Hidden glades (Non SW roleplay - TES)

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
lukawolf
Kadet
Kadet
Příspěvky: 42
Registrován: 18.6.2012 21:04:26
Bydliště: Kroměříž

Hidden glades (Non SW roleplay - TES)

Příspěvek od lukawolf »

Ancestor Glade (Alimir Shadowcloak)

Jmenuji se Alimir, jsem Bosmer ve službách cechu mágů, tedy alespoň prozatím. Pracoval jsem již pro mnoho cechů a organizací, ale svou práci si hlavně užívám. Mnozí říkají, že jsem žoldák, jiní že mág nebo dokonce lovec. Pravda je někde mezi tím.
Rozhlédl jsem se po skryté mýtině a nasál čistý vzduch Skyrimu.
Jsem tu proto, abych nalezl další skrytá místa jako je toto. Poté, co Dovahkiin oběvil toto, se o nich mezi učenci strhlo mnoho debat. A jelikož jsou to jen učenci a většinou nejsou schopni přežít mimo knihovnu, potřebují mě.
Sestoupil jsem do středu jeskyně, do místa, kde byla magická energie nejsilnější a usmál se.
Všichni pasou po těchto místech plných energie, znalostí a moudrosti předků, ale málokdo je ochoten riskovat svůj život.
Usedl jsem k meditaci a nechal své tělo i duši užívat tohoto místa. Má černá kožená zbroj mě chránila před mírným chladem a po krátké chvíli jsem vytáhl zápisník a mapu.
Zaneseš pozice těchto míst a zapíšeš si vše, co uvidíš a ucítíš. Prozkoumej je všechny., tak znělo přání arcimága. A já je nehodlám porušit.
Dopsal jsem svůj záznam a poznačil si číslo na mapu, jež jsem poté složil. Po krátkém balení jsem opustil toto místo klidu, hvízdl na Talu, vlčici, kterou jsem si ochočil a naskočil na svého černého koně.
Další zastávka Falkreath. Pomyslel jsem si s pohledem na zapadající slunce.


Alimir Shadowcloak

Rasa: Bosmer
Věk: 24 let
Schopnosti: Základní magie iluzí, proměn a obnovy, lukostřelba, boj se dvěma zbraněmi, plížení, páčení zámků, jednoduchá alchymie a ovládání zvířat
Výzbroj a výstroj: Základním oblečením je pro Alimira černá zbroj vyrobená kombinací kvalitní kožené zbroje, ebonitových kroužků a kápě z černé látky, kterou Alimir získal během své kariéry. Na zádech má ebonitový luk a toulec plný šípů. Při boji nablízko se spoléhá na své dva ebonitové meče, nebo na dýku ze stejného materiálu.
Vzhled: Jelikož má Alimir i altmerskou krev je mírně vyššího vzrůstu než obyčejný Bosmer. Jeho kůže je téměř zaměnitelná s tou lidskou, má však mírně hnědozelený nádech, jež je typický pro jeho druh. Modrozelené oči nesoucí titul nejviditelnějšího prvku obličeje pod kápí vypráví své vlastní příběhy a je v nich vidět Alimirova zkušenost. Při dobrém osvětlení je vidět, že kápě skrývá delší vlasy černé barvy.
Životopis: Alimir si prožil poměrně šťastné dětství a do života vkročil s elánem. Naučil se číst od místního kněze a kromě něj se též učil u lovce v jejich vesnici. Během války mezi elfy a lidmi se Alimir živil jako špeh a posléze v tomto pokračoval. Nikdy neřešil rasové rozdíly a vždy ho spíše zajímala fakta, historie a znalosti civilizací dávno minulých. Proto nyní pracuje buďto jako zvěd, nebo jako "archeolog". Často též jen tak prozkoumává krajinu na vlastní pěst s Talou a pozoruje místní zvěř.

Kód: Vybrat vše

Od lidí očekávám krátký popis toho, čím se zabývají, jejich postavy a okolností, které je zavedly do nynější situace. Nebudu zatím dávat žádný časový limit, ale bude lepší mít kratší příspěvky s větší kadencí ;)
Naposledy upravil(a) lukawolf dne 13.12.2012 10:11:55, celkem upraveno 2 x.
Síla vlka je v jeho smečce.
Ooo, Shisco napsal!
Toš to odepíšu hned...
Aww to je dlouhýýý

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Hidden glades (Non SW roleplay - TES)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Ruiny Helgenu

Konečně venku.. jak dlouho to bylo... co myslíš?
Podívám se do očí hlavy velitele upírů, která byla nabodnutá na kopí.
Po tak dlouhé době tolik štěstí. Upíři převáželi moji rakev, když v tom je přepadli dawnguardi, lovci upírů. Do boje se přidal i můj bratr a jeden z dawnguardů otevřel rakev.
Potřeboval jsem nějakou kamufláž a nejlepší nápad byl vzít si zbroj lovců.
Tak co bratříčku, našel jsi mě... co teď dál?
Řeknu, zatímco vylívám několik lahví od vína, co bylo na voze, na kterém mě převáželi. Bod jedna mého plánu zní totiž opatřit zásoby pro všechny případy.
Mohli bysme jít něco terorizovat. Jako za starých časů.
Bod dva mého plánu začít krvavou pomstu všem upírům, vlkodlakům teď už i dawnguardům.
Rád bych zjistil nejnovější politické události. Takže bysme mohli zajít do nejbližšího většího města.
Bod tři, založit upíří říši se mnou jako vůdcem.



Niklaus Mikaelson

Rasa: Breton, čistokrevný sanguinare vampiris (vampire lord)

Věk: 1000+

Schopnosti: novic magie obnovy, adept magie destrukce, boj se dvěma a jednou zbraní, lukostřelba, vampiric drain, kovařina

Výzbroj/Výstroj: těžká dawnguardská zbroj, dawnguardský štít, jednoruční meč a dýka z dračí kosti, dawnguardská kuše + 3 toulce šipek

Vzhled:

Kód: Vybrat vše

http://static.wetpaint.me/vampire/ROOT/photos/klaus-1046721821579483020.jpg
zbroj

Kód: Vybrat vše

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m9b5pn2mfY1r6ht20o1_500.jpg
Životopis: Celá rodina patřila k Bretonské šlechtě. Jednoho dne všechny až na něj a jeho bratra povraždili vlkodlaci. Oba se poté zapřísáhli daedrickému princi Molag Balovi, který z nich udělal čistokrevné upíry. Když ulovili a zabili všechny vlkodlaky, vrátili se ke šlechtě a rozšiřovali nákazu "svaté krve" dál. Problém je, že ne všichni upíři chtějí sloužit jiným. Po několika staletích se oba rozdělili. Niklause o pár let později chytili, zavřeli a zakopali znepřátelení upíři. Báli se hněvu svého stvořitele, kdyby ho zabili, tak ho vozili po celém kontinentu téměř 400 let, až do doby, kdy je našel a zabil jeho starší bratr.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Alyatur
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 247
Registrován: 13.9.2012 06:31:35

Re: Hidden glades (Non SW roleplay - TES)

Příspěvek od Alyatur »

Ruiny Helgenu

Vychutnávám si pohled na posledního strážce, jehož krev se pomalu vsakuje do hlíny a vůně či snad smrad seškvařeného masa se vznáší vzduchem jako důkaz dobře provedené magické práce.
Našel jsem tě bratře, po tak dlouhé době.
S touto osvobozující myšlenkou se pomalu přesouvám ke svému cíli.
Vítej zpět do světa živých. Teď? Teď začneme splácet dlouho uleželé dluhy bratře.
Domluvím a začnu čepovat krev mrtvol do láhví a schovávat je na potom.
Neměli bychom se tu dlouho zdržovat.
Řeknu jakmile dokončím a vyčkám na reakci bratra.

Elijah Mikaelson

Rasa: Breton, čistokrevný sanguinare vampiris (vampire lord)

Věk: Hádejte :P

Schopnosti: Mistr školy ničení, Adept školy vyvolávání, Alchymie, boj s jednoručním mečem, Upíří ability

Výzbroj/Výstroj: Mění mezi dawnguardskou zbrojí a černým magickým pláštěm s kápí, Daedrický meč

Vzhled:

Kód: Vybrat vše

http://www.spoilertv.co.uk/images/cache/the-vampire-diaries/Season%204/Cast%20Promotional%20Photos/vampire-diaries-season-4-portrait-elijah_FULL.jpg
Životopis:
Je v poctatě stejný jako u bratra. Po jeho zavření se věnoval práci na magické akademii a taktéž i hledáním svého bratra.
Obrázek

Uživatelský avatar
Razor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 10
Registrován: 21.11.2012 19:34:41

Re: Hidden glades (Non SW roleplay - TES)

Příspěvek od Razor »

Riften

Sledoval jsem mrtvolné oči muže a jeho obličej zpola potřísněný jeho vlastní krví, která ještě pořád v menší míře vytékala z řezné rány na krku. Sehnul jsem se a otřel si meč zašpiněný od krve do jeho kalhot. Když jsem měl zbraň čistou, zvedl jsem se a vyšel do chladné noci. Několikrát jsem se nadechl čistého vzduchu a vydal se do zdejší hospody, kde jsem si sedl do zadního temného rohu a čekal, až se objeví můj nájemce. Všiml jsem si muže, co pořád přešlapoval a nervózně se rozhlížel. Zvedl jsem ruku, aby si mě všimnul a čekal, až ke mně dojde.
Hotovo.
Řekl jsem jednoduše bez jakéhokoliv pozdravu, nebo cokoliv jiného. Potom jsem sebral měšec a vydal se pryč. Kousek za vesnicí jsem se začal soustředit na svou druhou podobu. Tělem mi projela už známá křeč a bolest natahujících se svalu a zvětšujících se kostí. Dopadl jsem na všechny čtyři a spokojeně zavrčel, pak jsem se už jen rozeběhl vstříc temné noci.

Mord Coldwind

Rasa: Nord, Vlkodlak
Věk: 26
Schopnosti: Mistrovská úroveň boje s jednoručními zbraněmi a se dvěma jednodručními zbraněmi, Těžká zbroj, Páčení zámků, Proměna ve vlkodlaka a schopnosti s tým spojené

Vybavení: Nosí Vlčí brnění jako úpomínku starých časů, jen rukavice vyměnil za Ebenitové. Jako zbraně používá Ebenitovou válečnou sekeru a Meč z nebeské oceli.

Vzhled: Má hnědé vlasy a šedozelené vlasy. Vysoký je 185cm a váží kolem 80kg. Celoživotním cvičením boje získal vypracovanou postavu. Na první pohled působí velice mohutně a silně, jako většina nordů, u něj jsou tyto rysy ještě podpořené likatropií.

Kód: Vybrat vše

http://www.petite-madame.com/dessins/original/supernatural-bad-company-dean-winchester.jpg?1274599305
Vzhled jako vlkodlak:

Kód: Vybrat vše

http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20120109093519/monsterinmypocket/images/c/cd/Werewolf-werewolves-12640996-1024-768.gif
Životopis: Už od mládí žil Mord v domě Družníků, který byl jejich členem. Proto už od útlého dětství dostával nejlepší možný výcvik a od patnácti se začal zapojovat do jednodušších úkolů, které plnil vždy společně s jedním zkušenějším válečníkem. V devatenácti letech podstoupil obřad přeměny a stal se z něj vlkodlak a zároveň plnohodnotný člen Družníků. V té době začal mít nechody se svým otcem, který ho nechtěl pouštět na složitější a nebezpečnější výpravy. Nějakou dobu se to Mord snažil snášet, ale brzy pochopil, že se svým otcem nedomluví a proto Družníky opustil.
Nějakou dobu se potuloval po světě a pracoval jako žoldák. Tato práce ho celkem bavila, ale pořád to nebylo úplně ono. Jednou ho kontaktovalo Temné bratrstvo a nabídlo Mordovi místo ve svých řadách. Ten nezaváhal ani okamžik a nabídku přijal. Od té doby cestuje po světě a plní zakázky lidem, co vykonali Nejtemnější svátost. Do svatyně chodí jen zřídka, většinou dostává zprávy od jiného člena, kde se koná jeho další úkol.

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Hidden glades (Non SW roleplay - TES)

Příspěvek od Lance Skywalker »

Solitude, Mestské Hradby

Hlavné mesto Skyrimu dnes nespalo pokojne. Na južných hradbách sa čosi dialo. Po masívnej skalnej stene lemovanej cimburím bežala postava v tmavých šatách prekrývajúcich brnenie čierne ako noc. Na hlave mala kapucňu, ktorá jej siahala až do polovice tváre. Spod nej však nevykúkala ľudská brada. Bola to brada zvieraťa, pokrytého tmavou srsťou a s fúzami elegantne upravenými do krátkeho vrkoča. Postava bežala rýchlejšie ako bežný človek alebo elf. Spod rukávov trčali rovnako chlpaté ruky zakončené ostrými pazúrmi, s rukavicami z ktorých trčali len prsty. V jednej ruky držala postava vrece plné neznámych vecí. Zrazu sa ocitla pred jednou z vežičiek. Z temného otvoru v strede hradby vybehli dvaja vojaci v imperiálnom brnení s vytasenými mečmi. Khajit zavrčal a vyhodil vrece do vzduchu nad sebou. V tom momente sa ocitol tesne pri dvoch strážnikoch. Skôr ako sa stihli spamätať mal jeden z nich preťaté hrdlo pazúrmi a padali krvácajúco k zemi. Druhý prestrašene mávol zbraňou okolo seba ale Khajit tam už nebol. Miesto toho ho veľká sila stiahla dozadu priamo na ostrú ebonitovú dýku, ktorá mu prešla srdcom. Jeho telo sa bezvládne zrútilo dole z hradby na skaliská. Khajit sa ešte stihol otočiť a zachytiť svoje vrece. Prešprintoval cez vežičku ale na druhej strane ho čakalo nemilé prekvapenie. Na ďalšej vežičke a pred ňou stálo osem lukostrelcov v brneniach impéria ale aj stráži Solitude. Obratným saltom sa vyhol niekoľkým šípom a ďalšie odrazil dýkou. Vrece hodil cez cimburie dole z hradieb a sám sa za ním vrhol... Vojaci len bezmocne pribehli ale keď sa pozreli dole, nevideli nič, len tmu...

O pár minút už najlepší zlodej v celom Skyrime cválal na čiernom koni cez prales smerom na juh. Vyhýbal sa cestám a chcel sa dostať do svojho cieľa ešte pred svitaním. Morthal bolo mestečko na juh od Solitudu a bola v ňom len slabá Imperiálna posádka a domobrana. Tam ma čakal môj momentálny zamestnávateľ. Okradnúť East Empire Company nebolo jednoduché, ale vrece plné zlata ktoré som mal pri sebe naznačovalo že sa mi to podarilo. To však patrí mne. A dostanem ďalšie. Môjmu zamestnávateľovi však išlo len o dokumenty o preprave a dodávkach zbraní pre Légiu v Skyrime. Keďže ma odhalili, zakryl som to krádežou zlata. Môj zamestnávateľ ani netuší že viem, že je vyslanec Ulfrica Stormcloak. Bolo mi to jedno. Občianska vojna bola pre mňa iba zdrojom obživy. Do Morthalu som dorazil práve v momente keď sa nad východnými horami vynorili prvé lúče slnka.

__________________________________________________

Razak Black-Paw

Rasa: Khajit
Vek: 36
Schopnosti: Absolútny majster tichosti a zlodejského umenia všetkého druhu. Rýchly pohyb v ľahkej zbroji. Načastejšie bojuje dvoma krátkymi dýkami s absolútnou presnosťou a veľkou rýchlosťou. Okrem toho používa kúzla druhu Ilúzií a Vyvolávania.
Výzbroj a výstroj: Nosí špeciálne upravenú ebonitovú zbroj priamo na jeho telo aby mu dovolovala bojovať rýchlo a liezť po stenách a strechách, avšak nechráni tak dobre ako ťažká ebonitová zbroj. Okrem toho používa dve špeciálne upravené a magické dýky, jedna z nich je deadrického pôvodu a druhá je čierna ebonitové. K jeho zbroji patrí aj kapucňa ktorá mu zakrýva tvár a dlhý plášť ktorý zakrýva aj chvost a väčšinu zbroje, ak je zapnutý.
Vzhlad: Jeho srsť je čiernošedá a v tme absolútne splýva s tmou. Oči má prenikavo tmavomodré s veľkými zreničkami. Pod pravým okom má jazvu od pazúru iného Khajita. Koziu briadku nosí zapletenú do vrkôčiku s ozdobnou kovovou sponou so znakom Elsweyru. Srsť na hlave má omnoho dlhšiu, tak že pripomína vlasy, ktoré ako dlhá čierna opona sa vinú po jeho chrbte až po pás.
Životopis: Razak sa narodil v Elsweyre, ale zo svojho domova si pamätá veľmi málo. Jeho rodičia boli členmi kočovnej spoločnosti ktorá prechádzala po celom Tamrieli. Už keď mal Razak 3 roky jeho rodina sa vydala spolu s karavanou na sever do Cyrodiilu. Keď mal päť rokov, karavana dorazila do Skyrimu, po ktorom putovala celé 3 roky. Keď sa ich púť chýlila ku konci, prepadol ich nájazd banditov severne od Riftenu. Razak ako jediný z päťdesiatich Khajitov prežil tento úrok a zostal ležať na ceste uprostred lesa sám a ťažko zranený. Ujal sa ho Brynjolf a priviedol ho do Gildy Zlodejov z Riftenu. Tí mu vyliečili zranenia a odmalička ho používali ako učňa v najtemnejších umeniach. Stal sa najlepším zlodejom v meste ale to mu nestačilo. Pre nezhody so zvyškom Gildy Razak odišiel z Riftenu keď mal devätnásť rokov a zamieril na východ. Jeho cielom bolo vyhľadať Temné Bratstvo a to sa mu aj podarilo. Stal sa ich členom a plnil pre nich úlohy celých desať rokov. Po týchto rokoch vystúpil z bratstva, no zostal s Astrid a zvyškom Bratstva v kontakte, na rozdiel od Zlodejskej Gildy ktorá po ňom od začiatku ide. Začal putovať po Skyrime a na svojich cestách dvakrát zablúdil dokonca do Morrowindu a Hammerfellu. Dva roky putoval a učil sa novým schopnostiam aj mágií. Vrátil sa do Skyrimu a rozbehol vlastný biznis. Využil staré kontakty a získal veľké zákazky na krádeže. Stal sa najhladanejším mužom v Skyrime a taktiež najlepším zlodejom. Teraz po ňom ide Imperiálna Légia, East Empire Company, Zlodejská Gilda z Riftenu a v láske ho nemajú ani mágovia z Winterholdu. Nikto však nevie ako vyzerá. Nezanecháva žiadnych svedkov ani stopy. Teraz žije na falošnú identitu v Markarthe a uvažuje o odchode do dôchodku, keďže už nakradol enormné bohatstvo. Nikto však nevie kde svoje zlato ukrýva a ani kde sa ukrýva on sám, Je známy ako Black-Paw - Čierny Pazúr.

Uživatelský avatar
YoYo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 3
Registrován: 03.12.2012 16:51:32

Re: Hidden glades (Non SW roleplay - TES)

Příspěvek od YoYo »

Falkreath (Feänor Thunderblade)

Jsem Feänor. Podle matky bastard, který se nikdy neměl narodit. Pro zaměstnavatele jsem žoldákem nebo lovcem bestií a různé podobné havětě. Jediná práce, na kterou mne někdo vezme, je právě zabíjení potvor u někoho na hnojišti. Dnes mám však štěstí, nemusím se válet v močůvce nebo v koňském hnoji. Cech mágů mi solidně zaplatil za menší pochůzku. Menší? Vlastně jsem kvůli té práci přešel celej Skyrim.

Nosem jsem nasál pach města. Vůbec se mi zde nelíbilo, to šlo vidět na výrazu, mého šklebem pokřiveného, obličeje. Po pár minutách zdánlivého bloudění městem jsem zapadnul do hospody Dead Man's Drink.

Jsem tu prostě proto, abych se uživil a nějak přežil v téhle bídné společnosti. Stejně věčně dělám posla, to že se ale nechce nějakýmu mágovi chodit mi právě zajišťuje obživu.

Vstoupil jsem do hospody, téměř okamžitě mne do nosu udeřil pach potu, piva, spáleného jídla, kouře a dokonce výkalů.
Jen málo nezasvěcených lidí pracuje ve službách cechů. Osazenstvo tohoto pajzlu se na mne podívalo jako na zbloudilou zvěř.
Sednul jsem ke stolu a nechal své unavené údy odpočívat po několika denní cestě. Má kožená vesta přírodní barvy skrývala z větší části kroužkovou zbroj z postříbřených kroužků vyrobených z moonstonu.

Rozkazy byly jednoznačné. Předat dopis osobě, která je rovněž ve službách cechu a případně ji doprovodit. To však záleží, jestli ta osoba uzná mít za vhodné doprovod. Prý to može být složitější než se zdá na první pohled.

Objednal jsem si pivo u mladé šenkýřky, na kterou jsem se však šklebil jako na všechny ostatní. Cítil jsem pohledy na svém meči. Byla to rovná čepel s mírně zahnutou špičkou, vyrobená z ebonitu a na povrchu měla vrstvu stříbra. To totiž spolehlivě zabírá na spoustu nebezpečných tvorů, hlavně těch nočních. Zůstal jsem sedět v hospodě vyhlížejíc někoho, kdo zřejmě patří k cechu.


Feänor Thunderblade

Rasa: Má původ z otcovi strany jako Redguard a z matčiny jako High elf
Věk: 26 let
Schopnosti: Základní magie destrukce a obnovy, boj jakoukoliv sečnou zbraní, boj se dvěma zbraněmi, plížení, jednoduchá alchymie

Výzbroj a výstroj:
Feänor nosí s oblibou kroužkovou zbroj elfského stylu. Je vyrobená z moonstonu. Tahle část zbroje neovlivňuje jeho pohyb. Navíc celá kroužková košile byla postříbřena. Pod touto zbrojí nosí plátěnou košili z bílého plátna. Na nohou nosí kalhoty z jelenice a vysoké kožené boty v černé barvě. Na předloktích má nátepníky z ebonitu, stejně tak na holeních a stehnech má chrániče z ebonitu. Tato výbava je jeho jediné jmění. Nejdrahší však byl meč vyrobený rovněž z ebonitu, na povrchu politý vrstvou stříbra. Čepel to byla jednoduchá, avšak v jejím středu se táhlo ozdobné písmo elfů. Meči chyběla jediná věc, a to záštita. Jedinou další věcí, kterou se může pyšnit je prsten. Zlatý prsten bez drahokamu, je to jen zlatý kruh, ale je jeho. Dostal jej darem.

Vzhled:
Tohle je celkem obsáhlá stránka Feänorova já. Má polovinu Altmerské krve. Zdědil dlouhé vlasy neuvěřitelně světlé barvy. Má oči tmavé barvy, ve kterých se ztrácejí zorničky. Je vysoký a štíhlé postavy. Přesto všechno má stále pevnou stavbu těla díky Redguardským genům. Jeho kůže je spíše podobná lidské, za to může smíchání genů obou ras. Je sice mírně tmavší a v porovnání k vlasům působí nezvykle. Má celkem vyrýsované svalstvo, ale nijak velké.

Životopis:
Feänorův život je pouhou hrou vyššího osudu. Kdysi dávno, jeden ožralej redguard, s nějakým magickým prstem přišel za jednou altmeriánkou. jeho matkou. A co se nestalo? Redguard elfku znásilnil. Samozřejmě po tomto činu byl odeslán do věznice, avšak zemřel kouzlem. Nikdo neví jakým. Znásilněná elfka po devíti měsících počala dítě.
Byl nechtěným a odloženým dítětem, přesto jej matka několikrát do roka navštívila. On vedl bídný žiot. Jako směsice krevních genů se svou vizáží vyrůstal na okraji společnosti. Dokázal se však bránit špatným vlivům. Svůj přirozený talent na bojové umění se objevil již v ranném dětství. O pár let objevil i své Altmerské nadání pro magii. Tohle z něj učinilo univerzálního pěšáka, nebo lovce nestvůr. Dokázal si poradit s jakkýmkoliv problémem v boji jeden na jednoho. Dostal se do několika rebélií a šarvátek. Byl vezněn jako špeh. Byl na galejích, ale všechno přežil a vždy skončil jako žoldák. A dnes tomu není jinak.
Armáda lvů vedená berane je horší než armáda beranů, vedená lvem.

Daně? K čemu, x-procent z nuly je stále nula .. na důchod kašlu, se ho nedožiju. :D

Uživatelský avatar
lukawolf
Kadet
Kadet
Příspěvky: 42
Registrován: 18.6.2012 21:04:26
Bydliště: Kroměříž

Re: Hidden glades (Non SW roleplay - TES)

Příspěvek od lukawolf »

1. Kolo (Soumrak)

Alimir a Feänor (psáno z pohledu Alimira)
Falkerath, město v skyrimu a stejně páhchne jak..., radši jsem tu myšlenku nedokončil. Už to, že se tu hospoda menuje po mrtvole je nádherná vzpomínka.
Rozvážně jsem otevřel dveře hospody, které byly viditelně zvyklé spíše na rozražení nevrlým nordem a rozhlédl se po zapáchající místnosti. Nord, nord, nord a pro změnu... redguard?, zahlédl jsem nejspíše svůj kontakt.
Skryté zahrady ještě nevymizely, pronesl jsem polohlasem k němu, jakmile jsem se ujistil, že nikdo nenaslouchá.


Niklaus a Elijah Mikaelsonovi
Falkreath byl tedy vaším cílem. I když se jedná o město na okraji provincie, tak má vlastního jarla a určitě bude někde v hospodě ochotný bard. "Zkonfiskovali" jste si povoz a s vaším nákladem "vína" jste pokračovali po cestě. Po přijezdu do města, které ani netušilo o nějakých čistokrevných upírech jste si pronajali stáje a rozhodli se vydat do hospody za bardem. Místní bard Delacourt, mimochodem Bretonec, se vám velmi rád věnoval, jelikož moc svých druhů nezahlédne. Po chvíli vás zaujali dva muži v rohu hospody, kteří ignorovali nordské spory a dokonce ani nebyli "společensky unavení"


Mord Coldwind
Tvůj kontakt ti předal informace o nové zakázce. Máš sledovat Bosmera, který bude buďto sám nebo s jedním půlelfem prozkoumávat zdánlivě náhodné ruiny a přírodní útvary.
Tvůj úkol je dotován sumou peněz, kterou si mohl dovolit pouze nějaký cech. , zdělil ti zasvěcenec a pokračoval:
Jestli budeš moci, vetři se do jejich skupiny a pomoz jim, zadavateli hodně záleží na tom, aby dostal své údaje. Pokud by se pokusili opustit Skyrim bez toho, aby ti někdo zdělil heslo "Bdělost již není třeba" okamžitě je zabij a hlaš se ve svatyni s deníkem elfa, jako důkazem vykonání svátosti. Najdeš je někde u Falkreathu., zasvěcenec se ti uklonil a rychle se odporoučel za svým dalším posláním.


Razak
Když jsi dorazil se svou kořistí domů, přivítaly tě pouze polootevřené dveře a zdemolovaný nábytek. To, co v domě zůstalo bylo zničené a roztroušené po okolí. Viditelně i přez tvé dovednosti a "opatrnost", jestli se tak dá tvému stylu života říci. Tě navštívila vlastní minulost. Stráže s tebou nechtěli nic mít, sice jsi slušně platil, ale byl to pouze poplatek za ignoraci. Imperiálové a nebo dokonce nějaký cech, by tě nejradši roztrhali na kousky a tak jsi musel přijít s náhradním řešením. Pěněz na aktuální útraty bylo sice dost, ale musel jsi se rychle ztratit. Nejspíš už teď tě někdo mohl zahlédnout.
Možná by mi mohla pomoct Astrid, proletělo ti hlavou.

Kód: Vybrat vše

Odpovím až poté, co odpoví všichni, nebo co se projeví dlouhodobá neaktivita, v tom případě převedu postavu dočasně na NPC (pouze za souhlasu ostatních hráčů). Jakoukoliv nesrovnalost mi klidně vmeťte do PMka, ať jí co nejrychleji odstraním a nečiní problémy v pozdější době ;). V tomto úvodu jsem i předvedl odhadovanou délku odpovědi, kterou budu s největší pravděpodobností užívat (samozřejmě čím víc postav ve skupině, tím více se to nafoukne, spíš mi jde o poměr text/postava)
Naposledy upravil(a) lukawolf dne 04.12.2012 09:45:33, celkem upraveno 1 x.
Síla vlka je v jeho smečce.
Ooo, Shisco napsal!
Toš to odepíšu hned...
Aww to je dlouhýýý

Uživatelský avatar
YoYo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 3
Registrován: 03.12.2012 16:51:32

Re: Hidden glades (Non SW roleplay - TES)

Příspěvek od YoYo »

1. Kolo (Soumrak)

Alimir a Feänor (psáno z pohledu Feänora)

Už nějakou dobu jsem vysedával v hospodě, dokonce jse stihnul pojest a pal litoval ztráty drahocených peněz. Nakonec jsem to oželel avrátil se ke sledování osazenstva hospody. Už mne mnoho lidí nevnímalo a pomalu jsem splynul s davem.

Očividně je má práce asi u konce. Ten chlápek rozhodně není zdejší a vypadá to, že hledá zrovna mne.

Musel jsem se pousmát a podívat se na muže, který se ke mně blížil. Už podle výstroje mi to bylo jasné, ale vyčkal jsem na zaznění hesla. Chvilku jsem přemýšlel nad odpovědí a pak jsem se rozpomněl.

A nechť zůstanou stále skryté.

Buď mu to bude stačit, nebo mu řeknu to, co jsem chtěl říct původně.

Tím jsem skončil úvodní frázy a vzal dřevěný korbel do ruky. Obrátil jsem zbytek obsahu do sebe a nenapadně zasunul dovnitř korbele svitek s pečetí. Podal jsem korbel muži sedícímu u mne, tomu, co na mne promluvil.

Napíj se taky přece!
Armáda lvů vedená berane je horší než armáda beranů, vedená lvem.

Daně? K čemu, x-procent z nuly je stále nula .. na důchod kašlu, se ho nedožiju. :D

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Hidden glades (Non SW roleplay - TES)

Příspěvek od Gnost Kohn »

1. Kolo (Soumrak)

Niklaus a Elijah Mikaelsonovi (Psáno z pohledu Niklause)

Nord k nordovi sedá... hm... to už asi neplatí... výborně.
Když nám bard řekl vše co jsme, nebo spíše co jsem potřeboval vzdálili jsme se k jednomu z volných stolů.
Občanská válka, draci... spousta prostoru začít něco budovat.
Normálně bych to možná šeptal, ale vzhledem k hluku v hospodě to bylo jedno, bratr to uslyší tak či tak.
Obsadit pevnost jako zázemí a pak se přesunout do měst.
Bratře? Vidíš ty dva v rohu? Nepatří sem, nesedí to. Můžeme se pokusit je poslouchat, ale je tady moc hluku... spíš bych je sledoval, zajímá mě to. Co myslíš?
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Hidden glades (Non SW roleplay - TES)

Příspěvek od Lance Skywalker »

Markarth, Razakov dom (Razak Black-Paw)

Nebol som si istý čo sa práve stalo, ale nebolo to celkom normálne. Sprvu ma napadli najhoršie veci. Impérium, Zlodejský cech či EEC. Nie. Toto nebola ich práca. Nie. Nemajú šancu zistiť kde je moja skrýša a bude najlepšie keď ju na nejaký čas vôbec nenavštívim. Ale kto by.... ASTRID! Napadlo ma bleskovo. Mala počas tých rokov čudné zvyky a spôsoby ako ma kontaktovať, ale toto naozaj prehnala. Rýchlo som opustil svoj domov a nechal som všetko v pôvodnom stave a rýchlo som sa vytratil. Hneď za dverami som si plášťom zakryl väčšinu tváre a taktiež celé telo aby som nebudil pozornosť a vydal sa dole mestom po kamenných cestách. Došiel som až na tržnicu pred bránou do mesta. Chvílu som sa len tak motal po tržnici, až kým som nenakradol dosť jedla na cestu. Mal som síce peniaze, no nebolo ich práve najviac, keďže väčšinu som po ceste nechal vo svojej skrýši a taktiež som nechcel budiť dojem že sa chystám na cestu. Nenápadne som vykĺzol cez bránu a pri stajni ma čakal kôň.

V podvečer som sa už ocitol na hradnej ceste smerom na Falkreath. Okolo mňa bol iba les. Zrazu som však odbočil doľava a zišiel som aj s koňom dolu z cesty k malej čistinke s jazierkom. Pod cestou boli veľké kamenné dvere s vyobrazením lebky. Pristúpil som bližšie a zosadol z koňa. Zrazu sa ozval odnikiaľ temný hlas.
"Čo je hudbou života?"
"Je to ticho, brat môj", odpovedal som a dvere sa pomaly otvorili. Vošiel som dnu, zložil si plášť z tváre a vstúpil do pracovne Astrid blízko pri vstupnej chodbe.
"Čo to má znamenať? Prečo je môj dom obrátený hore nohami? Vieš že Bratstvu už neslúžim tak prečo?" spýtal som sa nahnevane a pritom som udrel päsťou po stole.

Uživatelský avatar
Alyatur
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 247
Registrován: 13.9.2012 06:31:35

Re: Hidden glades (Non SW roleplay - TES)

Příspěvek od Alyatur »

1. Kolo (Soumrak)

Niklaus a Elijah Mikaelsonovi (Psáno z pohledu toho lepšího)

Pomalu kráčím za bratrem k bardovi. Toto roční období mám v lásce a to se dá říct, že poslední dobou nemám v lásce nic. Začínám si uvědomovat jak rychle se vzdaluji od lidskosti a stává se ze mě nemyslící zvíře. Je tomu již tak dlouho, co jsem se stal upírem a mé vzpomínky na tu dobu už nejsou ničím víc, než jen zamlženou skvrnou někde v dáli.
Myslel jsem, že když přivedu zpět svého bratra, tak se to zlepší. Stal se přesný opak, pokud to takto půjde dál, tak se nedokážu ovládat a ztratím i poslední kousek lidskosti, která ve mě ještě někde je.
Přemýšlím, zatímco si prohlížím zdobené roucho barda, který si je nejspíše vědom svého velkého charismatu a rozhodně se dle toho chová.
Poté, co si poslechnu jeho tlachání o věcech, které se dějí a děly a možná dít budou se odeberu za bratrem do krčmy. Ne zrovna pěkná a dosti hlučná krčma, která překypovala teplou a tepající krví v obězích spousty lidí mě lákala jako dítě, které se dívá na hračku.
Nakonec mě s tohoto transu proberou bratrova slova a já se zaměřím na dvojici.
Sledováním nic neztratíme a pokud nic zajímavého nezjistíme, jídlo jako jídlo
Řeknu a přidám nevinný úsměv.
Obrázek

Uživatelský avatar
Razor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 10
Registrován: 21.11.2012 19:34:41

Re: Hidden glades (Non SW roleplay - TES)

Příspěvek od Razor »

1. Kolo (Soumrak)

Sledoval jsem postavu před sebou, co mi dávala informace o mém dalším úkolu. Byl jsem celkem překvapený, protože tohle nebyla nijak klasická práce, kterou jsem dělal. Když můj kontakt domluvil, chtěl jsem se na něco zeptat, ale než mě napadlo na co přesně se zeptat byl už pryč a mě se za ním hnát nechtělo. Rozhlédl jsem se jestli není někdo poblíž a začal jsem se soustředit na svou přeměnu, protože to byl mnohem rychlejší způsob cestování než jít pěšky a koně jsem s sebou nevodil. Když jsem byl přeměněný rozběhl jsem se směrem k Falkreathu.
Je to celý divný. Kdo by si najímal Temné bratrstvo na práci, při které nemusí ani nakonec dojít k zabití cílů. Další věc co se mi moc nezdá je, že si nás nějaký cech najímá. Většinou si cechy řeší svě záležitosti sami, aby nikdo nemohl vědět o jejich vnitřních problémech. Mám z toho nějakej špatnej pocit.

Přemýšlel jsem o úkolu a cesta mi utíkala pod tlapama. Už jsem nebyl od Falkreathu moc daleko, když jsem probíhal kousek od svatyně. Zastavil jsem se a zadíval se směrem ke svatyni.
Už jsem tam dlouho nebyl a mám u sebe celkem dost peněz, o které nechcu přijít. Kdo ví co za lidi v tý skupině bude, bych mohl dost rychle přijít na mizinu.
Napadlo mě, a proto jsem se přeměnil do lidské podoby a rozešel jsem se k tajným dveřím do jeskyně. Dveřím jsem řekl heslo a vstoupil jsem dovnitř. Najednou jsem zaslechl cizí hlas a následný úder do něčeho dřevěnýho nejspíš stolu. Opatrně nahlédlnu ze záhybu schodů do místnosti. Zahlédl jsem Astrid a nějakého Khajita. Vrátil jsem se za roh a zaposlouchal jsem se, abych se dozvěděl o čem se Astrid s tím cizincem baví.

Uživatelský avatar
lukawolf
Kadet
Kadet
Příspěvky: 42
Registrován: 18.6.2012 21:04:26
Bydliště: Kroměříž

Re: Hidden glades (Non SW roleplay - TES)

Příspěvek od lukawolf »

2. Kolo (Soumrak)

Falkerath, hospoda (Alimir, Feänor, Niklaus a Elijah - psáno z pohledu Alimira)
Náš rozhovor docela přijemně ubíhal a já během něj převzal svitek s informacemi o přibližné poloze dalších cílů. Bohužel nic světaborného, což se dalo očekávat, když si najali mě. Feänor vypadal docela použitelně a tak jsem se rozhodl, že využiji část jeho kontraktu, kde souhlasil s mým doprovodem. Většinou pracuji sám, ale draugři budou nejspíše dost nevrlí.
Takže se na cestu nakonec nevydám sám, pronesl jsem směrem k mému novému společníkovi, mírně kývl hlavou k dvojci nejspíše příbuzných a tiše jsem dodal: určitě né sám. Poté, co jsme se vymotali z rohu jsem zaplatil a bez ohlédnutí se vydal ven. Doufám, že si nevšimli mého podezření, rozhodně nevypadají jako nějaká podřadná cháska. A taky mi snad Feänor nebude nadávat za to, že sem mu odepřel tu zablešenou postel místního hostince...


Svatyně (Mord Coldwind a Razak - z pohledu Morda)
Astrid se s ledovým klidem podívala na Khajita a oznámila mu, že byla vykonána nejtemnější svátost a ten khajit je jejím cílem. Svátost přijala Astrid a protože byl členem bratrstva, dostal 5 minut na útěk. Musí se uznat, že je to víc, než doba, kterou dostane obyčejný cíl, takže byl nejspíš pro Astrid důležitý.

Kód: Vybrat vše

V předchozím komentáři jsem zapoměl dodat, že mezikola s rozhovory postav jsou naprosto v pohodě. Taky si můžete všímat, že se už budu pokoušet omezit řízení vašich postav a nechám vám volnější ruku. Nemám rád vyložené vodění za ručičku a tak se nebojte chytit akcí mojí postavy. Pokud by s tím měl někdo problém, tak mi ho tradičně vmeťte do PMka a pokusím se to zaonačit ku všeobecné spokojenosti.
Síla vlka je v jeho smečce.
Ooo, Shisco napsal!
Toš to odepíšu hned...
Aww to je dlouhýýý

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Hidden glades (Non SW roleplay - TES)

Příspěvek od Lance Skywalker »

Sídlo Temného Bratstva (Razak Black-Paw)
Neprekvapilo ma to. Vlastne som to očakával ale nejako som tomu nechcel uveriť. Zježila sa mi srsť na krku a podvedome som zaťal pazúry. 5 minút... dal som jej stovky chudákov odsúdených na smrť a ona mi dáva 5 minút... pomyslel som si. Rýchlo som zakrúžil rukami okolo seba a vyslovil zaklínadlo. Okolo mňa sa objavil zelený dym a Astrid aj neznámy Nord sa zosunuli na zem ako kamenné sochy presne v polohe v akej stáli. Stále ma však dokázali vnímať. Podišiel som k Astrid a sklonil som sa k nej aby ma dobre počula.
"Vieš že to tak nenechám a pomstím sa. Aj keby som mal vyvraždiť celé bratstvo sa ti pomstím, Astrid" pošepkal som jej a potom som pomaly od hlavy až po päty zmizol. Zároveň som potichu použil aj kúzlo na zníženie hlučnosti mojich krokov, čiže vôbec nemohli vedieť ako, kedy a kam som odišiel. Paralýza prestala pôsobiť asi o tri minúty...

Whiterun hold, Riverwood
O necelú hodinu som už v trysku mieril do Riverwoodu. Jaarl Balgruuf bol mojím priateľom a dúfal som, že mi zostal aspoň jeden spojenec v jedinej krajine Skyrimu kde som nemal na hlavu vypísanú odmenu za tisíce zlatých. Zaplatil som si izbu v Riverwoodskom hostinci ale rozhodol som sa nespať. Ako Khajit som dokázal bez spánku vydržať aj tri dni - ľudské dni na môj rytmus nemali žiaden vplyv. Sedel som za stolom v spoločnej miestnosti hostinca, popíjal som medovinu a sledoval som vystúpenie barda Svena, ako aj okolitých ľudí, ktorí vášnivo diskutovali.

Uživatelský avatar
YoYo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 3
Registrován: 03.12.2012 16:51:32

Re: Hidden glades (Non SW roleplay - TES)

Příspěvek od YoYo »

2. Kolo (Soumrak)

Falkerath, hospoda (Alimir, Feänor, Niklaus a Elijah - psáno z pohledu Feänora)

Podíval jsem se po hospodě. To že se mi tu nelíbilo bylo vidět jen při pohledu na můj kyselý výraz. Spolusedícímu jsem párkrát něco odkývnul a letmo jsem se podíval směrem k chlápkům, kteří nepatřili k místním nordům. Vždycky jsem byl spokojený, když jsem měl svou prodlouženou ruku nadosah a nyní tomu bylo stejně tak. Můj léty prověřený instinkt mne varoval. Něco bylo poblíž, něco, co sem nepatří. Následoval ironycký škleb.
"No tuším, že se rovněž nezdržím. Vypadá to, že budeme mít kousek společné cesty a možná to bude i s doprovodem."
Tomu jsem se ironicky zasmál. Už jen představa mi přišla směšná.
Ale většinou pracuji sám, možná spolupráce nebude mou nebude jednoduchá.
Zakroutím hlavou a zívnu si, zakryju si ústa přitom a pak hodím hostinskému nějaký peníz. Otočí se a zamířím k východu. Můj společník získal pár kroků náskok, ale ten dokážu pár delšími kroky zase jednoduše srovnat.
Armáda lvů vedená berane je horší než armáda beranů, vedená lvem.

Daně? K čemu, x-procent z nuly je stále nula .. na důchod kašlu, se ho nedožiju. :D

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“