Pavor Nocturnus

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Pavor Nocturnus

Příspěvek od Xavier »

Smrt, v lese (Dakker)

Konečně sme se začali někam dostávat.
Ano, to mne zajímalo.
Přikývl jsem a usmál se.
Ale řekni mi. Co za chrámy hlídáte? V podstatě nic o nich nevíme.
Kladl jsem dál otázky, předchozí republikové týmy zde byli evidentně mrtvé, ale záhada stále žádala rozluštění.
A kolik jich je? A to sou tak mocní v Síle, že jsou schopní přivolat takovou bouři?
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Pavor Nocturnus

Příspěvek od Marinho »

Smrt, chrám (Maris Sor)

Až budeš žít tak dlouho jako já, přestaneš dny počítat.
Nechal jsem chvilku pauzu a pak pokračuji.
Mám za úkol zde najít cokoliv, co by se dalo odnést a mělo pro Korriban a Lorda Mňaua nějakou hodnotu. Jak vidím, bude to těžší než jsem myslel. Slyšel jsem totiž, že se odtud dosud nikdo nevrátil, ale spíš to vypadá, že to tu někdo velmi pečlivě vykradl.
Odpověděl jsem na otázku a vnitřně jsem se pomalu připravoval na hněv, který naše neúspěšná mise vyvolá. Náš další rozhovor přerušilo skřípání a těžké dopadnutí za zdí. Aktivoval jsem svůj meč a občas jsem sledoval chování Innany. Při prvním náznaku, že tuší, co je za zdí ji setnu hlavu. Poté se zeď rozletěla v tisících drobných úlomcích. Rukávem pláště si zakryji obličej před kamínky a pak se vrátím do obranné pozice. Z prachu, pomalu ve vírech klesajícího se vynořila vysoká postava. Achran. S úlevou skloním meč.

Někdo by ho měl naučit, jak používat dveře.
Blesklo mi hlavou a čekal jsem odůvodnění jeho "náhlého" příchodu, aniž by momentu překvapení nevyužil. Jeho hlas zněl divně.
Toto není Achran, teda určitě ne ten, se kterým jsem přiletěl sem.
Začínám si dávat pět a pět dohromady a dojde mi, že tato dovolená nebude probíhat úplně příjemně.

Co chceš, abych udělal? A kdo jsi?
Zeptám se s mečem stále aktivovaným. Původního Achrana bych sám neporazil a to, co stojí předemnou je jistě mnohem silnější, ale nedokázal jsem se přinutit k tomu moji smrt mu darovat lehce.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
lukawolf
Kadet
Kadet
Příspěvky: 42
Registrován: 18.6.2012 21:04:26
Bydliště: Kroměříž

Re: Pavor Nocturnus

Příspěvek od lukawolf »

Smrt, v horách (Adean)

Osvětlená a teplá místnost byla oproti vnějšímu stavu vítanou změnou, avšak zranění 'chobotničáka' né, a tak jsem se dal do práce.
Mohla bys mi pomoct?, zeptal jsem se ženy a začal vybalovat medkit. Skenr poukázal na zlomená žebra, sečná zranění a vnitřní krvácení, víc mi neprozradil, protože byl kalibrován na lidi. "Fakt skvělý", pomyslel jsem si.
Takže zkusíme, co můžeme..., prohlásil jsem a snažil se využít jak toho mála, co jsem v tomhle ohledu dělal, tak instrukcí, které medkit dával. Sečná poranění jem zapálil laserem, vnitřní krvácení musel pořešit hypospray, který doporučil počítač a žebra se stáhnou obvazem. Po provedení těchto základních úkonů a krátké meditaci, jsem stále nebyl rozhodnut, jestli se ho mám pokusit léčit silou.
Asi budu potřebovat názor třetí strany, řekl jsem směrem k ženě, myslíš si, že se ho mám pokoušet léčit i silou, když nejsem zrovna léčitel?
V těhle otázkách mi vždz pomáhal názor mistra a nebo někoho dalšího, a tak jsem se rozhodl to zkusit (pokud mě teda podpoří).
Síla vlka je v jeho smečce.
Ooo, Shisco napsal!
Toš to odepíšu hned...
Aww to je dlouhýýý

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Smrt, mýtina poblíž ruin (Kachon Gazli)

Dokud nás smrt nerozdělí...
Vybavila se mi slova, která jsme si se Sylkanou říkali, než jsme si navzájem zavěsili kolem krku řetízek oddanosti. A než jsme si dali první manželský polibek.
A ještě dál.
Mám s sebou malou holokameru, kvalita záznamu je docela na draka, ale bude to stačit na to, abych přinesl svědectví o všem, co mě tady potká.
Za předpokladu, že se ty věci nebo bytosti dají natočit na holokameru, dodal jsem v duchu.
Zdá se mi, že mistrové v Radě jsou stejně zabednění jako když Revan odcházel do války. Možná ti i trochu závidím, žes odešel. Ale mluvil jsi o artefaktech, sithských artefaktech. Ti Sithové, které jsi sem přiletěl zlikvidovat, je taky chtějí, že jo? A chtěli je i Revan s Malakem, a chtěl je i Mandalore.
Pokud tady jsou věci, o kterých nevíme, s čím si zahráváme, ani my, ani oni, pak to všechno, co se tady dělo, mělo jedno jediné poselství: Táhněte pryč a nevracejte se sem, bude to tak nejlepší pro všechny.
Zjistím, co se tady děje, a udělám všechno, co můžu, proto, aby se pravda rozšířila.

Následně jsem Aidanovi pohlédnul do očí:
Viděl jsem okamžik své smrti. Vím, že budoucnost je neustále v pohybu a dá se tedy předpovídat jen v omezené míře, ale jsem si jistý, že si na to ještě počkáte.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Pavor Nocturnus

Příspěvek od Lance Skywalker »

Smrť, Jaskyňa (Karth Narc)
Nakoniec mi ten neznámy tvor v znakoch odpovedal. Bol som naozaj prekvapený. Toľko farieb... znamená to že ich tu bolo viac. Jediovia aj Sithovia... zaujímavé. Musím sa tam dostať. Spojiť sa s nejakými spojencami. pomyslel som si a uprene som pozrel na to zviera. Vybral som svoj svetelný meč a v nebojovej pozícií som ho ukázal zvieraťu.
"Zvuk a svetlo" povedal som a zapol som meč. Keď som mu ukázal fialovú čepeľ, meč som vypol a on sám skočil na svoje miesto priamo z mojej dlane. Potom som sa postavil a ukázal som na východ z jaskyne.
"Ukážeš mi kde si ich videl? Nemusíš sa ničoho báť" povedal som mu a znova som si pomáhal Silou aby ma celkom pochopil.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Pavor Nocturnus

Příspěvek od Gwendolin »

Smrt, chrám (Inanna Dumunzi)

Tak to hodně štěstí. Budeš ho potřebovat, jestli...
Zarazím se uprostřed věty, když zaslechnu skřípání. Natočím se za zvukem, tak abych stále koutkem oka viděla i na Marise. Ve stejnou chvíli aktivuji své světelné meče. Sloupce uspořádané plasmy červené barvy mi dodají pocit bezpečí. Soustředím se na Sílu. Shromažďuji ji, připravená využít ji v případě potřeby k defenzivě i ofenzivě. Z čista jasna jedna ze stěn exploduje a proti nám zamíří mračno prachu a sutin. Rychle kolem sebe vystavím jednoduchou obranou bariéru. Díky tomu se nemusím nijak krýt a nově příchozího spatřím jako první. Ze tmy se oddělí mohutný stín a proti nám nyní stojí povědomé černé stvoření.

Kde už jsem tě viděla?
Rychle pohlédnu na Marise. Zdá se, že tvora zná. Opatrně couvnu o krok dozadu a vyčkávám, co se bude dál dít.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Alyatur
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 247
Registrován: 13.9.2012 06:31:35

Re: Pavor Nocturnus

Příspěvek od Alyatur »

Smrt, tábor (Dorian Frei)

Pořádně se rozhlédnu, ale nakonec si vezmu vibromeč a nějakou tu pistoli, vždy se může hodit. Stejně jako lano s hákem a lékárnička, nesmí chybět ani baterka.
Nesmíš se tu zdržovat moc dlouho.
Souhlasně kývnu, vlastně kvůli ničemu a podívám se na další možnosti cesty. Ani jedna z nich se mi nelíbí a hlavně tato planeta se mi nelíbí, je tu něco co nahání hrůzu a nebo už jsem se doopravdy zbláznil, i když jsem si myslel, že to už více nejde.
Kam dál, kam dál, kam dál, sakra kam dál!
Řeknu si několikrát pro sebe, ale nakonec se stejně vydám k lesu. Přece jen stromy poskytují větší možnost krytí.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Pavor Nocturnus

Příspěvek od Gnost Kohn »

7. kolo

Smrt, v lese (Dakker)

Ty chrámy hlídáme od nepaměti. Kdysi měl každý chrám jednoho strážce. Teď... buďto už není chrám nebo není strážce.
Muž popošel a usadil se u stromu.
Nevím kolik nás zbývá. Ale nejde o to, jak mocní jsme. Jde o to, jak mocné je to, co hlídáme a taky kolik toho je.
Ta bouře je přírodní úkaz... my jí jen pomáháme, čermáme do ní Sílu, formujeme ji...je to nic v porovnání co dokážeme, kdyby jsme všichni spojili síly. Mohli bysme roztrhat planetu, udělat povrch neobyvatelným, zničit atmosféru, nebo... podle mě nejlepší řešení, odstřihnout ji. Není to jednoduché vysvětlit, ale cokoli by v naší blízkosti opustilo hyperpohon by jednoduše vybouchlo, nebo vletělo do černé díry... to záleží na naší moci.

Odpověděl ti na otázky a dál seděl u stromu, pozoroval tě a ani se nehnul.


Smrt, chrám (Maris Sor, Achran, Inanna Dumunzi)

V momentě, kdy Achran vstoupil do chrámu jej něco sledovalo. O několik okamžiků později upadl do bezvědomí.
Nyní se probral. Měl otevřené oči. Stál, srst mu pokrýval prach. Před ním stál jeho učedník a zabračka.
Neovládal ale nic. Mohl mluvit, křičet a nikdo by nic neslyšel. Nemohl se pohnout, jeho tělo ho neposlouchalo. Byl uvězněn ve své hlavě něčím, co jej nyní ovládalo.
Ty! Hlupák! Kladeš otázky?! Kdo jsi, že se opovažuješ podívat do očí nadřazené bytosti!
Hlas se rozléhal po místnosti, trhal uši a k tomu na oba dva dorážela ozvěna.
Váš mistr už není, jsem jen já. Můžete mi sloužit nebo zemřít.!


Smrt, v horách (Adean)

Po tvé otázce zavládlo ticho. Její pohled kmital po chvilkách mezi tebou a nautolanem.
Já... já tomu pořádně nerozumím, ale... snad se tím nic nezkazí.
Šeptala, na očích jsi jí viděl strach, taky jsi to z ní cítil, očivitně se o jediho bála.
Nic.. tím nezkazíš.
Ozval se jedi, trošku se pohnul a zaujal trošku jinou, pro něj nejspíše pohodlnější polohu.


Smrt, ruiny (Kachon Gazli)

Do ruin jste dorazili celkem rychle.
Dokázal jsi rozeznat místnosti, většina z nich už nestála. Naproti vám, ale stále stály asi dvě patra nějaké budovy.
Špatně jsi to pochopil, nebo jsem to málo vysvětlil.. nevím...
Revan, Malak ani Mandalore neměli o planetu zájem. Vždycky to bylo jen já, Aerys a Arthan. V našem holocronu byla zmíňka o planetě, Revan nám dal povolení a jednotku k tomu. Arthan na druhé straně nás chtěl zabít, proto zmanipuloval mandalorianského velitele aby nás dostal.

Procházeli jste něčím, co mohlo kdysi být hlavní hala, nebo cesta.
Teď mlč, stůj na místě... a...a.. pro jistotu měj oči všude.
Aidan se zastavil asi pět metrů před tebou.
Hej! Tak jsem zase tady! Nedělej že tady nejseš! Ukaž se!
Řval na všechno strany. V podstatě to vypadalo, jakoby přišel o rozum.
Najendou tě obklopil podívný pocit, Aidanův hlas už nebyl tolik slyšet, celkově to bylo, jakoby ti zalehly uši.
Ahoj.
Kousek od tebe stála žena. Mohlo jí být něco kolem třiceti, dívala se na tebe zelenýma očima a rudé vlasy jako krev měla stažené do culíku.
On mě nevidí, ani neslyší. Co tady děláte?
Usmála se na tebe a Aidana si nevšímala, ten jak to vypadalo pořád vyřvával na všechny strany.


Smrt, jeskyně (Karth Narc)

Ne.
Řekl tvor a přesunul se za tebe.
Viděl jsi jak v hlíně udělal kruh.
My.
Ukázal na kruh a dál se vrtal v hlíně.
Linie, kteoru tvořil teď šla rovně a pak ji zlomil diagonálně vpravo. Po chvilce udělal další kruh.
Světla.
Teď začal opět ve zlomu a šel vodorovně vpravo. Tuto linii zakončil také kruhem.
Světla.
Řekl znovu a střídavě ukazoval na dva kruhy, které vytvořil.

Smrt (Dorian Frei)

Monotónnost tohoto místa byla příšerná.
Nevěděl jsi jestli jdeš minuty nebo hodiny, všechno vypadalo stejné.
Bylo čím dál těžší se soustředit, tedy do momentu, kdy jsi málem spadl ze srázu.
Když ses podíval dolů, viděl jsi pod sebou chrám, malý stupňovitý ziggurat.
Kdyby bylo lano dostatečně dlouhé, možná by jsi mohl seskočit a dostat se snadno na jeho vrcholek. V opačném případě bys riskoval zlomení nohou, smrt, cestu zase nahoru, nebo jsi to mohl jednoduše obejít.



____________________________________________________________
Znáte to... máte čas než se k tomu dostanu, ale snažte se odpovídat.
Gartha Trivi mi brzo dají pádný důvod je nezabít.
S Garthem jsem mluvil tak máš poslední kolo, ale od Triviho nic.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Pavor Nocturnus

Příspěvek od Kazma »

Smrt, chrám (Achranova mysl)

Chtěl jsem si oprášit suť z roby a kožichu. Chtěl jsem. Nešlo to.
Co se děje?
Mé tělo mi přestalo odpovídat.
Kdo?
V tomhle chrámu nemohlo být nic silnějšího než já.
Duch.
Někdo mě pozoroval, a pak ...
Tohle mi teda opravdu chybělo. Mistr mě zabije.
Situace si vyžadovala nějak se rozumně vyřešit. Snažil jsem se zorientovat a zhodnotit toho zmetka. Fakt, kam až můžu zajít byl příliš důležitý.
Tys zabil Mňau?!
Byl to prvotní, nechci říkat úlek, jenže, samozřejmě, že učedník musí zabít svého mistra a nahradit jeho místo, nakonec mi to došlo. Myslel si, že jsem Marisův mistr, zajímavě se spletl.
Co ty jsi zač a jak se tě můžu zbavit?
Spousty svitků, spousty informací, všechno co sem kdy četl. Musí existovat nějaká cesta.
Na své tělo mám právo jenom já!
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Pavor Nocturnus

Příspěvek od Marinho »

Smrt, chrám (Maris Sor)

Hlava mi šrotovala na plné obrátky. Ale ani stovky a tisíce hodin strávených v knihovnách na Korribanu nebo Coruscantu či jiných akademiích mi nedaly odpověď na otázku, co se tu kurva děje. Mluví o sobě jako nadřazené bytosti, ale podle všeho není. Neví, kdo jsem já, Innana ani kdo byl Achran. Což ale zároveň neznamená, že nás nemůže na místě zabít. Já s Innanou bych ho možná dokázal porazit, ale na její pomoc se nemůžu spolehnout a v lepším případě by se dívala, jak mě rozsekává na kousíčky, v horším případě mu v jeho kratochvíli pomůže. Nemám na výběr jinou možnost, než ho poslechnout. Zdá se, že se mu k něčemu budeme hodit. A než mě zabije, tak snad přijdu na způsob, jak se zbavím já jeho. Pokleknu na koleno, deaktivuju meč a ruku s mečem natáhnu směrem k němu dlaní nahoru, hlavu skloněnou k zemi.

Jsem Vám k službám, mistře ...
Úmyslně nezakončím větu, abych ho přiměl prozradit svou pravou totožnost. Očkem ale stále hlídám Innanu pro případ, že by se pokusila o velkou hloupost, jako napadnout mě, či malou hloupost a to napadnout Achrana.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
lukawolf
Kadet
Kadet
Příspěvky: 42
Registrován: 18.6.2012 21:04:26
Bydliště: Kroměříž

Re: Pavor Nocturnus

Příspěvek od lukawolf »

Smrt, v horách (Adean)

Dobrá, byla má jediná odpověď a já se přesunul ke zraněnému, kde bylo nutné se znovu posadit a meditovat.
Pokud v tomto použití síly nejsi zběhlý, vyžaduje vysokou úroveň soustředění, ideálně meditaci, dny strávení v chrámu se začaly vyplácet a já se snažil pokračovat podle postupu, který jsem si pamatoval doufaje, že nedělám chybu.
Ideální způsob, jak se dostat co nejblíže k místu, kde je léčby potřeba, je natáhnout ruce a držet je dlaní směrem ke zranění, pomalu jsem zvednul ruce z kolen a natáhl je nad jediho hruď.
Soustřeď se na to, jak proudí síla okolo vás a poté i na to, jak proudí v tobě a tvém pacientu. Nakonec jí pomalu a opatrně začni směřovat do něj s posláním znovu spojit zpřetrhané svaly, rozdrcené kosti a přerušená krevní řečiště, i když moje léčení nebyla taková show, jako u pravých mistrů, tak se mi zdálo, že alespoň pomáhám a pokračoval jsem, dokud mé soustředění nepolevilo. Poté jsem už jen otevřel oči a tázavě se podíval na svého "pacienta".
Síla vlka je v jeho smečce.
Ooo, Shisco napsal!
Toš to odepíšu hned...
Aww to je dlouhýýý

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Smrt, mýtina poblíž ruin (Kachon Gazli)

Takže jsme v tom sami, pomyslel jsem si. A tenhle kus šutráku není vůbec natolik důležitý, aby plýtvali dalšími životy na vyšetření, co se stalo s Jediem, který sem letěl vyšetřovat, co se stalo s jinými Jedii.
Poslouchal jsem Aidanovo vyprávění, ale pak se jeho hlas změnil, najednou zněl, jako kdyby najednou procházel přes elektronický filtr, nebo jako zvuky pod vodou.
A pak jsem ji spatřil. Instinktivně jsem sáhnul po světelném meči s palcem na aktivačním tlačítku, připraven zažehnout jednu polovinu, kdyby to bylo potřeba, zatímco druhou rukou jsem vytáhnul maličký datapad s vestavěnou holokamerou a zkusil pořídit snímek s tím, že i kdyby ona ženština na fotografii nebyla, určitě bude s použitím dostatečných editačních nástrojů možné ji zviditelnit.
Jako ten toydarián, co létal po tajemných místech v galaxii a fotil duchy...
Viděl jsem galerii na holonetu, ze které mi vstávaly chlupy. Pokud tahle věc ovšem není jenom projekce v mojí hlavě, tu nejde vyfotit. Každopádně, to vzápětí zjistím.
A z jedné výpravy už se prostě nevrátil a nikdo už o něm víc neslyšel...
"Aidane co je to?" zeptal jsem se pro jistotu, přestože asi nebude vědět, o čem mluvím. Pravačkou jsem stále připraven zažehnout jednu čepel svého oboustranného světelného meče.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Pavor Nocturnus

Příspěvek od Gwendolin »

Smrt, chrám (Inanna Dumunzi)

Jistěže! Tahle chlupatá schránka patří Achranovi! Marisův společník, nadšenec do mučení, výzkumů a dalších sadistických úchylek. Komu po výuce na Korribanu zbylo alespoň trochu zdravého rozumu téhle dvojici se raději obloukem vyhnul. Kurva to mám zas pech! Nestačí, že jsem tady uvízla, musela jsem narazit zrovna na tyhle dva! A toho kočkodana navíc něco připravilo o tělo...


Nevěřícně sleduji Marise, který se rozhodl novému Achranovi sloužit. Na sucho polknu, pevně sevřu jílce mečů a rychle zvažuji své možnosti.

Společně bychom Achrana porazili. Ale jak si mohu být jistá, že je Maris stále tím chapadlákem jakého znám z Korribanu? Co když se mě jen snaží vyprovokovat k útoku a poté na mě zaútočí ze zadu? Nehodlám nikomu sloužit. Ale odmítnout znamená jistou smrt. Ledaže...

Vypnu meče a neochotně promluvím.

Mé meče vám jsou k dispozici.


Na rozdíl od Marise si neklekám na kolena a nehraju na patolízala. Soustředím se na Sílu. Velmi opatrně vysílám k Marisovi myšlenku. Její stopy se snažím ze všech sil před Achranem skrýt.

Tvůj přítel je pryč. Mrtvý. To co ho ovládá, zabije i nás. Ale společně ho můžeme porazit.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Pavor Nocturnus

Příspěvek od Xavier »

Smrt, v lese (Dakker)

Hmm, na to máte taky speciální výcvik, na vše odpovědět, aniž by jste řekli to nejdůležitější?
Nadhodil jsem sarkasticky.
Co je to za chrámy? Co v nich hlídáte? Proč je to tak důležité, že tvý kolegové zabíjejí ostatní týmy co zde jsou?
Zahleděl jsem se na smrtelná ranění jednotlivých vojáků a snažil se v hlavě sestavit, jak asi ta jatka vypadala, jak zabiják, či zabijáci, postupovali.
Co ste vlastně za rasu?
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Pavor Nocturnus

Příspěvek od Lance Skywalker »

Smrť, Jaskyňa (Karth Narc)

Pochopil som jeho inštrukcie. Snažil som sa rýchlo si ich zapamätať. Vstal som a pozrel stvoreniu do očí.
"Ďakujem" povedal som nahlas a pomaly som vyšiel von z jaskyne. Podla jeho inštrukcií som sa vydal cez les a dával som si pozor, aby som bol čo najnenápadnejší. Džungla bola hustá a ťažko sa v nej orientovalo, no nechal som sa viesť Silou.
Prvý krát som spomalil z behu až keď by som sa mal blížiť k miestu, ktoré označil prvým kruhom. Na hlavu som si dal kapucňu a bol som pripravený na boj s mečom, pomaly vychádzajúc z lesa na malú čistinku predo mnou.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“