Akademická soutěž - Hledám práci!

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Akademická soutěž - Hledám práci!

Příspěvek od Jordi Linx »

Ano, nastal opět čas, kdy jsem se rozhodl vyhlásit další soutěž v rámci Akademie, abyste mohli porovnat své síly, dosáhnout úspěchu a dokonce i získat nějakou tu odměnu!

Téma soutěže?
Již z názvu jste mohli poznat, že se bude nějak vztahovat k práci. Ono i vyhlášení 1.5. má svůj důvod a nejedná se o náhodu. Cílem je tedy napsat Strukturovaný životopis a motivační dopis(= dopis, kdy například zmiňujete, jak jste na nabídku narazili, proč si myslíte, že byste pozici měli mít zrovna vy a tak dále. Klidně se můžete inspirovat skutečnými vzory.) jakékoliv reálné i fiktivní postavy ze SW univerza. Takže klidně můžete vzít své postavy z Akademie, příběhů nebo známé osoby jako třeba Hana Sola, Yodu a podobně. Vždyť i ve Star Wars se prostě musí občas hledat práce.
UPDATE
Můžete psát i Aplikační přihlášku a motivační dopis pro přihlášení na různé školy, výpravy, výzkumné projekty nebo třeba do konkurzu na holofilm a tak dále.

Kdo se může zúčastnit?
Úplně všichni členové Akademie s minimálně pěti příspěvky, vyjma mé maličkosti.

Do kdy?
Termín uzávěrky vyhlašuji na 15.7., což je tedy dva a půl měsíce.

Kam?
Nabídnu vám dvě možnosti, jak zaslat soutěžní příspěvek:
1, Na e-mail: soutez@forceacademy.net
2, Mně PMkou tady na Akademii
- Preferuji e-mail Akademie, který byl za tímto účelem vytvořen a nemám problém s většinou typů souborů.

Informace:
Aby byla soutěž platná, tak musí být přijaty alespoň tři práce!

V jaké formě?
De facto jde o dvě věci - takže je prosím nějak rozumně oddělte. Strukturovaný životopis by měl dodržovat nějakou základní formu(stačí se držet obecných vzorů) a motivační dopis by neměl postrádat oslovení a rozloučení, na to nezapomínejte a tyto formální věci se budou také hodnotit!

Kdo a jak bude hodnotit?
Hlavním porotcem budu opět já a přiberu si k pomoci další dvě osoby, jejichž jména nebudu zveřejňovat.
Hodnotit budeme dodržení nějakých základních pravidel pro psaní životopisu a motivačního dopisu, humornou stránku věci, míru překlepů(berte na vědomí, že ve skutečném životopise, byste také překlepy a chyby neměly mít, pokud tedy nejste gamorrean), originalitu či unikátnost.

Co můžete vyhrát?
* Hodnost ForceWritera
* Zápis do Síně Slávy pro trojici nejlepších
* Personalizovaný diplom pro vítěze
* Figurku postavy ze StarWars univerza(jakou, to ještě nevím, ale výběr bude poměrně široký :) )

Vyhlášení vítězů?
Proběhne v rámci 7. srazu Akademie, případně se pokusím s vítězem setkat osobně pro předání výhry.

Případné dotazy a poznámky můžete psát do tohoto tématu, rád na ně odpovím.
----------------------------------
Aktuální počet účastníků: 4 (k 8.7.)

Přijaté práce:
20.5. - Merthor - Gowit Dentris
16.6. - East.Wood - Ben Kenobi
4.7. - Xavier - pod svým jménem
8.7. - Hayasan - Jordi Linx
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Akademická soutěž - Hledám práci!

Příspěvek od Jordi Linx »

V reakci na dotaz nejmenovaného hráče bych rád informoval o upřesnění tématu/zadání.

Nemusí se jednat pouze o kombinaci životopis+motivační dopis při hledání práce, ale též o různé přihlášky na studium, k účasti na vědeckém projektu nebo nějaké výpravě nebo třeba i do konkurzu, protože vše má podobnou podstatu. Pro případné upřesnění si můžete psát osobní dotazy na mou osobu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Akademická soutěž - Hledám práci!

Příspěvek od Jordi Linx »

Protože se blíží termín uzavírek, tak vás ještě zkusím motivovat vlastním nesoutěžním výtvorem :)

Životopis:
Osobní údaje:
Jméno: Yoda
Adresa trvalého bydliště: Dagobah, dřevěná chatka u páté bažiny od černého stromu dvě odbočky za hlavní přistávací bažinou.
Datum a místo narození: 896 BBY na neznámé planetě(narozeniny slavím 28.2., poté mohu říkat, že mi je jen 225)
Národnost: Mám svou rasu

Kontaktní údaje:
Telefon: +0051 667 1142 2024 1567 8898
E-mail: yoda@jedi.glx

Vzdělání:
narození - cca 30let - základní dlouhodobé vzdělání typické pro mou rasu
cca 20 let samovzdělání putováním po galaxii
850BBY - 842BBY - padawanem mistra N'Katy Del Gorma v rámci výuky v Chrámu Jedi

Praxe:
842BBY - 807BBY - Rytířem Jedi v Řádu Jedi
807BBY - 434BBY - Mistrem Jedi v Řádu Jedi
434BBY - 19BBY - Velmistrem Jedi v Řádu Jedi
22BBY - 19BBY - souběžně vrchním velitelem Velké Armády Republiky během Klonových válek

Certifikáty:
Jedi Certificate třídy A+++++ - Oprávnění k užívání Síly nejvyšší třídy
Jedi Lightsaber certification úrovně A - na konstrukci a údržbu světelných mečů nejvyšší třídy
Osvědčení kuchaře v terénu - Základní vaření z neznámých rostlin na neznámé planetě, aniž by došlo k otravě vyššího stupně
Jezdecký certifikát třídy ABCDEF+H - řízení tvorů všech velikostí plus možnost tažení návěsů a přívěsů či vození dalších bytostí
Certifikace pro dozor nad dětí od Celogalaktického Sdružení pro Východu Dětí - Oprávnění pro dozor a výuku dětí ve věku od 5 do 12 let v počtu až 20 dětí bez nutnosti dalšího dozoru
Certifikace Galaktického Spolku pro faunu a floru třídy B+ - opravňuje držitele k pěstování a správě umělých i přírodních ekosystémů v rozsahu do 100mil

Znalosti a dovednosti:
Cca 70 jazyků galaxie mluvou
Cca 20 jazyků galaxie písmem
Schopnost pilotáže lodí
Použití Síly k manipulaci s předměty

Zájmy:
Hraní her s dětmi
Akrobatická představení
Hraní humorných skečů
Sbírání bylin

Ostatní:
Velitelem expedice na lodi Chu'unthor v letech 500-487BBY a 441-409BBY
Četná diplomatická vyznamenání za úsilí pro mír a rovnováhu v galaxii.


Motivační dopis:
Dobrý den,
o práci u vás ucházet chtěl bych se. Událostí nemilou poslední práce má ukončena byla, však ještě mladý cítím se a mnoho naučit mohu, stejně jako ku prospěchu přispěti. I proto o práci u vás zajímám se, kdy na děti dohlížet potřeba jest. Mnoho jich učil jsem a dobří lidé vyrostli z nich, byť i několik zklamalo mne.
Že dobrým vychovatelem pro základní stupeň školy byl bych přesvědčen jsem. Zkušenosti mé samy za mnoho hovoří, rozhodnutí již na vás však jest.
Že den hezký bude, věřím a proto vám přeji jej a na odpověď vaši již těším se,
mistr Yoda.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Akademická soutěž - Hledám práci!

Příspěvek od Jordi Linx »

V rámci 7. Srazu Akademie došlo i k vyhlášení výsledků této soutěže. Pořadí je tedy následující:

1. Xavier
2. Merthor
3. East.Wood

4. Hayasan

Vítězi byl v rámci srazu předán diplom, viz. Síň slávy a také figurka jedné z postav SW univerza. Konkrétně se jednalo o Bosse z komanda Delta.

Všem zúčastněným ještě jednou děkuji za jejich příspěvky, děkuji téže porotcům za jejich posouzení a budu se těšit u další soutěže, snad ve větším počtu a s více příspěvky.

Obecně: Vážnějšími chybami většinou bylo pozapomenutí některých oficialit - jako třeba jazyků, nejasné datace či podivný kontakt. U existujících postav pak bylo nutné si hlídat i jejich správné údaje.

Nyní zde budou uveřejněny příspěvky soutěžících:
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Akademická soutěž - Hledám práci!

Příspěvek od Xavier »

Životopis

Vladimír Lojda
Adresa: Bytová jednota 36284, 374 07 Červený sektor, Nar Shadaa
Komlink: 694 52 41 30 11
holonetová adresa: XavQoi@hutt-car.nh
Narozen: 5. Telona 26 GrS
Občanství: dle současného režimu

Vzdělání:
32 – 40 Základní Huttská škola pro sirotky - nedokončeno
Profesní praxe:
42 – současnost nezaměstnaný
40 – 42 poslíček

Jazykové znalosti:
Basic – Plyně
Huttština – pokročilý

Ostatní znalosti:
 uživatelské znalosti s holonetovými terminály
 řidičský průkaz na standardní swoopy a landspeedery
 zkušenosti s rabováním prozkoumáváním opuštěných prostor

17. Telona 26 GrS

Motivační dopis

Na Nar Shadaa dne 17. Telona 46 GrS

Dobrý den,
Vážený pane Nebechodský, dovoluji si Vás oslovit s nabídkou svých znalostí a schopností, a požádat Vás o možnost zúčastnit se Vaší plánované expedice, na obnovu chrámů na měsíci Yavin IV.

Studoval jsem Základní Huttské škole pro sirotky kterou jsem studoval po osm let roky a kterou se mi, huttužel, nepovedlo dokončit, pro současnou politickou situaci.

V současnosti jsem mezi jednotlivými kontrakty a rád bych se tedy zapojil do něčeho smysluplného.

Mé jazykové schopnosti zahrnují pokročilou znalost huttštiny, kde rozumím, psanému i mluvenému projevu.

Umím pracovat kvalitně a spolehlivě. Velký důraz kladu na neustálé vzdělávání a rozšiřování znalostí nejen ve své profesi. Jsem otevřen áýnovým zkušenostem a věřím, že by pro mne nebyl problém v krátké době se osvědčit. Svému zaměstnání věnuji maximum.

Můj strukturovaný životopis je přiložen. Děkuji Vám předem za odpověď.

S pozdravem

Xavier Qoif
Bytová jednotka 36284
374 07 Červený sektor Nar Shadaa
kom.: 694 52 41 30 11
holonet: XavQoi@hutt-car.nh
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 668
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město
Czech Republic

Re: Akademická soutěž - Hledám práci!

Příspěvek od Merthor »

Ž I V O T O P I S

Osobní údaje
Jméno a příjmení: Gowit Dentris
Rasa: člověk
Datum narození: 962/(38BBY), Datunda 5. týdne měsíce Relony
Místo narození: Harwery farm, Chandrila
Bydliště: Harwery farm, Chandrila

Školní vzdělání:
968/(32 BBY) – 973(27 BBY) Primary school of Chandrila
973/(27 BBY) – 980/(20 BBY) Plant-breeder Institute of Chandrila
(šlechtitelský institut Chandrila)

Znalosti:
Obecné: v rozsahu školního vzdělání
Technické: základní teoretické znalosti o vesmírné technice

Praktické zkušenosti:
Technické: všeobecná technická zručnost
Počítačové pokročilé uživatelské

Pracovní zkušenosti:
žádné

Zájmy:
vojenská a vesmírná technika, sportovní a pohybové aktivity

Zdravotní stav:
výborný

Reference:
Quarey Endry pilot armády Republiky
Anstrel Reenows ředitel Plant-breeder Institute of Chandrila
Tonglen Harwery majitel Harwery farm

Harwery fanrm Chandrilla, Roku 980(20BBY), Katunda 2. týdne měsíce Melony

Gowit Dedntris

Motivační dopis:

Gowit Dentris
Harwery farm
Chandrila
Systém Chandrila
SEKTOR BOMEA

Generál Gentis
ředitel
Akademie Raithal
Raithal
Systém Raithal
REGION KOLONIE


Harwery farm Chandrilla, roku 980(20BBY), Katunda 2. týdne měsíce Melony


Vážený pane generále,

chtěl bych Vás touto cestou požádat o možnost studia na Vaší akademii, o něž mám velký zájem. Obracím se na Vás s touto žádostí, protože jsem se od Quareye Endryho, který slouží jako pilot armády Republiky a je proto mým vzorem, dozvěděl o možnostech studia na akademii a o tom, že z ní často vycházejí důstojníci pro republikovou flotilu.

Přesto, že jsem se narodil na planetě tradičně zaměřené na zemědělství, ekologii a kulturní pěstování rostlin, odmalička se také zajímám o techniku všeho druhu, zejména mě pak fascinují vesmírné lodě. Také jsem si velice oblíbil skutečné příběhy související s republikovou armádou a v poslední době také ty z bitev. Možnost studovat na Vaší akademii by pro mě znamenala naplnění mých celoživotních přání naučit se létat a stát se pilotem.

I když moje dosavadní studium, zejména to na Plant-breeder Institute, nebylo zaměřeno na technické ani vojenské znalosti, výše uvedený Quarey Endry a také Anstrel Reenows, ředitel Plant-breeder Institute, mi sdělili, že jsem na nejlepší cestě pro to být pilotem, protože do každého průšvihu vletím přímo po hlavě. Řekli mi také, že mám všechny předpoklady k tomu, abych se o studium na Akademi Raithal ucházel a v krátké době potřebné znalosti získal. Činím to tedy s nadějí, že mou prosbu vyslyšíte a mé žádosti vyhovíte.

S pozdravem

Gowit Dentris
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -


Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Akademická soutěž - Hledám práci!

Příspěvek od East.Wood »

ŽIVOTOPIS

Jméno: Ben Kenobi (původní křestní jméno Obi-Wan, změněno z politických důvodů kolem roku 19 BBY)

Adresa: Jundlandské pustiny, Dunové moře, Tatooine

Kontakt: pouze osobní jednání

Datum a místo narození: 57 BBY, Stewjon

Praxe

19 BBY až současnost – vychovatel mládeže, příležitostné drobné práce
56 BBY až 19BBY – dlouholetý člen duchovního spolku, dočasná vojenská a politická kariéra, zaměstnání ve státní sféře (ochránce zákona)

Vzdělání

Bojová umění, pilotování lehkých vesmírných plavidel, využití Síly v praxi, rétorika

Jazykové znalosti
Pouze galaktický standart

Zájmy
Cestování vesmírem, likvidace bojových droidů

(napsáno v roce 1 BBY, Tatooine)


PRŮVODNÍ DOPIS

Chalmun's Cantina, 3112 Outer Kerner Way, Mos Eisley.

Dobrý den!

Jsem velice potěšen, že se mohu ucházet o volnou pozici VYHAZOVAČE a OCHRANKY v denním baru. Ještě jsem vás sice nenavštívil, ale slyšel jsem, že jste vyhlášený podnik a lidé se k vám rádi vracejí.

Rád bych vás přesvědčil, že jsem nejvhodnější kandidát na pozici ve vašem podniku a proto bych si s vámi rád domluvil osobní schůzku. Jsem si jist, že po rozhovoru se mnou nebudete již hledat další kandidáty a zaměstnáte mě. Mám totiž velmi dobré argumenty a mé přesvědčovací metody jsou na velmi vysoké úrovni. Navíc mám zkušenost v jednání s různými druhy lidí i dalších druhů a ras. Myslím, že mne nerozhodí žádná situace, byť je sebevíce paradoxní a kritická. Zkrátka se umím „ohánět“…

Děkuji a těším se na shledání!

S pozdravem Ben Kenobi.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Akademická soutěž - Hledám práci!

Příspěvek od Hayasan »

ŽIVOTOPIS

Osobní údaje
Jméno a příjmení: Jordi Linx
Tituly: Velmistr, Mistr bojovník, Mistr meče, Mistr mudrc, Spravedlivý a pár dalších
Datum narození:               21.1. 3981 BBY (+- nějaký ten týden, měsíc… moment… možná i rok..)
Stav:                                neustále zaměstnaný
Adresa:                             Chrám Jedi, Coruscant
Kontaktní telefony:           12345, cos to hutto, cos to sněd… dělám si z vás jen legraci. Můj skutečný telefon je přísně tajný, zabezpečený hned pěti tajnými službami… nemohu ho sem přeci napsat. Přes to však dostanete kontakt na jednu z mých tajných obdivovatelek, která mi ochotně předá jakýkoliv váš vzkaz: +589 457 137 015 045 545
E-mail:                             linx.jordi@jedi.cr (Jestli-že mi budou zasílány nevhodné odkazy, reklamní materiály a vlastně cokoliv, co vyhodnotím jako nevhodné, tak odesílatel dostane černý puntík!!! No vážně, nedělám si srandu!!!! Obdivné dopisy jsou však vítány. Na požádání pošlu fotku, podpis i můj podrobný životopis a to vše zcela zdarma.)

Seznam mých pracovní pozic
  • Poradce Kancléře
    Hlavní poradce všech senátorů
    Nejvyšší velitel Jedijských sborů
    Nejvyšší velitel veškerého zbylého jedijstva (tzn. mistrů, rytířů, padawanů i younglingů a ostatního nejmenovaného personálu)
    Elitní vyšetřovatel
    Nejvyšší instruktor boje se světelným mečem
    Hlavní diplomat
    Ambasador
    Výzkumník
    Jasnovidec
    Náborář
    Stín
    Pomocný konstruktér frachťáku
Pracovní zkušenosti
Tento odstavec by se na první pohled mohl zdát zbytečný, protože v podstatě jen zpřesňuje ten předcházející, ale jak jistě uznáte, jsou věci tak důležité, že je třeba, aby byly zdůrazněny minimálně dvakrát. Nehledě na to, že teprve takto vyniknou všechny mé skutečné kvality.
  • Vynikající stratég
    Protřelý politik
    Zasloužilý detektiv
    Hrůzu nahánějící lovec
    Nesmlouvavý obchodník
    Nepřekonatelný tělesný strážce
    Nedostižný vědec
    Všemi mastmi mazaný zvěd
    Veliký romantik
    Zkušený rváč
    Oceněný poslíček
Dosažené vzdělání
3975 – 3969: youngling řádu Jedi
3969 – 3962: padawan řádu Jedi
Poté nastala nedatovatelná doba rytíře, mistra (obě etapy však byly velmi krátké a pověsti o mém údajném opuštění řádu označuji za pomluvy) a nakonec jsem za své zásluhy dostal titul velmistra. A sebekriticky musím uznat, že mi po právu náleží a měl jsem ho mít již od svého narození.

Dovednosti a schopnosti
  • S univerzálním tlumočníkem se domluvím jakýmkoliv jazykem
    Boj se světelným mečem, obvyklé i neobvyklé silové schopnosti
    Nadprůměrně vyvinuté přesvědčovací schopnosti (z 391 členů jisté Akademie jsem k dnešnímu dni [8.6.] dokázal přemluvit hned 4 lidi, aby se zúčastnili jedné mé soutěže)
    Čtení, psaní (na lepší úrovni než příslušníci Galaktických policejních sborů)
    Počítání (do sta z hlavy, zbytek s kalkulačkou)
    Boj s obvyklými i exotickými zbraněmi (od blasterů až po vidličky)
    Vyznám se v technice, elektronice, IT (včetně nástrojů k jejich opravě – šroubováků, kabelů… i kladiv)
    Naprosto dokonalé a neomylné deduktivní myšlení
Certifikáty
Osvědčení o mé naprosté originalitě a jedinečnosti
Certifikát opravňující využití titulu Spravedlivý
Potvrzení o založení nehynoucí dynastie rodu Linxů, která bude strážit klid Galaxie po tisíce a tisíce let
Další bezvýznamné papíry, kterých mám plnou skříň. Pokud byste si je chtěl však přečíst, dodám je při osobním setkání (kdybych to měl vypisovat, tak nad tím budu sedět minimálně týden). Všechno je samozřejmě úředně potvrzené.

Záliby
Konstrukce světelných mečů, sběr krystalů, kurýrní služba, záchrana mladých panen, speleologie, historie, dokumentární filmy o Jordi Linxovi, knihy o Jordi Linxovi, články o Jordi Linxovi a jakékoliv jiné pozitivní zmínky o Jordi Linxovi.

Podpis: Jordi Linx


MOTIVAČNÍ DOPIS

Vážený pane Monowicz,
s opravdu velkým zájmem jsem si přečetl váš inzerát, a musím říci, že film mne velmi zaujal. Byl bych velmi šťastný, kdybych si mohl zahrát hlavní roli ve vaší pohádce. Role škaredého žabáka, z nějž by se vyklubala překrásná princezna, by mi opravdu sedla. Tedy, ne že bych byl škaredý, oplývám velkou krásou a charismatem, ale strávím-li pár desítek hodin ve vaší maskérně, jistě ze mne přijatelného šeredu uděláte.
Nicméně tím skutečným důvodem, proč vám píši, je váš druhý snímek, který má být čirou náhodou o mé maličkosti. Jako držitel Certifikátu o mé naprosté originalitě a jedinečnosti jsem popravdě jediný vhodný kandidát. Jakákoliv má kopie bude i díky mému Certifikátu působit nevěrohodně. Žádnou uměleckou školu jsem sice nevystudoval, ale jednou jsem stál modelem pro sochu, která je umístěna hned u hlavního vchodu do Chrámu. Z čehož je na první pohled patrné, že nejsem ani žádný zelenáč. Se svými nemalými znalostmi a životními zkušenostmi bych také mohl být vaším hlavním poradcem a scénáristou.
Pokud nevyhovíte byť jen jedné z mých žádostí o pracovní místo, riskujete, že se mi ani jeden váš film nebude líbit.
S neochvějnou jistotou v naši budoucí spolupráci,

Jordi Linx
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“