6. Sraz Akademie Sithů - 2.-5. 8. 2012

Zde je uplatnění pro nápady, komentáře a novinky.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6465
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

6. Sraz Akademie Sithů - 2.-5. 8. 2012

Příspěvek od Jordi Linx »

Holografický záznam z archívů.
Z období 2.-5.8. 2012 (= 20,74 BBY)
Autor: Mistr Jedi Jordi Linx
Počet účastníků: 11 - (Jordi Linx, MrTukan, Diss, East.Wood, Shisco, Artas Nostra, Keny, Dash Spience, Lilith, Garth Devilman, Xavier)

Důvodem k misi bylo uvedení informací, že v oblasti Srbska došlo k výskytu zdroje chaosu hodného poškození. I proto rozeslal Tukan signál a v daný termín se zavelelo k cestě do základny Korno, kde byl stanoven hlavní stan po předchozí dobré zkušenosti během minulých operací.

Já jsem se na cestu přichystal již den předem a to připravením vybavením a následným ranním doplněním proviantu. Cestu na Coruscant doprovázely melodie jistého Johna Williamse a hluboké studium archivních záznamů vztahujících se k utajovaným plánům. A protože materiálů bylo hodně, tak cesta uplynuly dost rychle a brzy tak transportní loď třídy Lemrobus dorazila na Coruscant. Zde následovalo využití místní sítě metro dopravy pro doplnění potřebného vybavení pro utajované plány a následovala cesta na hlavní kosmoport.

Zde došlo k selhání informací od republikové rozvědky, která mě vyslala čekat do špatného doku, v němž měl být vyzvednut mistr East.Wood a tudíž jsem spěšně vyrazil pro další členy týmu(Tukana a Disse), kteří měli dorazit o minuty později. Vzájemné setkání div neskončilo srážkou, ale všichni vše ustáli, aby se jejich dalším bodem stala cesta do doku, z něhož měl startovat transport do oblasti Srbska. Zde jsem zahlédl postrádaného mistra Wooda, jenž původně zvolil cestu na Coruscant v přestrojení a došlo k dalšímu sjednocení. Skupinu velice rychle obohatili další - ze všech stran se vynořily posily - Shisco a Artas Nostra, kteří jakožto noví členové týmu některé stávající překvapili. Přesto byli rychle začleněni a mohlo se vyrazit na místo.

První skupina dorazivších se tedy okamžitě vydala obhlédnout stav základny a provést její kontrolu, jen aby následně zamířila do lokální kantýny, aby následoval sběr informací a popřípadě tekutin. Tukan tekutiny však začal strádat již během cesty v lahvové podobě. V kantýně se k týmu brzy připojily posily v podobě specialisty přes tekutiny tvrdého kalibru Kenyho a pro některé kouzelného klona bez helmy, Dashe. Sjednocený tým zde pokračoval ve vyzvídání místních a hlavně hledání ideální cesty na jedno z podezřelých míst. Tomu pomohl i místní domorodec, kterým svým vzhledem mátl a nedalo se rovnou odhadnout, zda-li je to podvyživený wookie nebo stále žijící otec Joleeho Binda. Během jeho rad začala kantýna disponovat i strávními prostředky a tým se tedy mohl posilnit, aby se k němu první podpora s vozidlem, Lilith. Ještě před tím bylo vozidlo převezeno do základny, stejně jako patřičné vybavení a pro první den kompletní tým se stáhnul do základny, aby masově provedl cvičení ve vodním prostředí místní řeky. Nutno podotknout, že se projevila vysoká nesynchronizace a útočná formace ve vodě rozhodně nepůsobila hrůzu. Proto se tým radši stáhnul zpět na základnu, kde začalo plánování a došlo i k menší roztržce.
Jejím původcem byl Tukan, jehož chtíče chtivé spáry vyrazily na zteč Lilith. Jenže zdánlivě ochrnutá členka týmu mu jasně vysvětlila, kde je jeho místo a úpěním a nahlodaným prstem musel Tukan sklopit křídla a zalézt zpět do svého hnízda.

Druhý den byl jasně vytyčen první bod průzkumu a po ranním probuzení a přípravě se vyrazilo vpřed v plné polní. A zatímco já jsem se staral o komunikaci s další vozovou posilou, tak se vyprofilovalo rozdělení týmu během cesty k průzkumu. Čela se chopila vozová jednotka pod taktovou Lilith, Artase a Disse, zatímco konce se uchopila jednotka Kenyho, Easta s Tukanem. Já se držel s hlavní operační jednotkou v podobě mé osoby, Dashe a Shisca, kdy jsme operovali dle potřeby. Velice rychle jsme dosáhli úpatí hradu, který kdysi patřil Sithskému pánovi, než byl námi zapuzen. Ale naše cesta vedla dále kolem hradu přímo do nelítostných kopců kdy se operativní tým spojil s vozovým a jali jsme se tvrdě zápolit s převýšením. Spojenými silami byl však vůz dopraven na vrchol a následně se rozhodl jeho šofér Lilith vyrazit vpřed na průzkum zanechávajíc tažnou sílu za sebou. Teprve dole u blízké vesnice došlo k sjednocení všech týmů, než se vyrazilo dále.
pozn.: Ve vesnici jsme potkali neukázněného, nejspíše corellitalianského pilota frachťáku, který rozhodně nepatřil mezi kvalitní piloty(hobloval podvozkem hyperprostorovou cestu).

Po opuštění vesnice následovalo další stoupání na finální kótu, aby byla odhalena zakázaná oblast. Mé snahy o dokumentaci v rámci hromadné fotografie na hraně propasti byly zamítnuty pod obavou z inkvizičního stíhání a 15 000c pokuty, takže se po chvíli vyrazilo nazpět, aby nemusel další člen týmu čekat na hlavní jednotku a síly se mohly opět zvýšit. Cesta nazpět byla tedy pojata v rychlém návratovém tempu, byť vozová jednotka byla proti vůli pilotky Lilith bržděna, aby se předešlo možným haváriím. Druhá vozová posila byla střetnuta akorát během návratu a navedena na základnu, kde již čekali další členové týmu, kteří se rozhodli nejít vyzkoušet novou kantýnu(moudrá volba, obsluha byla ochotná jako hutt po ránu) a spolehnout se na vlastní příděly. Po návštěvě kantýny byl dokoupen proviant a tým se navrátil opět na základnu, kde došlo na přivítání s novým členem týmu, Garthem. Bylo rozhodnuto o utvoření signálního ohně(jenž bude využit i pro ohřátí nakoupeného proviantu) a tedy část týmů vyrazila pro sběr surovin do nedalekého lesa a to konkrétně má maličkost, Keny jakožto vrchní dřevař, Dash, Tukan, East, Shisco a Artas. Diss se nabídl ke zpracování nanošeného dřeva s tím, že bude hlídat základnu a vozový park i s jeho obsluhou.

Po nashromáždění dřevin se vybraná část vydala do hlavní operační místnosti, kde jsem se rozhodl zahájit taktickou simulaci s vybranými osobami, aby se na poslední chvíli stihl připojit poslední člen týmu, jenž dorazil akorát během úvodního briefinku. Xavier neváhal a připojil se k týmu pěti vyvolených. Jmenováni jsou následně i s třídami, které měli simulovat: Dash Spience - chudý klonový voják bez brnění a s pouhou pláštěnkou; Xavier - scout, který má rád buráky, Tukan - pašerák, který byl více na zemi než na nohou a měl sakra žízeň, Artas Nostra - Jedi Consular, který opravdu neměl rád pašeráka a Shisco - quarrenský padawan, který měl velice všetečná chapadla. V této sestavě se začaly formovat profily jednotlivých postav, aby to bylo utnuto spouštěním signálního ohně.

V rámci "signalizování" (po pravdě, spíš se jenom pilo a opékalo) došlo k špatnému odhadu přípustné míry tekutin dvou členů týmů. Zatímco Tukan byl ponechán neposlušné lavičce, která s ním stále chtěla padat k zemi, ať se snažil nebo nesnažil, tak Shisco byl mnou názorně poučen, že jistá míra tekutin je již nadprůměrná. Po vzájemném rozhovoru byl následně přesměrován do základny, aby si odpočal po dlouhém kázání, zatímco se to vše odehrálo za doprovodu rytmické Eastovo hudby. O pacifikaci Tukana se postaral Keny, který jej jakýmsi způsobem odteleportoval do hnízda. Když jsem se po několika dalších konverzacích a řešeních také vydal spát, k mému zděšení jsem odhalil, že Tukan obsadil můj spací prostor. Po několika nepubliovatelných slovech jsem se proto přemístil do relativního bezpečí inkvizice, jen aby zvukový doprovod, jehož by se lekl i pilot stíhače TIE znemožnil spaní. Artas Nostra však ukázal svou odvahu postavit se autoritám a po několika chvílích bubnování byl řev zahnán k úlevě všech nocležníků.

Další den se tým rozdělil na vozovou část pod vedením Kenyho, Artase, Disse a Lilith, kteří měli dosáhnout města standardní cestou, zatímco úderný tým složený z útočné jednotky v podání mé osoby, Xaviera a Dashe a zametací tým - Tukan, Shisco se spojovačem Eastem vyrazil oklikou, aby došlo ke zmatení nepřítele. Nezávisle na týmu působil Garth, který svým pohybem po městě mátl nepřítele, jenž byl podezřelý z pokusu o otravu Tukana a Shisca. Pěší tým během své cesty oklikou prozkoumal pozůstatek staré rebelské základny, z níž zůstaly pouze dvě lavičky, které tým pečlivě ozkoušel. Po této krátké zastávce vyrazil v plném tempu do města, aby se zde sjednotil s vozovým týmem a společně infiltroval město. Zde došlo k oddělení trojice v podání mé osoby, Xava a Dasha, kdy jsme se rozhodli zkoumat lokální knižní databáze, od zbytku týmu, který si toho všiml až, když jsme mu byli na stopě. Společně jsme poté vystoupali na vrchol, abychom provedli pozorování letních hnědých wamp, ve složení já, East, Xav a Dash provedli vzdušný průzkum a označení cílů a následně celý tým přemístili k inspekci do místní základny. Zde bylo provedeno testování místního proviantu a následně i inspekce některých útočných vozidel. Ta obstála na výbornou a tým tak mohl vyrazit nazpět do základny na Kornu. Tu se k týmu opět připojil Garth a došlo k vyčlenění do dvou skupin. Pět vyvolených pokračovalo v simulaci, zatímco další skupina se později rozhodla provést vlastní simulaci a to v průzkumu průstupnosti minulého režimu.
Hry se táhly do dlouhých nočních hodin, kdy simulace pětičlenné skupiny dospěla k úspěšnému přežití a úniku od útoku konfederačních sil a následnému přistání. Přesto došlo k psychickým šrámům. Druhá skupina zdolávala režim až do pozních hodin, zatímco ostatní již zaslouženě odpočívali.

Probuzení do posledního dne bylo pro některé méně příjemné(Tukan pocítil sílu nohou skutečného mistra Jedi) a pro jiné únavné(průzkumníci režimu). Mělo totiž následovat zabalení vybavení a odjezd - jako první již časně ráno vyrazil Artas kvůli špatným spojům v Huttském prostoru. Zbytek skupiny se postupně probudil a začal dávat vše do pucu, tudíž při odchodu ze základny bylo vše poklizeno, kreditové dluhy dorovnány a tým se mohl vydat pryč. Došlo k pořízení proviantu na cesty a postupnému loučení. Zatímco Garth byl v doprovodu své jednotky již na cestě domů z předchozího dne, tak Xavier po Artasovi opouštěl tým jako další. Následovalo rozloučení s Lilith, která byla ponechána čekání na svůj odvoz osamocena k nevoli mnohých, ale jejich tranport nehodlal čekat. Zbylá skupina se rozdělila až na Coruscantu, kde se nejprve oddělil v davu Shisco, poté Dash s Kenym a nakonec jsem zůstal pouze já s Eastem. Došlo k posilnění a několika zhodnocením akce, než i já se oddělil a vyrazil do své domoviny. Cesta již proběhla v poklidu a z úmorného vedra jsem byl osvěžen drobným krápěním před dosažením mé enklávy.

Výprava byla i letos značně úspěšná, byť se jako obvykle nevyhnula obtížím. Přesto je třeba zmínit několik specifik této výpravy:
* Spolu s Dashem jsme rituálně očišťovali svá těla u pumpy, věru skvělý pohled na výkvět mužské populace v armádě
* "Dejte mi pívóó", "Dal bych si pívóóó" a další "pívóóó" fráze zněly až příliš často a to pouze od jediného Tukana
* Cenu za nejvíce zraněného účastníka srazu dostává Tukan - byl udeřen francouzskou holí, ochutnán, byl mu téměř ukousnut prst, málem se utopil a hrozilo mu zajetí autem, nehledě na válení se v střepech
* Cenu za tlačného koně dostává Artas - vzorně tlačil Nelu tam, kam si pískla
* Cenu za milovníky pumpy dostávají shodně Dash s mou maličkostí
* Cenu pro největšího STBáká dostává Keny
* Cenu za nejpaličatější účastnici srazu(sice byla jedinou, ale) dostává Lilith
* Cenu pro šičku dostává Diss za opravení šortek, které si pro jistotu přivezl natržené
* Ostatní dostávají cenu za účast, metál za dosažení ameriky, někteří za dosažení rebelské základny v Tetíně a většina i plavecký odznáček za návštěvu berounky. Cenu mokrého quarrena získávají ti, kteří byli v Berounce více jak jednou.

Akci lze tedy zhodnotit za úspěšnou a to jsem zde vybarvil pouze zlomek toho, co se vlastně doopravdy dělo. Pokud chcete vědět víc tak ... jezděte na srazy!

Akademii Zdar, Jordi
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: 6. Sraz Akademie Sithů - 2.-5. 8. 2012

Příspěvek od Garth Devilman »

Nádhera...

Co říct? Sraz byl super, Tukan byl nejbarevnější pták na základně, a dozvěděli jsme se i něco o chobotnících. Velký potlesk Jordimu za dvanáctihodinovou RPG fušku a koučování obecně. Artas a Shisco zjistili, že většina z nás nekouše, pokud nejsme zatlačeni do kouta, a že to s náma i jde. Čili akce se povedla a rozhodně nebude od věci, když se k nám příští rok přidáte...

Howgh

:)
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2574
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Sraz Akademie Sithů - 2.-5. 8. 2012

Příspěvek od MrTukan »

No a tak to je se ženskejma.. Podejte jim ruku a ony vám schramstnou celej prst. Nebo jak se to vlastně říká. :D

Každopádně letošní sraz se znovu skvěle vyvedl a věřím, že jsme si ho všichni krásně užili. Jordi to krásně napsal a je fakt, že se nezmínil o mnoha sličných domorodkách a přesto že utrousil slovo o neochotného výčepním už zapomněl ocenit slečny, které se o nás tak skvěle staraly u Berounského Medvěda. Na co se víc rozepisovat. Všechno důležité bylo napsáno, my co jsme tam byli si svoje vzpomínky (až na několik chybějících hodin v mém případě) budeme dobře pamatovat a vy ostatní příště nesrabte, seberte zadek z gauče a přijeďte si s námi užít další srazy. :)
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1615
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: 6. Sraz Akademie Sithů - 2.-5. 8. 2012

Příspěvek od East.Wood »

VI. sraz Akademie Síly, 2.-5.8. 2012, vechtrovna Korno, Srbsko

Jak už nadpis napovídá, dějištěm již šestého srazu Akademie bylo podruhé v historii těchto akcí znovu Srbsko a základna Korno. Protože je čerstvě po akci a mnozí z nás ještě vstřebávají dojmy z právě prožitých čtyřech dnů v bývalém strážním domku na břehu Berounky, rozhodl jsem se také já přispět krátkým ohlédnutím za uplynulými dny.

Čtvrtek patřil setkání účastníků na pražském „hlaváku“. U vlaku, který čekal na odjezd směr Beroun jsem nejdříve čekal já, posléze se ke mně připojili oba adminové Jordi a Tukan, které doprovázela skupinka dalších – Diss, Shisco a Artas. Se dvěma posledně jmenovanými jsme se na srazu viděli vůbec poprvé. Cesta proběhla rychle a když jsme vystupovali v Srbsku, na některé z nás dýchla nostalgie a tak trochu očekávání, co nám pobyt v malebné krajině Českého krasu letos přinese. Nutno podotknout, že s odstupem času je jasné, že přinesl hodně…

Ještě jsme si nestačili pořádně vybalit a už jsme seděli pod slunečníkem místní zahrádečky, která sice měla do útulnosti daleko a ten vrchní byl „nějakej divnej“, s radostí a úlevou jsme se ale jali osvěžovat každý dle svého gusta. Následovalo přivítání moravské větve – kenyho a Dashe. Ti se rozhodně neupejpali a připojili se k vysávání zásob nádražní hospůdky. Taktéž Lilith, která dorazila o několik chvil později, se stala družnou společnicí srazistů a nic nám tedy nebránilo odebrat se zpět na základnu. Tam jsme nejen poprvé ochladili své znavené tělesné schránky v řece Berounce, ale také naplánovali náš další program. Některým se vesele zvedala hladinka alkoholu v hlavě a proto došlo i na okusování prstů, šťouchání berlí a další veselé hrátky účastníků srazu.

Následujícího rána někteří nedbali ohleduplnosti a vstali až příliš brzo z pelechu, zatímco jiní chtěli poctivě dodržet domluvený budíček v 8:00 místního ranního času. Snídaně v krámku však upokojila jakékoliv vášně a mohlo se vyrazit na první tůru. Jejím cílem bylo obejít hrad Karlštejn po již jednou vyzkoušené trase (a bez lijáku) a dosáhnout lomů Malá a Velká Amerika. Pohled byl jistě nakonec krásný, leč zamrzelo, že někdo se v průzračné vodě koupe, zatímco my nahoře za zátarasem posloucháme jen žíznivého Tukana, kterak žadoní o kapku chmelového moku. Jeho žádostem bylo učiněno zadost už v nedaleké vesničce, kde kromě nanuků přišel na řadu i onen lahodný nápoj. Pak jsme již neprodleně spěchali do Karlštejna, ze kterého jsme díky Českým drahám mohli dát odpočinout znaveným údům a opět zasednou u známého mladíka na zahrádce hospůdky, kde měl být vyzvednut Garth. Ten nás překvapil už při zastávce v místním koloniálu, kde jsme museli nutně koupit dvě basičky piva kvůli Tukanovi, který chtěl stále víc a víc…

Každopádně den jsme mohli zakončit stylově – táborákem z těžce nanošeného dřeva a zábavou v plném proudu. Zpěv Tukyho se po nějaké době změnil v lamentování nad svým osudem a do toho všeho se ještě další ze srazistů rozhodl podpořit svého admina v alkoholovém opojení. Uklidnit je nepomáhal ani zpěv a zvuk kytary. Večer se ale i tak vydařil a v hluboké noci jsme se mohli spokojeně a nerušeně vydat na kutě. Nutno dodat, že Tukan se ještě chtěl prát, načež byl zpacifikován Dashem a uložen k věčnému spánku.

Kritickým dnem bývá na srazech den třetí a to se potvrdilo hned na prahu sobotního jitra. Jistý Tukan Tukanovič se nesmířil s tím, že by měl nechat ze sebe vyprchat všechen těžce nashromážděný alkohol a projistotu se občerstvoval už od snídaně v krámku. Pěší cesta na Beroun vedla přes Tetín a jeho krásný výhled do kraje ze „zříceniny“ hradiště. Tohoto jsme se účastnili ve složení Jordi, Xav a Dash, kteří měli naspěch a tak zbylá trojice musela obsadit zadní pozice. Ovšem na mne zbyl úkol vpravdě nadlidský – ohlídat veselé chlapíky z předešlého večera, aby je nezajelo auto, či neskončili v „rygólu“. Takže jsem v podstatě většinu cesty zůstal osaměn mezi dvěma již zmíněnými skupinkami a přemítal o bytí a nebytí…

Město Beroun jsme dobili záhy a hned jsme věděli, kde bude naše stanoviště. Správně - ve známém a vyhlášeném pivovaru Berounský mědvěd! Dříve jsme však i s vlakovou četou (Lilith, keny, Artas a nohy z předchozí tůry necítící Diss) zašli podívat se na medvídky a v okleštěné sestavě i shlédnout město z takřka ptačí perspektivy na blízkou rozhlednu. A protože pot a únava z cesty nás neúprosně kosili, rozhodli jsme se nemeškat a vyrazit na tolik očekávané posezení v příjemném prostředí místního pivovaru. A nutno dodat, že nejen oběd a zlatavý mok byly původci dobré nálady. Slečny servírky se činili, aby nám hostům nestačily kmitat oči a tak jsme odcházeli na vlak do Srbska jen velmi neradi.

Večer patřil tradičně očistné koupeli v Berounce a pak již hráčské vášně ovládly Korno – jedni dali přednost tradičnímu tématu SW a pod vedením Jordiho rozehráli nekonečnou partii jeho vlastní kratochvíle, zatímco čtyři stateční (já, Diss, keny a Lilith) se rozhodli odhalit své dávné stranické příslušnosti. Estébák keny se po vyhození ze strany rozhodl, že jeho prověrkami nikdo nesmí projít a tak zbylým komunistům nezbylo, než rozehrát bratrovražedný souboj a dosažení hranice se Západním Německem a s potřebnou zásobou valut. To se o čtvrt na čtyři ráno podařilo soudruhu Dissovi, zatímco ostatní soudruzi a soudružky spali na stole.

Dávno předtím už základnu opustil motorizovaný Garth, se kterým se všichni srdečně loučili a nezapomněli jej ještě zvěčnit na zajímavé skupinové fotce ( s vyplaveným modrý vorvaněm…).

Ráno ale neúprosně přicházelo a s ním i balení a úklid chaty. Po rozloučení se s chatou a zaseklým klíčkem (o jehož původu se raději zmiňovat nebudu) v zámku dřevníku vedle hajzlíku, přišlo smutné loučení – nejprve s Lilith, která srdnatě bránila základnu v Srbsku do poslední chvíle, pak i s Xavem, který nabral opačný směr, než zbytek osádky. V Praze přišel definitivní rozchod všech zúčastněných a jako poslední jsem si po společném obědu podal ruku s šéfem výpravy Jordim, se kterým jsme si slíbili, že další sraz bude určitě ještě lepší, než ten letošní…

East.Wood
Naposledy upravil(a) East.Wood dne 08.4.2013 21:37:07, celkem upraveno 2 x.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6465
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Sraz Akademie Sithů - 2.-5. 8. 2012

Příspěvek od Jordi Linx »

Je čas i pro trochu té dokumentace z posledního srazu a zde jest:

Epizoda VII. - Dědicové z Korna
Akt I. - Vyvolení na misi
11 statečných, kteří se zúčastnili poslední výpravy
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek

Akt II. - Studium zdejších poměrů
V rámci studia byla navštívena lokální kantýna a otestování zdejší nápoje
ObrázekObrázek
Aby Jordi domlouval Dissovi, že nechceme vzbudit podezření konzumací kouřových tyčinek
Obrázek

Akt III. - Shrnutí poznatků
Někteří si pro jistotu zalezli do temnoty, zatímco Tukan naznačoval, že je potřeba k věcem přistupovat s citem. Dashe průzkum odrovnal natolik, že mu jeho nohy přestaly sloužit.
ObrázekObrázekObrázek

Epizoda VIII. - Vzestup Akademiků
Akt I. Vzhůru
Čelní tým razil na vrchol ve vysokém tempu
ObrázekObrázek
Aby však dlouho čekal na sjednocení týmu
Obrázek

Akt II. - Na vrcholu
Vystoupání odhalilo skrytou základnu Quarrenů, z čehož se Diss téměř ...
ObrázekObrázek
Nalezení místa však všem udělalo radost, což dokazuje společný snímek.
Obrázek

Akt III. - Zpět na základnu
Cestou je samozřejmě zapotřebí obstarat proviant
Obrázek
Aby se mohlo zahájit se simulací k Dashovo neskonalé radosti
Obrázek
Kenyho však přemohla únava z cest a tak se dobrovolně na chvíli stal šoférem vozové techniky.
Obrázek

Akt IV. - Síla je s námi
Na závěr East zavelel k hromadné oslavě. Až z toho někteří splývali se Sílou ...
ObrázekObrázek

Epizoda IX. - Poslední výraz
Akt I. - Ruiny starého Chrámu z Tetinu(nebo Tythonu?)
Admini ozkoušeli zdejší trůnní sál, zatímco Xav podezíravě hledal nepřítele.
ObrázekObrázek

Akt II. - Inspekce základny
Tukan v jeho nejznámější poloze ...
Obrázek
Zatímco Jordi sahá do svého repertoáru znalostí a získává si pozornost ostatních.
Obrázek
... jen aby se o něco později rozhodl "vypůjčit" si jedno z místních vozidel.
Obrázek
Kde East nemohl uvěřit tomu, že se mu to i dařilo.
Obrázek
A nesměly samozřejmě chybět ani střelecké zkoušky s upravenou posádkou, kdy Jordiho s Xavem tentokráte doplnil Dash, k jeho nemalé radosti.
Obrázek
Na závěr bylo i rozloučení s místním maskotem, byť jsme si nebyli jistí, zda-li je více podobný wookieům nebo togorianům.
Obrázek
Vše však bylo nejprve potřebně zmapováno z řádné výšky.
Obrázek

Akt III. - Návrat
Návrat doprovázelo odnášení zbylých zásob proviantu, kde až nečekaně angažoval Jordi ...
ObrázekObrázek

A závěrem samozřejmě hromadná fotka všech účastníků, tentokrát z nočního prostředí:
Horní řada zleva: Keny, Lilith, MrTukan, Artas Nostra, Dash Spience, Shisco a Xavier
Spodní řada zleva: Diss, East.Wood, Garth Devilman a Jordi Linx
Obrázek

Bonus: Na Eastovu žádost došlo k drobné úpravě, aby nevypadal tolik jako vyvalený vorvaň:
Obrázek
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1615
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: 6. Sraz Akademie Sithů - 2.-5. 8. 2012

Příspěvek od East.Wood »

Jedna perlička - a sice k onomu ďábelskému klíčku, který se nám povedlo nechat v zámku vedle kadiboudy. Onen klíček je dle správce Cedníka nesprávným a do té kladky vůbec nepatřil. Za těmi dveřmi jsou jeho osobní věci a klíč od nich má jen on. Je podobný, jako ten, co jsme tam strčili. Tolik k záhadě bermudského trojúhelníku... :shock: :D
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Profesionální deformace... Už jsem zabrousil k předchozímu příspěvku, abych zkopíroval lokaci a podtrhnul ji...
Na sraz jsem si rozhodně nemohl stěžovat, tedy snad až na absenci slibovaného plynového vařiče a to, že jsem tím pádem vezl zpět domů tu tunu čínských polívek, ze kterých jsem měl v plánu na ty čtyři dny vyžít, a sraz se mi tak kromě cesty přes celou republiku, která nebyla levná, prodražilo ještě o jídlo.
Ale nelituju ani jedné vynaložené koruny, protože sraz stál opravdu za to. Poznal jsem naživo lidi, se kterými jsme se znali jen a pouze přes chat nebo akademické příběhy.
Naučil jsem se takzvanou Tukanovu větu, což jest "Já chci píííívo", setkal jsem se s jedním svým moderátorem a jedním svým hráčem (vlastně taky moderátorem, ale vedu mu postavu, takže pro mě je to hráč. Kterého jsem si představoval naprosto a zcela jinak a už jenom jeho zjev mě ponouknul k tomu, že nemá cenu se zastavovat a truchlit nad minulostí, protože v porovnání s některými jsem na tom ještě velmi, velmi dobře).
To, co mě na srazu bavilo asi nejvíc, bylo hraní RP, zasvěcencům též známo jako "dračák". Trochu mě zarmoutilo, jak dlouho jsme tvořili postavy, stejně jako žalostně omezený výběr ras, ovšem nakonec jsem si přeci jen vybral, a dle mého vnitřního pocitu a všech mých i cizích záchvatů smíchu jsem si vybral dobře.
Chtěl bych poděkovat obzvlášť Artasovi za to, že jsme spolu stvořili dva nejhorší Jedie v historii Řádu a dali průchod i inspiracím nasbíraným v tentacle hentai. A samozřejmě také Jordimu za to, že nám vytisknul materiálny a vymyslel příběh, třebaže jsme ho vlastně ani nestihli. Některým to možná stačilo, ale mě osobně by hrát "komandéra Lízkulku" bavilo ještě mnoho dalších dní.
Příští rok bych mezi námi chtěl vidět Gnosta, Elinor, Azhuga, Lukawolfa a třeba i nějaké Slováky, pokud (a jako že by měl) bude sraz 2013 na Moravě.

Stálo to za to, přijeďte. Akademii zdar!
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, KošilelaOdpovědět

Zpět na „Vše k Akademii Síly“