7. sraz Akademie Síly - plánování

Zde je uplatnění pro nápady, komentáře a novinky.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Kde chcete mít sraz?

Klubovna - Olomouc
13
93%
Srub - na konci světa
1
7%
 
Celkem hlasů: 14

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od Heinz »

Díky, to by mělo stačit... někdy v průběhu tohohle týdne napíšu, takže pořád platí, že přijímám dotazy.
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od Heinz »

Varná konvice je v klubovně k dispozici standartně.

Tukane, ohledně klíčů se to zatím řeší.
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
Phill01
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 11.3.2012 09:53:25

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od Phill01 »

Nazdárek všuchni :) :) teď jsem se dozvěděl, že je sraz v Olmiku :D :D Můžu se ještě přidat a dorazit taky? :D

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od MrTukan »

Dorazit může každý člen Akademie. :) A závazné potvrzení účasti proběhne až někdy během července.. :) Takže určitě můžeš. :)
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od Heinz »

Hoj, tak 18. 7. je na táboře, ale prý nám ty klíče dá 31.7., tedy v den našeho příjezdu. Nevím, kdy dorazím já (spíš navečer, takže by bylo fajn, kdyby se Tukan a nebo někdo z těch, kdo přijedou dřív, s p. Škrachem na předání domluvil.

Jeho email: vitek.skrach@centrum.cz
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od MrTukan »

Fajn, já počítám, že dorazím tak kolem 12:00. Tak to s ním můžeš domluvit třeba na 12:30 nebo jak se mu to bude hodit, že nám dá ty klíče u té klubovny..
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od East.Wood »

Já budu v Holomócu dokonce kolem půl dvanácté, takže případně můžu taky sloužit... :)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od Hayasan »

při úklidu jsem našla dva nerozdělaný balíčky tabáku do vodní dýmky. doufám, že bude ještě použitelný :-D
nevezmete ji někdo? :-)
bylo by škoda, aby se mi to jen válelo ve skříni :-)
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Phill01
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 11.3.2012 09:53:25

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od Phill01 »

Týjo vodnice by se fakt šikla :D

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od East.Wood »

Do srazu zbývá necelých 14 dní a nám zbývá dořešit pár otázek:

1) stále není upřesněn program srazu, jen několik věcí, které se budou podnikat. Možná bude stačit, když se o programu domluvíme na místě, ale nebylo by špatné navrhnout pár bodů, kterých se pak můžeme držet (výlety, výšlapy, návštěvy kulturních památek, hraní her apod.)

2) stále je nejistý počet účastníků, mělo by nás být 9 jistých srazistů, ale věřím, že se nás sjede ještě víc. Mohli by se tedy dopsat do závazných přihlášek ostatní, kdo už vědí, že budou moct dojet. Dva týdny už je krátký čas a není místo na výmluvy... :twisted:

3) co se týče společného stravování, v kuchyni budeme mít jen pec. Podle mě roztápět pecek v létě bude blbost, to si tam pak zatopíme a nebude tam k vydržení. Navrhoval bych alternativu, kdy se domluvíme na nějakém společném jídle, pokud možno na studeno a teplý oběd si dáme někde venku. Podle mě není problém zajít na meníčko za 50-70 Kč a dobře se najíst, známe to dobře z nádražky v Berouně... :) druhou variantou je zajistit a dovézt alespoň plotýnkový vařič, kde se jídlo uvaří bez problémů...

Den D a hodina H se neúprosně blíží, proto bych uvítal další nápady a připomínky vás všech!
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 668
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město
Czech Republic

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od Merthor »

No moc nového toho nepřidám, přesto bych se rád vyjádřil a řekl, různé společenské hry, nějakou tu turistiku atd. považuji za docela vítané. Sám přemýšlím, čím bych mohl přispět, protože ve většině z toho co tu padlo nemůžu než souhlasit.
Litovel znám osobně a nějakou tu procházku by se tam podniknout určitě dalo. Snad vím i o nějakých místech, kde se dá najíst. Štemberk s místními památkami znám, ale nevím, kolik bych vám toho o nich mohl předat. V Olomouci znám hlavně větší část centra, to co je kolem už tak dobře neznám, ale myslím si, že to co znám by mohlo na část obhlídky stačit. A v zoo už jsme docela dlouho nebyl. Jinak nevím, jestli tu padly například Mladečské jeskyně. Myslím, že ne. To je taky možnost. tady je link:

Kód: Vybrat vše

http://www.jeskynecr.cz/cz/jeskyne/mladecske-jeskyne/
Dá se tam dostat vlakem i autobusem obojí s přestupem. Vlak by byl asi rychlejší.
Pak je tu ještě např. hrad Bouzov, ten by taky mohl být dosažitelný docela dobře. Tak daleko by zase být neměl, i když já mám s mapama trochu problém.

Kód: Vybrat vše

http://www.hrad-bouzov.cz/
Pokud to vyjde, byl bych v tomto směru pro ledacos a mohla by se ještě objevit spousta dalších nápadů. Stále je to lepší než celou dobu jenom někde vysedávat po hospodách, tedy můj soukromý názor.
Se společenskými hrami nevím, zda bych slavil úspěch, kdyby mě napadlo něco, co doma máme, protože pokud to nejsou velké škatule, tak nebudu jediný, kdo si na ně v tu dobu bude brousit zuby.
A taky mi hodně záleží na RPG, co se bude hrát, i když s vyplněním té hráčské karty mám docela problém. Tedy až na ten úplný základ samozřejmě. Jméno rasa, třída, to ještě zvládnu, ale číslíčka se mi tam vpisují špatně. Kdyby mi s tím případně někdo pomohl, asi by to bylo daleko rychlejší. S vlastním hraním snad pak takový problém nebude. Každopádně se na RPG docela dost těším.

Zapojím se rád do diskuse, tam kde budou sahat mé informace a znalosti z tohoto regionu, i když má orientace je o něco hroší a všechny vzdálenosti odhady atd. vám nepovím.
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -


Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od East.Wood »

Jedna aktualita ke srazu: Na webu oddílu, která provozuje "naši" klubovnu, se objevila novinka:
NOVĚ (od července 2013): K dispozici mimo sporáku na tuhá paliva také elektrický sporák.
Takže vařit bude přece jen o dost jednodušší... snad nám pak nepřinesou tučný účet za elektřinu! :D
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od MrTukan »

Paráda, v tom případě doufám, že dorazí Keny, zlanařte ho někdo! Aby nám uvařil svůj proslulý guláš nebo tak něco. :) .. Jinak co se týká toho programu, tak asi není potřeba vše plánovat do detailu a na minutu přesně, ale je super, že jsou nápady, které potom můžeme zkombinovat, případně se i rozdělit podlé zájmů, protože očekávám, že letos budeme veliká skupina. :)
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od East.Wood »

Počítám s 10-15 lidmi, někteří asi dorazí jen na den, dva... nicméně jsem ten program psal právě jen jako výchozí body, nemusíme vlastně podnikat nic z toho, záleží na chuti, počasí, stavu účastníků... :lol:

Vaření bude OK, i holky snad přidají ruku k dílu... ale kenyho gulášek byl majstrštyk! :wink:

Já ale min. hned ve středu po příjezdu hodlám zahasit někam na oběd. Pokud přijede Tukan chvilku po mě, tak ho čekám v nejbližší knajpě... 8)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: 7. sraz Akademie Síly - plánování

Příspěvek od Heinz »

Nevím, jestli se to tu už objevilo, ale pro jistotu: Tukane, dopiš k obecnému infu co s sebou:

- přezůvky (určitě, jestli nechcete chodit naboso)

Nějak kolektivně:
- čistící prostředky na nádobí
- utěrky
- toaleťáky
- zápalky

Příbory i nádobí by tam měly být, píší, že mají matrace pro 15 lidí, ale kdo chce mít jistotu, může si vzít i karimatku. O spacáku taky nehovoří, takže předpokládám, že tam bude, ale zase, kdo chce mít jistotu...

jo a k tomu programu, oni sami nabízí jisté možnosti, takže eventuelně... :

Kód: Vybrat vše

http://ctverka.webnode.cz/ubytovna/kam-v-olomouci-/
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Odpovědět

Zpět na „Vše k Akademii Síly“