17. Sraz Akademie Síly - plánování - so 12. až st 16. 8. 2023

Zde je uplatnění pro nápady, komentáře a novinky.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

17. Sraz Akademie Síly - plánování - so 12. až st 16. 8. 2023

Příspěvek od MrTukan »

Nazdárek, vykopávám plánování letošního srazu.

Prosím o info, kdy preferujete, aby sraz proběhl, případně kdy určitě nemůžete nebo máte třeba nějakou speciální dovolenou (např. celozávodky atd.).

Pro mě by bylo ideální uspořádat sraz v srpnu od druhého týdne dál. V úvahu taky připadá samozřejmě červenec. Každopádně moje účast letos není úplně jistá kvůli malé. Proto také budu hledat chatu někde poblíž domova, abych v případě potřeby mohl rychle odejít či se zase vrátit.

Zase navrhuji pět dní od středy do soboty nebo od soboty do středy jako vždy.

Dejte, prosím, vědět třeba tak do konce ledna, ať pak můžeme objednat nějakou chatu, dokud nějaké jsou.

EDIT: Já nemůžu určitě 4. 8.

MrTukan
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: 17. Sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od Gnost Kohn »

Nič neviem, prispôsobím sa :imppilot: ale tím, že letos je cca Morava tak myslím že to při nejhorším na víkend zase zvládnu, ale ideálně samozřejmě celý sraz.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: 17. Sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od East.Wood »

Za mě srpen klidně může být, až budu vědět přesně termín, hodím si v práci blokované volno.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 17. Sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od Xavier »

Za mne zatím nemohu jen 1. a poslední týden v srpnu, ale čím dřív se domluvíme, tím líp, páč budou průběžně volné termíny mizet..
Naposledy upravil(a) Xavier dne 15.2.2023 18:06:26, celkem upraveno 1 x.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 17. Sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od Jordi Linx »

Takhle výhledově s termíny problém nemám, soutěží sice i další "lidi" o mou dovolenou, ale pracovně to taky nebude potíž, takže mi to je v podstatě asi jedno a můžu se přizpůsobit ostatním :)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 17. Sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od MrTukan »

Zdarec,

hele poslední dva tejdny jsem procházel různé chaty, ale celkově se mi nakonec pořád líbí ta, co jsem viděl jako první.. Je to těsně pod Jeseníkama, v turistické oblasti, hospod i míst na výlety by tam mělo být dost. Navíc to slušně odpovídá tomu, abych byl v dojezdové vzdálenosti, kdybych se musel vrátit domů (ke tchýni) za malou. Dále to splňuje naše požadavky, že jde o samotu, ale dá se od tama pěšky někam dojít. Vybavení je dle mého názoru perfektní, možná až moc nóbl na naše běžné standardy. Dá se tam dostat autobusem, vlak tam už patrně nejezdí. Případně kdyžtak zneužijeme Jordiho.

Co se týká ceny, ta je ale trochu vyšší než obvykle jezdíme, takže samozřejmě dávám k vyjádření, zda je to za vás přijatelné. Platí se tam 17.000,- Kč za celý týden (koukal jsem, že to tak teď má už fakt většina chat a taky jsme na to narazili už loni tuším). Vymyslel jsem to tak, že bychom si dali sraz od soboty do středy a potom bych tam zůstal s manželkou a malou, případně ještě nějakými známými. Tudíž co se týká placení bychom to rozpočítali na noci a počet lidí - tedy za 4 noci, co bychom tam byli společně, zbytek bych zaplatil já. 17000/7= 2429,- Kč na noc. To je při účasti 7 lidi 2429/7= 347,- Kč na noc za osobu; pro 6 lidí by to bylo 404,- Kč na noc za osobu. Pokud by nás bylo víc, tak by logicky cena klesala - teoreticky nás může být až osm (já, Jordi, Xav, Mand, Gnost, Kenny, East, Jindra (případně i s bráchou), ale samozřejmě nemusí jet všichni. Pokud by se chtěl přidat ještě někdo další, kdo klasicky nejezdí nebo byste si chtěli vzít někoho sebou, tak to je samozřejmě možné. Jsme otevřená společnost.

Zde odkaz: https://www.e-chalupy.cz/jeseniky/chalu ... -15030.php

Navrhoval bych termín od soboty 12. 8. do středy 16. 8. 2023. Termín je zatím volný. Prosím o vaše vyjádření k chatě a ceně za ní co nejdříve, abychom mohli chatu zarezervovat nebo, pokud by se vám nelíbila nebo přišla by vám moc drahá, tak abychom mohli vybrat ještě něco jiného, dokud jsou volné chaty.

Díky za reakce.

MrTukan
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: 17. Sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od Heinz »

Cena je fajn, zvlášť v dnešní době, ale vzhledem k tomu, že mě naživu drží denně 8-10 prášků, tak nedokážu říct, jak to bude. Kdyby jel brácha, kterýho jste prej zvali, tak se tam aspoň dostanu, když budu na kriplkáře, jinak nevím no.
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 17. Sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od Jordi Linx »

Za mě v pohodě a problém nemám s ničím výše zmíněným, včetně termínu. Takže si mě můžeš odškrtnout jako ano :)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: 17. Sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od East.Wood »

Cena je v pohodě
Jakmile si zarezervuji volno na ten termín, potvrdím svou účast. Zatím mě berte tak na 90% synci. 👍
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 17. Sraz Akademie Síly - plánování - so 12. až st 16. 8. 2023

Příspěvek od MrTukan »

SRAZ BUDE OD SOBOTY 12. DO STŘEDY 16. 8. 2023.

ZAŘIDTE SI DOVOLENOU.

Chata, kde bude sraz viz výše.

Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 17. Sraz Akademie Síly - plánování - so 12. až st 16. 8. 2023

Příspěvek od Xavier »

Dovolená na sraz rezervována, počítejte tedy se mnou.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Odpovědět

Zpět na „Vše k Akademii Síly“