Hráč Měsíce - historický přehled

Zde je uplatnění pro nápady, komentáře a novinky.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Dobře ty...

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Gratuluju [jako vždycky(pokud se teda nepletu, tak když vyhrál minule Dash, tak sem stávkoval :D )] k vítězství, ale jak sem říkal, protože si nevyhrála jako nováček, tak to beru jako samozřejmost, ne jako úspěch... :heh:
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Teda! Tak teď si mě naštval! Můj první, zatím nejoblíbenější a s nímž mám svou nejmilejší postavu, moder se o mě vyjádří tak chladně! Já se minule snažila! Nezapomeň, že jsem prohrála o hlas! Konečně se mi to povedlo a ty tohle! :(

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tak tady nespamuj, zas tady nemůžu masturbovat nad tvým zlatým mečem...je to hezké, že si vyhrála, všichni ti to určitě přejem, já taky, a je to hřejivý pocit, že je můj hráč hráčem měsíce, i když se musím dělit s dalšíma dvouma moderama, ale myslím že je to furt lepší, než suché a stejně chladné dvouslové vyjádření jednoho z tvých moderů (a teďka mi došlo, že ten jeden kterýho myslím je jedinej, mimo mně, kterej tady napsal :D )
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

Nj, všude nějaká vášeň a emoce... :)

Jak vidím, tak moje slova na sebe skutečně nenechala dlouho čekat. Ano ano, gwen nám zežloutla jako podzimní příroda, avšak já si myslím; co myslím, já to vidím; že Gwen s první zimní vločkou zezelená, navzdory všemocnému koloběhu přírody. Tento čas nadejde už velmi brzy, jak se tak dívám ven, jde to rychleji a rychleji.
Aproto vy všichni, jenž se tak směle a udatně bijete o tento žlutý trikot vězte, Váš čas opět přijde.

Gwen, no já ti samozřejmě k tomuto přechodnému úspěchu gratuluji co nejsrdečněji, jak to jen jde, ale...
To pravý gratulování a dary budou až zezelenáš, pak dostaneš ode mne dar, dar jenž bude hodnen tvé kreativitě, stejně tak, jak jsem to udělal už spoustě moderů před tebou.

BTW. pánové admini, pozeleňte ji rychle, takový spamování v MÝCH, veřejně přístupných sekcích, se mi ale ani za mák nelíbí... :D
Tam na to máte svoje sekcičky, kam vám nikdo nevidí, tak si tam můžete klábostit jak je libo, ale tady jste na horké sithské půde a každá druhá cesta vede do Arény... ;) :D (a každá první zase do baru :D )

Mějte se a s pozdravem, váš jediný sithský přítel, keny :)
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... rád bych oznámil a zároveň poblahopřál novému hráči měsíce - East.Woodovi, který si tento titul vydobil zaslouženě - pokud má zájem o jinou zlatou ikonku, tak ať se mi osobně ozve :)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Gratuluju Eastovi,Hráči měsíce a novému šéfovi SHU.Jen tak dál.Převelice se klaním.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Uff, co na to říct?

Samozřejmě pocta pro mě a taky důvod, abych se další měsíce ještě více snažil, jelikož toto vítězství mi ulehčilo hlavně to, že Gwen a Dash se neúčastnili dění na fóru a ubyli mi tak soupeři. Doufám, že se příští měsíc zlepší, přidají se ostatní a úspěšně mě sesadí z trůnu ti, kteří tam právem patří...

Ještě jednou díky za ocenění, vážím si ho!!!

EAST
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Takže kamaráde, chtěl bych ti pogratulovat. Ale zároveň jako hráč měsíce dostaneš ode mně trest :D. Přebereš SM po naddovi, abych se nenudil :D. A měl bys ke mě mít respekt, na to, že jsem mocný Lord, tak jsem pro tebe hlasoval. Takže ještě jednou gratuluju.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Whohoo (já taky hlasoval pro tebe mimochodem :D )...já ti to říkal, že ty budeš příští hráč měsíce, a měl sem pravdu...sakra já sem dobrej, až to není možný...a tobě taky gratuluju... :lol:
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... blahopřeji 'znovuzvolenému' hráči měsíce - East.Woodovi k obhajobě jeho postu a udržení titulu. Měl to tento měsíc však docela lehké a tedy - apeluji na ostatní hráče a moderátory ke zvýšení aktivity a snahy s tím něco udělat, protože v posledním měsíci je aktivita a počet příspěvků dost tristní a jedním ze základních kritérií pro nominaci je pět příspěvků za měsíc u hráče, což není nijak mnoho !
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Chtělo by se říci: Veni, vidi, vici... Ovšem Caesar na to měl pádný důvod, já bych mohl jen překroutit jeho výrok: Přišel jsem, neviděl jsem a přesto jsem zvítězil...

Jinými slovy měl jsem to fakt lehké, což řekl už Jordi. Samotného mě to mrzí, tohle není vítězství a obhajoba, jakou jsem si přál. I když je to samozřejmě čest být dvakrát vítěz v prvních dvou měsících mé účasti, měli by mi soupeři více dýchat na záda, konkurence se tím zvýší a mě to donutí zkvalitnit svoje příspěvky... Tak hráči, pusťte se konečně do práce!!! To, že se vytratila Gwen a Dash tady taky moc nedochází ještě neznamená, že všechno zůstane jen na mně...

8)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

V tomhle topicu už podruhý gratuluju Eastovi k obhajobě titulu.Lehký to East asi měl (pokud jsou tedy jeho jediní soupeři Dash a Gwendolin).A pokud to tak je tak má evidentně tento titul zamluvený nejméně na měsíc dopředu.Gratuluji Easte.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Veliká gratulace Easte... :-) ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... blahopřeji novému hráči měsíce - Dufkovi, který vyhrál po tuhém dvoukolovém boji. Proto došlo i k onomu zdržení ve vyhlášení vítěze, což jak doufám, všichni pochopíte.

... pokud by měl Dufek zájem o jinou zlatou ikonku z uveřejněné nabídky, nechť se mi ozve a já ji změním.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Vše k Akademii Síly“