The Walking Dead Project

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Acar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 19
Registrován: 25.6.2012 16:16:16
Bydliště: Plzeň

Re: The Walking Dead Project

Příspěvek od Acar »

Harlem, NY

Doběhl jsi až do Pierovo parku v západním Harlemu, kde jsi na molu u řeky viděl stát malý motorový člun, který tam stál, jako by se nic nedělo. Ohlédl jsi se za sebe, kde jsi viděl ještě větší hordu nemrtvých. Byli totiž ze všech stran. Ty jsi měl to štěstí, že hlavní vlna zombie se dostala teprve teď do Harlemu a blížila se do parku, kde jsi stál. Harlem byla jedna z posledních čtvrtí New Yorku, která ještě nebyla moc postižená nemrtvou krutostí. To ale neznamená, že se na druhé straně řeky nemůžou objevit zombie. Z druhé strany řeky zazněla všeobecná poplachová siréna. Nezbejvalo ti nic jiného, než nastartovat člun a vydat se do Cliffside parku.
Láska jsou křídla, která dal Bůh člověku, aby mohl vystoupat až k němu.

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: The Walking Dead Project

Příspěvek od Trivi »

Harlem, NY

Utekal som pred hordou chodcov. Nebol som si istý či si ma všimli, ale šli mojim smerom, takže skôr či neskôr by si ma všimli či by som to chcel alebo nechcel. Samozrejme že som nechcel, ale na to sa ma tu nikto nepýtal a tak som sa musel čo narýchlejšie pakovať. Utekal som skrz New York až som sa s mojim boľavím behom dostal do parku, do ktorého sa niekedy ľudia chodili kochať nádherným výhľadom na vodu a často tu aj detičky kŕmili vtáky. Najčastejšie tu však sídlili čajky a bociany.
Ako som tak utekal tak ma zastavilo už iba zábradlie. Naklonil som sa cez neho. Všade naokolo voda a na brehu Cliffside Park. Akokeby mi sám boh poslal znamenie z neba aby som žil. Bol tam malý motorový čln. Nemal som na výber a musel som naňho zoskočiť inak by ma chodci roztrhali na kusi a ja by som bol s najväčšou pravdepodobnosťou jeden z nich. Tak som teda preliezol zábradlie a zoskočil dole na čln. Bol to celkom bolestiví dopad, pretože po nakládačke ma bolelo celé telo. Naštartoval som čln. Našťastie naskočil hneď na prvý krát a preplavil som sa na druhú stranu rieky. Zakotvil som čln a obzrel sa cez rameno. Videl som masu zombie, ktorý kráčali nevedno kam. Proste šli. Bolo smutné ako im neprecujú mozgy, len tá malá tmavá časť v nich, ktorá im umožnuje chodiť. Smutný pohľad, ako sa moje milované rodne mesto - New York - pomaly premieňa na chodiacu katastrofu.
Vydal som sa do Cliffside Parku, preskúmať okolie a nájsť ďalší dopravný prostriedok.

Uživatelský avatar
Acar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 19
Registrován: 25.6.2012 16:16:16
Bydliště: Plzeň

Re: The Walking Dead Project

Příspěvek od Acar »

Cliffside Park, NY

Přišel jsi do Cliffside parku a nevěřil jsi svým očím. Nevypadalo to tam vůbec, jak jsi předpokládal. Popravdě to tam vypadalo ještě hůř, než v Harlemu. Všude byla havarovaná auta, chodníky a silnice rozpraskané. Ze předu a z pravé strany byli hordy nemrtvých.
Hej kámo pojď sem dolů. Hej kámo pojď ke mě do kanálu, tady tě nenajdou, rychle ! Zakřičel na tebe muž tmavé pleti, který ti byl velmi povědomý. Slezl jsi dolů do kanálu a jakmile na tebe promluvil, věděl jsi odkud je.
Já jsem Jimmy pamatuješ si mě ? Prodal jsi mi asi před tejdnem pár gramů dost luxusní trávy. Ožrali jsme se jako psi. Na vem si tohle. Řekl a podal ti železnou tyč dlouhou přibližně 75cm.
Láska jsou křídla, která dal Bůh člověku, aby mohl vystoupat až k němu.

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: The Walking Dead Project

Příspěvek od Trivi »

Cliffside Park, NY - Kanál

Zliezol som dole k nejakému černochovi, vraj Jimmy. Myslel si že si ho ešte budem pamätať.
Jo, jasné Jimmy. Nazdar. Som rád že si tu. Nebol si pokúsaný.
Odpovedal som Jimmymu.
Sakra, on si fakt myslí že poznám všetkých mojich zákazníkov? Tento bol určite len jednorázový.
Jo, dík za tyč chlape.
Potom som sa oprel o špinavú stenu kanálo. Moje tričko alá Eli Manining - New York Giants #10 bolo aj tak dosť špinavé od zaschutej krvi. Len čo som sa nachvíľu vydýchal a spamätal som sa kde vlastne som tak som sa Jimmyho spýtal jednu, dosť podstatnú otázku.
Hej Jimmy. Máš nejaký plán alebo tu len počkáme kým nás nezabije hlad alebo smäd?
Aebo smrad ty vole!
Dúfal som že Jimmy bude mať nejaký plán, inak sme tu uväznený.

Uživatelský avatar
Acar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 19
Registrován: 25.6.2012 16:16:16
Bydliště: Plzeň

Re: The Walking Dead Project

Příspěvek od Acar »

Cliffside Park, NY - Kanál

No jasně že mam plán. Udělal jsem si tu takovou malou zásobárnu jídla, pití a pár takových věcí, kterýma by jsme ty šmejdy mohli zabít. Řekl a vydal se někam do neznáma.
Hej kámo poď zamnou, to budeš čumět co tam mám..heh. Byl to takový podivný chlapík, trošku hyperaktivnější, ale jinak celkem v pohodě. Vypadalo na něm, že je trošku rozrušený z tý nákazy, no kdo by taky nebyl že ? Došli jste až do jakési křižovatky. Vedly sem 4 cesty. Z každé světové strany jedna. Jimmy tam měl poskládané 2 malé bedny a 1 větší. Přišel k velké bedně a mrkl na tebe a začal se smát.
Tohle ty svině zaručeně dostane kámo, víš co myslim. Otevřel bednu a podal ti asi metr a půl dlouhé kovářské kladivo. Rukojeť byla z velmi pevného dřeva a hlava byla z tvrdého kovu.
Uvidíme co na to ty svině řeknou kámo..hehehe Pak šel k jedné z malých beden a podal ti jablko.
To víš neni to hodně jídla, ale musíš brát všechno co jde kámo. Necham na tobě, kam se vydáme. Přišli jsme z východu. Na západě vylezeme v takový malý New Yorkský bažině, na severu uprostřed obytný čtvrti Bergenfield a když půjdeme na jih, tak se dostaneme na kraj Hobokenu. Tak si vyber, je to na tobě.
Láska jsou křídla, která dal Bůh člověku, aby mohl vystoupat až k němu.

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: The Walking Dead Project

Příspěvek od Trivi »

Cliffside Park, NY - Kanál

Len čo mi Jimmy ukázal čo si tu nazbieral tak sa môj duch začal tešiť ako malé dieťa. Takúto radosť som mal naposledy asi pred rokom, keď som okradol jeden Mexický gang asi o 10 kilogramov metamfetamínu. A naozaj perfektnej kvality, nie len také hoci čo. Predávalo sa to ako teplý chlieb. To bolo prachov. Kúpil som si za to nové auto. Nebolo to boh vie čo. Starý Dodge Challenger v katastrofálnom stave, ale to auto bolo moja srdcovka.
Zaujímalo by ma, čo sa stalo s mojím Challengrom. Dúfam že tí šmejdi sa ho ani čo by len nedotkli.
Prehodil som si myšlienku na moje krásne červené autíčko.
Jimmy ma očividne ešte dojazdy nejakého pika. Radšej sa ho budem snažiť nenaštvať, mohlo by ho napadnúť čokoľvek pri takýchto zbraniach.
Potom mi opísal situáciu a aké máme možnosti. Medzi tým mi ešte hodil jabko. V tom ma napadla taká myšlienka, rozhodne bola šialená, ale za opýtanie to stálo.
Hej Jimmy. Nemáš tu ešte nejakú trávu? Teraz by mi rozhodne bodla pretože mám pocit že od stresu sa mi zachvíľku rozloži telo.
Spýtal som sa Jimmyho a pomaly som si vychutnával moje jabĺčko. Nikdy by som nepovedal, že budem mať takú radosť z jablka, ktoré som v svete predtým nejako nemal rád.
A Jimmy? Kam by sme mali podľa teba ísť. Ja som počul že v Allentowne je nejaký tábor pre zdravých. Vraj to tam strážia vojaci. Rozhodne by to stálo za prehodnotenie.

Uživatelský avatar
Acar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 19
Registrován: 25.6.2012 16:16:16
Bydliště: Plzeň

Re: The Walking Dead Project

Příspěvek od Acar »

Cliffside Park, NY - Kanál

Tak víš co kámo ? Půjdeme na západ, aspoň si pořádně začvachtáš v blátě co ? Řekl, hodil si kladivo na rameno a vydal se tunelem na západ. Asi po čtvrt hodině chůze ve špinavé stoce plné mrtvých krys a všelijakých odpadků jste došli k žebříku. U něj bylo na rezavé ceduli napsáno HACKENSACK MEADLOWLANDS CONSERVATION AND WILDLIDE AREA.
Podíval se na tebe, zavrávoral a praštil se hlavou o železnou zeď kanálu. Z hlavy mu začla trošku téct krev. Byl v bezvědomí.
Prohledal jsi mu kapsy a našel kapesní nožík s vývrtkou a otvírákem na pivo, 10g trávy a 80 dolarů. Čepel nože byla asi 8cm. Výko od kanálu nad tebou bylo otevřené a tobě nezbejvalo nic jiného než se vydat nahoru.
Láska jsou křídla, která dal Bůh člověku, aby mohl vystoupat až k němu.

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: The Walking Dead Project

Příspěvek od Trivi »

Cliffside Park, NY - Kanál

Keď som dotyčnému prehľadal vrecká našiel som tam pár zaujímavých vecí. Ako prvú vec som našiel peňaženku, v ktorej mal 80 dolárov, ale tie som okamžite zahodil, pretože momentálne mi boli na dve veci. Potom som našiel takú menšiu dýku. Tú som si okamžite privlastnil. A nakoniec som tam našiel asi 10g trávy, čo bolo celkom dosť.
Jackpot! Asi sa odpálim kým sa preberie. Určite nemá zmysel ísť tam vonku sám. Keď sa preberie, aspoň už bude úplne triezvy.
Pomyslel som si a zmotal som si joint. Vo vrecku som mal ešte zapaľovač, pretože ten som so sebou nosil stále. Potiahol som si prvý krát a pocítil som akýsi pocit víťazstva. Pomali mi začínali mravenčieť nohy a končeky prstov som si ani necítil. Úžasný pocit opäť sa odpáliť.
Dofajčil som joint a čakal kym sa môj bývalý zákaznik preberie.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“