14. Sraz Akademie Síly - 26. - 30. 8. 2020

Zde je uplatnění pro nápady, komentáře a novinky.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

14. Sraz Akademie Síly - 26. - 30. 8. 2020

Příspěvek od Gnost Kohn »

Letos trošku rozbijeme absenci reportů ze srazu tím, že se do toho pustím.
Srazu se zúčastnili: já, Heinz, Keny, Mandalorian, Xavier, MrTukan, Jordi Linx + kámoš Tom

Opakovali jsem náš výlet na Malou Skálu, kde se kolan 8. Sraz. A jinak tedy ke srazu...

Den před odjezdem na sraz končil výborně, kdy jsem naspal asi dvě hodiny, než byl čas vyrazit. Z Brna jsme s provianťákem Kenym naskočili na vlak do Pardubic, kde jsme nabrali Tukana. I přes jeho stížnost, že stojíme před vlakem, který jede dál jsme se otočili a vyrazili na oběd. Do Malé Skály jsme všal dojeli někdy mezi 15 a 17, to ví pouze skřítci z lesů. A jak je již pravidlem, tak první cesta byla do hospody, pokud se pamatuji správně. Večer jsme na základně strávili popíjením, přátelským zápasením a dalším popíjemním... soudě dle mé poslední fotky, jak začínám hybernovat.

Čtvrtek jsme rozhodovali, co tedy bude. Nakonec padlo, že se bude grilovat a dojede další osadník, Tom, , zloděj naší discord dnd party. Mimo svou maličkost dovezl také proviant, piva, lahve, uhlí... Takže se pokračovali v pití, grilování, které jako každý rok zajistil alchymista Keny a my více než radostně snědli. Následovalo hraní Shoguna, kterého jsme se účastnili já, Tom, Jordi a Tukan... náramně jsme válčili mezi sebou a zapomněli že bysme mohli táhnout na druhou stranu Japonska a zlikvidovat Toma... nakonec díky tomu hru vyhrál. Po dalším pití jsme večer sedli k pokeru ve složení já, Heinz, Tukan, Tom a nakonec jsme sešlost opět někdy v ranních hodinách rozpouštěli.

Pátek se nesl v klidném duchu. Většinu dne jsme strávili na zahrádce hospůdky debatami a relaxem. Večer se hrály nějaké deskovky a přemýšlelo se nad sobotním výletem. Mám pocit, že to byl tento den, co jsme rozehráli star wars dnd, naše oblíbené republikové komando Tým Eta, kdy se Eta ukázala jako extrémně elitní a schopné komando (což tedy rozhodně být nemají), ale náramně jsme si to užili. Mezi hraním jsme se prošli, někteří z nás zapadli na pivko a hudbu, zatímco jiní vyrazili zpátky pokračovat v popíjení a debat opět zlehka do ranních hodin.

Sobotní výlet se zrušil, když přes noc pršelo, takže jsme akce zkrátili na hospůdku, hraní deskovek, debaty a další věci.

Neděle už se nesla ve stylu... uklidit, co jde... a hlavně nic nezapomenout, než jsme rozdělili na samostatné jednotky. Jedna v Jordiho autě do Prahy, zatímco já, Keny a Tukan vlakem vyrazili do Pardubic a poté směr domů.

Celkově jsme si jako každý rok sraz snad užili... výletů bylo méně, mimo procházky a tour de beer, ale to se příště snad zlepší.

Horní řada zleva: Heinz, Keny, Mandalorian, Xavier, MrTukan
Spodní řada zleva: Tom, Gnost, Jordi
Obrázek
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Odpovědět

Zpět na „Vše k Akademii Síly“