoval tomu malýmu hajzlíkoj srdce a játra, a teď tu sedíme a likvidujeme mozkový buňky. Teda, já je likviduju. Ty už žádný nemáš.“
Stojí opřenej o bar a gebí se od ucha k uchu. Až po několika sekundách promluví znovu.
„Chceš nějaký adresy ubytoven ve vokolí, nebo se na tu štětku vysereš?“
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Shiet Feise - Pořádná kocovina (Marinho) - 18+

Příspěvek od Marinho »

Nar Shaddaa - stále ta ******** putyka

Barman se začal neřízeně rozjíždět a začalo mi být čím dál víc jasné, že bude alespoň jedna malá část jeho já tuto chvíli proklínat. Přeci jenom barman nemá zrovna nejlepší odhad na takové věci, Možná to rozezná u svých zákazníků, ale v euforii to jde všechno stranou. Zlehka si usrknu nápoje, kterým se ničil Jizva, abych si to mohl vychutnat. Nic podobného jsem asi nikdy nepil. Směs lehkých chutí, které dohromady dávaly perfektní požitek. Zbytek panáku jsem do sebe kopl a vychutnával jsem si blažený pocit. Na jeho ožralecké vyznání lásky jsem odpověděl jen úsměvem. V tichosti jsem poslouchal vyprávění o mém spasitelském jednání a postupně se mi dařilo vybavovat pár záblesků minulosti. Ohlédnu se po prázdném baru a jen u stolu poblíž dveří leží nějaký ožrala.

Zkusím se ho zeptat, jestli neví, kam jsem ji odvedl.
Poznamenám si sám pro sebe.
Sejmul jsem parchanta? doufám že to byla nějaká čórka a ne synáček někoho důležitýho.
Odpovím s obavami. Otočím se zpátky k ožralovi a až teď si všimnu, že je všude kolem spousta krve. V tom stínu to nebylo na první pohled moc poznat. Ale barman pokračoval dál až jsem si začal myslet, že si ze mě dělá srandu.

No jestli pro mě teď nemáš žádný kšeft, tak mi na napiš nějaké ty ubytovny, jestli budeš tak hodnej, tak mi dej i nějaký cigára a já se po ní podívám.
Moc se mi nechce za ní, ale musím vypadnout dřív, než po mě bude chtít uklidit toho weequaye. A s "nepořízenou" se můžu vrátit pozdějc. Zvednu se ze židle, abych ho trochu popohnal a zároveň si zvykl na chůzi. Vezmu papír a bez zbytečného protahování vyjdu před bar. Odtud rovnou k nejbližší adrese.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: Shiet Feise - Pořádná kocovina (Marinho) - 18+

Příspěvek od Heinz »

Bar u Jizvy

„Buď v klídku...,“ Jizva mluví zastřeně, jak přemýšlí nad všemi ubytovnami a noclehárnami v okolí. Dokonce ho napadne začlenit i apartmány a hotely v sousedícím, o poznání bezpečnějším distriktu, ale ty zavrhne vzápětí, zas na takový luxus by ti včerejší bohatství nestačilo, „byl to jenom malej vekslák, kerýmu šlapala po krku půlka kanálu.“ 'Kanál' - tak tenhle devaronian říká narshaddaaskému podsvětí.
Odmlčí se, jen jeho alkoholem zesklovatělé oči zírají kamsi do prázdna. Těžko říct, jestli na něj už plně dolehl chlast a za chvíli půjde buď zvracet, nebo usne, a nebo stále ještě přemýšlí nad možným ubytováním. Nakonec sebou ale škubne a s mnohem přítomnějším výrazem na tebe pohlédne.
„Napíšu ti ten seznam.“
Chvíli se hrabě někde ve spodu pultu, hned pod pokladnou, a pak vytáhne lístek, na který se běžně píší objednávky – alespoň tedy v lepších podnicích, těžko říct, proč ho tu má zrovna Jizva. Pravý papír je v galaxii věc vzácná, natožpak na Nar Shaddaa, kde obyvatelé strom vidí maximálně na hologramu, a i tak ho pro jistotu pokácí. Tohle je jeho náhražka stvořená z vláken syntetického konopí, plastu, latexu a škrobu. Není to zrovna psací kvalitka, ale s trochou snahy se dá načmárat i něco, co je následně čitelné.
Nakonec ti předá seznam pěti ubytoven, z toho dvě jsou v blocích distriktu, kam se bojí vstoupit i „slušnější“ pouliční gangy, to znamená ty, které okrádaného jenom zabijí, ne znásilní ozubeným robertkem, po klistýru z kyseliny, a nakrmí jeho vlastními střevy, zatímco si s chodidly toho chudáka dráždí penis.
„Je jich tu víc, ale to je zatracenej jemno-prdelkovskej luxus – bydlí se až ve vyšších patrech a mám pocit, že vstupy v nižších patrech jsou zatarasený nebo hlídaný. A ňáký dražší cimry sou až v jiný čtvrti, to je dost daleko.“
Nejbližší adresa je v části, která se tady dole považuje za relativně bezpečnou. Tam se zdržujou hlavně somráci a pár sirotčích gangů, dětičky, které ani neumí pořádně chytnout nůž. Natožpak aby věděli, co je vibrodýka.

Cesta je relativně klidná, jen jeden žebrák se začne přibližovat, ale když uvidí barabela, který vypadá snad ještě hůř než on sám, rychle zařadí zpátečku. Děti se také drží v povzdálí, vypadáš totiž jako někdo, kdo u sebe nemá ani vindru, ale zato umí z každého vytřást i tu poslední cennost – i kdyby to měly být játra nebo srdce. Proto na tebe z postranních uliček jen nenávistně zírají, ale když si všimnou, že o nich víš, zmizí ve tmě. Máš pocit, že tě sleduje celá ulice.
Dojdeš před široký vchod výškové budovy, mohutné sloupy, které slouží jako pilíře pro vchodovou stříšku, dávají tušit, že někdo měl s tímhle místem velké plány. Ale ty jsou teď v tahu. Pilíře jsou oprýskané, posprejované oplzlými nápisy a obrázky, neonový nápis v azurové barvě hlásající, že stojíš před 'Hotelem Paradise', svítí jen z půlky. (I ulice v téhle čtvrti jsou přeplácané barvičkami a světélky, většinu výtržníci ani nevymlacují. Možná proto, že tu nikdo nepozná, jestli je den nebo noc, a lampy slouží účinněji jako věšáky na lynč než jako osvětlení.)

V ráji

Vstoupíš a přivítá tě... nejvýstižnější slovo je bordel. Kusy betonu a faboceli se povalují po zemi, všechno je pohřbito v prachu... vlastně je s podivem, že celá vstupní hala vůbec ještě stojí. V ostrém kontrastu tohohle zbořeniště pak působí recepční, který si s ledovým klidem čte holonoviny. Vzhlédne, až když zaslechne tvůj krok, je to holohlavý stařec, který mít víc vrásek, vypadá jak kůra nejstaršího stromu na Kashyyyku. To, čeho si ale člověk všimne první, nejsou vrásky, je to velká tmavá díra tam, kde by měl mít levé oko.
Následně je všechno rychlé, stařec na pár milisekund ztuhne s očima vytřeštěnýma na tebe, potom zahodí na pultík datapad, bleskurychle – tak rychle, že by to od téhle lidské relikvie nikdo nečekal – se shýbne a když se narovná, v ruce drží brokovnici, starý, ale stále spolehlivý model projektilky. Bez varování vystřelí a část sloupu asi metr od tebe se rozletí na další části betonu.
„Ty fi dovoluješ pšijít zas, ty fvoku? To ti neftačilo, fo si fčera udělal?! Vmivni pvyč!“
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Shiet Feise - Pořádná kocovina (Marinho) - 18+

Příspěvek od Marinho »

Nar Shaddaa - v ulicích

Šinu si to ulicí. Všude je vrstva bordelu, jen v závětrných místech je ho ještě mnohem víc. Některé by možná překvapilo, že nikde nejsou vidět velké kusy odpadu. Je to proto, protože si z něj vyrábí všechno potřebné ta největší spodina. Tedy ti, co jsou teď na tom ještě o něco hůř než já. Cestou si všímám, jak na mě všichni čumí. To, že ještě nemám kus plechu v zádech nebo dřevěnou palici v lebce si nedokáži rozumně odůvodnit. Možná pohled na barabela, celého od krve, s párem pistolí u opasku a střízlivého buď nikdy neviděli, nebo jim některý z mnoha smyslů prozradil, že u sebe nic, kromě toho co vidí, nemám. Po dlouhé době, kdy naposled se mi to stalo si nevzpomenu, jsem viděl své okolí v jiných barvách. Viděl jsem kolem sebe hnusné, smradlavé město, plné největší lůzy galaxie. Prošel jsem kolem nějakého bistra. Nikomu bych nedoporučoval v něčem takovém si něco koupit. Nejen že za ty hnusné a malé porce chtějí nehorázný peníze, ale navíc si každý dřív nebo později všimne, že nevidí dvakrát stejné zvíře pobíhat volně. A kolem těchto bister neběhají vůbec žádná zvířata. Měl jsem nutkání se přiblížit k bistru a celý personál postřílet, ale hnusný odér vytvořil neprostupnou stěnu.

Snad jindy, až nebudu střízlivej.
Řekl jsem si, ale bylo mi jasné, že si na to nevzpomenu. Být střízlivej je hrozně namáhavý, nudný a ubíjející. Všechny části těla jsou strašně těžký, hlavně oční víčka. Uvědomil jsem si, že buď se vrátím k fetu, nebo musím vypadnout z této díry. Pro obě možnosti potřebuju peníze a fet je přeci jenom levnější. Toto jsem si uvědomil ne poprvé, a jistě ne naposled. Zeptal jsem se několika obchodníků, prodávající různé zboží na okrajích ulice na cestu k první ubytovně. Z venku vypadala stejně zuboženě, jako zevnitř. A ještě hůř vypadal recepční, uklízečka a údržbář v jedné osobě. Kusy betonu se mi odrážely od tváře a prach zanechal jemnou vrstvu na mém oblečení. Oprášil jsem se a opřel ramenem o právě rozstřelený sloup. Byl jsem ve vzdálenosti a stavu, ve kterém bych dokázal vyprázdnit do dědka celý zásobník a všemi ranami bych se trefil do jeho posledního zdravého oka. Moje ruce ale byly na to příliš těžké a já byl moc unavený na to jít někam dál. Navíc se dědek tvářil, jako bych měl tu čest ho potkat.

Neviděl jste se mnou jednu Twi-lečku? Fialová ... asi.
Zkusil jsem štěstí. Netušil jsem, co jsem mohl provést včera, a ani mě to nezajímalo.
A děvka už od pohledu.
Dodal jsem pro sebe v duchu. Pokud se na mě pokusí vystřelit ještě jednou, tentokrát nezaváhám a vypálím mu mozek z hlavy a zkusím projít jeho seznam hostů. Pokud nic takového nemá, projdu hotel, jestli ji nenajdu. V případě neúspěchu se vydám k další ubytovně.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: Shiet Feise - Pořádná kocovina (Marinho) - 18+

Příspěvek od Heinz »

Nar Shaddaa – ulice ve čtvrti Usmolená nudle*

Bistro si honosně říká fast-food, ačkoli mnoho jejich produktů lze považovat za jídlo jen pod vlivem halucinogenů, sníst se dají jen tehdy, když má konzument žaludek hutta, a naplňují okřídlenou hlášku, „sněz to dřív, než to sní tebe“, doslova. Jedině to 'fast' je přesné, ven to jde určitě rychle.
Tohle bistro, Kergoo's Fairy Cantina se jmenuje, není v prvních patrech spodního Nar Shaddaa jediné, právě naopak. I když je to nepochopitelné, jeho majiteli se podařilo vytvořit relativně profitující potravinový řetězec, který se rozprostírá na několika patrech, samozřejmě jen spodních, do středního a horního Nar Shaddaa by jej nikdy nepustili, tam mají své vlastní sračky k obědu.
Každý ví, že řetězec KFC nevydělává jen na občerstvení, fast-food poskytuje krytí pro kuplířství, obchod s drogami, lichvu... a nejen to, výčet aktivit by určitě zabral několik dlouhých chvil. Ale, co je zvláštní, na občerstvení profituje taky, do Kergoo's Fairy Cantiny chodí jíst spousta tvorů a tak mají neustále plno...

Prý se dějí i divnější věci, jen jich asi nebude mnoho.

***

Labyrint světa a Ráj (rozhodně ne srdce)

Dědek se tváří nekompromisně, ale přesto se v jeho tváři objeví náznak pochybností, v oku by si zahlédl i záblesk překvapení, kdyby své zbylé oko nehmouřil a neschovával za brokovnicí. Zbraň ale nesklonil, stále ti s ní mířil... na hlavu? Kdoví, možná ten předchozí výstřel nebyl varovný, možná má ten kyklop jen mizernou mušku. Překvapivě se ani moc neklepe na to, kolik mu je, ale vypadá tak staře a seschle, že kdyby tvrdil, že zažil už Mandalorianskou válku, nikoho ani nenapadne to zpochybňovat.
„Esli fem neviděl tfílečku? To fi piš, že fem ji viděl! Byla tu fčéra f tebou, dyž fi mi demoloval podnik, ty mladej fváči! Toho bohdá nebude, aby mi to tu ňákej anarchifta kurvil, mám ten nejlepší podnik f týhle čtvti enem proto, že tu je ňákej pošádek. Jo, mám tu pošádek a fem na to hrdej!“
Všimneš si, že se mezi proslovem víc napřímil a hrdě vytáhl bradu. Dokonce se přestal soustředit na míření, teď zbraň už drží v jedné ruce, a ještě navíc jen tak mimoděk.
„Pšišel fi fem f tou děfkou a chtělf pokoj, co by né, mě je jedno, fo va prafečiny děláte. Vy v ještěrek přefe hefky po našem nemůžete, né? Bylf fjetej jak použitá šprfguma, šli fte na pokoj, ale va chvilku fte fe vrátili. tyf řval něfo vo tom, že tu mám malý pokoje – taková blboft! Začalf to tu demolovat, jak nějakej šílenec, a furt: 'Je to tu malý, je to tu malý!'“
Při poslední větě posadí hlas níž a začne víc huhlat. Přitom se kýve ze strany na stranu. Očividně tě paroduje.
„Ta tvoje kůrva jen ftála a čuměla, jak dyby fe ji to netejkalo!“
Na to, že tě vlastně nesnáší, je nějak ukecaný, asi mu chybělo si s někým popovídat.


* Takhle nízko už se nikdo neobtěžuje s tím, dávat distriktům oficiální jména, jestli předtím nějaké měly, byly už dávno zapomenuty. Vše si vymýšlí místní obyvatelé. Téhle čtvrti se říká Usmrkaná nudle proto, že tu řádí převážně sirotčí gangy. Ne snad, že by silnější tlupy nedokázaly usmrkance postřílet a obsadit to tu, ale děti jsou chráněnci Kergooa, ano, toho majitele fast foodů. A s ním si už nikdo, z mnoha velice dobrých důvodů, začínat nechce.

Kdybys dědkoj nerozuměl, poskytnu překlad.
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Shiet Feise - Pořádná kocovina (Marinho) - 18+

Příspěvek od Marinho »

Ráj (ne na Zemi, ale na Nar Shaddaa)

Poslouchal jsem šišlání majitele a z několika málo slov jsem pochopil, co se mi snaží říct. Když jsem viděl, jak ledabyle držel brokovnici, modlil jsem se ke všem známým dealerům, aby necukl prstem a neustřelil mi hlavu nebo něco důležitějšího. Když vykládal o pořádku a hrdosti nad tímto podnikem, málem jsem vyprskl smíchy. Musel jsem si jakože promnout obličej. Smát se někomu, kdo na vás míří zbraní vám nepřidá příliš kladných bodů do schopnosti přežití v nebezpečných situacích. Když se Vrátil zpět k té holce, mohl jsem se opět chopit slova.

A kam teda šla potom? Nevzpomínáte si, jestli jsem nezmiňoval nějaké místo, nebo jestli ona neříkala o něco o tom, kam jde?
Snažil jsem se, abych zněl nějak naléhavě či zoufale. Dědek se sice přátelsky rozpovídal, ale stále na mě mířil zbraní, což mi na klidu vůbec nepřidává, navíc se pomalu probouzí absťák. A šlehnout si budu moci, až udělám vše pro to, abych tu holku našel. Přesto nevím, co z toho budu mít. Myslím krom dalších problémů.Přemýšlel jsem, co s dědkem udělat, ale nakonec bude lepší ho nechat na pokoji. Když ho sejmu, nastěhují se tu feťáci a ulice budou plný levnýho fetu. A to způsobí bitky mezi gangy, a celkově to nedělá dobrotu. Ale třeba později změním názor a podnik můžu převzít.

Kurva, musím si šlehnout něco, nebo mi z toho přemýšlení jebne. Jako bych neměl dost starostí teď.
Probral jsem se z šílených úvah.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: Shiet Feise - Pořádná kocovina (Marinho) - 18+

Příspěvek od Heinz »

Nar Shaddaa - hotel Paradise

Děda zrudne jak krocan - jako bys ho něčím smrtelně urazil. Těžko říct čím, ale dřív, než vůbec otevře hubu, ti je jasné, že z něj užitečnou odpověď nevypáčíš, i kdybys použil hever. Jediným tvým štěstím je to, že ti zbývají ještě čtyři další adresy, z toho jedna v čtvrti Usmolenců. Kousek od místa, kde jsi teď, jen v ještě větší díře, a ještě nebezpečnější.
„Nefím, 'ak to mám afi vědít?! Byl fem vád, šef vocavaď fypad', myflíš, že fe tě ešče budu ptát, kam deš? A teď vocaď taky fypadni! Chnedka! Nebó-“
Zase si vzpomene, že má v ruce brokovnici, a namíří na tebe. I na dálku vidíš, že má klepavku, kterou ještě před chvílí rozhodně neměl (asi je zbraň na jeho zvadlé stařecké svaly -spíš už jen kosti- moc těžká), ale do obrovský hroudy masa, jako jsi ty, by se i třasu navzdory trefil. A nebo ne... Každopádně se musíš rychle rozhodnout, jestli vypadneš ven nebo uděláš něco jiného, protože vzteklá jiskra v jeho jediném oku prozrazuje, že ti nevyhrožuje jen tak do větru, ale že hodlá střílet.
Nakonec.
Možná, až pro něj bude brokovnice příliš těžká...


(Jenom jedna rychlá... jestli se rozhodneš vyrazit pryč, popiš si to i s nějakou cestou, podle gusta, freie Hand, jestli ne tak standart.)
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Shiet Feise - Pořádná kocovina (Marinho) - 18+

Příspěvek od Marinho »

Nar Shaddaa - hotel Paradise

Zdá se, že z toho dědka víc nedostanu, ale každopádně mám nějakou stopu. Pořád nevím, proč vlastně tu děvku hledám, ale když nemám nic lepšího na práci, tak je to stejně jedno. Dalším důvodem, možná i tím hlavním důvodem, proč jít kamkoliv jinam byla hlaveň brokovnice, která opět mířila na můj ksicht. Přelétl jsem okem "recepci" a usoudil jsem, že mi nestojí za riziko mu napálit jednu mezi oči a proto se otočím a odcházím pryč. Však on se o něj někdo postará. Pokud ne dnes, tak zítra nebo v blízké době. Mrknu na papír se seznamem a namířím si to k dalšímu hotelu, ubytovně nebo cokoliv je nejblíž. Očkem sleduji situaci kolem sebe, abych dokázal včas odradit ty malý parchanty, aby se pokusili mi cokoliv sebrat. Nemají vůbec žádný zábrany, klidně vás kvůli otrhaným kalhotám bodnou do břicha a ještě se vám vysmějí.

Jak ji mám vůbec najít, když nevím jak vypadá?
Dojde mi. Pak nad tím mávnu rukou a doufám, že mě k ní někdo přivede. Nebo k nějaké jiné, tady v této díře to je stejně jedno, lidi se tu objevují a zase mizí.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: Shiet Feise - Pořádná kocovina (Marinho) - 18+

Příspěvek od Heinz »

Hotel Paradise (nová reality show na Primě a Jojke)

Nejspíš ses rozhodl moudře.
Už proto, že když vyjdeš ven, uslyšíš ránu jak z děla – dědovi asi ujel parkinson trochu víc a vystřelil. Šance, že si dědek vystřelil mozek samým smutkem, jak zle se k tobě choval, je opravdu minimální.

Míříš k druhé adrese, ještě hlouběji do hlubin hnusu Nar Shaddaa, a prostředí se mění, na ulici se potuluje mnohem víc somráků, kteří už nesomrují, protože tady by jim dotyční kručící břicho stejně jen nakrmili nožem, a těch několik, co se kolem válí s cedulkama, že jsou mrzáci a nemůžou chodit, se při pohledu na tebe rychle zvedají a zdrhají pryč. Dětských gangů ubývá, zato přibývá těch dospělých – i když nejstarším členům není víc jak třicet lidských let, už jsou tu za stařešiny. Nikdy jich ale není dostatek na „narshaddaaskou férovku“ (je ti dvacet, nás je taky dvacet), takže tě jen podezřívavě sledují, ale nechávají tě napokoji.

Čtvrť vykuchaných krys

Ani zde není původ jména jasný, podle jedněch tu nic jiného než krysy k snědku neseženeš (bytosti – jestli se jim tak ještě dá říkat - mají na sobě tak málo masa, že by ses maximálně udusil nějakou spolknutou kostičkou). Jiná teorie říká, že tu kdysi došlo k hromadnému vyvraždění vládnoucího gangu, který si říkal Promáčené Krysy, ale jelikož to bylo před víc jak dvěma roky, všichni pamětníci už prdí do hlíny a tak skutečný příběh nikdo nezná, zůstávají jen domněnky a legendy.
Nakonec k té díře (eufemismus), která má být ubytovna, dorazíš... na první pohled vypadá jak trochu rozsáhlejší smetiště, ale na druhý pohled si všimneš něčeho, co nejspíš supluje vchod. Vejdeš dovnitř a objevíš se v tunelu, který vede dolů, někdo nejspíš vyrobil do podlahy díru, aby rozšířil prostor. Vzduch je zatuchlý a smrdí nasládle – jako hnijící organika. Prokličkováváš mezi velkými pastmi na přežrané krysy, než se konečně sklon ustálí a ty se dostaneš do „místnosti“, je to pořád stejná díra v odpadcích, jen je trochu širší. A na konci se válí, poněkud nepatřičně, dobře vypadající stůl – nejspíš recepce. Kolem dokola nikde nikdo.
Když přistoupíš blíž, všimneš dvou věcí - krvavé šmouhy, která vede za stůl, a za stolem o šuplíky opřené mrtvoly, které se někdo nožem snažil z mozku vyrobit kaši. Povedlo se mu to... a kaše ani není sežraná. A co je důležitější, „kuchař“ dokonce mrtvolu ani neobral.
A druhá věc, na stole leží skříňka s namontovanými háčky, na kterých visí kartičky vyrobené z úplně všeho, co se dá na Nar Shaddaa nalézt. Kartičky na sobě mají vyrytá čísla, od jedné do dvanácti. Jsou všechny, jen číslo 6 chybí...
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Zamčeno

Zpět na „Ostatní“