Marino, buď chlap = 21+ :D

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Marino, buď chlap = 21+ :D

Příspěvek od keny »

Jméno: Kazi Šuk - domácky Pošuk

Věk: 23 let

Rasa: člověk bílé pleti

Původ a místo působení: Corusant - zchudlá střední třída

Rodinný stav: svodobodný, nezadaný a bezdětný - študák života

Živoťák: Byl a vždycky bude prvním z vrhu. Akorát, že taky jediným s pohlavím po tátovi, jinak má jen 3 sestry a mámu, která na to sama nestačí. Je to asi rok, co otec odešel. Nic po něm nezbylo, jelikož dřel jak mezek. To ale není pošukova cesta. Má ve své čtvrti slušný renomé a nepatří vůbec k žádným zoufalcům. Ba naopak. Jeho vliv je velkej, ale pouze v "jeho čtvrti". A všemi prostředky, které má, se snaží zaujmou samičku v jeho revíru.

Vlastnosti postavy: zbrklost, unáhlenost, impulsivnost, emotivnost, mladická zabedněnost, nemá díky svýmu věku vůbec žádnej rozhled, natož zkušenosti a taky názorová zbabělost.

Vzhled: normální třiadvaciteletej proutek

Výbava a zákl inventář: civilně oblečen. ovšem dvěma noži vybaven

Um a kreativita: S noži umí precizně zacházet a jsou taky jeho jedinou zbraní, ale ty jsou taky jeho poslední řečí a krom svých pěstí je to uplnej lempl.

Poznámka: jde mu v tom záchvatu chtíče nejen o to, aby se měli jako rodina dobře, ale hlavně o to, aby sbalil svou vyvolenou, jelikož dokud ji nená, připadá si jako neohrabanej floutek.
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Marino, buď chlap = 21+ :D

Příspěvek od Marinho »

Jméno: Wenceslaus Klose - přáteli oslovován Keny

Věk: neznámý, mladší generace odhaduje 2-3 roky po smrti

Rasa: člověk

Místo působení: jedna z mnoha továren na Coruscantu, vrátnice

Rodinný stav: ženatý, 3 děti

Životopis: Jeho mládí si již nikdo nepamatuje a na jeho vyprávění není možné se spolehnout. Podle jeho příběhů by totiž někteří mohli dojít k závěru, že zažil úplně všechno, všude byl a každýho zná. Střední věkovou skupinou je ale jako veterán respektován, děti mají jeho vyprávění rády. Na vrátnici pracuje celý svůj život.

Vlastnost: chorobný pocit, že každému vidí do hlavy a snaží se mu všemi svými silami vnutit svou vůli. Bez iluzí, ideálů a snů. Pomalu si uvědomuje, že pro společnost přestává být užitečný a o to víc se snaží každého poučovat, v případě tuhého odporu se uchyluje k urážkám a shazování.

Vzhled: normální postarší člověk, vrásky v obličeji, unavené oči, povolené břišní svaly, vlasy ostříhané skoro dohola, aby nebyly vidět šedivějící vlasy

Výbava: obyčejné oblečení dělníka

Um a kreativita: jeho vyprávění může při dlouhodobém poslouchání nevratně poškodit mozek, v případě nebezpečí je poměrně schopný rváč, hlavně díky zkušenostem. Při souboji proti jednomu se snaží chytit soupeře tak, aby nemohl útočit a mluví k němu tak dlouho, dokud neztratí chuť bojovat, případně i žít.

Poznámka: ve snaze vytvořit mládež podle svých představ často navštěvuje podniky a místa, kde se mladí schází a hledá "vadné kusy".
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Marino, buď chlap = 21+ :D

Příspěvek od keny »

Takže jo, Marino...
tvou přihlášku beru, akorát ti to klasicky zcenzuruju...
budeš Venca Klósůj (říkej si jak chceš, pro mě budeš Kemar) a seš člověk
budeš to mít 2-3 roky do důchodu, bo celej život už máš promakanej - na vrátnici
budeš mít 3 dospělý potomky a ženu na rok stejně starou jako ty
živoťák, vlastnosti, vzhled, výbava, um a kreativita a poznámka zůstavají beze změny

jinak už teď je v tom jeden paradox, aproto to bude paradoxama prokládaný, bude to situační a bude to lochec... :D
tak a ted ti semka prdnu uvod... :)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Corusant - Pondělí, 6.00 hod.

Venca opouští svůj byt pozdravem s manželkou z předsíně a míří na ranní šichtu do práce. Má to půl hodinku cestou jedním hromadným prostředkem a to skoro až před vrata fabriky, ve které pracuje. To díky tomu, že Demeter Universum Industries je firma nejen nadnárodní, ale její vliv je přímo vesmírný. Venca jezdí hromadnými prostředky protože, zastávku má jednak hned u domu a dál to má díky svému věku skoro zadarmo. A tak stojí, se společně asi deseti lidmi, na zastávce a přemýšlí nad tím, že od dnešního dne by měl mít vlastně novýho spolupracovníka na své dvanácti hodinové šichtě. Ten co byl odešel do důchodu, ted tu bude novej místo něho a pak je tu ještě jeden starej mazák, se kterým už dělá dvanáct let a ten to má do duchodu ještě hodně daleko. Jednou to bude on, komu Venca bude předávat opratě hlavní vrátnice a veškerá odpovědnost bude na něm. Ale to už nám přijíždí hromadnej prostředek a snad bude mít Venca štěstí na místo u okýnka, jinak nás čeká hezká půl hodinka jeho vnitřního monologu.


Marino, jestli do toho jdeš, tak nástup před vrátnicu a tam se dozvíš víc... :D
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Marino, buď chlap = 21+ :D

Příspěvek od Marinho »

Coruscant - Pondělí, 6:00

Budík. Obléci se.Snídaně. Hygiena. Pozdravit se s manželkou. Hurááá do práce. Rituál vypracovaný k dokonalosti. Opakující se sedm dní v týdnu. Třistapětašedesát dní v roce. Jít na zastávku. Za dvě minuty přijíždí MHD. Počkám až vystoupí cestující a vejdu dovnitř.
Co to má znamenat?
Bleskne mi hlavou. Na mém oblíbeném místě sedí nějaký holobrádek.
Klid, určitě to má nějaké logické vysvětlení.
Snažím se problém vyřešit s chladnou hlavou a třikrát praštím berlí chlapce do holeně. Po třetím zásahu do stejného místa se mu v očích objeví slza. Rozhlédne se po ostatních, kteří mu naznačí, že se má zvednout. Mezitím byla všechna volná místa zaplněna, tak musí stát a váhu přenést na nebolavou nohu.
Děkuji chlapče, jsi moc hodný.
Poděkuji chlapci a pohodlně se usadím v sedačce. Pro klid v duši zkontroluji svou tašku. Svačinka. Check. Oběd. Check. Flaška domácí pálenky. Double check. Cigarety. Check.
Dneska má přijít nový kolega, tak se to musí "odpřisáhnout". Včera odcházel do důchodu starší kolega, takže čas utíkal velmi příjemně. Rozhlédnu se po vagónu a vidím, že klučina, která mě pustil sednout stojí nademnou a má nějaký drát do ucha.

Asi chudák špatně slyší.
Pomyslím si a poklepu ho po noze. Cukne sebou a podívá se na mě.
Mám syna, který je stejně starý jako ty, jmenuje se Jordin. Můj oblíbený syn, jako jediný mě chodí pravidelně navštěvovat nejen o svátcích. Vždycky mi přinese nějaký dárek, povykládáme si co je nového a tak. Moc hodný syn. Má pěknou a hodnou manželku a tři dětičky. tři, dva a půl roku mají. Určitě je moc spokojenej.
Schválně mluvím nahlas, aby mi rozuměl. Dívá se na mě a pokyvuje hlavou.

Můj druhý syn, o rok starší se jmenuje Rajesh. Takový pitomý jméno mu dala moje manželka. Má dvě mentálně postižené děti, Jenny a Rexara, dvojčata. Nějaká čubka mu pomotala hlavu a bylo to no. Dřív jsem mu je občas pohlídal, ale dlouho se neukázaly, tak nevím, jak se mají. Všichni z něj mají kvůli tomu jenom srandu. A pak mám dcerku Lili, ta ale děti nemá. Prý se jich bojí nebo co. Asi se chce soustředit na kariéru. Dělá někde na ministerstvu a docela se tlačí nahoru, takovým tempem bude za pár let imperátorka.
Zasměji se vlastnímu vtípku. Klučina se taky usměje a pořád ve stejném rytmu kýve hlavou.

Nevím koho ale budu volit. Mám dva kandidáty, jeden slibuje zvýšení důchodů, je to takovej ten, Radiátor nebo jak se ti mimozeměšťani jmenují, a pak ten druhej, Tyvolek, má takový chapadla z hlavy dlouhý, ten zase chce zadarmo zdravotní péči. A pak má člověk vybrat. Za mých mladých let byl jeden kandidát a bylo to jednoduchý. Ale pak se uchytili ti podnikateli a začali tady vymýšlet takový vymoženosti. Kdo má čas sledovat všecky ty jejich proslovy a aféry. Podporují flákače a takový a utlačují ty, co pracují. A pak je ti flákači volí.
Nadechnu se zhluboka a chvilku si musím odpočinout, tento dialog mě vyčerpává.

A taky to zdravíčko mi už neslouží. Dřív jsem to běhával do práce, a teď jsem rád, když si sednu ve vagónu. A ty všecky prášky, co mi doktor napíše a kolik to stojí peněz. To je hrozný, jak si na těch nemocných lidech vydělávají. Já mám naštěstí vlastní medicínu.
Ukážu flašku, co mám v tašce.

Sice mi doktor říká, že mám cirkulaci jater, ale manželka mi šahala na játra a říkala, že se mi neotáčí, tak si to ten doktor vymyslel určitě jenom. Jsem ho poslal do prdele.
Povídám klučinovi a mezitím už dorazíme před bránu do fabriky. Vystoupím a spokojeně se dívám na ceduli, křičící název "Demeter Universum Industries". Bránou prochází dav lidí, nastupující na ranní směnu, ven po hloučcích vychází ti, co již mají po směně. Zapálím si cigaretu a vycházím radostně vstříc dalšímu dni na vrátnici. Jako vrátný mám dokonalý přehled o všem. Kdo kdy přišel, kolik a čeho se vyvezlo, co se dovezlo. Vím toho kolikrát víc, než všichni ti manažeři dohromady, co berou hrozný prachy za nic. Ale já svou práci beru profesionálně a zodpovědně.


Začnu zlehka krátkým příspěvkem, na rozehřátí.
Pozn.: podobnost se skutečně virtuálními postavami zde na fóru je téměř náhodná. Stížnosti směřujte do chatu, kde dojde k jejich hromadné ignoraci.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Marino, buď chlap = 21+ :D

Příspěvek od keny »

Corusant - Pondělí, 6.25 hod.

Jen co řidič hromadného prostředku zří Vencu, je mu jasný, že cesta musí odsýpat. A tak na půl hodinové trase nažene pět minut. Ještě na zastávce si Venca zapálí retko, vycházejíc tak vstříc bráně pro personál.
Postupuje s davem a hned za branou se odpojí a zatočí doleva. Úzkou chodbou se dostane ke vstupním dveřím do sekce operačního střediska. Venca musí projít ještě jednou chodbou s několika dveřmi, aby se dostal k výtahu, odtud do prvního patra, dál až na první roh chodby prvního patra a vejít do čelních dveří. Venca vstupuje do šatny a hned ho praští do očí polonahá postavička jeho novýho kolegy.
Dobrý den... vypustí ze sebe sotva osmnáctiletý jinoch s chmýřím na bradě a pod nosem.
V tom vykoukne hlava dalšího kolegy, ale tentokrát je to známý obličej.
Zdar.., tak to je ten náš novej.., Dušan... pustí na Vencu Milan, jeho dlouholetý parťák.
Ten už má pracovní mundur na sobě, zavře skříňku a procazejíc kolem Vency, mizí z místnosti se slovy.
No já jdu za borcama nahoru a přeberu už šichtu.., aby i chlapi z protivky mohli tady Dušana pozdravit... a se smíchem se za ním zavřou dveře.
Venca je nyní s Dušanem na šatně sám a Dušan je z toho evidentně nesvůj.
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Marino, buď chlap = 21+ :D

Příspěvek od Marinho »

Coruscant, Demeter Universum Industries

Když jsem procházel budovou po chodbách, všem známé cinkání kouzlilo úsměvy na tvářích některých lidí okolo, ti ostatní zvedali telefony a upozorňovali své nadřízené. Můj příchod do šatny doprovázely dva údery na mé receptory. Prvním byl klasický zápach v šatně, druhým byl pohled na pohublé, polonahé děcko. Než jsem se stačil zeptat, co tu dělá, vykoukl Milan a seznámil mě s novým kolegou. Hned na to ovšem zmizel za dveřmi a tak jsem s Dušanem zůstal v šatně sám.
Tak já jsem Venca, a jsem tu služebně nejstarší.
Otevřel jsem svou skříňku, kde na mě čekal mundur a schovaný za dveřmi jsem se oblékl. Z tašky jsem vytáhl dvě flašky a pak jsem ji zamkl do skříňky.
Než přijdou ostatní, tak můžeme zapít naše setkání, co myslíš? Taky mi můžeš říct něco o sobě a tak, abych věděl, co jsi vůbec zač.
Začal jsem s úsměvem. Sice mě hrozně štvalo, že si dovolil přijít neoholen, ale pro dnešek mu to nechám. Aniž bych čekal na odpověď, otevřel jsem jednu z flašek a kopl jsem do sebe pořádnýho panáka, jak se říká "na hubu". Pak jsem podal flašku svému novému parťákovi. Tak to bude kolovat, dokud nepřijde Milan s ostatními.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Marino, buď chlap = 21+ :D

Příspěvek od keny »

D.U.I. - šatna

V první minutě poté, co Milan zavřel dveře, nastalo udivné přeměřování. Dušan na sebe rychle natáhl bílou pracovní košili a černé kaloty a obul černé polobotky, což byla standartní uniforma strážného na vrátnici. Přeci jenom pracovali na vrátnici a ne někde na šachtě, což vyžaduje odlišné nároky. Venca nakonec protne trapné ticho.
Těší mě.., já jsem Dušan Oukropek... odpoví s pohlem do očí.
Když pak zří dvě Vencovy flašky, sáhne do své skříňky a vytáhne litr kořalky.
To mě dal taťka.., že prej jako zápisný... a ukazuje průzračnou lahev, plnou skoro až po špunt.
V tom ale na něj Venca namíří otevřenou lahev svou a Dušan se napije stylem, který prozrazuje, že s chlastem ještě moc velký zkušenosti nemá. Mladej ještě lape po dechu a v tom se otevřou dveře. S hlasitými pozdravy přimašírovali do šatny tři zhruba pětatřicátníci a hned na Vencu.
Hele.., neříkals ty náhodou Venco.., že už máš děcka odrostlý..? a rozchechtá se Mara.
Druhej z nich přejde k Dušanovi, levou mu vezme lahev z ruky a nabídne mu pravou.
Já su Boža.., to je Mara... a ukáže na věčně užvatlanýho kolegu.
Co to pijem..? táže se Dušana a hned to do sebe otočí.
To mám od taťky... odpoví Dušan.
Hm.., tak pochval taťku... a podá kořalku Marovi.
V tom se k Dušanovi přitočí poslední z nich.
Jiá jsem Šošon... a z jeho dialektu je silně cítit východní přízvuk.
Mara mu přihraje lahev a ten do svýho hrdla pošle tři plný hlty. Dušanovi se zpět vrátí půlka obsahu a hned na to Šošon mizí do sprch. Mara s Božou jsou u svých skříněk a do sprch nijak nespěchají.
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Marino, buď chlap = 21+ :D

Příspěvek od Marinho »

D.U.I. - šatna

Kdo si má všechny svoje děcka pamatovat? Neříkej, že ty víš o všech? A tady mladej je nová krev, tak na něj opatrně.
Odpovím Marovi. Převezmu flašku a po pár otáčkách už nevím, která je která. To je ale stejně jedno, do konce směny se to vypije všechno.
Na tady ty syčáky si dávej dobrej pozor, ti pořád vymýšlí nějaké srandičky.
Poradím Vencovi ale tak, aby to slyšeli všichni.
Stalo se něco zajímavýho? Nebo jste zase celou směnu prochlastali?
Začnu vyzvídat od předchozí směny. Všechny tři flašky omotám hadrem a dám do pracovní brašny, aby necinkaly.
Tak půjdem ti ukázat plac, kde budem pracovat, a pokud to půjde, tak tě můžu trochu provést celou fabrikou, aby jsi věděl co tu všechno je.
Řeknu Dušanovi a vydám se k východu, ve dveřích ještě pozdravím Maru a Božu.
Zdravím hoši, zatím se mějte!
Vyrazím na cestu směrem k pracovišti, kde už snad čeká Milan.
Co vůbec dělá tvůj otec?
Začnu se seznamovat s kolegou základními otázkami.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Marino, buď chlap = 21+ :D

Příspěvek od keny »

D.U.I. - šatna

Já ti dám syčáci.., ty Klósku jeden... spustil hned Mara.
Pak se chopil slova Boža.
Na ten chlast si borci dávejte bacha.., předevčírem jsem musel na hajzl tady na šatnu.., protože horní někdo zokupoval a potkal jsem pocestě zpátky šéfa...
Měj nějaký blbý narážky.., že jako bacha na chlast.., že se z vrchu něco sere...

To zní blbě.., ale já stejně v práci nechlastám... skočil mu do řeči Mara.
Každopádně my jsme neměli nic.., vám dojede v jednu po obědě ta velká dodávka.., tak si dávejte bacha... dodal Boža na Vencův pozdrav, když s Dušanem opouštěli šatnu.

Venca je nyní s Dušanem na chodbě a oba musí zpět k výtahu, vystoupat do postedního patra.
No otec dělá tady.., u pecí a to on mě domluvil tu práci tady u Vás.., má tady nějakýho známího... odpovídá Dušan na Vencovy všetečné otázky.
V tom se otevřou dveře ve výtahu stojí šéf. Dušan znervózní, jelikož pozná v šéfovi známého jeho otce. Všichni tři jedou do stejného, nejvyššího patra.
Tady mladej je tady dneska první den.., tak ať seš u nás spokojenej... spustí šéf na Dušana.
Vím.., že si dáte nějakýho toho panáka.., ale hlavně se Venco nevožerte.., v jednu přihrne ten velkej transport a je rizikovej... pokračuje šéf v monologu.
Dveře se otevřou v nejvyšším patře a šéf pokračuje dále rovně chodbou, kde má kancelář a dále operační. Venca s Dušanem se musí vydat v pravo spojovací chodbou a na jejím začátku odbočit do dveří vlevo. Sejít točitým schodištěm a projít úzkou dlouhou chodbou, aby se dostali do kukaně, kde na ně čeká Milan.
Kukaň je to celá prosklená a je vlastně součástí brány, umístěná na její vrchní části uprostřed. Vidíte tedy současně co se děje vně i venitř, co se děje před bránou i v docích a to i když je brána zavřená. Z kukaně je za jasného počasí impozantní výhled a není to tedy nic pro ty, co trpí závratěmi, jelikož podlaha je průhledná také. Je vybavena všemožnými přístroji, neb vašim úkolem jest prověření všech plánovaně kotvících lodí po všech stránkách.
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“