Densil Coger: Země nikoho

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 668
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město
Czech Republic

Re: Densil Coger: Země nikoho

Příspěvek od Merthor »

Edusa, kosmoport bezpečnostních sil

Jeden by se taky ušklíbl, nebo si dopřál trošičku ironický tón. Ale to by mi tedy v dané situaci zrovna moc nepomohlo. Pokud jsem se chtěl něco dozvědět byla na místě spíš klasická formální zdvořilost.
Kdyby jenom ten komisař věděl, jakou možnost mi tím nabízí. Tedy pokud to myslí vážně a hodlá ten příkaz z vyšších míst do slova splnit, napadlo mě hned poté co Logan řekl to, že mi mají být plně k dispozici. Věděl jsem, co bych tak asi potřeboval. Nemohl jsem si být úplně jistý, kolik toho vím, ale jedno bylo dost jasné. Že totiž jsou pasáže o kterých jsem toho určitě moc nevěděl a o nichž jsem si udělal názor, že bych do nich mohl nahlédnout, protože by mi mohli ukázat něco víc o tom, jak Nightwing přemýšlí a pomoci.
Zajímaly mě především zatajené informace ohledně některých mezníků, kolem Nightwinga.
Možná, že si Logan ani neuvědomil, že něco takového můžu chvít. Jinak by mě třeba nemusel tak ujistit o jejich podpoře. Nikdo nevytahuje rád na světlo tajné informace a to, že jsem byl Jedi a to, že jsem dostal na starost abych se na celý ten případ podíval v tom hrálo pouze částečnou roli.
Tajné informace jsou přeci jen většinou od toho, aby si je ten kdo je sesbíral nebo vytvořil strčil do šuplíku a aby se nedostaly ven. Mohli obsahovat věci, kterými se zrovna není příliš radno chlubit.
Vlastně bych se mohl zeptat na ledacos, ale jak by to bylo se sdílností těchhle tří, to se teprve uvdií. Vzhledem k tomu, že jsem byl vyzván tímto způsobem, mohl jsem na to jít samozřejmě od toho nejdůležitějšího.
Dlouho jsem neváhal, než jsem na Logana vyrukoval s tím, co bych doopravdy potřeboval vědět.
"Vlastně je toho víc. Potřeboval bych si pár informací ověřit a pak.... prý některé informace týkající se mezníků kolem Nightwinga byly označené jako tajné. Bylo by možné do nich nahlédnout? Jednalo se tuším hlavně o Informace kolem povstání ve vězení Eskir v době, kdy se začali věci dít, tak jak tomu bylo doposud."
____________________________
takže dosažena hranice 200. To není vůbec špatné.
Snad to něco vypovídá o aktivitě.
Naposledy upravil(a) Merthor dne 02.2.2014 18:38:07, celkem upraveno 1 x.
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -


Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 366
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant

Re: Densil Coger: Země nikoho

Příspěvek od Elinor Rahl »

Edusa, kosmoport bezpečnostních sil

Komisař Lorgan naprázdno polkl, major Braggs se zatvářil docela pobaveně a zjevně jej zajímalo, jak se bude hovor dále vyvíjet.
"Jak jsem říkal, složky eduské policie jsou vám k dispozici. Předpokládám, že vaše první kroky budou do centrály, abyste se s nimi mohl seznámit?"
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.

Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 668
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město
Czech Republic

Re: Densil Coger: Země nikoho

Příspěvek od Merthor »

Edusa, kosmoport bezpečnostních sil

Oproti možnosti, že by mohlo být získat přístup k tajným informacím eduské bezpečnosti trochu problematické a Loganově první reakci se tedy alespoň zatím všechno vyvíjelo spíš hladce. Komisař Logan souhlasil bez jakýchkoliv pochybností otázek a obstrukcí a vlastně mi rovnou navrhl, abych svoje snažení začal v centrále eduské policie. To opravdu nemusel být špatný začátek. Na centrále se za podpory eduské bezpečnosti dalo vymyslet opravdu ledacos a s všemi tam dostupnými zdroji to rozhodně byl nejlepší způsob, jak se pokusit přečíst Nighwingovi další kroky.
"Ano. Pokud to bude možné, rád bych se jako první podíval právě tam," odtušil jsem nevzrušeně, aniž jsem se dal jakkoliv ovlivnit reakcemi na svou prosbu.
"Nejmoudřejší se mi v tuto chvíli zdá pokusit se o srovnání získaných informací a případně získání dalších co možná nejkratším čase. Přitom bych si chtěl udělat obrázek o tom, jak bude nejlepší dále postupovat a jak se pokusit předejít dalším útokům.
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -


Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 366
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant

Re: Densil Coger: Země nikoho

Příspěvek od Elinor Rahl »

Landspeeder, cestou na základnu eduské policie

S komisařem Loganem jste vyrazili sami dva, major Braggs a ministryně si šli každý za svými povinnostmi a cesta v oprýskaném policejním vozidle se ukázala být ideální pro rozhovor mezi čtyřma očima.
Komisař byl podle všeho obstojný řidič, ale tvým poznámkám a otázkám nevěnoval pozornost, dokud landspeeder nenavedl do dlouhé kolony vozů mířící žádoucím směrem.

"Víte, mistře Cogere, bezpečnostní složky na Eduse příliš nespolupracují. Navíc Braggs má svoje rozkazy z takřka nejvyšších míst. A ty rozkazy jsou zabít. Takhle policie nepracuje. A Jediové, pokud vím, také ne."

Všiml sis, že se mu lehce třesou ruce na volantu.

"Ale ptal jste se na Eskir. Je to svět sám o sobě, s vlastními pravidly a zákonitostmi, a vlastně se divím, že ho vláda a Republika... přehlíží. Nebo tolerují? Těžko říct. V rámci pracovních povinností jsem byl čtyřikrát uvnitř, sice jen ve žluté zóně, ale i tak jsem byl rád pokaždé, když jsem byl zase venku.
To, na co jste se ptal... víme, že začalo v oblasti označované jako zelená míle. Podle starého imperiálního značení nejhorší případy a nejtěžší bezpečnostní opatření. Pozoruhodné je jediné. Z toho mála, co se mi podařilo dát dohromady, by se to nemělo dostat dál než je červená zóna. Přesto se ven dostala nejméně jedna skupina lehkých případů."

Dal ti chvíli na vstřebání té informace a sobě na sledování tvé reakce.

"Lehkými případy myslím různé drobné pouliční zlodějíčky, povětšinou skoro děti. Občas se namočí do něčeho horšího, ale v zásadě nemají co dělat ani v žluté zóně. Plyne z toho několik zajímavých otázek a pokud má Nightwing aspoň stejný přístup k informacím, jako já, musel si jich nejméně půlku položit taky. Jak se při podobném vnitřním problému v ostře střežených blocích pro nejhorší případy mohly dostat ven... podobní lidé? Respektive: jak se podobní lidé mohli dostat do podobných bloků a jak se jim v takovém případě podařilo dostat zase ven?"
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“