Hráč Měsíce - historický přehled

Zde je uplatnění pro nápady, komentáře a novinky.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Popravdě mě třetí titul zaskočil ;) když už ale ocenění padlo na mou hlavu, tedy pár slov:

"Ehm, ehm, chci poděkovat Garthovi i Pearovi za vzorné a příkladné vedení misí, dále děkuji Dufkovi za to, že se mnou soupeří do posledního dechu, taková psychická podpora se vždy hodí... Dále bych rád poděkoval všem, kdož nebyli nominováni a umožnili mi tak vyhrát... Poté děkuji i moderátorům, kteří se mnou nemají žádnou práci a nemoderují žádný můj projekt, protože to jsou právě oni, kteří mě tlačí kupředu a vytvářejí na mě tlak, abych si i já v budoucnu získal jejich přízeň a stal se součástí jejich práce... Také Jordimu a Tukymu patří můj dík za to, že dohlížejí nad regulérností hraní, aby si nikdo nemyslel, že jsem vyhrál pofidérně...
Díky Romanovi, že se stará o bezchybný běh fóra a že mi tak umožňuje včas a vcelku vkusně plnit mise a další resty...
Děkuji také tomu, kdo vymyslel internet.
Děkuji výrobci prvního počítače na světě!"


Bez vás všech bych nikdy nevyhrál :-) :-) :-)

EAST
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Gratuluju, ale myslím že by si mohl pronášet proslovy za prezidenta :D nebo když si jdeš pro ocenění :D
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Nikdy není dost poděkování za tohle ocenění, víš jak... Navíc, když už jsem se dotáhl na top hráče... ;)

Ale proslovy nejsou moje silná stránka... Raději píšu projekty :-)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Yush Nets
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 08.2.2010 18:14:29
Bydliště: Eclipse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yush Nets »

Přes proslovy jsem odborník já. ;)
Nejsem Jedi, nejsem Sith.Nejsem Rus, nejsem Žid. Já jsem tím, kým se cítím. Sloužím Řádu, hledám u nich radu. Ale kodex mám vlastní, křik Vongů jest totiž slastný.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... nejprve se trochu omlouvám za jednodenní zpoždění, ale zrovna v den vyhlášení byly potíže s připojením a ke konci nevole něco dělat, tak vítěze vyhlašuji až nyní :)
... již počtvrté gratuluji Eastovi, muži který se tím jasně vepsal do historie Akademie a jeho jméno bude provždy spjato s číslem čtyři, protože tohle mu už nikdo neodpáře.
... taky chci vyzvat ostatní a to jak hráče, ale i jejich modery, aby se pokusili zvýšit konkurenci, protože hráči, schopní minimálně nominace, zde na Akademii jsou.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Gratulace Easte. ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Pomalu si začínám myslet, že mě schválně necháváte vyhrávat, bando jedna! :D souhlasím s Jordim, že by to chtělo víc psát jak od moderů, tak i od hráčů - ale podmínky vždy nejsou stoprocentní, že...

Já osobně beru tento čtvrtý titul jako něco, co jsem opravdu nečekal a jsem si jist, že ostatní jsou již rudí vzteky a temná strana Síly jim napovídá: "Ano, ten East je velmi nebezpečný, je třeba jej odstranit z cesty a usednout na jeho trůn! 3)"
Počítám, že zítra mě někdo hodí pytel přes hlavu a hodí do Odry... :-)

Jinak díky moc za důvěru vedení AS, vynasnažím se nepolevit ;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Tak Eastovi samozřejmě moc gratuluju,i když mi pomalu přijde,že páni moderátoři neuměj zvolit nikoho jinýho. :D Souhlasim s Linxem,East je naše legenda a myslim,že by se mu měl udělat topic v síni slávy.

Uživatelský avatar
Odys
Lovec nováček
Lovec nováček
Příspěvky: 103
Registrován: 30.12.2009 09:08:49
Bydliště: Mandalore

Příspěvek od Odys »

Gratuliji Easte. Jistě se zapíšeš do historie AS nezapomenutelně :D ;)
I´m mandalorian warrior, just like my father before me.
-Odys Dilveg

We are not soldiers, we are warriors!
-Odys Dilveg about his people

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Klaním se před Eastem, který mě jakožto vítěz opět poslal mezi poražené, ale už se zlepšuju... aneb Až vyrostu, tak vyhraju :-)
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Gnost je zatím jedním z nejvytrvalejších soupeřů a je vidět, že mě nechce na tom nejvyšším postu nechat sedět ;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Gratuluji Eastovi a klaním se před,jakožto před největší hráčskou legendou AS.Vítězství Easta jsem čekal (ostatně jako každej :-) ),tím se tajit nechci.A ještě gratuluji Eastovi k titulům Hráč měsíce března,HM dubna,června atd,atd.A pokud tomu tedy je,jak říkal pan Linx,světlo naše jasné,tak navrhuju udělat Eastovi topic v Síni slávy,bo East je (pouze dle počtu titulů) hráčem nejlepším.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... král padl, ať žije král. Ano East.Wood již není Hráčem Měsíce, protože byl poražen - blahopřeji tímto Lan Mandragoranovi, který je sesadil z trůnu a stal se dalším vítězem. Těší mě, že konkurence je tu silná a moderátory baví tyto výcviky hrát.

... Lane, pokud si budeš přát některý jiný ze zlatých obrázků vyjma světelného meče, který je výchozí, tak mě prosím informuj sem, či do PM ;)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

A jako první, nechť Lan příjme gratulaci a poklonu od svého předchůdce:

Lane, užij si zlatý post, protože až vyhraješ popáté, bude Tě to už nudit, věř mi :D Ale momentálně jsi na vrcholu! Doufám, že Ti to příště zase znepříjemním a zkusím se vrátit na trůn... ;)

Ave LAN! Morituri te salutant! :)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Děkuji za zlatý post, ani jsem už nedoufal že to vůbec někdy může vyjít s takovou konkurencí :)

Věř mi Easte že je to nezvyk vidět ve zlaté sebe a né tebe, ten zlatý post už k tobě tak nějak patřil :). Přesto jsem se stále znovu a znovu snažil psát aby jsem ti ho vzal. Teď je dokonáno a mohu s klidným svědomím říci,
VENI VIDI VICI

Těším se na naši další konkurenci příteli :)


Co se týče toho obrázku Jordi, jsem ve většině výcviků Jedi, takže jsem spokojen :)

Odpovědět

Zpět na „Vše k Akademii Síly“