Pear we have to cook

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Re: Pear we have to cook

Příspěvek od Pear »

Coruscant:

Vběhnu do místnosti a zařvu...
Ty vole víš co....??
A spustím most fakyea insane palbu do všech míst, stodvanáctkrát musím přebít zásobník a osmkrát vyměnit hlaveň.
Co sme tady vůbec chtěli?
Zeptám se kémy a hodím stopadesátdva granátů všude kolem sebe, a pak vyběhnu ven, společně s Triborgem ven.
Dáme si to SWAT style, já otevřu dveře a ty tam hodíš granát!
Protože ale dveře byli už dávno v hajzlu, využil jsem svého kroužku improvizování a udělal jako že otevírám dveře.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pear we have to cook

Příspěvek od Trivi »

Coruscant, byt číslo 54654684684531:

S Triborgom ste improvizovane vošli do dverí a predstavovali ste si ako vchádzate cez nebeskú bránu. Kedže obdivaja ste boli úplne megafakin háj tak ste sa ani nenazdali a už ste boli v byte číslo 54654684684531. Triborg tam hneď z otočky hodil granát a všecko sa rozletelo. Našťastie jeho obyvatelia výbuch prežili. Boli trochu došrámaní, sem tam im chýbala nejako končatina, ale to bolo v poriadku.
Nech sa páči. Máš slovo. Pýtaj brachy!
Povedal Triborg a zatial čo ty ich budeš mlátiť hlava nehlava, tak si zapálil cigáro.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Re: Pear we have to cook

Příspěvek od Pear »

Coruscant, byt číslo 54654684684531:

Sme zase vedle, vím že na konci byla dvojka a čtvrtý číslo bylo sedm. Jestli tohle je byt číslo 54654684684531, tak půjdem zpátky okolo 55654684614537, projdem přes 53654687484539 a budem v 54674684684532. Ale možná se pletu kémo, já bych sundal všechny byty, mám tady C4!
Vytáhl čtyři gramy kokainu a rozdělil se s tebou na půl jako opravdovej kámoš. Vyjelo vás to jako první dávka ever a proto když jsem upustil všechny odjištěný granáty, museli jsme vyskočit oknem přímo do bazénku s dětmi. Odešli sme až po třech hodinách, kdy se na mně urazila malá holčička, že sem porazil její kačenku svojí lodičkou, ale takový je život. Byl jsem vítěz a vítězové smaží jejou.
Hej serem na ty sráče co nám dávaj málo, co jít něco prodat, už sme utratili 165636263566 kreditů na nábojích a benzínů, ale vydělali jsme jen 12 kreditů od toho chlapečka, s kterým jsem se vsadil že vylezu na strom...
Jako king sem si smotl brčko a odpálil si ho jako undisputed god!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pear we have to cook

Příspěvek od Trivi »

Coruscant:

Presne tak, serieme nato, sú to bičiz.
Povedal Triberg a potom si šahol do vrecka. Vytiahol z neho jednu cigaretku, ktorú si hneď zapálil. Taktiež z tamaď vybral odseknutý prostredník a kreditku na 20k kreditov.
Ty vole wow! Takže nakoniec sme ich predsa len o niečo málo obrali.
... a Triberg sa začal smiať. Ten šok trval asi 20 minút potom sa prebral a z ipodu si pustil hardbass. Vyhulili ste brčko.
Jo, predať. A máme ešte niečo alebo treba niečo navariť?

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Re: Pear we have to cook

Příspěvek od Pear »

Coruscant:

Jo tak my nebudem prodávat sebe?
Řekl jsem smutně a přestal kouřit náhodnému kolemjdoucímu úd. Protože jsem nedokončil práci, nedostal jsem zaplaceno, tak jsem zplna plic zařval.
Najky!
Sundal jsem si boty a vychangoval je za rozpadlý kenedy od bezdomovce, co mi přispěl deset kreditů protože sem byl v nouzi.
Já bych řekl, že musíme domů, umyjem deathsticks od zvratek a prodáme je...
Nasedl jsem do auta bez trika, aby si nikdo nevšiml, jak ho mám obrovského.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pear we have to cook

Příspěvek od Trivi »

Coruscant:

Smells laj a gud plen.
Povedal Triberg a ešte dodal.
Čo keby sme to nechali až na zajtra? Potreboval by som sa po dnešnom záťahu trocha prespať a ošukať nejake dámy.
Triberg si skočil do KFČka bo 25 kilové vedro vyprážaných kurčiat a 10 litrov koly. Za ten kox sa z tebou bratsky rozdelil, fifty-fifty. Na ulici ste si ešte natiahli bongo.
Kámo koľko toho ešte máme? Myslím pre nás aj to na predaj.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Re: Pear we have to cook

Příspěvek od Pear »

Coruscant:

Počkej...
Zamyslel jsem se a šňupl dvě lajny, šlehl si deathstick a vyhulil blunta.
Nic...
Naložil jsem kamaráda do auta a rozjel se do bitches clubu.
Seriously bro, slyšel jsem o nějákým bukkake clubu, a když zaplatíš dvacet tisíc kreditů, můžeš být ten co klečí, tak dáme každej deset a užijem si to ne?!
Můj plán byl geniální, ale moje řízení už tak moc ne, protože jsem cestou nabral dvě babky, kočárek a školku i s učitelkou.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pear we have to cook

Příspěvek od Trivi »

Coruscant:

Triberg zbehol do obchodu, kúpil tie party-fúkacie píšťalky a tvojmu nápadu sa začal tešiť ako malé decko.
Super nápad. Tu máš 10k a ideme.
Triberg sa chopil riadenia. Kedže sme mali dostatočne veľký viejkl tak sme celé osadenstvo mohli zobrať so sebou. Cestou ste sa stavili na benzínke, kúpili si cigarety, bagety, kolu a lentilky. Triberg ešte dostal cool refreshing blowjoba od jednej z čubiek a vydali ste sa do strip baru.
NAVIGUJ!
... a plyn na podlahu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Re: Pear we have to cook

Příspěvek od Pear »

Coruscant:

Doprava, rovně, rovně, rovně, doleva, doleva, rovně, doleva, super a sme zpátky na začátku, takže doprava, rovně, rovně, doleva, doprava, rovně, doleva, brzdi vole OMG, doprava, rovně, přidej kámo, rovně, doprava, OMG BRZDI TY DEBILE, rovně, zatoč kámo... no, na druhou stranu, takže se vrať. Super, můžeš přidat, teď doprava, KURVA babka, a je po ní...doprava, rovně, přidej, přidej, přidej, TY VOLE smrt v očích kámo, přidej, yea, přejeli sme to, couvej, couvej, couvej, couvej, kurva popelnice. Dopředu, dopředu, KURVA značka. Ok, tref se mezi tihle auta. Doprava, doprava, dobrý, couvej, máš volno... kurva nárazník vole, teď dopředu, dopředu, a světlo je v píči, jeď, douvej, pomalu, fak, obrubník bitch...
Sežral jsem bagetu a dva litry coly, takže se mi chtělo opět čůrat. Při močení jsem vylekal skupinku vysokoškolaček, když uviděli poprvé mého krakena, ale dvanáct z nich jsem jich obsloušil ještě než jsem dvě zmlátil a posral jim břicho.
Tak jo, myslíš že je strip club pro nás? Já to u tyče moc neumím, ale můžem to zkusit...
Otřepal jsem přístroj a namířil ho na vchod do strip clubu, višchni začali řvát hurá a skákat.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pear we have to cook

Příspěvek od Trivi »

Coruscant, Strip Club:

Triberg celý čas sedel na gauči asi s 10 holkami, ktoré sa striedali pri fajčení jeho chobotnice s ružovou helmou.
Ty vole jasne hecni saaaAaaaAAAaaa!!
Začal kričať Triberg. Potom sa pripojili aj čubky.
Hecni sa! Hecni sa! Hecni sa!
Tak si sa teda vyhecoval, vyzliekol do naha a začal tancovať okolo tyče. Kedže si vážil 25 kilogramov aj s postelou tak nehrozilo že sa pod tebou zlomí. Keď si sa skúšal zavesiť dole hlavou, tak si sa dogrcal ako král. Zliezol si z tyče a kedže čubky pri sebe mali nejaké to LSD tak si si myslel že je to bazén plný mŕtvych detí tak si tam skočil šípku. Mega-kruto-prísne si si udrel hlavu a upadol do bezvedomia.
Prebudil si sa u seba v byte a mal si pocit akokeby na teba spadla helikoptéra.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Re: Pear we have to cook

Příspěvek od Pear »

Coruscant

Ty vole, checkuj mně sem v hajzlu, čubko sem v hajzlu, checkuj mně sem v hajzlu bitch!
Překročím vrtuli a pravou lyži helikoptéry a zapálím si s pilotem jointa, který nás opět rozseká.
Hey, srsly bro, dneska musíme prodat, na to jak si užíváme divokej lifestyle nemám na nájem karavanu, sme v hajzlu jak Janda s popem.
Postavil jsem na poličku trofej za nejlepší tanec u tyče a skok hlavou na podlahu a s pocitem sebeuplatnění jsem hodil do hrnce všechno co jsem našel doma a začal varit super mega death sticks...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pear we have to cook

Příspěvek od Trivi »

Coruscant, Pearlandia:

Začal si variť asi tie najhoršie deathstick čo si kedy videl. Do toho vošiel do tvojho bytu Triberg s plnými rukami KFCčka. Taktiež mal so sebou asi 10 kilogramov lentiliek.
Ty vole okamžite to zahoď. Dneska navaríme dávku z matrošu čo nam ostal, večer to rozpredáme. Zo zisku nakúpime dalšie ingediencie, vyplatíme karavan a zvyšok si fifty-rozdelíme. Včera to bolo síce top, ale musíme sa aj nejako uživiť.
Povedal Triberg. Z vrecka vytiahol asi 0,2 dží zelenky, dal to do fajočky. Wake'n'Bake ste praktizovali velmi radi.
Tak čo ideme nato?

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Re: Pear we have to cook

Příspěvek od Pear »

Coruscant, Pearlandia:

Vzal jsem si od tebe tvojí dýmečku a potáhl si, obratem ti podal svojí serious game dýmku, ve které bylo dvěstěpadesát geez Original Gangster Kushe.
Jenže už včera bylo pozdě...
Ukázal jsem na váš karavan který odtahovali do zástavy a uhasil otevřený oheň s kotlem Brutal Bitch Death Sticks.
Ale můžem si koupit adidasky a sbalit čubky...
Dostal jsem nápad jak mít swag, protože jsem měl již dávno teplákovku adidas.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pear we have to cook

Příspěvek od Trivi »

Coruscant, Pearlandia:

Ach ty si dement. Mohol som to zatiahnuť, ostalo mi ešte 8k zo včera.
Triberg hodil facepalm.
Kde budeme teraz variť. Nakúpime pár vecí a budeme variť tú. Tvoj šporák je niečo ako Lamborghiny medzi šporákmi. Dokonalý na udržovanie PhT teploty nad 100 stupňami.
Triberg čakal na odpoveď a ďalej s tebou točil fajočku.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Re: Pear we have to cook

Příspěvek od Pear »

Coruscant, Pearlandia:

Jo no vole, ale to by sme si nemohli udělat tuhle bezva grilovačku na open garden bitch!
Hodil sem mezi drogy maso a upekl si super krvavej steak, kterej mi záviděl i soused, takže ho vyměnil za svou starou, která byla mladá.
Jo no, můj sporák je super, má dokonce i integrovaný rádio a klimatizované sedačky, prostě myluju vole!
Začnu kombinovat různé chemické věci, kterým sem nikdy nerozuměl ale dohromady sjeli půlku planety.
Hej co udělat super mega fakin trampolína píčo zlepšovák vole? Pověsíme dolů do nižších pater provazy a budem na ně věšet stuff. Kdo si vezme sack tam zpátky pověsí prachy a pak to jen vytáhnem vole. A kdo nás okrade, toho fakin zničíme jako támhlety čtyři baráky když sme včera jeli vysmažený dom...
Přešel sem kráter, který udělal náš funny prank na sousedy, spáchaný pomocí benzínky poblíž a balíčku zápalek. Byla to fakt prča, ale zapoměl jsem si tam čepici.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“