I historie zabíjí ... Občas dvakrát

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: I historie zabíjí ... Občas dvakrát

Příspěvek od Kazma »

Laboratoře lorda Salamandra (Kaehlan)

Kde si pobral tu drzost?
Zazubil se Salamander. Bylo to děsivé. Sarrai vedle něj nehybně stál a čekal na rozkaz.
A odvahu, když jsi odcházel naposled, tolik si ji neměl. Pravděpodobně bych měl začít posílat všechny své hračky na nějaký čas do hrobek.
Tyčil se nad tebou. Šálek ti poletoval kolem hlavy. Ještě v něm trocha čaje zbyla. Ostatní vás nadále okázale ignorovali. Sithský lord provedl jednoduché gesto, načež ti o skoro půl metru menší togorian odebral vak s deskami a odnesl je pryč.
Ale vzato kolem a kolem ...
Přemítal barabel, zvedl tlapu a složil ti ji na rameno, měla váhu.
... jestli si ovládl strach vrátit se zpátky ...
Pak se napřáhl a plácl tě po zádech.
... já tě beru zpět.
Když na tebe dopadla váha jeho drápovité pracky něco křuplo. Podle následného nekontrolovatelného pádu jsi začal mít podezření, když ses pak nedokázal zvednout, o svém podezření ses ujistil. Salamander ti přerazil páteř.
Bude to chtít pozměnit pár věcí.
Bylo poslední, co jsi slyšel, než si upadnul do spasného nevědomí.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Mordin Searus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 10.1.2013 22:48:07
Bydliště: Balmorra
Kontaktovat uživatele:

Re: I historie zabíjí ... Občas dvakrát

Příspěvek od Mordin Searus »

Laboratoře lorda Salamandra (Kaehlan)

Mlčel jsem i když jsem měl celkem strach z toho, co mi provede.
Ju’ri stůj při mně. Ju’ri…
V hlavě jsem si opakoval stále dokola tyto slova.
Můj dech, nebyl nijak hluboký a výdech, nebyl skoro ani poznat. Pozoroval jsem šálek s úsměvem jen, abych ukázal, že se nebojím, i když pravda byla úplně jiná.
Hmm, ten má ale pracky.
Pozoroval jsem s úžasem jeho tlapu. Cítil, jsem jak je těžká.
Ta je těžká.
Když mě plácl, po zádech.
Snažil jsem se tvářit jako vždy. Mé nohy mě neposlouchali a dopadl jsem na podlahu. Mé tělo jako by nechtělo poslouchat, jen jsem byl ve své hlavě a s myšlenkami. Myslel jsem, že to se mnou ukončí mnohem rychleji ale místo toho mě nechal ležet na zemi jako nějakého mrzáka.
Ju’ri? Pomoz mi…
Hledal jsem v těchto slovech spasení mého života přes to všechno, co se mi stalo, nemínil jsem se ho vzdát bez boje a pomsty. Pak jsem pomalu zavřel oči a bylo to jako bych padal do neznáma.
"Moc je jediná věc o kterou se mocní bojí."

"I Will Rule The Universe!"

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“