Kai Planetfire - přihláška

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
OrionCZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 36
Registrován: 24.3.2013 17:12:31

Kai Planetfire - přihláška

Příspěvek od OrionCZ »

Jméno: Kai Planetfire
Titul: Učedník
Rasa: Člověk
Rok narození: 3968 BBY
Planeta narození: Telos IV
Životopis: Kai se narodil Hathovi a Inthas Planetfire. Tito dva byli výzkumníci, kteří na Telosu zkoumali faunu. No, nejdříve jako partneři a posléze jako manželé. Když se Kai narodil, Inthas se starala o domácnost a o Kaie, zatímco Hath pokračoval ve výzkumu. Jeho život jinak probíhal celkem obyčejně. Do svých sedmi let byl vesměs doma a pomáhal mámě či běhal s dětmi z města. Od sedmi let chodil s otcem a matkou i na výzkum a, jak se asi dalo čekat, uchvátilo ho to. Přeci jen měl na to geny. A pak přišel rok 3958 BBY. Bylo mu deset a tak se, jak už to v tomto věku bývá, rozhodl vyrazit na průzkum. Považoval se za dost dospělého, aby se orientoval. Většina fauny nebezpečná nebyla, pokud se tedy nevydával do hlubokého lesa. Při tomto výzkumu ale narazil na loď. Byla celá černá a nenesla žádný znak. Jako správný, desetiletý prcek se vydal na průzkum tohoto nového předmětu. Tu se ale za ním vynořila temná postava v černé kápi. „Prcku… co přesně tady děláš?“ Zvolala a nezněla moc… příjemně. Ale ani naštvaně. Spíše rezignovaně. Jakoby tohle dělala už posté. „N-nic…“ Kai zakoktal a podíval se na ni. Žena, ve středních letech s bledou pokožkou. A s červeně zářící tyčí v ruce. Už se chystala seknout a zjevně se tak zbavit svědka, když ji něco zarazilo. Chvíli ho zkoumala pohledem. „Hej prcku… jsi Jedi?“ Kai polkl a znova zavrtěl hlavou. Byl hodně věcí, na tak malý věk, ale Jedi ne. Žena chvíli přemýšlela a pak kývla. „Budiž… pojď se mnou… ukážu ti něco, co bys u nikoho jiného neviděl.“ Kai, přemožen zvědavostí vlezl na loď, ale tam okamžitě upadl do bezvědomí. Loď se zvedla a odletěla. Bylo to dvě hodiny před bombardováním Telosu.
Žena, která se posléze představila jako Copes Amiesf, odvezla Kaie na Korriban, kde mu řekla pár věcí. Jednak, je uživatel Síly. Je něco, co jen tak někdo není. A byla mu dána možnost být trénován někým tak skvělým, jako je ona. Druhak, jeho domovská planeta byla vybombardována a jeho rodiče už pravděpodobně nežijí. I kdyby ano, pravděpodobně zůstali na Nar Shadaa. Kai přemýšlel. Dlouho. A nakonec došel k tomu, možná s lehkou Copesinou dopomocí, že mu vlastně zachránila život. A to jak život jako takový, tak i před životem obyčejného člověka. Bezvýznamného. Naopak mu dala moc. A tak… se rozhodl oddat celý svůj další život jí. Z čirého vděku.
Barva čepele: Červená
Světelný meč: Jeden jednočepelový (v budoucnu by chtěl světelnou tyč)
Styl boje: Niman
Schopnosti: Force Push/Pull malých předmětu a vysoké skoky
Schopnosti jako Sith: Blesky, Push/Pull velkých předmětů
Vzhled: Běžného vzrůstu, tj. 180 cm. Má černé vlasy a jasně modré oči.
Charakter: Málokdy se projevuje, jak nahlas, tak mimicky. Nedává najevo emoce, skoro jako by žádné necítil. Mluví jen, když je to nutné a většinou s respektem pro každého člověka. Ale běda tomu, kdo přivolá na sebe jeho hněv. Byť je to těžké. Je tak na hraně temné a světlé strany síly, příliš velkou krutost považuje za neopodstatněnou. Ale nikdy nepromluví proti své mistryni.
Znalosti: Filmy (všechny), Hry (SW:TOR, KotOR I i II, Jedi Academy, EaW, Republic Commando)
Četnost hraní: Dvakrát za týden, někdy i častěji. Kdybych nemohl, ozvu se.
Kontakt: hugosedlak@gmail.com
Naposledy upravil(a) OrionCZ dne 05.3.2014 22:58:34, celkem upraveno 3 x.
Sarkasmus je schopnost urazit hlupáky, bez toho, že by si toho oni všimli.

Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 366
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant

Re: Kai Planetfire - přihláška

Příspěvek od Elinor Rahl »

Zdravím, slíbila jsem, že se ti na přihlášku podívám, i když nejsem moder, a napíšu nějaké podněty. Tedy:

- rýpnutí: uvědomuješ si, že BBY je něco jako "před naším letopočtem"? Z toho životopisu si tím nejsem jistá, protože:
- Telos IV. byl vybombardován 3958 BBY (osm let před narozením postavy)
- 3955 BBY se rozvíjí projekt na obnovu Telosu (po vybombardování, ale umím si představit, že se během něj mohli Planetfirovi seznámit)
- 3950 BBY končí občanská válka mezi zbytky po Revanovi; po konci občanské války ve zbytcích sithského impéria (což je shodou okolností rok, kdy se Kai má narodit) není Korriban zrovna dvakrát osídlený. Ono není moc co se divit, vzhledem k tomu, co všechno se na planetě dělo. Mám dokonce takový matný pocit, že z bezpečnostních důvodů je i pod republikovou kontrolou a sithové se tam vrátí až začátkem velké galaktické války.
- roku 3950 BBY se narodil Kai - a to do období, které je relativně klidné (ve srovnání s tím, co právě skončilo a s tím, co začne za nějaká cca 3 staletí)

I když jsem zastánce poměrně rozvinutého dotváření si canonu, s "dalším bombardováním Telosu IV. v rámci projektu obnovy" nesouhlasím, je to něco natolik velkého, že by se to v tom canonu nedalo schovat. IMHO když jeho "provozovatel" by musela být vytvořená třetí strana.
Stejně tak by stálo za to zvážit období, ne že by se na ně nedalo něco vymyslet (a to i něco epického), ale většina moderátorů upřednostňuje období, kdy se prokazatelně něco děje a kde nemusí prakticky všechno vytvářet od nuly (což platí i pro hráče, ti se totiž v podobných obdobích ocitají na hodně tenkém ledě).

Samotný motiv toho vztahu s mistryní je fajn a líbí se mi, má to hodně velký příběhový potenciál - prakticky v jakékoli době.
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.

Uživatelský avatar
OrionCZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 36
Registrován: 24.3.2013 17:12:31

Re: Kai Planetfire - přihláška

Příspěvek od OrionCZ »

Já tak nějak tušil, že největší chyby budu mít v letopočtech. Ale mám za to, že teď už je to snad opravené.
Sarkasmus je schopnost urazit hlupáky, bez toho, že by si toho oni všimli.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Kai Planetfire - přihláška

Příspěvek od Gnost Kohn »

Jenom se k tomu vyjádřím není to Talos IV ale Telos IV a letopočky jsou 51236542 BBY - 1 BBY a pak 0 ABY - 200 ABY, BBY se počítá jako před Kristem, takže se odčítá.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
OrionCZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 36
Registrován: 24.3.2013 17:12:31

Re: Kai Planetfire - přihláška

Příspěvek od OrionCZ »

Tak jo. Dokonale a naprosto opraveno. Pevně doufám a věřím.
Sarkasmus je schopnost urazit hlupáky, bez toho, že by si toho oni všimli.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Re: Kai Planetfire - přihláška

Příspěvek od Atalon »

Zdravím a beru si tvou postavu na starost, pokud nic nenamítáš. Koukám že už ti pár lidí s přihláškou “pomáhalo“ ale i tak mám také pár věcí, takže doufám že máš na to ještě trpělivost.

První věc, i když to je spíš jen drobnůstka, posílat desetiletého prcka na samostatný průzkum by asi moc rodičů neudělalo. Takhle malé děti se na podobné věci angažují většinou sami a rodiče o tom informují až dodatečně, pokud vůbec.
Zadruhé, na Telosu už přes bombardováním byla stanice Agriculture Corps (nerad podobné názvy překládám, zbytečně to mate) takže s uživateli Síly tam měli dost zkušeností , tím nenamítám nic proti tvému příběhu, vlastně to spoustě věcí dává další význam, jen u pár situací (vysvětlovat dítěti z Telosu co jsou uživatelé Síly apod.) to trochu drhne.
Zatřetí, ten konec životopisu mi přijde trochu zvláštní. Zase to není nic vážného, spíše matoucího. Píšeš, že tvou postavu Copes zachránila před obyčejným bezvýznamným životem a ukázala mu život moci. A on se ho pak vzdal aby se jí z vděku oddal? Zajímalo by mě co z toho pro něj tedy má větší cenu?

Abych to shrnul, pokud nechceš, já na žádných změnách už netrvám. Ale myslím, že minimálně to co jsem ti víše nastínil, by si zasloužilo promyslet a trochu rozvést. Koneckonců právě z tohoto základu bude tvá postava později růst, takže čím lepší tento základ bude, tím zajímavější budou výsledky.

Uživatelský avatar
OrionCZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 36
Registrován: 24.3.2013 17:12:31

Re: Kai Planetfire - přihláška

Příspěvek od OrionCZ »

Ah, děkuji mnohokrát.
Rodiče byli, asi z povahy jejich práce, dost podivíni, ale uznám, že "vyslat" prcka na průzkum je blbost a tak to bylo poupraveno.
Co se týče Agriculture Corps... možná využiji tvůj argument o jeho tehdejším mládí. On slyšel o Síle, pravděpodobně i tušil, že to je něco mystického, ale její přesnou podstatu neznal. S tím má koneckonců problém každý druhů, natož desetiletý prcek.
Pro něj má největší cenu jeho život. A tak ho tedy, asi by se to dalo považovat za obětinu, obětoval Copes.

Doufám, že jsem to snad vesměs objasnil, ale klidně rád pozměním, pokud toto vysvětlení není dostačující.
Sarkasmus je schopnost urazit hlupáky, bez toho, že by si toho oni všimli.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Re: Kai Planetfire - přihláška

Příspěvek od Atalon »

Fajn, jak to je mi to vyhovuje, takže se zeptám na poslední, tradiční otázku:
Máš nějaká přání ohledně mise? Nějakou představu co bys chtěl s Kaiem dělat?

Uživatelský avatar
OrionCZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 36
Registrován: 24.3.2013 17:12:31

Re: Kai Planetfire - přihláška

Příspěvek od OrionCZ »

Tady jsem opravdu otevřený takřka všemu. Snad jen menší požadavek k podstatě mise, a to, aby to nebyl JEN boj. Nechápej mě špatně, boj mi nevadí, rád ho přivítám, jen ať to není jen o boji.
Sarkasmus je schopnost urazit hlupáky, bez toho, že by si toho oni všimli.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Re: Kai Planetfire - přihláška

Příspěvek od Atalon »

Tak tady to je:

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=23&t=4270
Doufám že se ti bude líbit.

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“