Setkání po letech - 1. mise pro Rehma Kalefa (joemandel)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Cerea, Citadela vyvrhelů

V svetle nasledujúcich okamihov som to konečne dokázal. Porazil som svojho majstra, ale podarilo sa mu uniknúť. Bolo jasné, že majster Nimbus neostane v Citadele naveky. Určite sa ešte stretneme a skončíme to raz a navždy. Tak či tak zmizol v jej útrobách. Možno si uvedomil svoje nebezpečenstvo pre svoje okolie. Bežať som nemohol. Len som chodil a kríval. Neostalo mi nič iné len sa dívať na Citadelu. Stál som tam s pohľadom upreným na ňu a rozmýšľal som nad rôznymi vecami.
"Môj minulý život sa skončil. Tak poďme odtiaľto preč." navrhol som.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Cerea, Citadela vyvrhelů

Mistr Mundi opáčil: "Ne chlapče, musíme dovnitř, abychom..."

Zastavil se v půli věty a pohlédl k nebi.
Z vrcholku citadely vzlétla jednomístná stihačka a s řevem motorů se vydala do atmosféry.

Cereanský mistr Jedi se zamyšleně opět podíval na Tebe a po chvilce řekl: "Vracíme se."

Cerea, atmosféra (v tu samou dobu)

Barak Nimbus seděl v kokpitu svého jednoméstného stroje a velmi neklidný aktivoval vysílačku. Potom čekal...
Po chvilce se ozval mužský hlas, rušený slabým signálem: "Co se děje, mistře Nimbe?"
"Nedokázal jsem to! Nezabil jsem svého učedníka a nikdy nezabiju! Budete se s tím muset smířit." řekl Twi'lek rozrušeně.
Hlas na druhé straně po menší odmlce odpověděl: "Tohle jsem ale slyšet nechtěl, mistře! Budete se muset zodpovídat našemu vůdci, jelikož jste nesplnil jeho vůli. Čeká na Vás na Dantooinu... Konec!"

Nimbus vztekle přerušil spojení a zadal do navikompu koordináty své další cesty...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Cerea

Po tejto neblahej a trpkej skúsenosti som majstra Mundiho požiadal o pár minút súkromia. Vyzeralo to, akoby som sa len túlal okolím, nie ďaleko od našej lode. Stretnutie s mojim majstrom som si takto nepredstavoval. No napriek všetkému sa zdá byť čestným človekom. Mať takého protivníka mi bolo vždy cťou. Vzpamätávať sa z toho budem ale dlho. Nikdy mi to nedá pokoja pokiaľ viem, že Barak Nimbus je stále niekde tam a cítim tak, že toto stretnutie s ním nebolo posledné. Dokonca necítim ani radosť z toho, že mi bude udelený titul Rytiera. Ja sám si myslím, že si ho ani nezaslúžim. Zároveň ma to núti rozmýšľať nad mojim dotykom s temnou stranou. Behajú mi z toho zimomriavky po chrbte. Citadela je vidieť dokonca ešte aj odtiaľto. Naskytol sa mi podobný pohľad, ako v mojej vízií. Pomaly som sa zodvihol a pokračoval som do hangáru. Už nech som odtiaľto preč.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, chrám Jedi

Po setkání se svým bývalým učitelem jsi prožíval rozporuplné pocity, převažovalo ale spíše zklamání nad celou situací.
Mistr Nimbus již evidentně ztratil veškeré spojení s řádem Jedi a snažil se Tě porazit, což bylo nanejvýš znepokojivé. Ale naštěstí se tak nestalo, protože když jsi mu dokázal vzdorovat a Nimbus tak poznal, že by mohl být poražen svým někdejším padawanem, ztratil se a Tys nevěděl, kam...

Tato událost navždy změnila Tvé pocity a už jsi ani nevěděl, jestli jsi připraven na to stát se rytířem Jedi.
Mistr Ki-Adi-Mundi, který po návratu do chrámu Jedi na Coruscantu informoval radu o celé záležitosti, Tě však ujistil, že jsi udělal to, co jsi považoval za správné a schválil Tvé jednání.
Zároveň i mistr Quinlan Vos, který po čas Tvé nepřítomnosti věnoval určitou dobu Tvému kamarádovi Rogashovi, uznale komentoval Tvoje výsledky.

S Rogashem jste se po Tvém příletu na Coruscant ještě neměli čas obeznámit se svými novými zážitky, ale jelikož se již brzy chystala ceremonie a jmenování nových rytířů Jedi, mohli jste si to v brzké době vynahradit...

----------------------------------
KONEC MISE - hodnocení založím někdy v průběhu následujících dní.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Hodnocení založeno zde:

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?p=50211#50211
Druhá mise na sebe podle všeho nenechá dlouho čekat! (neděle) :D
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“