Gareth Cane(Elinor)

Zde naleznete hodnocení dokončených výcviků a misí pro toto období.

Moderátor: Moderátoři

Gareth Cane(Elinor)

Příspěvekod Jordi Linx » 01.7.2012 20:23:06

Základní informace:
Rasa: člověk či blízká lidem (konkrétně 50% člověk, 50% arcanian offshoot)
Planeta narození: ??? (oficiálně Chandrila)
Meč: - zatím žádný
Životopis před výcvikem:
Gareth o svých rodičích a původu neví prakticky nic.
Sice by se dalo vytvářet různé teorie, protože byl nalezený jako nemluvně poblíž veřejného kosmoportu v Nayli na Chandrile, ale vytváření teorií na toto téma mu vždycky připadalo jako dokonalé plýtvání časem. Jedinou vcelku zajímavou skutečností bylo, že dítko bylo odloženo tak, aby byla pravděpodobnost nalezení a tedy i přežití velmi vysoká.
V každém případě se tedy stalo, že dítko putovalo do patřičného ústavu, kde bylo pojmenováno a vychováváno, jako další sirotci či nalezenci.
Nicméně nutno dodat, že mezi Garethem a většinou dětí ze sirotčince existoval jeden dosti význačný rozdíl, a to nadání a vztah ke škole a učení se. Zatímco pro normální děti to znamenalo především nudnou povinnost, Garetha škola začala bavit a znamenala pro něj především možnost dostat se k novým informacím a poznatkům.
I díky tomu byl ve svých dvanácti letech zahrnut do celoimperiálního projektu vybírajícího a speciálně připravujícího některé děti bez rodinného zázemí ke kariéře v rámci armády.
Když bylo Garethovi 16 a byl tedy ve dvou třetinách přípravky, došlo ke změně režimu. Místo Impéria byla Nová Republika, která převzala většinu imperiálních vzdělávacích programů a protože akademie, na kterou byl Gareth Cane umístěn, byla na části území, které připadlo NR, bylo změněno i jeho další směřování a místo, aby o dva roky později nastoupil na vojenskou školu v Caridě, absolvoval místo toho s vynikajícím prospěchem Novorepublikovou vojenskou akademii.
Vzhledem ke svým schopnostem a dovednostem byl přiřazen k NRIS, konkrétně k její divizi pro speciální úkoly, kam se svou povahou a vlastně i přístupem k životu a problémům vcelku zapadl (na rozdíl od jiných oddělení NRIS, kde by měli mnozí s jeho perfekcionismem problémy).
Od roku 10 ABY tedy Gareth Cane fungoval v rámci činné služby a jak naznačuje i jeho vcelku rychlý hodnostní postup, byl považován za schopného a perspektivního člověka, který je na svém místě. Za to mohla především jeho schopnost používat při řešení úkolů hlavu - a také to, že za čtyři roky svého působení vylikvidoval na dobrou desítku průšvihů, které měla na svědomí analytická sekce, a to dřív, než se z nich mohl stát průser přerůstající NRIS, respektive její sekci pro analýzu a její sekci pro speciální úkoly. Díky tomu byl také ve svém oddělení dosti uznávanou osobou, zatímco většina analytiků (zejména skupinka několika bothanů, které Canovy občasné zpětné analýzy dosti iritovaly) s ním měla problémy.
Když se začaly objevovat první chaotické informace o jakési záhadné, na imperiály napojené organizaci, byla jen otázka času, kdy se to v nějaké podobě dostane k sekci NRIS pro speciální úkoly. Trvalo to kratší dobu, než by se dalo čekat (dle všeho nějaký intenzivnější tlak shora, ovšem těžko říct, z jakých míst přesně) a při pohledu na materiály a rozkazy, které se Garethovi sešly, si nemohl než pomyslet, že ten tlak analytické sekci prospěl. Dokumenty a materiály působily funkčně a i s obezřetností, která byla u přístupu k nim na místě, se nedalo přijít na nic než mimořádnou důkladnost. Až tak jej to nepřekvapilo, naopak, potvrdilo mu to teorii, že když je malér vážný a všem teče do bot, zmobilizují se a udělají to, co by měli dělat normálně i bez maléru za zády.
Později při plnění úkolu, nicméně zjistil, že to bylo poněkud jinak. Důkladnost a serióznost podkladů byla zapřičiněná tím, že si s nimi někdo pohrál, a to tak, že se to mimo analytickou sekci nedalo poznat - dokud nebylo příliš pozdě. Tedy veškeré zdroje musely přijít už odněkud shora a to zformované.
Z plánované a dobře propracované infiltrace se nakonec ukázalo být někým jiným plánované a dobře propracované MIA.
Takže toho času je Gareth Cane pod patřičným dozorem a asi poprvé v životě musí zvládat pocit určité... dezorientace. Jak jinak nazvat situaci, kdy Síla, o které do té doby prakticky nevěděl, mu začíná zřetelně prosakovat do života - a v podobě tzv. temné strany k tomu.

Poznámky:
- vzhled:
---> vysoký asi 178 cm; velmi světlá pleť, tmavé vlasy, ledově modré oči
---> přestože jeho matka byla Arkanianka (z té linie napojené na lidský genom), není to na něm prakticky jak poznat
---> pokud si může vybrat, nosí jednoduché oblečení tmavých barev

Schopnosti před výcvikem a misemi:
---> vynikající bojové schopnosti
---> logické, analytické a kombinační myšlení v silném nadprůměru
---> dobré jazykové a kulturní znalosti
---> computer use + demolition skilly
---> průměrný pilot a technik

Výcvik - Nová kariéra
Vedl: Jordi Linx
Hodnocení:
Tvar příspěvků: Sem tam se vloudil nějaký trochu kratší příspěvek, ale rozhodně nic, co by zklamalo. Naopak vyskytly se tu i extra dlouhé příspěvky. Akorát jsem si byl trochu nejistý využíváním barviček ...
Chování charakteru: Velice zajímavá věc k hodnocení, protože zde docházelo k vývoji charakteru, ale svoji otravnou stránku si držel skoro pořád, stejně jako svou zarputilost. Zajímavým bodem bylo objevení alter-ega, byť dost diskutabilním.
Postup v příběhu: Věc na kterou si nemůžu stěžovat a kde bych chybičky hledal opravdu velice těžko.
Reakce na podněty: I zde musím hodnotit výborně, byť ty reakce byly někde poněkud odlišné, než jsem očekával. O to pestřejší však výcvik nakonec byl.
Využití Síly: I když se začínalo s tím, že ji nemá, nechápe a nedovede využít, tak tu pár podvědomých využití ve vhodném směru bylo. Negativně bych ale hodnotil snahu to vše tak nějak pochopit sám, což se i promítlo na tom, že mu to "nebylo" dovoleno.

Takže když si to shrnu, tak to byl unikátní výcvik a notně specifický, což mu přidávalo na kouzle. Musím však brát v potaz reset několika příspěvků a takovou nejistou práci se svým alter-egem, které se začalo později projevovat. Sporným bodem byl i náhled na fungování Síly a jejím pochopení, což několik příspěvků trochu zabrzdilo. Přesto se objevilo několik skvělých okamžiků, ať už to byly hrátky s míčky nebo třeba ochutnávání různých poživatin. Když si to tedy vše shrnu, tak bych celkové hodnocení viděl na 90 procent, což je rozhodně hezké, ale jak jsem zmínil výše, tak to bylo poznamenáno.

Následky výcviku:
+ počátek techniky Silové Zlepšení
+ počátek techniky Silový Hněv
+- člen pro tebe neznámí skupiny plné psychopatů
- nemáš pořád tušení, do čeho ses to dostal

Timeline charakteru:
14 BBY - Prošel si "přijímacím testem u kultu"
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 6611
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos

Zpět na Hodnocení výcviků a misí NR

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron