6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Zde se odehrávají mise postav pod vedením moderátora.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6469
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Geonosis, Zásobovací centrum:
Vyhodnotil jsi snipera jako největší aktuální ohrožení a rozhodl se ho považovat za prioritu, o což ses podělil s částí jednotky, která tě doposud kryla a nyní byla jeho cílem. Zerofour v podstatě ani nepotřeboval tvůj pokyn, protože jeho stojící muži už nedali sniperovi možnost k dalšímu výstřelu. Mohl si zaregistrovat střídavou palbu, kdy pořád někdo střílel, vždy alespoň dva, ale nikdy jenom jeden. Jejich souhra v tomhle byla až neuvěřitelně účinná a strojově děsivá.
Navíc, ještě před lezením jsi mohl vidět, jak Fiftyfour prakticky už dosáhl letové věže a rozhodně neotálel se vstupem dovnitř.

Díky svým zkušenostem a schopnostem v Síle se stěna před tebou opravdu ukázala jako jenom drobnou obtíží, protože už při přiblížení jsi se odrazem dostal hned o metr výš a díky dobře vybraným stupům jsi bez větších problémů dostal do tří metrů, aniž by spousta lidí stačila sotva mrknout. Zbylý kus jsi však už musel překonat výskokem a s větší mírou použití rukou jsi se pak rázně přehoupl před římsu, aby plánoval doskočit na nohy a rovnou se krýt světelným mečem.
O to větší bylo překvapení, když výstřel přišel ještě před dokončením tvého manévru. Byly to hlavně zkušenosti z podobně špatných situací, že jsi dovedl tak nějak zareagovat a nastavit meč do pozice, aby střelu odrazil kamkoliv jinam. Nicméně rána ze sniperky zhruba z dvou metrů byla tak prudká, že jsi meč ve výsledku neudržel a vylétl ti z ruky někam do míst, odkud jsi právě přilezl.
Ale i tak jsi nedal droidovi druhou šanci k výstřelu, když jsi ho nejprve odhodil na skalní stěnu, až zaskřípěl kov a upustil svou zbraň, abys s ním následně fláknul o zeď opět za skřípavého kovového zvuku. Bylo jasné, že tohle droida zatím nezničilo, ale tato sniperská jednotka B-1, jak jsi rozpoznal dle obrysu droida, na tebe neměla alespoň čím střílet.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Mise SR“