A tak mam v zadku tyč a v hlavě meč 1.

Příběhy a povídky uživatelů fóra zaměřené na tématiku Star Wars, předveďte svou fantazii i vy !

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

A tak mam v zadku tyč a v hlavě meč 1.

Příspěvek od Bastila Shan »

a tak mám v zadku tyč a v hlavě meč aneb jak se mi vymstila sranda z Aayly Secury

Takhle jsem se ráno probudil, a otevřel jsem okno (obrazně řečeno, že jo...)Včera jsem zase chlastal, jsem vzal flašky, a tak že si natrénuju přesnost... hodil jsem první, padla ňákýmu zabrakovi na hlavu... chudák... tak sem vzal druhou a trefil jsem se do kontejneru, ale na nefunkční krystaly do mečů... nevadí... tak jsem hodil třetí a ta letěla na malého zeleného mužíčka, který stál u kontejneru zády ke mně a něco žral... flaška mu vlítla do páteře a mužíček nejenom že vypliv jídlo... on poblil i výlohu u Kenvela. Ještě že měli zavřeno... jinak by se asi dost divili... když se otočil, zjistil jsem, že je to mistr Yoda... panebože... rychle sem zavřel okno a pomalu sem s pískotem odcházel z ubikace... Na chodbě jsem potkal hromadu malých harantů, kteří se šli učit... tak jsem si řekl, že si udělám z někoho srandu... když jsme šli na schůzy rady, sedl jsem si, zavřel oči a kroutil hlavou dokud jsem si neřekl dost a neotevřel oči... poprvé to skončilo na Yodovi... "to už radši ne..." podruhé a potřetí opět na Yodovi... poté na Obi-wanovi, následoval Ploo Koon a Ki-Adi Mundi, poté Windu a nakonec to skončilo u Aayly. "Dokonalé..." Tak jsem po schůzi rady pořád šel za Aaylou, vlezl jsem ji i do sprchy a vyměnil jsem jí její mejdlo za šampon Yaddle... Když vylezla, nějak zezelenala. V ubikaci jsem jí silou vytahoval věci z ruky, a pak jsme "šli spolu" na oběd... to byla největší sranda... jídlo se jí vznášelo ve vzduchu a ona se nedokázala trefit příborem do jídla... pak vstala a postupně chodila a všechny mlátila do zad... Yoda se zase poblil Windu jí málem zlomil ruku a já jsem si toho nevšiml, protože jsem byl zaobrán do síly... až došla k Obi-wanovi, kterýmu "rozbila" účes a tak vstal a začal na milou Aaylu řvát... to jsem furt neslyšel... když došla ke mně a flákla mě do zad, málem sem se pos*al... sem se lek, až sem změk... jídlo ve vzduchu vlítlo mistru Yodovi do ksichtu a chudák to potom ze sebe smejval tři hodiny... to víte... jídlo pro twi'leky... poté se ke mě otočil Anakin a řekl: "Hele... Hitler..." což bylo úžasný, protože Obi-wan tak fakticky vypadal... Další den jsem byl předvolán před radu... tedy také sám před sebe, což bylo velice komický... "Takže mistře Fisto, pokud si dobře vzpomínám, ohrozil jste dvakrát mistra Yodu, jednou mistra Kenobiho, jednou málem mistra... " odmlčel se "mě, a třikrát mystrini Aaylu Securu... jakpak si to představujete???" Nastala hromada blbých keců od Aayly Secury, Obi-Wana a Windua, dokud Yoda nezapištěl tak že chudák Obi-Wan pak deset minut neslyšel vůbec nic, a tak přeslechl, že se bude konat turnaj ve fotbale, který on zbožňoval... takže když mistr Yoda počítal Jedie, kteří se hlásisi, chudák se nepřihlásil, protože si myslel, že jde o hlídání malých harantů...a takhle si tu u nás v chrámě jedi užíváme...
___________________
Omlouvam, jestli se vam to nebude libit... je tam jedno sproste slovo, ale to je zahvezdickle... :) ja vim je to trapny... je mi 13 humorne sceny jeste nemam v merku... jo a je tam par urazek jediu... takze jestli podporujete jedie a nemate radi "srandu" nectete to... :) a zadne lechtive sceny tam nejsou....
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „StarWars příběhy a povídky“