Adria Drayven (Phate)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Kyell
Učedník
Učedník
Příspěvky: 95
Registrován: 04.1.2017 12:22:44
Bydliště: Kashyyyk
Japan

Adria Drayven (Phate)

Příspěvek od Kyell »

Jméno: Adria Drayven

Titul: Padawan

Rasa: Miraluka

Rok narození: 72 BBY (20 let)

Planeta narození: Alpheridies (Naboo)

Životopis postavy: Původem pochází Adria z planety Alpheridies, téměř celé své dětství ale prožila na Naboo. Proč musela opustit svou rodnou planetu je záhadou. Jako nemluvně ji na Naboo přivezl jeden z obchodníků a shodou okolností se ji ujal diplomatický pár, který se pohyboval ve vyšších kruzích politiky Naboo, poblíž královského paláce chcete-li. Vychovali Adriu jako vlastní, sami žádné děti neměli. I přes milující zázemí to bylo pro Adriu náročné, jelikož populace Naboo se skládá převážně z gunganů a přistěhovalých lidí. Miraluka zde byla něco nevídaného a někteří se ji proto stranili. Léta plynula a Adria rostla a rostla. Matka ji učila vybraným způsobům, otec se snažil, aby se přiučila něco z politiky. Zvláštností bylo, že už v útlém věku, počínaje pátým rokem života, měla Adria čas od času předtuchu, která se dříve či později vyplnila. Opatrovníci tuto zvláštnost připisovali jejímu původu, jelikož toho o její rase moc nevěděli. Až později se ukázalo, že je Adria citlivá k síle.

Až do konce roku 64 BBY žila Adria poměrně klidný život. Situace na Naboo se ale začala přiostřovat. Byl to začátek sporu dvou politických skupin, jedna v čele s Bon Tapalem a druhá v čele s nejmenovaným aristokratem. Adriini opatrovníci se přikláněli na stranu Tapala. Bohužel politika není téměř nikdy poctivou a boj o mocenské postavení si žádal své. Adriin otec ji poměrně často využíval i jako špeha či pro vyzvídání. Kdo by podezříval slepé bezbranné dítě? Adria to nebrala jako formu využívání, byla ráda, že může pomoct svým opatrovníkům a planetě, která ji poskytla domov. Politické hry ale nabyly nebezpečných rozměrů, výjimkou nebylo vyhrožování, únosy či jisté „nehody“. Došlo to až tak daleko, že musel být přizván rytíř Jedi, aby situaci uklidnil. Právě tento nejmenovaný rytíř Jedi si při jednom z mnoha diplomatických jednání všiml malé miraluky, která se potloukala kolem. Adriu to k rytíři táhlo, jelikož poprvé viděla někoho zběhlého v ovládání síly a jeho aura tak byla velkou neznámou. A co Adria neznala, to chtěla přirozeně poznat. Zástupce řádu se rozhodl promluvit s opatrovníky Adrii a poté, co si vyslechl její osud, včetně podivných předtuch, mu bylo jasné, že toto setkání nebylo náhodné a rozhodl se vzít Adriu s sebou do chrámu Jediů.

Tak se Adria dostala k řádu Jedi. Radu zaujala svou zvídavostí, cítili v ní ale jistou emocionální nestálost. Přesto se rada rozhodla jí přijat a učinit z ní mladou žačku. Zde si Adria již nepřipadala tak jiná a zvláštní. Poctivě studovala a cvičila. Klid nacházela především v knihách a archivu. Spolu s rostoucím věkem i schopnostmi se začaly projevovat nové dovednosti a ve věku 15 let se Adria stala padawanem. Svého mistra chová ve velké úctě, stejně tak i svého oblíbeného rádce a učitele mistra Oppo Rancisise, který ji toho na svých hodinách mnoho naučil. Svůj život se rozhodla zasvětit hledání pravdě a pochopení nekonečného vesmíru. Schopnostmi v síle převyšovala své vrstevníky, kdežto v umění boje se světelným mečem byla průměrná. Se svým mistrem cestuje po galaxii už dlouhých 5 let a rozhodně se nechystá přestat.

Barva čepele: Modrá

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč, později dva

Styl boje se světelným mečem: Soresu a Niman

Schopnosti síly:

Padawan:
• Telekinesis – jednoduchá telekineze menších až středně velkých předmětů
• Force sight – charakteristická schopnost pro Miraluku
• Hibernation trance – jednodušší forma transu trvající max. několik hodin
• Force empathy – schopnost způsobující problémy, kterou nedokáže patřičně ovládat

Rytíř Jedi:
• Rozvinuté schopnosti uvedené výše
• Force healing
• Farsight
• Precognition
• Psychometry

Ostatní schopnosti:
• Diplomacie
• Sběr informací

Vzhled: Poměrně vysoká, pleť světlešedé barvy, výrazné plné rty, které jsou spolu se špičkou nosu to jediné, co lze z obličeje zakrytého kápí spatřit. Oči jsou i pod kápí překryty šedým hadrovým obvazem. Delší černé vlasy jsou spletené do copu a schovány pod vrstvou oblečení. Charakteristickým znamením jsou zdobné ornamenty na tváři. Spíše štíhlá atletická postava. V přítomnosti jediů nosí padawanské roucho tmavých barev, na misích či jinde volí obyčejnější šatstvo, tak aby nepřitahovala pozornost (viz obrázek).

Povaha: Velmi tichá, přemýšlivá. Ráda analyzuje situace, snaží se zůstávat rezervovaná a nenechávat se unášet emocemi. Vše se snaží řešit diplomatickou cestou. Klidnější je o samotě, jelikož ji nerozptylují ostatní, které vnímá i proti své vůli. V případě nutnosti umí být asertivní, dokonce velmi nepříjemná až jízlivá. Pokud ji někdo vyvede z míry, ztrácí kontrolu a chová se nelogicky, polevuje v ostražitosti.

Rozsah znalostí o SW: Stará i nová filmová trilogie, SW VII i Rogue One, seriál Clone Wars (rozkoukaný + následně Rebelové), hry KoTOR I, KoTOR II, Jedi Academy, Wookieepedia

Odhadovaná častost hraní: Denně, nejpozději do 2 – 3 dnů

Kontakt: kyell@seznam.cz, po domluvě Fb

Obrázek

This is a new day, a new beginning.


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Adria Drayven

Příspěvek od Phate »

Zdravím a vítám tě na Akademii :)

Co se přihlášky týče... pominu fakt, že za Staré republiky nebrali do Řádu odrostlejší caparty. Zbytek je v pořádku, takže se můžeme vrhnout na test z pravidel.

1. Kolik postav může hráč mít v jednom období?
2. Za jakých podmínek je možné založit si novou postavu?
3. Může hráč přispívat do Archivů? Pokud ano, za jakých podmínek?
4. Jak se zapisují odkazy?

Uprav příspěvek:

Coruscant, náměstí Věděl jsem, že mě pronásledují, Síla mě na ně upozornila, a co jsem dokázal odhadnout, bylo jich pět. Musím ztropit povyk, pak se jim možná ztratím, pomyslel jsem si. Na přeplněném náměstí to nebyl problém, vrazil jsem do prvního člověka, který se mi připletl do cesty, a začal řvát: "No dovolte! Ten člověk se mě snaží okrást!! Tumáš!" Dal jsem mu pěstí, až se zkácel k zemi, a začal se rychle brodit skrz zvětšující se dav zvědavců pryč.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Kyell
Učedník
Učedník
Příspěvky: 95
Registrován: 04.1.2017 12:22:44
Bydliště: Kashyyyk
Japan

Re: Adria Drayven

Příspěvek od Kyell »

Přiznám se, že s tím věkem jsem trochu riskoval, ale v pokynech je 8 let uvedeno jako horní hranice, tak jsem to zkusil :lol:


1. Kolik postav může hráč mít v jednom období?
Pouze jednu.

2. Za jakých podmínek je možné založit si novou postavu?
Až po dokončení výcviku s postavou první, nebo po odsouhlasení moderátora, který má na starost tento trénink. Schválením moderátor uznává, že je hráč natolik schopný, aby měl postav více.

3. Může hráč přispívat do Archivů? Pokud ano, za jakých podmínek?
Do archívů mohou přispívat archiváři a moderátoři s tím, že moderátoři musí mít povolení nebo o přispívání musí mít archivář povědomí. Nikdo jiný bez svolení do archivů přispívat nemůže.

4. Jak se zapisují odkazy?
Pouze v "code" s tím, že nesmí obsahovat reklamu na jiné fóra (bez povolení administrátora). Odkazy v rámci Akademie Síly je povoleno uvádět jako běžný odkaz.


Coruscant, náměstí
Věděl jsem, že mě pronásledují, Síla mě na ně upozornila, a co jsem dokázal odhadnout, bylo jich pět.
Musím ztropit povyk, pak se jim možná ztratím,
pomyslel jsem si. Na přeplněném náměstí to nebyl problém, vrazil jsem do prvního člověka, který se mi připletl do cesty,
a začal řvát:
"No dovolte! Ten člověk se mě snaží okrást!! Tumáš!"
Dal jsem mu pěstí, až se zkácel k zemi, a začal se rychle brodit skrz zvětšující se dav zvědavců pryč.
This is a new day, a new beginning.


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Adria Drayven

Příspěvek od Phate »

Test je v pořádku, výcvik nahodím nejpozději zítra a ještě se zeptám... Nějaká přání do výcviku/budoucích misí?
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Kyell
Učedník
Učedník
Příspěvky: 95
Registrován: 04.1.2017 12:22:44
Bydliště: Kashyyyk
Japan

Re: Adria Drayven

Příspěvek od Kyell »

Záměrně jsem nechal původ Adrii zahalen tajemstvím, možná to půjde v daleké budoucnosti využít :) A uvažoval jsem, že by se k ní spíš hodil rytíř jedi ženského pohlaví, ale obojí nechám na Tvé zralé úvaze. Těším se na hru a nechám se překvapit :mrgreen:
This is a new day, a new beginning.


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Adria Drayven (Phate)

Příspěvek od Phate »

Výcvik založen zde:

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=20&t=4678
LOCK
“There’s no blade as keen as surprise.”


Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“