Maxmilián Weid

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Malakim Phoros
Učedník
Učedník
Příspěvky: 3
Registrován: 31.8.2016 19:50:30

Maxmilián Weid

Příspěvek od Malakim Phoros »

Jméno: Maxmilián Weid

Povolání: Pašerák/obchodník

Rasa: Člověk, Lorridián

Rok narození: 52 BBY

Planeta narození: Nar Shaddaa

Životopis postavy: 
Narodil se do páru složeného z pašeráka a Lorridiánské prostitutky. Jeho dětství na Nar Shaddě nepatří k zajímavým etapám. Toulal se ulicemi, rval se s jinými dětmi. Byl zavřenej v malé domovní dílně a snažil se poskládat z kupy šrotu droida. Zatímco se jeho matka v pokoji věnovala nejstaršímu povolání a otec byl na cestách. Od čtrnácti ho otec brával na své cesty. Při kterých podporoval synův zájem o mechaniku a dále prohluboval jeho celkové vzdělání.

Po jednom velice vydařeném obchodě se stal jeho otec nepohodlným konkurentem a byl odstraněn i s lodí. Což Max přežil jen díky tomu, že zrovna okupoval intimní twi'lecký prostor v jednom známém domě.

Po tomto nemilém zjištění se musel Max o sebe postarat sám a s naspořených peněz (otcových a vlastních) a půjčky u Huttů si koupil YT-700tovku ve slušném stavu. Poté pokračoval v otcových šlépějích.

Od té doby má za sebou už tři úspěšné roky, které pouze hyzdí fakt. Že při jedné zakázce kdy spolupracoval s jedním pirátem na uklizení rukojmí (uklizeno na jeho loď) se dostal pod vliv Fallenských feromonů. Respektivě jedné bohaté krásné Fallenky. Kterou nakonec vysadil na "její" planetě. Pravda je že dostal od dané slečny odměnu. Díky ní mohl splatit zbytek dluhu u Huttů a být relativně svobodný...

Loď: YT-700

Hlavní zbraň: DH-17

Záložní zbraň: Flashbang, boxer, Vibrodýka

"Speciální" vybavení: zásoba různých léků a plynová pistole na uspávací šipky na lodi. Dále má loď upravený jeden s malých skladů na možnou celu. Pokud je jí zrovna třeba.

Posádka lodě: Na lodi kromě něj cestují ještě čtyři jeho droidi. 2x opravárenský, 1x lékařský, 1x bojový/strážní všechno jsou to zánovní opravené a upravené kusy.

Styl boje: Defenzivní v boji na dálku. V boji na blízko agresivní.

Schopnosti: Pilotáž, střední střelba s blastru, velice dobrý v boji na blízko ať už s nožem nebo s holýma rukama. Omezeně huttský jazyk. Velice dobrý mechanik. Programování droidů.

Vzhled, poznámky: 193 cm vysoký, šlachovitý s dlouhými blond vlasy, má ledově zelené oči, o svůj vzhled pečuje a je pravda, že až na pár jizviček mohl by se živit modelingem.

Má rád dobrý alkohol, hezké většinou lehké holky a samozřejmě prachy. Je tak trochu magor s vlastním morálním kodexem.

Rozsah znalostí o SW: Stará a nová filmová trilogie, seriál Clone Wars, hry KoTOR I a KoTOR II, SW wiki a místní archív.

Odhadovaná častost hraní: dvakrát týdně

Kontakt: SZ, e-mail: Malakim@email.cz

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Maxmilián Weid

Příspěvek od Marinho »

Ve jménu mé Vznešenosti si tuto přihlášku uzurpuji do mého moderského harému. Test nahodím během dopoledne a pak to rozjedeme :)

Edit.: tady je test:

1. Jaká je maximální povolená velikost osobní ikony hráčů?
2. Kolik můžeš mít přihlášek v jednom období?
3. Můžeš tu nějak propagovat jakoukoliv formu reklamy ?
4. Uprav text dle pravidel.

Corellia-soukromá vila nadřízeného.Jak vás tak poslouchám, tak k večeři asi nebudu zpátky, že?Neodpustil jsem si poznámku.Už by jste měl jít, čeká vás hodně práce.Jo, jasný, taky jsem vás rád viděl a příště si snad víc pokecáme u sklenky.Neříkal jsem to nahlas, protože smysl pro humor není vlastnost, která by se běžně vyskytovala mezi inkvizitory.Vezmu ze stolu datapad, na kterým mají být bližší informace, novou identifikační kartu.Průběžně se vám budu hlásit.Vyrazil jsem svým speederem k hangáru.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Malakim Phoros
Učedník
Učedník
Příspěvky: 3
Registrován: 31.8.2016 19:50:30

Maxmilián Weid

Příspěvek od Malakim Phoros »

Test

1. šířka: 150 pixelů, výška: 200 pixelů, velikost: 19.53 KiB
2. jednu
3. ne
4. Uprav text dle pravidel.

Corellia-soukromá vila nadřízeného.
Jak vás tak poslouchám, tak k večeři asi nebudu zpátky, že?
Neodpustil jsem si poznámku.
Už by jste měl jít, čeká vás hodně práce.
Jo, jasný, taky jsem vás rád viděl a příště si snad víc pokecáme u sklenky.
Neříkal jsem to nahlas, protože smysl pro humor není vlastnost, která by se běžně vyskytovala mezi inkvizitory.
Vezmu ze stolu datapad, na kterým mají být bližší informace, novou identifikační kartu.
Průběžně se vám budu hlásit.
Vyrazil jsem svým speederem k hangáru.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Maxmilián Weid

Příspěvek od Marinho »

Doufám, že sis pravidla pozorně přečetl a budeš se jimi řídit :)

jedna maličkost: název lokace se podtrhává, správně tedy:

Corellia-soukromá vila nadřízeného

jinak nevidím závažný nedostatek :)

výcvik je zde a přihlášku tímto uzamykám

http://www.forceacademy.net/hra/viewtop ... =20&t=4655
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“