Pašeráci

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Přejete si pokračovat?

Anketa končí za 20.6.2015 19:37:28

Ano
1
50%
Ne
1
50%
Ano, ale jako singleplayer
0
Žádná hlasování
Jiné (napiš co)
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 2

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Pašeráci

Příspěvek od Phate »

Taris, nižší patra, bar "U pobudy": (Teyah)

Zbylých členů spolupracovníků jsem si nevšímala, neboť se ve dvojicích zaobírala svým dalším postupem při plnění svěřeního úkolu. Vyčkala jsem na kapitána a spolu jsme se vydali na malou procházku městem. Cesta to byla delší, ale ubíhala za dalšího hovoru a vymýšlení postupu.

Při Axisově zmínce o přílišné nápadnosti jsem nahodila napůl udivený a napůl uražený výraz. Byla pravda, že jsme jako jedna posádka nefungovali příliš dlouho, ale takové podceňování mých schpností se mi nelíbilo.
"V klidu, šéfe. Něco takovýho nedělám prvně. A zahrát přihlouplej doprovod kapitána lodi zvládnu celkem hravě." uklidnila jsem ho. S naší situací jsem byla celkem dobře srozuměna a rozhodně jsem nebyla tak blbá, jak se možná mohlo na první pohled zdát. Mimo to, nechat se chytit někym jako je LItur, bylo to poslední, co bych si chtěla zkusit.

Liturův dům nebyl žádná skvostná vila, ani překrásný palác. Bylo to jen o něco upravenější doupě, než měla většina zdejších kápů. Šla jsem dva kroky za kapitánem, když jsme se blížili k hlavnímu vchodu. Moc se mi nezdálo, že by ho nikdo nehlídal, takže jsem byla připravená na všechno.
U robotického oka se kapitán elegantně představil. Zněl celkem přesvědčivě, takže si ten někdo uvnitř nejspíš nebude myslet, že jdeme škemrat o almužnu, ale že jdeme s nějakou nabídkou. Bod pro kápa.

Při čekání jsem si hodně dobře prohlížela okolí a zkoumala možné únikové trasy, kdyby se něco podělalo. Až budeme uvnitř, budu se pokorně držet za kapitánem a bedlivě zkoumat okolí.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: Pašeráci

Příspěvek od Dash Spience »

Taris, nižší patra, bar "U pobudy" (Punk)

Čekal jsem co Arryana, ale nějak se nevyjadřovala. Všichni včetně kapitána odcházeli a já stále přemýšlel na co vlastně čeká.
Ženská tak už zvedneš ten svůj zadek nebo co? Tímhle stylem zjistíme prd.
Prohodím k Arryaně a naznačím jí, ať se kouká zvedat. Dopil jsem zbytek piva a vydal se k východu.
Proč zrovna já musím jít s ní. Vypadalo to dobře a teď dělá jakoby tu nebyla.
Bručím si pod vousy a doufám, že se z toho probere. Šel jsem a těkal očima všude kolem. Bylo mi útěchou, že jdu s Arryanou, která se umí ohánět, ale stejně jsem vždycky radši když mám vedle sebe toho pitomce Drobečka. Ten problémy řeší rázně a dotyčný si to sakra pamatuje. Nevím jak Arryana, lae já se radši projdu a zkusím něco odpozorovat po cestě. Nikdy nevíme co potkáme nebo koho.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Pašeráci

Příspěvek od Xavier »

Taris, nižší patra, kantýna "Ritz" (Klaus Kreszent, Renar Haulage)

Renar neváhal a vešel do jedné kantýny nechaje Klause venku stát, který mu nechal nějaký ten čas, než vejde za ním.
Podnik to byl nevalný i vevnitř. Stolky byly pouze ve volném prostoru a ne v kójích, takže o nějakém větším soukromí u stolu nemohla být řeč.
Na malém pódiu seděl jedinec nejisté rasy hrající na neznámý nástroj ne zrovna postřehnutou melodii a, pro nedostatek přesnějších termínů to řekněme, zpíval slova k jistě zcela jiné písni. Přestože cedulka nad jeho hlavou hlásala v několika jazycích a písmech: "On to nedělá schválně!" byla zeď za ním na několika místech zčernalá od blasterového výboje, dávající tušit, že trpělivost s hudební vložkou zde není nekonečná.
Podnik byl zaplněn stěží ze čtvrtiny jedinci různých ras sedící většinou ve dvojici či trojici u stolků. U baru seděl jen jistý twi'lek, jenž se co nevidět plánoval přesunout na místo pod bar.
Co to bude panstvo?
Otázal se droid-barman Renara. Hlasová jednotka působila dojmem, že byla vytvořena nejspíš pro bojový model a jak skončila zde nebylo jisté.

Taris, vyšší patra, u rezidence Litura (Axis Aran, Teyah)

Droidímu mozku, mající na starosti dveře trval jen kratičký okamžik, než vyhodnotil Axisovu žádost.
Pán nikoho bez předchozí domluvy nepřímá, di pryč!
Prohlásil a pro potřebu vlastní důležitosti odsunul nenápadný panel pod svým okem. Za ním se skrýval skrytý blaster, který nyní nemilosrdně mířil na dvojici pašeráků.
Nutno dodat, že blaster neměl příliš širový palebný úhel a nebyl by tedy velký problém stát u dveří mimo palebný úhel této zbraně.


Taris, nižší patra, bar "U pobudy" (Punk, Arryana)

Arryana také dopila vyšla za Punkem ven.
Tak pane ústnatý jakej je tvůj mystrovskej plán, když tak spěcháš?
Zeptala se Arryana Punka, poté co ho dohonila a srovnala s ním krok po cestě do vytyčené oblasti.
Alespoň předpokládám že máš plán. A, ne! Zvrhnout celý město v anarchistický zmatek není plán!
Prokázala znalost Punkových způsobů.


Termín je 20.4. Multiposty v rámci komunikace mezi dvojicemi povolena. (já vim, že to sem píšu zbytečně, ale kdyby :D )
Garthova postava, z důvodu další absence(přestože byla slíbena účast) zůstává NPC. Pokud by se Garth chtěl vrátit ke hraní, ať mě prosím nejdříve kontaktuje.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Pašeráci

Příspěvek od Phate »

Taris, vyšší patra, u rezidence Litura (Teyah)

I přes elegantní výstup mého milovaného kapitána nám štěstí moc nepřálo. Taris jsem začínala mít ráda čím dál tím míň. Nic nám tady nevycházelo jak mělo a pokud se celý tenhle plán podělá, bude ještě hůř. Rozhodně jsem nechtěla zdechnout na téhle hroudě neštěstí.

"Nooo, tak to šlo hladce." řekla jsem klidně a rychle se rozhlédla, jestli je blaster, zející z díry po robotickém oku, ta jediná zbraň, která na nás nyní míří. Pro jistotu jsem se lehce posunula do slepého úhlu kam droidí střelec nemohl vidět, natož pak střílet.
"Jeden by řek, že když už nás obral o loď, rád si od nás vezme něco dalšího. Co budeme dělat teď?" prohodila jsem a otázala se kapitána, jaký bude náš další postup.
Dost jsem pochybovala, že by se nechal tak snadno odbýt, když už jsme se sem plahočili takovou štreku.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Pašeráci

Příspěvek od Jordi Linx »

Taris, nižší patra, bar "U pobudy": (Axis Aran)
Dalo se očekávat, že nastanou komplikace a rozhodně to nepůjde podle plánu, ale tohle bylo poněkud brzo na to. Vždyť jsme sotva stačili něco rozjet a už jsem musel vymýšlet, jak překonat první překážku.
Zničit to by nebyl problém, ale Litura bych tím nepotěšil ... to by nebylo dobré,
přemýšlel jsem, i když potěšení Litura nebylo mým cílem, pro vyjednávací pozici by to bylo výhodné.

Při kontrole pozice Teyah jsem mohl s potěšením zjistit, že zatímco hlavním cílem jsem byl já, tak si ona našla slepý úhel a byla mimo ohrožení, ať už bych udělal cokoliv.
Věděl jsem, že jsem měl poslat zprávu předem, aby nám připravil červený koberec,
usmál se se pod masku, když jsem odpovídal Teyah, která vlastně nemohla mít tušení, jak jsem se tvářil. Nošení masky mělo holt i některé své nevýhody, ale to už k tomu prostě patřilo.
Bylo však zapotřebí se nějak posunout a přinutit jednat druhou stranu, tudíž jsem se musel uchýlit k něčemu podobnému, co udělala Teyah. Nicméně protože jsem chtěl mít sebevědomou pozici, tak to muselo být okázalejší.
Vyřiď Liturovi, že čekám u dveří,
poznamenal jsem, než jsem naznačil pohyb vpravo a mrštným parakotoulem jsem skočil na opačnou stranu, abych se dostal ke dveřím a tedy mimo palebný úhel dveřního blasteru. Po chvilce přemýšlení jsem se rozhodl na dveře ještě zaklepat.
Haló? Máte rozbitý zvonek - nevím, jestli to je kvůli pošťákům nebo náboženským roznáškám, ale může někoho ohrozit. A mimochodem bych rád audience u pana Litura, jde o obchod!
dodal jsem ještě nahlas a pokusil se udělat úsměvné gesto směrem k Teyah, aby získala pocit, že by vše mělo být v pořádku.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Pašeráci

Příspěvek od Xavier »

Taris, vyšší patra, u rezidence Litura (Teyah, Axis Aran)

Co si myslíš, že jsem? Nějakej dveřník?
Odpovědělo oko kapitánovi, pročež se na několik vteřin odmlčelo.
No jo. Jako bych nic neřek. Dam mu vědět.
Dodalo po chvilce.
To, že se oba návštěvníci dostali mimo jeho palebný úhel, byť kapitán poněkud teatrálně, ho dosti zaskočilo, takže se pokusil vytočit blaster na jednu a poté druhou stranu a ač droidí oko nemohlo mít žádný výraz, působylo nyní vyloženě ublíženě.
Někdo tu za chvíli bude.
Oznámilo po okamžiku a schovalo blaster.


Vzhledem k tomu, že kromě Phatea a jordiho (kteří jsou společně ve dvojici) nikdo nenapsal, tak ostatní jsou zatim na tom samém místě.
Další termín je27.4.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Pašeráci

Příspěvek od Jordi Linx »

Taris, nižší patra, Liturova rezidence: (Axis Aran)
Na to, že hlídací oko byla relativně jednoduchá umělá inteligence se mu musel nechat pokus o vtip. Jeho následný pokus s natočením blasteru mi pak přišel spíše jen jako povinnost, než dosažení něčeho reálného a dovolil jsem ji další z mnoha svých soukromých úsměvů, protože zůstane pohlcen maskou jako mnohé ostatní.
Stažení zbraní a informace, že by měl někdo dorazit, naznačovaly posun kupředu, ale i tak jsem se rozhodl zůstat na svém místě a doplnit o takové pololežérní opření se o stěnu.
Jak milé, že se nám postarali o rozcvičku. Takhle člověk nabude pocit, že by jeho loď snad mohla být i v bezpečí,
nadhodil jsem směrem k Teyah a gestem rukou jí naznačil, aby si i ona dávala pozor na možné rychlé vysunutí oka, pokud by se dostala znovu do jeho palebné zóny. Rozhodně jsem nechtěl nic riskovat a nechat se hloupě napálit na něco, co by se dalo svést na politováníhodnou technickou závadu, kterou samozřejmě do příště odstraníme. Setkal jsem se s tím už několikrát.
Ale náklad si pohlídat nedovedu ...
povzdechl jsem si sebekriticky a vnitřně se chystal na nadcházející setkání. Čas do příchodu dotyčného jsem trávil možnostmi toho, kdo se objeví. Tou nejhorší by mohla být nějaká gorila s tím, že tu nemáme co dělat - ideálně něco velikosti wookieho a slizkosti hutta. Tou nejlepší by byla nějaké pěkná asistentka v krátkém outfitu s omluvou a že nám to bude vyhrazeno se vším všudy. Samozřejmě nebylo zapotřebí pochybovat, co jsem si představil pod se vším všudy, ale musel jsem uznat, že tahle idea byla až příliš příjemná na to, aby se jakkoliv přiblížila pravdě. Každopádně mi to nebránil o tom si znovu prohlédnout Teyah, která sama měla dost příjemných kvalit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Pašeráci

Příspěvek od Gnost Kohn »

Taris, nižší patra, kantýna "Ritz" (Klaus Kreszent)

Dvě, tři minuty jsem se motal co možná nejnenápadněji venku. Někde bokem, abych nezavazel, než se vydám dovnitř za svým kolegou. Možná jsme byli hlupáci hledat nějaký lepší podnit tady na tomto místě. Spíše bych to kategorizoval na ucházející, pokud by moje standarty padly o dost nízě... potom byly už jen horší. Myslel jsem, že do horšího podniku nemůžeme vlézt, očividně jsem se spletl. Když vidím, kam jsme to vlezli, zvážím myšlenku, zda "U pobudy" nebyl přece jen ten ucházející podnik a tohle je to horší. Zmizet zadarmo, nebo za pár kreditů nějakým uprchlickým transportem domů a sehnat si novou práci by bylo jednodužší. Na druhou stranu, už jsem tady a odejít teď by nevypadalo dobře a nehodilo by se mi do životopisu. Jako by ten někoho zajímal.

Přejdu po kantýně a posadím se pokud možno někam do rohu zády ke stěně, neboť tak budu vidět všude a zároveň mě nikdo nestřelí do zad, pokud si tam nikoho nepustím. Po cestě ještě hrábnu do kabátu a povolím pásek, který držel blaster v pouzdře pod paží. Nehodlám se nechat nachytat bez připravené zbraně a zrovna tady, kde to vypadá, že se střílí na denním pořádku. Když jsem alespoň částečně zajistil svoji bepečnost, začnu očima nenápadně hledat svého kolegu, jehož bezpečnost budu zajišťovat také. Přestřelím z jednoho konce na druhý bez problému, pokud se mi někdo nepřimotá do rány. Sedl bych si blíž, ale pak by bylo podezřelé, že na něj pořád čumím, takhle mám větší výhled a můžu ho kontrolovat snáze. Jediný strach mám z toho, až si budu muset obědnat, aby to nevypadalo nápadně. Konkrétně z momentu, kdy se toho budu muset napít, nebo minimálně předstírat, že to piju. Mám pocit, že všechny moje čichové i chuťové buňky spáchají sebevraždu v momentě, kdy drink přiblížím k ústům. Na druhou stranu zdání může klamat.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 668
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město
Czech Republic

Re: Pašeráci

Příspěvek od Merthor »

Taris, nižší patra:(Renar Haulage)

Pokračoval jsem v rychlém průzkumu, duufaje, že ještě něco upouztá mou pozornost. Při tom jsem se snažil střelit rychlým a pokud možno trochu méně nápadným pohledem na stěnu za droidem. Někdy tam je i v těch horších podnicích načmáraných pár slov křídou jen tak na zdi. Z nich bych poznal, co přesně mám ledabyle vypustit s úst, jako objednávku. Pokud by tam nic nebylo, skusil bych něco osvědčeného. Však to nebyla prní putika tohoto druhu... Ctěl jsem si ze zde jistě podávaných patoků vybrat něco levnějšího a hlavně ostřejšího. S menším objemem nápoje se dá provést více triků a pokud už ho člověk musí vypít, má ho alespoň hned v sobě, místo toho, aby ho jako to co se v některých lokálech nazývá pivem znechuceně skal.

Převzal jsem svoji obědnávku a ač ostražitě, otožil jsem se od nálevního pultu. Mezi tím jsem si všiml, příchodu Klause.
Snažil jsem se dělat jako by nic, my dva se prostě neznali. Schválně jsem si zkusil najít místo ve stejné rovině, jako seděl klaus. To znamenalo také zády ke zdi a také pokud možno blíže ke dveřím. Ideální by bybylo poblíž něj, na dohled i doslech, ale ne úplně vedle. Pokud by žádné takové místo nebylo, uprčenostnil bych bezpečí a snažil se chráněné místo, poblíž něho by sedělo víc lidí. Převzít iniciativu jsem přiliš nespěchal. Pro všechny případy byl můj blaster vždy připravený. Stačilo se přesvědčit, že je na svém místě, že se miho někdo nepokusil vyfouknout. S iniciativou jsem přiliš nespěchal. Naopak trpělivě jsem čekal, až dostanu nějakou šanci. Mohl jsem něco zaslechnout, mohlo se stát něco na co bych mohl reagovat a mohli si mě všimnout ostatní návštěvníci, už jenom proto, že jsem nepatřil ke stálým hostům. Toho všeho by se dalo využít.
Začít s otázkami sám o sobě, to byla taky možnost, ovšem až druhá v pořadí. Přeci jen i otázky byly něco, co poutá pzornost.
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Pašeráci

Příspěvek od Phate »

Taris, nižší patra, Liturova rezidence: (Teyah)

S pobavením jsem sledovala monolog, který vedlo droidí oko s kapitánem. Pár podobných dveřníků jsem již viděla, ale žádný neměl takovou náturu. Přes zjevná kapitánův šarm se nás očko rozhodlo pustit dovnitř. Tedy snad.
Zlehka jsem se přesunula zpět za kapitána s rukou připravenou na blasteru, kdyby se ve dveřích objevily nějaké problémy.

"Jo, v bezpečí ta herka bude, ale ve špatných rukou." pronesla jsem tiše a vyčkávala. Pokud bylo očko vychytralé a právě se nás snažilo napálit, budu připravená a hned jak se opět objeví s nějakou blbou připomínkou, udělám mu další díru na senzory.
Celkem trvalo, než se něco začalo dít a já přemítala co všechno by nás mohlo u Litura potkat. Při nejlepším se mi podaří trhnout se a zjistit něco užitečného. Přinejhorším si na nás pochutná nějaký zavšivený Nexu.
Když se na mě Axis otočil, poznala jsem, že si mě prohlíží díky nepatrnému náklonu hlavy.
Takových jako byl on jsem poznala spoustu, ti co jenom čuměli mi nevadili. Ani přiblbé poznámky jsem si moc nebrala, ale ti co se pokusili o víc, byli povětšinou rádi, že ve svých nechutných prackách ještě kdy něco udrželi.

"Tohle čekání mě nebaví. Buď se nemůžou dohodnout co s náma udělaj, nebo už se rozmysleli, ale nevědí jak. Každopádně by mohli pohnout, není slušné nechat dámy čekat." konstatovala jsem suše a trochu si rýpla. Pro jistotu odjistila pojistku na svém blasterovém "děle".
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Pašeráci

Příspěvek od Xavier »

Taris, vyšší patra, u rezidence Litura (Teyah, Axis Aran)

Když se dveře, před kterými kapitán stál, náhle otevřely. Vypadalo to, že se splnily jeho nejoptimističtější představy, neboť ve dveřích stála neuvěřitelně krásná lidská žena s výstřihem jenž dával jasně najevo, že představivost je přežitek.
Poté ona krasavice promluvila.
Uhni vobludo!
Zpoza ženy se natáhla chlupatá ruka a překvapeného kapitána odstrčila stranou. 6ena i s jejím tělesným strážcem prošla okolo dvojice aniž by si jich více všímala. Dveře se opět zavřely.
Po několika okamžicích se opět otevřely a v nich stál twi'lek, nebudící dojem jedince s 2 ciferným IQ.
Tudy. Šéf vás přijme.
Ukázal dovnitř. V předsíni bylo hned několik ranařů, sledující každý pohyb dvojice.
Twi'lek mezitím vyrazil vedouce návštěvníky dál.

Taris, nižší patra, kantýna "Ritz" (Klaus Kreszent, Renar Haulage)

Zatímco si Renar objednával u baru vstoupil Klaus do podniku a usadil se ke stolku nedaleko zdi. Renarův nápoj vzhledem i vůní připomínal chladící kapalinu hyperpohonu. Když se šel posadit, zjistil, že si místo, které by bylo poblíž jeho kolegy, ale zároveň poblíž ostatních pijáků se zde nevyskytovalo a musel tedy oželet blízkost kolegy.
Jeho kolega naopak musel oželet pití, neboť obsluha zde byla jen u baru a droidí barman nevypadal, že by se zpoza baru hodlal byť jen na okamžik.
Renar se zatím mohl nenápadně zaposlouchat do diskuze blízko sedící trojice jež diskutovala o přednostech manželky jejich šéfa a různých způsobech, jak se k nim dostat. to co plánovali Renar ze své policejní praxe již znal, ve většině civilizací se mu říkalo znásilnění.

Termín 4.5. Jinak vše jako obvykle
P.S:omlouvám se za jednodenní zdržení, ale na vinně je protentokrát můj poskytovatel internetového připojení.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Pašeráci

Příspěvek od Gnost Kohn »

Taris, nižší patra, kantýna "Ritz" (Klaus Kreszent)

Byl jsem docela rád, že nebude vypadat divně, když si nic neobědnám. Jedinný droid barman, zůstává na svém místě... bude to tak lepší, protože když se rozhlédnu kolem sebe a také na "drink" mého kolegy, nutí mě to přemýšlet pro jaký druh to "pití" bylo myšleno. Kdybych měl na výběr umřít žízní a dotknout se tohohle... asi bych si prokousl nějakou žílu a napil se svojí vlastní krve. Pohodlně se usadím a koukám kolem se samolibým výrazem, který po chvilce raději vyměním za znuděnější, aby to vypadalo, že na někoho čekám. Lidé, co sem zavítají musí být opravdu ubozí, nebo opravdu chudí, protože na místo, jako je toto bych neposlal ani svého nepřítele.

Kouknu po Renarovi, když jde kolem a doufám, že něco podnikne on. Nemyslím si, že bych to nezvládl, ale... spíše jsme toho názoru, že by mi dřív došla trpělivost s těmito individui a buďto by se to vše strhlo v hospodskou rvačku, nebo přestřelku a o to nemám zájem. Už tak si myslím, že je to zde na denním pořádku, nebo minimálně jeden mrtvý se tady občas objeví.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Pašeráci

Příspěvek od Xavier »

Taris, nižší patra, kantýna "Ritz" (Klaus Kreszent, Renar Haulage)

V kantýně se mírně řečeno příliš událostí evidentně nedělo.
Prakticky jediné, čeho si Klaus mohl všimnout že twi'lek, sedící u baru se propil na místo pod barem a nevypadal, že by byl schopen v nejbližších hodinách vstát.
Droidí barman tedy vyjel zpoza baru a prošacoval mu kapsy a vzal si z jeho peněženky útratu. To zda si vzal i něco víc nešlo dost dobře odhadnout. Poté ho vynesl ven a by se o okamžik později vrátil na své místo za barem.

Termín 11.4. jinak jako obvykle.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: Pašeráci

Příspěvek od Dash Spience »

Taris, nižší patra, bar "U pobudy" (Punk, Arryana)

Arryana vyběhla za mnou a ptala se na můj plán. Nechápu proč já bych měl mít plán, ona je lepší mozek a dobře to ví.
Nevím co se rozčiluješ, nebavilo mě tam sedět na zadku a koukat se na zadek Drobka, který vydává stále za svůj obličej.
I když jsme kousavě odpověděl, tak jsem začal přemýšlet o tom co podnikneme. Poslat neřízený speeder do jedné z hospod a potom koukat co se stane by nemuselo být špatné, ale Arryana zkazí každou srandu.
Hmm a můj plán je v kraytově břiše. Dobře víš, že já jsem nikdy na extra velké a sáhodlouhé myšlenky nebyl. Můj plán zahrnoval speeder a hospodu, ty jsi mi ho zničila, takže si vymysli svůj. V nejhorším se můžeme spolehnout na klasiku. Prostě projdeme pár hospod a uvidíme co zjistíme.
A já si dám aspoň něco k pití.
Pomyslím si a už se na to těším. Nemá cenu si hrát na něco, že jsme tu každý sám nebo ne. Kdo nás sleduje nás sleduje a kdo ne, tak ten si to domyslí.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Pašeráci

Příspěvek od Phate »

Taris, vyšší patra, u rezidence Litura: (Teyah)

Netrvalo dlouhou a oprýskané dveře do Liturova paláce se otevřely. Osoba, která se v nich objevila, byla bezpochyby v necudných snech mnoha mužů, kteří na ní kdy spočinuli očima. Dalo se celkem jednoznačně předpokládat, že jí budou věnovány i kapitánovo dnešní snění.
No co si budem povídat, i já bych si dala říct...

Už jsem čekala kdy kapitán nahodí udici s nějakou připitomělou hláškou, na které balil prostoduché ženy pochybné inteligence. Naneštěstí ho krasavice zarazila poměrně přesným pojmenováním a opovržlivě nás oba minula.
"Drzost...Nehorázná drzost...aby je voba honila rakovina po poli!" pronesla sem stejným tónem jako krasavice a sledovala další dění v průchodu do obydlí.

Nečekali jsme dlouho, když se vynořil twi'lecký sluha. Tedy alespoň jsem předpokládala, že je to sluha. Z jeho výrazu to vypadalo, že se sám nezvládne ani obléct.
Na toho by zabrala nějaká Axisova hláška! Sakra musim si na nějakou vzpomenout...
To už nás ale inteligent zavedl do útrob Liturova domova. Hned zkraje bylo všude po zuby ozbrojených goril. Rozhlížela jsem se po okolí, abych z krátké procházky vytěžila co nejvíc.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Zamčeno

Zpět na „Ostatní“