Hodnocení výcviku Lukina13

Zde naleznete hodnocení dokončených výcviků a misí pro toto období.

Moderátor: Moderátoři

Hodnocení výcviku Lukina13

Příspěvekod MrTukan » 17.5.2008 16:14:24

Hodnocení:

Tvar příspěvků: Co se tvaru týká, píšeš podle pravidel, dobře využíváš myšlenek i přímé řeči. Většinou píšeš dost dlouhé a kvalitní příspěvky, které se většinou drží předlohy a jsou tvůrčí. Občas to však kazí zbytečně krátké příspěvky, které by se daly dále rozvést. A na konec několik málo gramatických chyb se dá přehlédnout.

Chování charakteru: Chování pubertálního kluka, který vyrůstal v akademii Jedi se ti, aspoň podle mě docela povedlo vystihnout, i když je tvá postava občas sebevědomnější, než by možná bylo uvěřitelné.

Postup v příběhu: Bez problémů.

Reakce na podněty: Dobře si všímáš všech předkládaných podmětů a sleduješ je, i když občas poněkud chaoticky.

Využití Síly: Na to, jak je tvá postava stará a v jaké situaci se nachází, musela by být hodně nadaná, aby zvládl vše, co jsi od ní ve výcviku požadoval. Stálo by za to, občas trochu ubrat na cenění svých schopností, i když jejich překročení nebylo nikdy příliš výrazné.


Takže celkově shrnuto a sečteno to byl kvalitní a zábavný výcvik, který si určitě zaslouží pokračování v další misi. Dávám 86%


Následky výcviku:
+ Pochopení základů Ataru
+ Zlepšení v užívání Síly, postava si je jistější v ovládání mysli, i když stále zvládne přesvědčit jen hloupější a slabší jedinci. Také pozná lež od takových jedinců. Pohyb předměty, odstrčení a přitažení zlepšeny o velice málo, avšak teď už by zvládl kousky, které předváděl ve výcviku. Stejně tak zlepšena trocha akrobacie.
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2746
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz

Zpět na Hodnocení výcviků a misí NR

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník