Projekt Warhammer 40k (pokanonická verze) - Válka je věčná

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Azhug
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 23.10.2011 19:05:04

Projekt Warhammer 40k (pokanonická verze) - Válka je věčná

Příspěvek od Azhug »

Prolog:

42.Milénium též zvané druhý Zlatý věk lidského Impéria, Císař povstal ze zlatého trůnu a jeho první rozkaz zněl:
‘‘Z okamžitou platností jsou Lordové Terry zbavení všech svých pravomocí a majetku…….za své zločiny proti lidskosti a Imperium jsou odsouzeni k přetvoření na servitory!‘‘
Dějiny se zjevně zapomněly zmínit o jeho zvráceném smyslu pro humor.

Nebylo gardisty, nebylo obyčejného člověka ani Hvězdného Mariňáka, který by Císaře neuposlechl…jediný kdo měl s Císařovím zmrtvýchvstáním problém byla Inkvizice a některé Sestry Bitvy, tyhle dvě ‘‘frakce‘‘ se spojily a odtrhly zhruba stovku (při tom jak je Impérium lidí velké, je to jako kdybyste ukradli jednu malou vesnici v Rusku a to ještě přeháním) okrajových planet Imperia a zařídily si tam vlastní Teokratický stát.

Císař vydal několik nařízení které nakazují pomalé zavádění technologie do zaostalých planet s výjimkou těch, u kterých si to kapituly Hvězdných Mariňáků výslovně nepřály př: Fenris.

Císař dále obnovil kapitulu Soul Drinkers.

Po svém zmrtvýchvstání též změnil od základu celou doktrínu Imp.Gardy (takže teď operují jako armáda ne jako Rusové za druhé světové), dále zrušil doktrínu černých lodí…a timto gestem se stali všichni noví psykeři dobrovolníky kteří sami chtěli využít svoje schopnosti v znovuvybudování Impéria.

V prvním půlroce své vlády taky vedl 1000 mariňáků z různých kapitul do boje a za dva měsíce se jim povedlo vyhladit celou flotilu úlu Leviathan.

Dále se Císařovy povedlo pomocí svích znalostí a s pomocí Marsu obnovit mnoho ztracených technologií.

Též to vypadá že bude brzy uzavřeno spojenectví s Ulthwé.

Takže druhý zlatý věk Imperia přišel a je jen na schopných válečnících, aby bylo Impérium znova tak slavné a silné jak před Horus Heresy!
Politická moc vyrůstá z hlavní pušek
- Mao Ce-tung

Uživatelský avatar
Azhug
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 23.10.2011 19:05:04

Projekt Warhammer 40k (pokanonická verze) - Válka je věčná

Příspěvek od Azhug »

Úderný křižník Reformation – Kdesi ve Warpu

Letíte warpem již týden a vypadá to že ještě 16 hodin poletíte (pokud bude vát příjemný větřík a nezhulí se vám Astropat) .
Poslali vás na misi která má jednoduché zadání : Pomozte ubránit planetu ERISIS…
(Víte kdo ji brání a víte taky že zhruba za týden by měli dorazit další posily . Jednoduše víte že na planetě jsou Truchlící , ale nevíte jaká kapitula mariňáku vám na pomoc přiletí ...víte jenom že to budou dvě roty)

ERISIS:
Populace : necelá 1.miliarda obyvatel
Průměr : 9 564,14 km
Doba oběhu kolem slunce : 542 dní
Doba otočení kolem osy : 1,2 standartního dne
Průměrná teplota : 11 stupňů Celsia
Atmosféra : Pozemská (ale s 5% Argonu proto je světlo na této planetě lehce nafialovělé)
Oběžné tělesa : měsíce Eris I , II , A jedna chátrající vesmírná stanice (nepoužitelná)
Zajímavosti : Domovská planeta kapituly Wolf Brothers (zničena, zdegeneroval genový štěp)


(mapu jediného kontinetu i s vysvětlivkami dodám na Skypu)

Na planetu zaútočila rasa Vortar , vypadají jako lidi když nepočítám šedou kůži , +- tří centimetrové drápy místo nehtů , pusu plnou ostrých zubů a chitinový pancíř pokrývající zadní část trupu až po krk. (kvůli tomuto pancíři vypadají že jsou všichni přihrblí)

Komandér 3 roty Soul Drinkrs Leonardo Shizarion se nacházel ve své kajutě.
Za asi 16 hodin by měli dorazit k planetě za dobu co letěly se ještě komandér nedostal k tomu aby seznámil své bratry s misí a rasou s kterou budou bojovat, on sám o téhle rase mnoho nevěděl (ještě jsi ji nestudoval, teda až na to co se obecně ví) .

Apotykář Than seděl ze svím bratrem Apotykářem Renem v lodní ošetřovně a četly si ‘‘Imperiální týdeník s přílohou o nejnovějších lékařských technologiích‘‘
Zbytek roty se připravoval na misi tím že cvičily čistily si zbraně a psaly na náboje Kill Heretik …Kil Mutant.. atd….
Některých tohle měla být první mise : vsázely se mezi sebou kdo bude mít Firs Blood a Kdo bude mít nejvíc Killů atd…..


__________________________________________________________________________________
Pokud se kdokoliv z vás bude chtít o nepřátelích dozvědět něco víc stačí si prostudovat lodní počítač (ale napište mi jak pořádně jsi tu rasu probíráte dopodrobna) Shisco – ty máš na další kolo úkol až se něco dozvíš o rase (teda pokud budeš chtít ) tak musíš udělat Brífing

Politická moc vyrůstá z hlavní pušek
- Mao Ce-tung

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Úderný křižník Reformation – Kdesi ve Warpu (Leonard Shizarion)

Kazmatheo, zavrněl jsem a přetočil se ve spánku na bok.
Výstup z Warpu za šestnáct hodin, zabručel z konzole u postele hluboký, synteticky podbarvený hlas lodního počítače. Právě tak, jak jsem jej před svým ulehnutím ke spánku nastavil.
Otevřel jsem oči a s reflexem vlastním Vesmírnému mariňákovi jsem se posadil na tvrdou kovovou postel. Energozbroj jsem měl na sobě, stále. Někteří bratři raději spí bez ní, ale já ji nesundám, pokud to není nezbytně nutné, například pro její údržbu nebo opravu.
Už zase... Zase se mi o ní zdálo. Už je to rok, den za dnem...
Počítači, hlášení.
Vždyť už je více než dvě století mrtvá. Zchřadla a zemřela stářím, zatímco já...
Popadnul jsem plasmovou pistoli, jež doposud poklidně ležela ve stojanu na zdi nad polštářem a přiložil jsem si ji ke spánku.
Táhni mi z hlavy!
Dobrý den, kapitáne. Právě je 118554.M42, 1824. Všechny systémy fungují v přijatelných odchylkách. Předpokládaný výstup z Warpu za 15 hodin, 59 minut a 12 sekund.
Vstal jsem a protáhnul si po čtyřhodinovém spánku ruce a záda.
Počítači, vyhledávání. Záznamy Adeptus Mechanicus. Vortarové. Flotila. Technologie. Taktika.
Nad konzolí se rozsvítilo holografické okno. Přešel jsem k němu a započal studium nepřítele lidstva, se nímž se už brzy střetneme na bojišti.
Vybafl na mě nespočet oken, seřadily se jedno vedle druhého, různě nad sebe a pod sebe. Pohybem ruky jsem si je uspořádal tak, jak jsem potřeboval.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Projekt Warhammer 40k (pokanonická verze) - Válka je věč

Příspěvek od Kazma »

Dřív než dostanu se tam
Z mariňáka cedník mám
Z mariňáka cedník mám
A pěkně děravý


Sem z toho nadšen, sem z toho nadšen. Sem z toho, tak strašlivě nadšen. Samozřejmě, že si je vezmem na proklepnutí. Já za to nemohl, že jsme několik bratří ztratili na poslední akci. Nemohl? Asi mohl. Stává se to pořád. Bratři ve zbrani přicházejí a odcházejí, jenom válka zůstává. Říkejte si tomu jak chcete. Obrana lidstva? Vyšší cíl? Spousta dobrých chlapů, co se na více, či méně známých světech vrhají na smrt. Není to úžasné? Samozřejmě, že je. Umíráte pro něco. Ano, opakujte si to, když vám energozbroj rozpáře tyranid, či si na vašem srdci bude pochutnávat temný eldar, pomůže vám to s odchodem. Myslíte, že vám kazím iluze? Ano, přesně tak. Zkuste si nějaké zachovat, když namotáváte svému starému známému střeva zpátky do břicha, nebo když jinému starému známému dáváte poslední ránu z milosti.
Má mysl existuje bez iluzí, mé tělo žije v energozbroji, upřímně? Chybí mi ty bezstarostné chvíle dětství, naštěstí i teď pociťuji tu starou dobrou dětskou radost. Občas. V poslední době skoro vůbec. Radost je pryč. Každý máme občas svý těžký období, já si jím procházím zas a znova každých padesát let, no není to skvělé?


Úderný křižník Reformation – Kdesi ve Warpu (Than)

Zase na cestě. Zabavte se něčím. To už jsme tak zoufalí, že pročítáme lékařský týdeník.
Zběžný pohled na bratra Rena.
Asi jo. Takhle to už dál nejde, máme před sebou ještě alespoň šestnáct hodin a všechno, co se muselo udělat už je, co teď?
To je … Hodně zvláštní.
Prohlásím při pohledu na nový výmysl z Marsu. Přesně tak. Dva příslušníci Adeptus Astartes prohlíží lékařský týdeník. Dva mariňáci zocelení bitvami a strádáním si jen tak sedí a čtou a diví se, co tam –kde je samozřejmě klid a kde si neuvědomují, že někdo někde umíra- zase vymýšlí. Proč by si to ale měli uvědomovat? Vždyť každý máme své místo. Své místo, svou vůli. To vám říkají jeden den. Druhý den už jste pouze někdo, kdo musí splnit rozkaz a neptat se.
Mám pocit, že by se po dlouhé době měli zaměřit na něco, co by jsme mohli potřebovat taky my.
Protože tenhle obrovský stroj -Mars ví, k čemu se používá- by se po bojišti tahal blbě.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Azhug
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 23.10.2011 19:05:04

Re: Projekt Warhammer 40k (pokanonická verze) - Válka je věč

Příspěvek od Azhug »

Úderný křižník Reformation – Kdesi ve Warpu

Leonardo Shizarion:

Z počítače na tebe vyskočila řada oken, všechny důležité informace máš v Sz.
Když jsis přečetl všechny věci co tě zajímaly s hrůzou jsi zjistil že ti zbývá už jenom šest hodin do výskoku z Warpu.

Thane

Sedíš a nadáváš nic jiného neděláš.
Řekl Ren...
Nemůžeš jít dělat něco jiného ...třeba namotávat Nurglovím mariňákům zpátky střeva do břišní dutiny ??
Ještě před chvíli jsem si vklidu četl ...ale máš pravdu měly by vymyslet něco nového pro nás.

______________________________________________________________________________________________________
Shisco udělej briefing a pohněte s dějem ...klidně až do výskoku z warpu....
Politická moc vyrůstá z hlavní pušek
- Mao Ce-tung

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Úderný křižník Reformation – Kdesi ve Warpu (Leonard Shizarion)

Ponořil jsem se do studia dat, která záznamy lodního počítače o nepříteli poskytovala.
Vortarové. Hmyzoidní rasa živící se výhradně masem, s pořádným apetitem. Imperiální sondy dokonce zachytily úryvek vysílání jejich informačních holokanálů. Byl to jejich kuchařský pořad, speciální díl zabývající se správnou úpravou člověka.
Samice kladou vajíčka, může jich naklást zároveň až padesát... U svaté Terry, padesát hmyzáků v jednom vrhu!

Pokusil jsem se představit si, jak rychle se ti bastardi musí množit.
Dávnověký nepřítel lidstva, první zmínka o nich doložená imperiálními historiky v dobách před Horusovým kacířstvím. Zdá se, že jsme jim svými xenofobními postoji a debilním přistupem, že radši budeme střílet šípy z luků, než bychom od cizáka okopírovali schémata pušky, dost pomohli, takže nás v některých ohledech technologicky předběhli. Ono jim taky nic jiného nezbývalo, když mají sedm extrémně přelidněných planet...
Počítači, hudbu, pronesl jsem.
Jakého žánru, kapitáne?
Hoď mi tam něco z Věku Terry.
Muzika, která byla o několik desítek tisíc let starší než já, mě fascinovala. Z reproduktorů ve stěně se začaly linout zvuky elektrické kytary, aby je po chvíli začal doprovézet chorál, jako když se svými bratry pochodujeme do boje a oni zpívají. Byla škoda, že tak skvělá hudba jako metal byla v průběhu věků zapomenuta a znovu objevena teprve relativně nedávno.
Jaktože jenom sedm? Proč se nesnaží kolonizovat? napadlo mě, abych si vzápětí odpověděl sám.
Právě že snaží... Právě proto teď letíme do boje. Prastaré zákony přírody - buď my, nebo oni.
Jako formu vlády mají neomezenou vojenskou diktaturu... Někdy je to jediná schůdná cesta. Nejčastěji útočí v obrovských vlnách jako orkové, akorát s daleko lepší technikou. To mi připomíná Imperiální gardu za starých časů. Muži padali jeden za druhým jako obilí pod kombajnem a to naprosto zbytečně. Akorát bylo více krve pro boha krve...
Eldaři měli pravdu. Dobrovolně jsme posilovali to, proti čemu bojujeme. Nebýt Císařova povstání, žádné Impérium už by možná nebylo. Možná už by nebylo ani žádné lidstvo...
Ale podívejme se, tohle je zajímavé... Vortarové neznají energetické zbraně. Jen projektilové, i když projektilová zbraň dokáže v některých případech udělat mnohem větší paseku než energetická. Právě proto i my dodnes hojně používáme boltery, brokovnice nebo kulomety.
Jejich taktika boje ve vesmíru je poslat obrovský mrak stíhaček chránit několik málo fregat nebo třeba jen jediný křižník.

Ne, tohle ne, zabručel jsem, když dohrála píseň a začala se přehrávat další.
Počítači, další skladba. Tahle vyvolává vzpomínky...
Písnička se okamžitě přepla.
Za jak dlouho vyskočíme z Warpu?
Předpokládaný výstup z Warpu za 6 hodin, 2 minuty a 33 sekund.
Tlumeně jsem zaklel ve Vysoké gotice a vystartoval jsem ze své kajuty, přičemž počítač jsem nechal tak jak byl. Nezdržoval jsem se zastavením hudby, pozavíráním oken a jeho vypnutím.
Sakra, už jenom šest hodin a já jsem ještě neudělal briefing. To jsem do toho počítače čuměl deset hodin?!
Doběhnul jsem do briefingového sálu, abych svolal rotu a řekl jí o všem, co jsem se v počítači dočetl.

Bratři, tohle je všechno, co o nich víme. Nevím jak vy, ale já jsem touhle rasou naprosto znechucený a hodlám těmhle ohavným lidožroutům dát takovou lekci, že se už nikdy neodváží vztáhnout své špinavé pracky na imperiální planetu!
Sevřel jsem ruku v pěst na zdůraznění svých slov.
Když se bratři začali rozcházet, tak jsem se přitočil ke knihovníkovi a tiše k němu promluvil.
Bratře knihovníku, potřebuji tvoji moudrost a tvoje znalosti. Trápí mě sny o dívce, kterou jsem kdysi dávno miloval. Vrací se znovu a znovu, při každém spánku... Jaký to může mít význam?
Do výstupu z hyperprostoru zbývala hodina. Briefing jsem značně protáhl, protože i sebemenší detail může znamenat rozdíl mezi vaším přežitím a nepřežitím, pokud ho znáte.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Zamčeno

Zpět na „Ostatní“