6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Zde se odehrávají mise postav pod vedením moderátora.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Geonosis, Zásobovací centrum:

Po zabezpečení okolí vstupu do skladiště vyřazením 3 droidů a zaujetím krytých pozic mými vojáky jsem zhodnotil dosavadní situaci . Z pravé strany přicházela střelba, což znamenalo, že se tam nachází jeden z našich týmů. V bludišti koridorů a uliček nás ovšem mohlo čekat ještě nejedno překvapení. Bylo tedy vhodné postupovat efektivně a svižně, abychom zabezpečili a vyčistili celé skladiště. Za nejefektivnější jsem považoval projít skladiště nějakým systematickým způsobem, například rojnicí. Na to jsem měl ve vlastním oddíle ovšem málo mužů.

Přesuneme se na pravou stranu skladiště, podpořit náš druhý tým. Poté se pustíme do čištění celých prostor společně. Následujte mě, zabezpečte zejména krytí našeho týlu a postranních uliček, které budeme míjet.

S těmi slovy jsem počkal, až se moji vojáci připravím a zatím jsem požádal oba seržanty o popis jejich situace.

Dorazili jsme do skladiště, přesunujeme se k druhé naší jednotce v této oblasti, abychom mohli společně skladiště vyčistit. Žádám hlášení o Vašich pozicích a postupu.

Nečekal jsem na odpověď a vyrazil jsem v čele svých mužů po obvodu skladiště směrem odkud byla slyšet střelba. Soustředil jsem se v Síle, abych mohl předvídat přicházející nebezpečí a včas na něj reagoval. Meč jsem měl připravený k odrážení střel a také v případě potřeby ke střetnutí s ozbrojenou posádkou.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Geonosis, Zásobovací centrum:
Jakmile jsi zaregistroval palbu, tak jsi příliš dlouho neváhal s dalšími rozkazy a okamžitě jsi byl rozhodnutý, kterým směrem vyrazíš. Klonům jsi nedával rozkazy ohledně konkrétního rozmístění a i když si z počátku vyměnili několik nejistých pohledů, nakonec se rozdělili dle situace a byli připraveni vyrazit na tvůj pokyn.
Tady Fiftyfour, pokračujeme kancelářemi bez výrazného odporu, rychlá kontrola zařízení neprozrazuje žádná důležitá data, nicméně důkladná analýza může být provedena později,
ohlásil se ti první z tvých velitelů, který se pohyboval nalevo od hlavní chodby, kterou jsi přišel ty.
Jsme pod palbou, B-1ky, několik B-2jek a jeden pavouk, právě vymýšlíme, co s tím,
ozval se ti Zerofour a potvrdil ti tak, že to on a jeho muži byli pod palbou. Stejně jako ti prozradil, že jednotky nepřítele, kterým čelili rozhodně nebyly nejmenší. Až teď sis mohl spojit, že šířka hlavní ulice odpovídala právě onomu pavoučímu droidovi, který mohl být pro klony více než vražedný.

I s vědomím této situace se ti však dařilo zachovávat chladnou hlavu a postupoval jsi vpřed se smysly nastraženými a připraven na vše možné. I díky tomu jsi dvojici B-1ek zaregistroval mnohem dříve, než si mohli všimnou vaší skupiny a tři rychlé přískoky s dvěma seky mečem vše vyřešily.
Byli jste téměř u zdroje střelby, která velice čile proudila na obě strany, když jsi mohl vyhodnotit, že tvoji muži byli tlačeni nejspíše z více stran. S tím, že největší protivník v podobě pavoučího droida se musel nacházet uprostřed chodby, protože jinde by měl obtíže se nějak rozumně pohybovat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Geonosis, Zásobovací centrum:

Rozumím Fiftyfour, přidejte do kroku, ať si můžete ve skladišti taky trochu zastřílet.

Popohnal jsem prvního ze svých velitelů, abych poté reagoval již za pochodu i na informace od toho druhého.

Rozumím Zerofour, jsme na cestě k vám, napadneme je z boku. Do té doby zbytečně neriskujte.

Po tichém vyřízení dvou droidů pořád ještě existovala šance, že droidi, se kterými se přestřeluje oddíl Zerofoura, ještě nevědí o tom, že se blížíme. Bylo na čase se do bojů také vložit.

Tak jo chlapi, napadneme ty droidy z boku, jsou tam nějaké B1 a B2 a taky jeden pavoučí droid, toho si vezmu na starost já. Vykoukneme tam z postranních uliček, hledejte si vhodné krytí. Připravte si granáty, na ty B2 a pavoučího droida by se mohly hodit.

Po těch slovech jsem začal opatrně postupovat směrem ke droidům. Doufal jsem, že budeme moci využít alespoň krátkého momentu překvapení, abychom na droidy udeřili. Co zvládne takový pavoučí droid jsem viděl již dříve tento den v tunelech, a tak jsem doufal, že se naskytne dobrá příležitost, abych jej mohl rychle vyřadit z boje. Nejdříve jsem ale musel získat přehled o bojišti a postavení nepřátel.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Geonosis, Zásobovací centrum:
Skupinu klonů, která se pohybovala kancelářemi jsi popohnal, aby si pospíšila, zatímco tys měl v plánu, co nejrychleji pomoci druhému týmu. Těsně před místem střetu jste se nakonec zanořili do úzkých uliček a trochu rozdělili. Tys přidal do kroku, abys vyrazil před svými muži a za chvilku jsi spatřil část pavoučího droida. Bez větší prodlevy jsi vyrazil přímo k němu a mečem seknul po jedné z jeho nohou. K tvému neštěstí s ní zrovna trocha pohnul a neprojel jsi tak čepelí meče naskrz, ale pouze z části. Jakmile pavoučí droid na nohu dosedl, tak mu stále držela v celku, i když jsi mohl odhadovat, že zhruba do půlky jsi určitě ťal.

Mimojiné jsi měl také možnost vyhodnotit situaci - respektive její změnu poté, co se zapojila tvoje skupina. Tři přiletivší granáty se silami nepřítele hodně zamávaly, ale i tak vás počty v tu dobu dvojnásobně převyšovaly. Nebylo pochyb o tom, že moment překvapení vám pomůže ještě k několika dalším zásahům, ale poté byste se již octli ve vyrovnané přestřelce, kde by nebylo o ztráty nouze.
I když jsi měl pavoučího droida ještě zády vůči tobě, už se k tobě otočily B-2ky a během chvilky hrozilo, že začnou střílet. Každopádně tým Zerofoura dostal trochu odlehčeno a tys mohl spatřit, že jim to poskytlo možnost stáhnout tělo jednoho z klonů, i když jsi nemohl určit, v jakém stavu dotyčný byl.
Nicméně tvé další rozhodnutí mohlo výrazně ovlivnit průběh bitvy a nejspíše i výši ztrát na straně klonových jednotek, za něž jsi byl vlastně zodpovědný.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Geonosis, Zásobovací centrum:

Vstup na scénu se mně osobně nepodařil zrovna nejlépe a s pavoučím droidem jsem měl tak stále nevyřízené účty, nicméně kloni z mého oddílu zafungovali znamenitě, což poskytlo čas druhému oddílu k přeskupení. Já jsem si uvědomoval, že největším nebezpečím v této chvíli je samozřejmě pavoučí droid, kterého jsem stůj co stůj musel vyřídit z provozu. Na druhou stranu mi hrozilo, že mi zadek připálí nedaleko stojící droidi B2.

Nebyl čas ztrácet čas, rychle jsem se natáhl po Síle a s co největší razancí namířenou proti B2 jsem se je pokusit odstrčit. Doufal jsem, že je tím alespoň na chvíli vyvedu z rovnováhy nebo je dokonce povalím na zem, zkrátka že jim tímto způsobem zabráním v efektivní střelbě na mou osobu. Na výsledek jsem však čekat nemohl a rychle jsem se vrhl i s mečem na pavoučího droida. Začal jsem s načatou nohou a posléze jsem se snažil dostat k důležitějším částem, jejichž zásah by mohl droida vyřadit definitivně z provozu. Zároveň jsem se snažil přemístit tak, aby byl nadále mezi mnou a B2kami, které mě zaměřovaly, sám pavoučí droid. Stále jsem si ovšem snažil udržet i přehled o bojišti a byl jsem připraven svůj meč použít ke krytí a odrážení případných střel. Spoléhal jsem také na to, že mě moji vojáci budou alespoň trochu krýt nebo alespoň zaměstnávat ostatní droidy, aby se na mě nesesypali úplně všichni.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Geonosis, Zásobovací centrum:
Největší riziko jsi přehodnocoval každým okamžikem a proto ses na moment zaměřil na B2 a rozhodl se jim věnovat trochu péče pomocí Síly. I když se to nemuselo na první pohled zdát, tak na rozdíl od B1ček měly B2 výrazně lepší stabilizaci a obě zasažené se pouze notně naklonily dozadu a musely udělat dva kroky nazpět, aby se dorovnaly.
Ale i tohle málo stačilo, abys svou pozornost opět obrátil na pavoučího droida, jenž se na tebe začal natáčet, protože jsi byl pro něj bezprostřední hrozbou. Krátký přískok a druhý sek po poškozené noze už tentokrát slavily úspěch - noha odpadla a droid se musel pokoušet stabilizovat nově vzniklou situaci. Toho jsi využil a dalším sekem odťal jeho kanón na přední části jeho kupole, než jsi zabořil meč do jeho levého senzorového oka. Tehdy se droid začal zadrhávat a bylo skoro jisté, že už nebude přímou hrozbou - nicméně tehdy se ti připomněly B2ky.
Velmi záhy se však jedna z nich záhy odmlčela, když druhou zblízka probodl zápěstní čepelí jeden z klonů a trefil kritické místo. B2 se však i s ním stihla obehnat a odhodit jej nazpět, než se začala hroutit. Druhá B2ka však přeměřila svou pozornost a po klonovi jednou vystřelila a způsobila mu vážné zranění v boku, než byla rozstřílena palbou ostatních klonů.
Bez palebné síly pavoučího droida, kterého jsi nyní mohl konečně dorazit několika dalšími seky, se formace droidů velmi rychle začala rozpadat a během chvilky tak byla tato skupina vyřízena.

Naneštěstí pro tebe to však nevypadalo, že by se to obešlo bez obětí na tvé straně. A zatímco většina klonů kontrolovala droidy pečovala o vlastní ranění, nebo jen držela stráž, k tobě vyrazil již tobě dobře známý Zerofour.
Jste v pořádku, pane?
zeptal se tě, stále pevně svírajíc svou zbraň připraven kdykoliv začít střílet.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Geonosis, Zásobovací centrum:

Jednotku droidů se nám podařilo zlikvidovat, nicméně i na mých vojácích tento střet zanechal určité následky. Bohužel, jak se zdá, taková je již válka. Údělem vojáků ve válce často může být i smrt, aniž bych to mohl jako rytíř Jedi ovlivnit nebo tomu zabránit. Nezbývalo, než se s touto nevyhnutelnou realitou smířit.

Já jsem v pořádku seržante. Ošetřete raněné a zajistěte skladiště, ať nás tu nepřekvapí nějaký zatoulaný droid. Půjdu se podívat na zraněné, potom rozhodneme o dalším postupu. Zjistěte pozici seržanta Fiftyfour a možnosti dalšího postupu.

Schoval jsem svůj deaktivovaný světelný meč za opasek a vydal jsem se podívat se na zraněné, abych zhodnotil, jaké ztráty jsme utrpěli. Nebyl jsem sice žádný léčitel, ale chtěl jsem přispět i svým dílem k ošetření zraněných a to předně použitím Síly jak ke zklidnění a úlevě od bolesti, tak i k samotnému léčení.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Geonosis, Zásobovací centrum:
Jakmile se situace trochu uklidnila, vydal jsi rozkazy k zajištění místa a navázání spojení s druhým týmem, zatímco ty ses rozhodl podívat na zraněné, kterým se už snažil věnovat i medik jednotky.
Naprostá většina byla v jednotku, výjimkou však byli dva muži - ten, který se vrhnul s čepelí na B-2ku měl značné bolesti, ale jeho zranění zatím nebylo smrtelné. Ten druhý, jehož Zerofourův tým nakonec odtáhnul do bezpečí však umíral. Vnímal jsi, jak z něho vyprchává život a zde již nepomohlo pomoci ani sebevětší množství bacty.
U toho prvního jsi mohl pomocí Síly zmírnit bolesti a povzbudit jeho organismus k hojení, ale určitě potřeboval zůstat ve stabilizované poloze.

Jakmile jsi byl se zraněnými hotov, čekal na tebe již Zerofour, aby ti podal hlášení a převzal pak následující rozkazy, které měly dle situace vyplynout.
Nejbližší prostor je čistý a můžeme potvrdit, že půlka skladiště je prázdná. Pro zbytek bychom se už museli pohnout všichni, Fiftyfour brzo dorazí ke vstupu do skladiště na protější straně s tím, že jakmile vyrazíme, tak se setkáme u vrat, které vedou dle všeho dále, směrem k odletové ploše. V kancelářích narazili jen na minimální odpor a s ohledem na naši situaci nepředpokládáme, že by narazili na něco silnějšího. To by už vyrazilo naším směrem. Jak tedy dál pane a co se zraněnými?
podal ti Fiftyfour hlášení a zdánlivě bez bez jakýchkoliv rozpaků čekal na to, co mu řekneš nebo co rozkážeš. Dostal jsi pocit, že i kdyby jsi řekl, že necháváte zraněné napospas, tak by bez váhání uposlechl.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Geonosis, Zásobovací centrum:

Vyslechl jsem si seržantovo hlášení, abych mu následně odpověděl a potvrdil další postup.

Dobrá práce seržante. V téhle části skladiště by již mělo být bezpečno, zranění zůstanou prozatím tady, ještě tu s nimi někoho nechte, vyzvedneme je při návratu. My ostatní zkontrolujeme zbytek skladiště a setkáme se s druhým týmem, ať se někam pohneme.

Počkal jsem až se vojáci připraví a následně jsem v první řadě vyrazil na průzkum zbytku skladiště směrem, odkud by se snad brzy měl objevit druhý tým mých vojáků. Znovu jsem se ponořil hlouběji do proudů Síly, abych vycítil případné probléme, které by nás zde mohly ještě čekat, nicméně jsem doufal, že další postup už se obejde bez ztrát.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Geonosis, Zásobovací centrum:
Se zraněnými nakonec zůstal další jeden voják, který dle všeho utrpěl nejvíce drobných zásahů, a medik, jenž prováděl další ošetření. Zbytek poté vyrazil jako jedna skupina pod tvým a Zerofourovým vedením.
Celkový tým se pak rozvinul víceméně do rojnice a postupně pročesával skladiště směrem k druhému vchodu.

Nicméně jste však nenarazili na žádnou další stopu po droidech, což znamenalo, že ten hlavní nápor jste zlikvidovali již předtím. I díky tomu, jste se po chvilce spojili s týmem Fiftyfoura, který nakonec prošel kancelářemi bez sebemenšího odporu.
Nic jsme nenalezli pane, navíc všechna data byla zničena, ať už fyzicky nebo spuštěním čistících programů. Ale není to tak dlouho, navíc to vypadá, že poslední lodě odletěli ani ne před hodinou, spíš méně,
nahlásil ti Fiftyfour a byl zase okamžitě připraven k další akci, podobně jako druhý z klonových seržantů, jež jsi měl k dispozici.
Pane, byl tu dost silný odpor, pokud budeme rychle pokračovat dál, možná ještě u přistávací plochy nebo nějaké kontrolní věže něco zjistíme,
poznamenal Zerofour a naznačil směrem k hlavním dveřím, které jako jediné vedly dále. A kromě nějakého postupu nazpět jste vlastně ani moc dalších možností neměli. Hlavní rozhodnutí však bylo stále na tobě, stejně jako to, jaké tempo a postup vstupu těmi dveřmi zvolíte. Nicméně jsi i nadále vnímal, že nebezpečí úplně nepominulo a nějaké droidy byste tak ještě mohli potkat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Geonosis, Zásobovací centrum:

Netrvalo to dlouho a setkali jsme se s druhým týmem, který se bojovému nasazení v tomhle objektu zatím vyhnul. Vyslechl jsem si Fiftyfoura a zamyšleně jsem jeho hlášení odkýval. Zerofour hned poté přišel s návrhem dalšího postupu, se kterým se nedalo než souhlasit.

Souhlasím, není na co čekat. Zjistěte, jestli půjdou ty vrata otevřít nějak normálně nebo jestli je musíme vyhodit do vzduchu. Jakmile je otevřeme, jdu opět první a ostatní mě budou krýt a postupovat za mnou. Uvidíme, jak to tam bude vypadat, nebudeme se ale hnát kupředu za každou cenu. Pojďme na to.

S těmi slovy jsem se vydal blíž k vratům a čekal jsem, až vojáci zajistí jejich otevření ať už po dobrém nebo po zlém. Soustředil jsem se v Síle a připravoval jsem se na další střet, který nás patrně čekal. Po otevření vrat jsem byl připraven se zatím deaktivovaným mečem v ruce pokračovat v čele svých vojáků.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Geonosis, Zásobovací centrum:
S názory svých velitelů jsi bez nějakého váhání souhlasil a tak jsi také rozhodl o vašem dalším postupu a to jedinou možnou cestou, která byla před vámi. A protože nebylo dále nad čím váhat, tak se celá vaše skupina přemístila právě tím směrem. Stačila pak nakonec krátká prohlídka na to, aby rychle předali zprávu, že není potřeba výbušného řešení a dveře stačí pouze otevřít.

Během chvilky jste byli připraveni ve vstupní formaci a dveře se rozevřely - na druhé straně byla dvojice B1ček, které však byly spíš překvapené než čekající na odpor a palba od klonů s nimi udělala rychlý proces. V podstatě jsi k nim ani nestihl nějak výrazně dorazit.

Tvůj smysl tě pak varoval o chvilku později, kdy jsi instinktivně ucouvl a před tebou se do země vytvořil důlek od blasterového výboje. Velmi rychle ti došlo, že nešlo o obyčejnou pušku, ale nástroj pro odstřelování cílů z velké vzdálenosti.
Souběžně s tím jsi stihl vyhodnotit situaci i v okolí - prázdná přistávací plocha, sniper někde lehce nalevo od tebe vepředu, na pravé straně pak vstup do budovy, kde před ní stála dvojice B1ek a dvě B2ky. I když byla přistávací plocha prázdná, přesto se zdálo, že v kontrolní věži napravo bylo více než živo. Možná až nečekaně živo na místo, které by mělo být opuštěné - v cestě však stála malá skupinka droidů před vchodem a sniper, kterému ses dovedl už jednou vyhnout.
Nic dalšího pak na této přistávací ploše obklopené skalami už nebylo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Geonosis, Zásobovací centrum:

Nechal jsem zaplát žluť svého světelného meče, abych byl připraven na krytí a odrážení střel snipera, případně dalších droidů. Zdálo se, že bychom zde mohli získat ještě nějaké informace, pokud nebudeme příliš pomalí. Proto jsem se rozhodl postupovat dravěji, než bylo mým běžným zvykem. Vydal jsem rychlé rozkazy.

Zerofour, máme tady snipera, já dělám cíl, za sebe potřebuji pár vašich ostrostřelců, buďto ho odstřelí až vykoukne nebo si pro něj dojdu. Fiftyfour, z větší částí mužů vyřídíte ty droidy napravo a vyčistíte věž. Dávejte pozor, kdyby se objevili další snipeři. Toho prvního vám snad zvládnu udržet dost daleko od těla.

Po vydání rozkazů jsem vyčkal několik okamžiků, než seržanti připraví své muže a poté jsem se vydal s připraveným světelným mečem obezřetně vpřed směrem, kde jsem tušil snipera se světelným mečem před sebou. Soustředil jsem se v Síle, abych byl připraven na blokování jeho výstřelů, a to v případě, kdy by nemířily přímo na mě. Doufal jsem, že upoutám jeho pozornost, nicméně mohlo být také možné, že si vybere snadnější cíl v podobě mých vojáků, čemuž jsem chtěl zabránit. Taktéž jsem vedl v patrnosti droidy po pravé ruce, kdyby spustili palbu mým směrem, abych mohl krýt i toto ohrožení.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Geonosis, Zásobovací centrum:
Dal jsi svým mužům pár momentů na zformování, než jsi vyrazil kupředu kryt svým světelným mečem. Během té doby přišly další dva výstřely od snipera, ale oba se ti povedlo vykrýt. Nicméně jsi mu nemohl upřít přizpůsobivost - jeden vedl na hlavu a druhý na hrudník, navíc ses musel více soustředit, protože jsi vykrytí zvládal především díky vycítní výstřelu, nikoliv již úmyslu o zabití.
Mezitím už klonoví vojáci zahájili své úkoly a nemohl jsi jim upřít vysokou efektivitu. Skupina droidů velmi rychle padla, zatímco jsi musel odrazit další dva výstřely od snipera, nicméně třetí už jen tak nemohl přijít, když jsi viděl, jak muži Zerofoura, včetně jeho samotného, začali pálit do oblasti, odkud dovedli vysledovat výstřely snipera.

Díky tomu jsi mohl viděl, že skupina Fiftyfoura už mířila poklusem k budově, kdy vždy jeden nebo dva z nich po chvilce zastavil a pomáhal druhé skupině klonů krýt postup. Přesto se snipera ozvala ještě jednou, nicméně jsi dobře viděl, že tentokrát už nemířila na tebe, ale do skupiny klonů. Ten, který stál těsně vedle Zerofoura a přebíjel se svalil k zemi s čistým průstřelem. Jeho smrt byla velmi rychlá, ale díky tomu zbytek klonů ještě lépe identifikoval pozici snipera. A to jsi o něm věděl už i ty.

Díky rychlé analýze jsi mohl vytipovat i cestu - překážela tam sice čtyřmetrová stěna a pak jsi se musel vyhoupnout přes menší skalní římsu, ale zatímco kloni by na to potřebovali speciální vybavení, ty bys to mohl dokázat bez něho a podstatně rychleji. Bylo však jen otázkou, jestli se sniper nepokusí utéct, nebo zda-li nemá ještě nějakou jinou a hrozivější zbraň, kterou by snad mohl použít.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Geonosis, Zásobovací centrum:

Můj plán ze začátku vycházel docela dobře, dokud se však sniper soustředil na mě. Vykrýt jeho nebezpečné výstřely bylo pro mě s mečem výrazně jednodušší než pro moje vojáky, jednoho z nich čistě zabil sniperův výstřel a já s tím nemohl v tu chvíli nic udělat. Na druhou stranu jsme byli konečně schopni identifikovat místo, ze kterého nás ohrožoval.

Kryjte se a ostřelujte ho, dojdu si pro něj osobně.

Nařídil jsem komlinkem svým mužům a hbitě jsem vyrazil ke stěně, abych kombinací vysokého skoku a trochy toho šplhání za pomoci síly dosáhl jejího vrcholu a následně se přehoupl přes skalní římsu. Nevěděl jsem, co mě na druhé straně přesně čeká, a tak jsem byl připraven s mečem a hlavně Silou, kterou bych mohl odhodit snipera či případně jiné nepřátele nebo jim alespoň vyrazit zbraně nebo odklonit jejich výstřel. Po zhodnocení situace bylo nutné rychle reagovat, sniper mezitím mohl totiž dále ohrožovat mé vojáky.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Odpovědět

Zpět na „Mise SR“