Výcvik - Jibo_cz: Gale Soral

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

Re: Výcvik - Jibo_cz: Gale Soral

Příspěvek od Jibo_CZ »

Enkláva na Dantooine, Zahrady
No, tak to bylo rychlé.
Zrekapituloval jsem si v hlavě událost se zabrakem a nerozhodnul jsem se pro nic jiného, než se vrátit ke křižovatce a postupovat podle pokynů zabraka, dále jsem měl na paměti, že asi příjdu za Unou trochu pozdě, ale mám dost dobrý důvod k obhajobě.
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik - Jibo_cz: Gale Soral

Příspěvek od Hayasan »

Enkláva na Dantooine, Zahrady
Neměl jsi důvod zdržovat se na jednom místě, tak jsi bez nějakého většího otálení vyrazil na druhou stranu Zahrady. Počasí bylo skutečně příjemné na procházku, slunce příliš nepeklo. Leč ty jsi na obyčejnou procházku neměl ani pomyšlení. Tys hledal velký vodopád.
Dorazil jsi k němu zhruba po dvaceti minutách rychlé chůze. Před tebou byla skalka, porostlá nejrůznějšími rostlinami, které měly rády vlhkost. Před vodopádem byly tři kamenné lavičky. Kolem té první z leva bylo shromážděno pár lidských younglingů. Jejich věk se dal odhadovat tak na pět až šest let. Byli dost hlasití, výskali a křičeli, což asi nebylo příliš vhodné chování. Prostřední lavička byla prázdná z dost dobrého důvodu. Nějaké hejno ptáků muselo snad dostat průjem, jelikož byla celá zadělaná ptačinci a úklidoví droidi to ještě nedali do pořádku. Na poslední lavičce se vyhřívala na sluníčku mourovatá kočka.
Kolem laviček bylo houští, čerstvě zastřižené. Dokonce se ti zdálo, jako kdyby tam byla díra a nějaká cestička od hlodavčího obyvatele Zahrady.
Hlavní cesta pokračovala dál do Zahrady. Ať ses díval, jak chtěl, nejenže tu nebyla rytířka, ale nebyl tu ani nikdo, kdo by meditoval.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

Re: Výcvik - Jibo_cz: Gale Soral

Příspěvek od Jibo_CZ »

Enkláva na Dantooine, Zahrady
Po příchodu k vodopádu jsem měl dobrý pocit, bublání vody, příroda, která se nebála na sebe upoutat pozornost dávaly mé duši příjemný pocit spokojenosti, páč kdo chce najít klid, musí s přírodou splynout, zde by to nebyl žádný problém.
Zabrak Pole přeci říkal, že místečka na meditace jsou skrytá. prohnalo jse mi hlavou, když jsem si všimnul, že v okolí tu nebyl nikdo, kdo by meditoval.
Možná bych měl obejít vodopád, tam někde mouhou být nějáká slušná místa, možná tam bude i Una, nebo že by ve vodopádu byl tajný průchod? Né to asi ne. Popřemýšlel jsem nad místy, kde by mohly býti nějáké slušné místa na meditace.
Optávat se tu někoho nemá cenu, tito younglingové mi asi těžko pomůžou, a od kočky také nic nedostanu. Prohnalo se mi hlavou, když jsem zvažoval možnost optání se místních.
Nebylo by špatné začít u vodopádu, a pak zkusit jít dál po cestě, zda tam něco nebude. Popřemíšlel jsem a vydal se směrem k vodopádu.
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik - Jibo_cz: Gale Soral

Příspěvek od Hayasan »

Enkláva na Dantooine, Zahrady
Začal jsi postupovat poměrně logicky a jal ses prohledávat okolí vodopádu. A skutečně jsi objevil pár tichých zákoutí, které k meditaci vyloženě vyzývaly. Byly kryté menšími stromky a vzrostlými keři, z nichž dobrá půlka kvetla.
Také jsi objevil několik osob. Prvním byla poměrně stará lidská mistryně s šedivými vlasy a vyzáblou postavou. Vznášela se zhruba deset centimetrů nad zemí, měla zavřené oči a ruce položené na kolenou. Ačkoliv sis nedával pozor na to, abys šel potichu a nerušil, tak se ti zprvu zdálo, že tvou přítomnost snad ani nezaregistrovala.
Na druhém místečku v blízkosti vodopádu se dvojice devaronianský mistr a wookiejský padawan pokoušeli o společnou meditaci. I svým nakouknutím jsi zvládl wookiejského padawana vyrušit tak, že ztratil koncentraci. Devaronian z toho skutečně nebyl nadšen a vyprovodil tě ne zrovna milým pohledem.
S tajným průchodem jsi neměl štěstí. Sice jsi se ti zdálo, že by v jednom křovisku snad něco mohlo být, ale při bližším zkoumání jsi objevil jen menší krtičinec.
Otázkou tedy zůstávalo, kam se dál vydáš, nebo jestli se ještě nepokusíš zapřemýšlet o tom, jaké instrukce jsi to vlastně dostal.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

Re: Výcvik - Jibo_cz: Gale Soral

Příspěvek od Jibo_CZ »

Enkláva na Dantooine, Zahrady
Opravdu jsem teď zmatený.
Projelo mi hlavou, když jsem ani tady rytířku nenašel.
Tak kde můžeš být?
Zeptal jsem se sám sebe a rozhodl se zeptal někoho kdo zrovna nemedituje jestli rytířku nezná, kdyby to nevyšlo nezbývalo než pokračovat po cestě a doufat v úspěch.
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“