Bitva o Jabiim (aneb největší bitva v dějiných akademie)

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Potan

Bitva o Jabiim (aneb největší bitva v dějiných akademie)

Příspěvek od Potan »

Obrázek


Orbit Jabiimu-Křižník Venator
V hangáru mezi hromadami Laatů stály v řadách nastoupeni všichni jediové.
Před nimi stál mistr Obi-Wan Kenobi a vyprávěl.
Proti nám stojí obrovská přesila droidů. Většina z vás jsou pouze padawani kteří v životě nevyděli bitvu. To ale na tom nic nemění že do bitvy jít musíme. Možná nevyhrajeme ale za pokus to stojí, tahle planeta má pro republiku až moc velkou cenu na to abysme ji mohli jen tak ztratit. Necht vás provází síla. Do Laatů.
V jiné části hangárů
byly nastoupeni klony.
před nimi stál pro změnu legendární velitel Alpha-17.
Už jen jeho přítomnost dodávala Klonům naději.
Jak jste už možná slyšeli od jediů stojí proti nám obrovská přesila.
Takže bude dost nepřátel pro všechny!! Navýc jsme dostaly několik nový zbraně, obrovské kolosy AT-AT. Navýc by se nám měl brzy dorazit Kapitán Fordo se svým ARC týmem. Tak Vojáci zaměřit,obklíčit,zničit
Do Laatů


----------
Počkáme jak odepíšete jak nastupujete do laatů a pak tu řež začnem :wink:
Jinak vám do topicu na akademii hodím pravidla i rozdělení skupin
Jinak přeji příjemnou hru
Naposledy upravil(a) Potan dne 13.11.2007 21:56:16, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Jabim-Venator

Věděl jsem to, nakonec se přihlásili všichni. Ten instinkt nejde ignorovat.
Velitel, jehož přítomnost zvyšovala naši odvahu a jistotu ve vítězství, pronášel svou motivační řeč a já přemýšlel o jeho slovech.
Přesila? Žádný problém. Možná, kdyby droidi uměli myslet.
Nové zbraně. Neměl jsem tu čest nanich cvičit, ale viděl jsem je. Kdyby droidi měli zadky, určitě by se při pohledu na ně posrali.
Velitel Fordo a jeho ARC. Sen každého vojáka. Legenda mezi klony, všichni chtěli být jako on, být ten s "lepšími" geny jak se říkalo mezi bratry.

Velitel dal rozkaz nalodit se do výsadkových člunů.
Celá bílá masa se rozeběhla a naskákala do LAATů. Všichni byli tiše, ale v duchu jásali, že mohou bojovat za Republiku, a vyhrožovali droidům.
Kryty se zavřeli a lodě se začli třást.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

MEZI TÍM...
Jabiim-Základna Confederace

Alto Stratus:A je to tu,konflikt započal,republika ví že nás Confederace podporuje.Co si o tom myslíte Asajj?Jsme připraveni na bitvu?Pro obě strany je tato planeta ekonomicky důležitá!Doufám,že hrabě Dooku nepodcenil sílu Jediů,když poslal vás dva.Odtrhnul svůj pohled od okna,za kterým se skýtal obrázek zatím klidné planety.Díval se na Asajj.Vás znám Asajj,jste Dookův učeň,ale vás...Pohleděl na Jana...Vás jsem v životě neviděl.Kdo jste?
Asajj Ventress:On je tu se mnou,je to naše pojistná posila.Sám hrabě Dooku ho zasvětil do naší věci,a navíc touží ho vidět v akci proti Jedi.Odpověděla tvrdým tónem Asajj...
Alto Stratus:Skvělé,to se mi zamlouvá,tak se tedy připravme na výsadek loutek republiky!

Uživatelský avatar
Nautolan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 263
Registrován: 18.9.2007 12:53:19

Příspěvek od Nautolan »

Orbit Jabiimu-Křižník Venator

Tik poslouchal přednášku mistra Kenobiho. Když se na to teď koukal, vůbec nevěděl co tady dělá. Ostatní byly nejmín o hlavu vyžší. Polknul naprázdno a přešlápl na místě. No koneckonců to byl Mistr Kenobi kdo mě dostal z Nar Shadaa a nebral by nás se, kdybysme měly všichni umřít. dodával si Tik odvahy když nastupoval do jedné z republikovích lodí. Škoda jen, že Tok musel zůstat v chrámu.
Stará republika:
Tik: Nautolan, padawan ale koho teď?ctižádostivý, cílevědomý (Vojta)
Tok: Nautolan, padawan ale koho teď? Jedi duší i tělem (Kuba)

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Orbit Jabiimu-Křižník Venator

Zaujatě jsem poslouchal přednášku mistra Kenobiho.
Úplně jsem se zarazil když sem si uvědomil že jsem vlastně nikdy v žádné bitvě nebyl. Sice jsem se už dvakrát setkal se sithem a zabil tak 30 nějakých strážců. Ale nikdy jsem nebojoval prosi stotisícové armádě droidů.
Když Kenobi domluvil nevěděl jsem co dělat. Pak mi došlo že bych měl najít někoho z našeho týmu. Věděl jsem že tam je Tik nebo Tok. Najít ho mezi jedii nebylo těžké. Byl sice menší ale zato to byl jediný Nautolan na křižníku.
Ahoj Tiku. Já sem An-Drew a sem s tebou v týmu. Dem se nalodit?
Pobídl jsem Tika a vyktočil k LAAT.

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Orbit Jabiimu-Křižník Venator

Řeč mistra Kenobiho zajímavá poslouchal sem pozorně aby mi nic neuniklo.Vědomí že v pořádné bitvě sem ještě nebojoval mně netížilo spoléhal sem na sílu.Podívám se po řadě padawanů a rytířů jedi!JE to směsice všech možných ras od twilecků přes lidi až po malého nautolana!
Až mistr domluvil rozejdu se do předem určeného LAAT.A čekám až vyletíme vstříc bitvě!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Orbit Jabiimu-Křižník Venator

Poslouchal jsem co Mistr říká a přitom jsem si v hlavě promítal svůj příchod do chrámu. Bylo zvláštní, že vybrali zrovna mě, byl jsem v chrámu a konkrétně ve společnosti rytířů Jedi teprve pár měsíců a oni mě vybrali do snad největší bitvy všech dob. Uklidni se Garthe! Napomenul jsem se přísně. Svou cestu sis zvolil...
Naposledy upravil(a) Garth Devilman dne 17.11.2007 10:18:45, celkem upraveno 4 x.

Potan

Příspěvek od Potan »

Pro Lumíka
Jabim-Laat
Do stejného transportu jako ty se nalodil i sám Alpha-17.
Za tutio poctu by snad všichni vojáci obětovali život.
Když jste bylu už jen takových 50 metrů na zemí otevřeli se kryty lodě.
Pod sebou jsi uviděl snad největší bitvu jaká doted byla.
S pozorávání tě však vytrhl hlas Alphy.
Naším úkolem bude udržet nedaleký kopec. Má strategický význam pro přehled nad bojištěm.
Naše jednotky tam utrpěli těžké stráty, kvůli špatnému terénu tam nemůžeme vysadit tanky.
Budeme ho muset držet než tam sami dojdou AT-AT.
Podpdora od jediu se nekoná.

Laat se pomalu snesla na kopec a vyjste vyskákali ven.
Zrovna když začala druhá vlna útoku droidů.
Vrhlo se na vás obrovské kvantum battle droidů, super battle droidů a Pavoučích chodců.


Obrázek

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Orbit Jabiimu-Křižník Venator

Projev Mistra Kenobiho byl pro všechny velmi inspirativní. Bylo nádherné pozorovat, jak se z Padawanů, kteří ještě nezažili pořádný boj, vytrácí poslední zbytky nejistoty a nahrazuje ji odhodlání. Pousmál jsem se, že k tomu ani nebylo nutné využít Síly, stačila pouhá rozhodná a přímá slova. Rozhlédl jsem se kolem sebe a kývnutím hlavy pozdravil Rstana, o jehož klidu a rozhodnosti se v Chrámu už nějakou dobu šeptalo.
Když už tedy nebylo co víc říct, vydal jsem se směrem k transportéru. Kousek ode mě stojí An-Drew Deer, který si právě podal ruku s Tikem a oba jdou stejným směrem. Hangár je teď jedno velké hnízdo, ve kterém kmitají desítky osob se stejným cílem - chránit Republiku. Ze začátku jsem byl sice skeptický, ale když to tady vidím, myslím, že máme šanci zvítězit, řekl jsem si pro sebe v duchu. Došel jsem k obřímu LAATu a vyskočil na palubu. Začalo mi bít srdce.
Jestli je pravda to, co říkal Mistr Kenobi, a já nemám důvod mu nevěřit, je vítězství v téhle bitvě zárukou velké strategické výhody pro Republiku. Musíme pro to všichni udělat všichni maximum. A té poslední myšlenky se musím držet: udělat maximum. Dívám se okolo a doufám, že ostatní to vidí stejně.
Naposledy upravil(a) Wedge Bail dne 15.11.2007 20:27:58, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Orbit Jabiimu-Křižník Venator

Rozhlížel jsem se okolo sebe a potom jsem vyšel a nastoupil do Laatů, vnichž byli Wedge Bail Dash Rstan. Á... mí první kolegové v mí první bitvě. Jsem rád že vás vidim...
Naposledy upravil(a) Bastila Shan dne 14.11.2007 17:31:01, celkem upraveno 2 x.
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Jabim-LAAT

Velitel Alfa nastoupil do mého transportu. Všiml jsem si, že vojáci kolem mě vypnuli hruď. I já ji vypnul, byla to čest, letět s někým jako byl velitel Alfa.
LAAT se začal třást ještě víc, jak prolétával atmosférou. Za pár minut se kryty otevřeli a před námi se otevřel obraz bitvy. Hruď mi rychle poklesla.
Pod námi se střetávala bílá masa podporovaná LAATY a AT-TE s šedou masou droidů. To vše zahaleno v oblaku prachu, hlíny a písku. Chytl jsem se ještě silněji držáku abych nespadl tam dolů.
Náš člun však zamířil přes mé bratry k nedalekému kopci.
Z pohledu na bojiště mě vytrhl hlas velitele. Kdybychom neměli v helmách komlinky musel by hodně křičet, abychom jej slyšeli.
Takže držet kopec, to by nemělo být těžké. Ikdyž už tam umřelo hodně bratrů, možná to přece jenom nebude nic jednoduchého. A navíc bez Jediů
Čím blíž jsme byli kopci, tím lépe šli rozeznat naši vojáci od nepřátelských.
To nebude procházka růžovým sadem.

Jabim-Bitva

LAAT přistál a my vyskákali ven. Na nic jsem nečekal a začal střílet ze své pušky. Měli jsme to štěstí, že zrovna začínala droidí ofenzíva. Běžel jsem se skrýt za nedalekou skálu. Vykoukl ven a uviděl blížícího se pavoučího droida. Přepl jsem na granátomet a vypalíl do kulatého těla.
Ozval se výbuch a rozvířil se prach. Skrčil jsem se za skálu a přebil granát. Ve vysílačce se ozývala něčí slova: Klid, je to jako simulace.
Já ti dám simulace.
Přebil jsem a vykoukl zpoza kamene, abych si prohlédl, co udělal můj granát droidovi a abych mohl postřílet další.

Potan

Příspěvek od Potan »

Obrázek


Wedgova skupina
Jabim-LAAT
Ve vašem Laatu bylo asi 10 jediů a 20 klonových vojáků.
Zrovna když chtěl Berry vysílačkou volat svému bratrovi, klonový poručík mu ji sebral.
Během akce je zakázáno se jakkoliv domlouvat s civilisty.
Po chvíly letu asi ve výšce 20 metrů se oteveřeli dveře a vy uvyděli jak v obrovské palbě raket jeden s jedijských laatů padá k zemi doprostřed skupiny dridů.
Váš na tom není o moc líp, raketu mu ustřelila křídlo.
Pilot zařval do vysílačky.
Tohle by mělo být ještě naše území, zhruba 250 metrů na východ je skupina AT-TE, náš cíl. vyskočte ven a dojděte tam pěška, tenhle letoun půjde brzo k zemi. Musíme s Co-pilotem vybrat místo kam spadnout aby měli droidi co největší stráty
Naposledy upravil(a) Potan dne 14.11.2007 17:36:38, celkem upraveno 1 x.

Potan

Příspěvek od Potan »

Pro lumíka
Jabiim- Bitva o kopec
Granát droida zničil ale na jeho místě hned byly další dva.
Zdálo se že čím víc jich zničíte, tím výc se jich objeví.
I když ste se bránili statečně zdálo se že kopec se ubránit nedá.
Na dovržení beznaděje do vás začali pálit rakety hallfire droidů.

Obrázek

Z vysílačky byly slyšet už jen snad bolestivé výkřiky smrti.
Až po chvíli se s vysílačky ozval hlas alphy
Musíme vyřídit ty hallfiredroidy v jejich týlu než nás úplně rozstřílí, každý kdo je schopen boje at se vydá na východ kde se seskupíme, pak se vydáme tam kde by podle zpravodajců měli Halfiráči být.
na kopec kašleme, nedá se udržet, však jim ho pak dobijeme zpět.


---------------------
Zatím je to takový nějaký ale bez Freyta nemůžu rozjet domluvený příběh.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Jabim-LAAT

To nejsou moc dobré vyhlídky… Broukl jsem jen tak do prázdna a zadíval se do země. No, to teda bude zábava..

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Jabim - Kopec

Kruci, tohle nemá cenu. Né bez Jediů.
Modré a červené výstřeli létaly sem a tam. Jenže těch červených asi tak dvojnásobně víc. Byly jsme nuceni se stáhnout zase o pár metrů blíž k vrcholu. Ale nic jsme jim nedali zadarmo. Kolem nás se válelo mnoho rozcuckovaných bratrů. Kdybych neměl v krvi adrenalin, asi bych zvracel.
Najednou to začlo. Přes střelbu se začlo ozývat svištění. A pak přiletěli rakety. Hodně raket. Vybuchovali všude kolem a s lehkostí vyhazovali bílá těla a půdu do vzduchu. Já a několik bratrů sme se stáhli k většímu kusu skály.
Najednou se ozval hlas velitele. Působil životodárně. Dodával naději, ikdyž říkal, že kopec je ztracen. Ale ujistil nás, že ho dobijeme zpět a my věděli, že je to pravda.
Deme hoši, rychle, už jsou skoro tu, zakřičel jsem na bratry.
Počkej, nechám jim tu překvápko, odpověděl jeden z nich a začal granáty podminovávat skálu.
Dobrý, dem, dem, řekl za pár vteřin a my začli pomalu, za krycí palby postupovat na východ.
Když jsme byli mimo dosah droidů, rozeběhli jsme se. Od pozice droidů se ozval výbuch. Bratr se jen uchechtl do vysílačky a my doběhli k veliteli na shromaždiště.

_________________
Vím, že se nemá mluvit za jiné postavy, ale snad to nevadí.
Jinak můžem klidně počkat, nemusíme spěchat.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“