Xawier Walord vs. Youri Zinder

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Xawier Walord vs. Youri Zinder

Příspěvek od Gnost Kohn »

Aréna Squall

Arénu rozzářilo denní světlo, které přicházelo z otevřeného stropu kopule, ve které se celá aréna nacházela.
Publikum už bylo nedočkavé stejně jako sázkaři, kteří každou sekundou utráceli více a více peněz.
Dámy, pánové, sázkaři a další individua ze všech koutů galaxie! Dnes tu pro vás máme zcela novou arénu! Je tak jednoduchá jak vypadá? Nebo skrývá pasti a záludnosti? Co si o ní myslíte!
Publikum zajásalo a moderátor musel zesílit mikrofon.
Než však začne souboj! Než vpustíme oba bojovníky do arény, představím vám je!
Na jedné straně bojovník, který v aréně nestojí poprvé a není ho třeba představovat, potlesk pro vyzyvatele, kterým není nikdo jiný než Xawier Walord!
Na opačné straně arény, člověk stejně tajemný jako jeho soupeř, člověk, potlesk pro toho, kdo se nebál zvednout hozenou rukavici, Youri Zinder!

Oba soupeři se nacházeli v malých prázdných místnostech, kde vyčkávali do okamžiku, než se dveře otevřou a budou vpuštěni do arény.
Jestliže si chtějí soupeři něco říct, mají možnost naše uši čekají, jinak budou brzo vpuštěni do arény.


_____________________________
Začíná Velký Rudý Šéf.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Xawier Walord vs. Youri Zinder

Příspěvek od Jordi Linx »

Aréna Squall:
Rachot, hluk, rámus a zbytečné pokřikování.
Sem mě zavedla cesta od svaté povinnosti strážit Chrám před nepřáteli Impéria. Zde jsem dnes stál kvůli úpadku disciplíny, ztrátě řádu a mého místa v tom všem.
Po pádu následoval chaos, nepokoje a smrt. Ta sice provázela můj život neustále, ale vždy to byla smrt s důvodem, ne zbytečná pro směsici chaosu, která přinese více nejistoty a utrpení.
Nedělal jsem si iluze, že by Impérium bylo dokonalé, ale bylo alespoň uspořádané a nějaké základní principy. Co se mě týkalo, tak jsem měl účel, mnoho výhod a žil jsem si spokojeně.

Světla, kamera a pozornost mnoha ztracenců lačnících po krvi, nebezpečí a agresi, které sami nejsou schopni. A ještě by chtěli, abych je v tom povzbuzoval?
Jsem tu jenom z jednoho jediného důvodu ...
utvrdil jsem se ve své odhodlání a postavil se. Do pravé ruky jsem sevřel své Silové kopí a přikročil ke dveřím ignorujíc kameru. Dnes na tomhle kolbišti mě zajímalo jenom jedno jediné - smrt nebo cíl. Nic víc a nic jiného jsem si odnést nechtěl, žádné fanoušky, slávu nebo kredity. To byly jen požitky, které dovedly stejně rychle zmizet jako se objevit, ale cíl a smrt dovedly přetrvat mnohem déle.
Má ruka je projevem mé vůle. Má zbraň je projevem mé ruky. Hrot mého kopí je projevem mé zbraně. Smrt, kterou způsobí hrot mého kopí je projevem mého odhodlání. Bez vůle není smrti, bez smrti neexistuje vůle,
odříkával jsem si jednu z mnoha manter, které do mě byly vtloukány od doby, které si pamatuji a čekal jsem na zahájení tohoto duelu. Na střet s tím, který byl jedním z důvod, proč jsem k tomuhle všemu nakonec i svolil.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Xawier Walord vs. Youri Zinder

Příspěvek od Xavier »

Aréna Squall

Xawier jen stál a nehýbal se. Už dávno se naučil odfiltrovat lomoz diváků. Ani dnes nepromluvil, v aréně nikdy nemluvil.
Jen stál a čekal až souboj začne.
Dnes však oproti ostatním soubojům se cítil zvláštně. Squall. V této aréně byl cvičen a zocelován, znal ji zcela přesně, věděl znal její rozložení, kolik může ustoupit do strany, jak se má odrazil aby přeskočil propast. Cítil se... doma.
Jeho oponent byl také něco výjimečného. Bílá senátní stáž. Měl stejný výcvik. Stejný cíl, když ještě sloužili impériu. Xawier však sloužil jako ochrana samotného císaře, ne jako ochranka nějaké budovy na Imperiálním centru. Ani jeden z nich však neuhlídal dokonce.
Xawier pevněji sevřel meč a dál trpělivě čekal až je vpustí do arény.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Xawier Walord vs. Youri Zinder

Příspěvek od Gnost Kohn »

Aréna Squall

Většina diváků ani nedýchala a to jen proto, aby slyšela každé slovo. Sochy ale nepromluvily.
Tajemní, tiší a temní nepřátelé... dobrá! Uvidíme jak si povedou v aréně!
Světlo u dveří do arény blikalo červeně. Blikalo čím dál rychleji a nakonec už jen svítilo.
Dobrá, kostky jsou vrženy, klece otevřeny. Oba soupeři mohou vyrazit do boje!
Rudé světlo přebliklo na zelenou.
Dveře se otevřely a oběma bojovníkům se před očima objevila jejich aréna.

_____________________
Libovolné pořadí.
Jste naproti sobě. :D logicky
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Xawier Walord vs. Youri Zinder

Příspěvek od Xavier »

Aréna Squall

Xawier pomalu vykročil ze své klece do arény. Najednou se cítil jako před lety, když byl mladý aspirant na pozici Rudého gardisty a byl zde znovu a znovu cvičen do umdlení těla.
Kráčel pomalu a jistě, znal tuto arénu dobře, několikrát zde bojoval a krvácel. Svět mimo arénu zmizel, jen tento kruh s hlubokými propastmi a proti němu soupeř. Muž s podobným cílem, výcvikem i selháním.
Vytasil obě čepele, snížil těžiště, přenesl čepele před sebe do vyčkávacího postoje. Zatím v hlavě kalkuloval. Aréna měla v průměru přibližně 18 metrů, vnitřní kruh 4, aby byl schopen využít veškerého potenciálu arény musí zastavit, kousek před středem...
Zastavil přibližně metr a půl před středovým kruhem a čekal, jak bude reagovat jeho soupeř.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Xawier Walord vs. Youri Zinder

Příspěvek od Jordi Linx »

Aréna Squall:
Další žádosti o interview, rozhovory a kdo ví jaké další blbosti konečně upadly a otevřely se dveře. Čas mého osudového setkání nastal a mělo přijít klíčové rozhodnutí, finální střet.
Se silovým kopím po boku jsem vykročil hrdě vpřed stejně jako v dobách, kdy jsem takto nastupoval do služby před Chrámem Jedi. Stejně jako když jsem chodil do arén na souboje se svými kolegy a stejně jako když jsem zde byl poprvé.

Bylo zde šest cest vedoucích do středu, stejně jako jimi byl tvořen emblém Impéria. Jaká to ironie, že jsme se měli střetnout zrovna zde, v místě, kde to pro nás oba začalo. V místě, které pozbylo významu stejně jako my dva. A v místě, které se stávalo historií stejně jako Impérium.
Vím, že bych neměl se svým protějškem soucítit, ale oba jsme utrpěli stejnou ztrátu a ocitli se snad v prakticky totožné situaci, o to víc jsem však byl motivován k tomuto duelu.
Běž do každého souboje, jako by byl tvůj poslední,
vybavil jsem si slova jednoho ze svých učitelů a zastavil se na kraji arény a opět si ji prohlédl. Teprve poté jsem vykročil do míst, kde jsem mohl stát prakticky na totožné pozici, než můj protějšek, jen z druhé strany.
Uklonil jsem se mu a přichystal se do bojového postoje nyní již pevně držíc své kopí oběma rukama. Pokrčil jsem levou nohu a snížil své těžiště, zatímco pravou více vpředu jsem trochu protáhl. Levé ruka šla nad hlavu a pravou jsem držel na úrovni pasu, díky čemuž kopí směřovalo čepelí svisle dolů. Rozžhnul jsem jeho čepel a zhluboka se nadechl.
Je mi ctí, že má poslední bitva je vedena s tebou,
promluvím ke svému protějšku jediná slova, která mám na jazyku a připravím se na cokoliv. Tam kde vše začalo, mělo vše i doznat svého konce ...
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Xawier Walord vs. Youri Zinder

Příspěvek od Gnost Kohn »

Aréna Squall

Oba dva protivníci stáli naproti sobě a čekali.
Provázeni vzpomínkami na tuto arénu stáli jako sochy a prohlíželi si jeden druhého.
Publikum bylo zticha, oba slyšeli tlukot vlastních srdcí a zdá se že je ochotno čekat celé věky, jen aby vidělo tento souboj.
Jen jeden mohl odejít jako vítěz, oba mohli být poražení nebo mrtví, ale jak to dopadne rozhodnou jen oni.

____________________________________
Dokud neřeknu jinak pořadí: Xavier, Jordi.
Nemusíte spěchat.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Xawier Walord vs. Youri Zinder

Příspěvek od Xavier »

Aréna Squall

Xawierův soupeř volil podobnou taktiku, to ho nepřekvapilo, měli přeci stejný výcvik.
Vykročil, pomalu se přibližoval k soupeři, čepelemi vytvářel pomalé obrané smyčky. Držel stejné tempo, snažil se soupeře uklidnit, naladit na pohyby meče.
Jakmile byl asi tak dva metry od soupeře vyrazil. Čepelí vyrazil prudce do protipohybu na soupeřův pravý spánek. Po střetnutí s jeho obranou druhou čepelí vedl sek, z Xawierova pohledu zprava zespodu, vedl útok s dostatečně velkou silou, aby nepřítelovu obranu zatlačil výš a mohl rychlým pohybem vpřed bodnout do nepřítele, počítaje s tím, že suknice sice skrývá pohledu kdy přesně protivníkovo tělo začíná, ale věděl, že proti němu stojí člověk a jaké mají ti proporce věděl.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Xawier Walord vs. Youri Zinder

Příspěvek od Jordi Linx »

Aréna Squall:
Netušil jsem, jestli soupeř očekával aktivnější přístup ode mě, nebo jsme byli oba zvyklý reagovat až na první útok soupeře. Ve své podstatě jsme byli vlastně oba strážci, tedy jsme se soustředili na obranu a útočili pouze, pokud nám bylo přikázáno.
Jeho první kroky jsem výrazněji nesledoval tolik, jako pohyb jeho samotného. Nebylo potřeba sledovat zbraň protivníka tolik jako jeho samotného. Protože to on byl mým soupeřem, zatímco zbraň byla prostředkem.
Když se počal přibližovat, přistoupil jsem k témuž a takto jsme se dostali do vzdálenosti dvou metrů až na středový kruh, když vyrazil. Bylo to vidět v jeho svalech krátký moment před pohybem, kdybych mu viděl do tváře, jistě bych spatřil zažehnutí toho plamene velícího do útoku.
Boj je jako tanec, smrtelný tanec,
připomněl jsem si jednu z metodik, kterou preferoval jeden z instruktorů. A právě na tu jsem se rozhodl z počátku spolehnout, když protivník vyrážel na můj pravý spánek.
Zahájil jsem rychlý úkrok vpřed doleva, zvedl své kopí do středu výšky jeho těla čekajíc na kontaktní vzdálenost, kdy bych jej mohl bodnout. Předpokládal jsem, že v případě obrany sáhne buď k úskoku nebo využije svou zbraň. V případě možnosti bych ji zkusil zachytit do vidlice svého kopí, ale byl jsem připraven reagovat i protiobranným krokem, kdy bych využil tupou část kopí na zablokování jeho čepele v případném odvetném útoku. Krátce po bodnutí jsem chtěl provést další úkrok doleva a opět tak změnit svou pozici vůči protivníkovi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Xawier Walord vs. Youri Zinder

Příspěvek od Xavier »

Aréna Squall

Soupeř Xawiera mírně překvapil, když jeho druhý sek zachytil do vidlice ostří, kdy se zbraně vzpříčily a ani jeden z nich nemohl svou zbraň řádně využít.
Xawier však byl ozbrojen i nadále, využil okna, které v sobě zaseklé zbraně vytvořily. Pustil levou rukou meč a vysunul z rukavice zápěstní čepel.
Veškerou svou energii, sílu, soustředění dal do té rány. Zasekl čepel kousek pod prsní pancíř svého soka. Věděl, že tam je slabší kvůli nutnosti obratnosti, zde byl pancíř mírně zeslaben.
Cítil jak čepel proniká brněním hrudním košem a plící. Mírně pootočil čepelí a téměř mohl cítit jak soupeřova plíce splaskává a vyfukuje.
Pozdě si uvědomil, že soupeř měl podobnou příležitost. Bolest, která se mu začala rozšiřovat tělem mu prozradila, že ji využil.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Xawier Walord vs. Youri Zinder

Příspěvek od Jordi Linx »

Aréna Squall:
Zbraně se vzpříčily proti sobě a dostali jsme se do mrtvého bodu. Mohl jsem si tak vyzkoušet silové schopnosti svého protivníka, abych dospěl k jasnému závěru. Jenom síla rozhodně nebude rozhodujícím prvkem a z pohybu zbraní bylo jasné, že i zde jsme na tom velice podobně. Můj soupeř byl opravdu úctyhodným protivníkem, jak jsem mohl od někoho mně tak podobného očekávat.
Koutkem okem jsem zachytil pohyb a příliš pozdě si uvědomil jediný fakt, na který jsem zapomněl.
Hlavně, že moc dobře vím, jaké vybavení jsme vždycky měli k dispozici,
pomyslel jsem si až ironicky, když moje ruka udělala stejný pohyb proti protivníkovi. Skoro automaticky se v ruce objevila moje obřadní dýka. Zatímco soupeř zaútočil přímo zespoda, já jej zasáhl do levého boku po celou délku čepele. Následoval nacvičený pohyb, pootočení čepele a soupeř mohl být v tu chvíli rád, že jsem neměl čepel delší až na dosah srdce.
Jen dlouhá léta výcviku a utrpení mě okamžitě neochromily a totéž se dalo říci o mém protivníkovi. Přesto nebylo pochyb, že dnes tu nejspíš padneme oba dva, i proto že naše rány byly příliš hluboké a krvácení bude hodně silné.
Když smrt, tak v boji!
procedil jsem skrze prameny krve deroucí se mi do hrdla a stejně jako protivník uskočil trochu dozadu vyškubnuvše svou dýku a rozkřížil tak i naše zbraně. Hned vzápětí jsem však tupou stranou udeřil protivníka do zasaženého místa a vrhnul mu dýku do stehna.
Zabodnutí jeho zbraně do hrudníku jsem vnímal teprve tehdy, když jsem se nemohl pořádně otočit. Jenomže jeho zbraň ve mně znamenala volný prostor pro můj úder - první ranou se mi nepovedlo trefit jeho hlavu ideálně a pouze jsem mu strhnul helmu a tou další jsem mu zabodl kopí do pravého ramene a udělal s plnou silou pár kroků vpřed. Nevnímal jsem, jak se mi dvoučepelový meč protivníka noří do těla a projíždí ven na druhé straně, stejně jako on musel ignorovat kopí procházející skrze jeho rameno. Oba nás hnal zápal boje a adrenalin z tak blízké hranice smrti.
Ten pocit, který nás udržel naživu skrze trpký a pro mnohé nemožný výcvik, nám stále umožňovala stát na nohou proti sobě, byť hodně velkou roli v tom měly zbraně jimiž jsme se navzájem prošpikovali.
Strhl jsem i svou helmu, abych mu mohl hledět tváří tvář, jako bojovník proti bojovníkovi.
Možná nás někteří mají za přežitek, ale nikdo z nich by tu dnes se mnou nebojoval takhle. Je mi ctí tu zemřít s tebou,
pronesl jsem svá poslední slova pevně držíc svou zbraň a čekají, zda-li i soupeř nebude chtít něco podotknout. Muž, vedle kterého bych za jiné situace bojoval po boku, kryli bychom si navzájem záda a společně sloužili Císaři. Vrhnul jsem jeden významný pohled směrem dolů a poté i na svého protivníka a čekal jsem, zda-li i on přijme pozvánku na jeden poslední let v císařových službách.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Xawier Walord vs. Youri Zinder

Příspěvek od Xavier »

Aréna Squall

Xawier se svým sokem vzájemně špikovali a zasazovali si jednu ránu za druhou, nedbajíce na obranu, či vlastní život.
Náhle to již na něj bylo moc. Padl na kolena, zbraň mu vypadla z ochabnuvších prstů.
Pohlédl svému soku do očí a pomalu otevřel ústa.
To zda chtěl něco říci, nebo ne, však již nikdo nezjistí. Místo slov z nich totiž vyšla jen krev. Jasně rudá a světlá krev. Bylo v ní spousta malých bublinek. Šla přímo z plic.
Bývalý císařův ochránce umíral jak žil. Topil se v krvi. Útěchou mu mohlo být snad jen to, že jeho protivník na tom byl stejně. Umírali oba.
Krev mu ukapávala z koutku úst na roucho, kde se vpíjela do látky, kapky zde nebyly téměř vidět, barva jeho pláště i brnění byla stejně rudá jako krev, takže u jeho zranění nebylo téměř poznat, že vůbec krvácejí.
Ani nesledoval pohled soka do hlubin. Stále mu se stejnou urputností zíral do očí. Pak se však panenky protočily, zvedly, nechávajíce viditelné jen bělmo.
Xawier se sesunul na bok a zůstal polovinou těla viset nad propastí. Takto zůstal krátký okamžik než se převážil a sklouzl dolů. Nevydal již jedinou hlásku. Dolů padalo již jen mrtvé tělo
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Xawier Walord vs. Youri Zinder

Příspěvek od Jordi Linx »

Aréna Squall:
I když se nejspíše pokoušel mi odpovědět, tak jsem se jeho odpovědi nedočkal. Tak nějak jsem si vlastně ani nebyl jistý, zda-li bych ji řádně slyšel, protože značné krvácení na několika místech těla, krev deroucí se mi do hrdla a slabost bušící mi do těla stále sílily.
Oba jsme se od sebe vzdálily a vyprostily od sebe zbraně poznamenané námi samými. Nevnímal jsem již dále Xawierův osud, jenom jsem se z poslední sil opřel o své silové kopí a pokusil se naposledy vzhlédnout vzhůru. Kdo by si byl pomyslel, že tohle bude z celého toho souboje to nejnáročnější a nejsložitější. Nemohl jsem umřít, bez posledního pohledu vzhůru. Bez pohledu na oblohu, který jsem prováděl tak často - při nástupu na službu, před zahájením tréninku, ve chvílích odpočinku, při příletu na jinou planetu.
Nakonec má vůle naposledy zvítězila a povedlo se mi to, abych spatřil nádherně rudou oblohu. Zranění mi zakalila zrak krví, přesto jsem si ten pohled vychutnával jako vždy a dovolil si úsměv na tváři.
Splnil jsem své poslání ... bojoval jsem hrdě až do posledního dechu. A nyní budu následovat své kolegy, svého pána, své Impérium ...
problesklo mi ještě naposledy hlavou, než jsem začal pozvolna padat dozadu. Pevně držíc svou zbraň jsem se nečekaně pomalu zhoupnul a začal padat vstříc smrtelné temnotě. Přesto s pohledem vzhůru a úsměvem na tváři. Nevím kdy jsem přestal vidět, vnímat let, nebo jestli jsem zaznamenal dopad ... prostě jsem koukal vzhůru, dokud se obloha nesetměla naposledy ...
----------------------------------
Tímto je ukončen tento souboj, kdy jsme se s Xavem dohodli na vyústěném řešení. Děkuji mu za souboj a trpělivost při mých odpovědích a třeba si to někdy vynahradíme.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“