6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Zde se odehrávají mise postav pod vedením moderátora.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Orbita Junction, Paluba lodi:

Měl jsem z toho čím dál horší pocit. Něco se dělo a bylo to něco opravdu závažného. Přesná povaha této věci, která mi způsobovala mrazení v zádech, však mým očím zatím stále zůstávala ukryta. Za sdělené informace jsem poděkoval a už jsem se dál nevyptával, evidentně to nemělo velkou cenu a tak či onak jsem měl pravděpodobně tento přísně utajený důvod nejvyšší pohotovosti odhalit až dorazím do shromažďovacího bodu.

Dál už jsem se nezdržoval a vstoupil jsem do hyperprostoru, čímž začal můj dlouhý a nudný let napříč galaxií.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Paluba lodi:
Poskládal sis dohromady, že půjde doopravdy o nějakou záležitost nejvyššího významu a po dalších informacích se nepídil, i proto, že nejspíš nebyly stále k dispozici. Po ukončení komunikace jsi tedy potvrdil koordináty a vyrazil směrem k místu setkání a to včetně svého pasažéra.

Letěli jste zhruba čtyři hodiny, když jsi zaslechl z nákladového prostoru nějaký hluk. Nebylo potřeba zdlouhavě přemýšlet, o co se mohlo jednat, protože živá forma byla na tom místě jenom jedna.
Tvůj zajatec byl stále v poutech, ale dotrmácel se až ke stěně, do které chvíli kopal, aby vyvolal hluk, jímž by tě přinutil přijít. Když se otevřely dveře do nákladového prostoru, tak právě tehdy přestal a pokusil se dostat do takové pozice, aby na tebe mohl dobře vidět. Stále jsi na něm navíc mohl pozorovat účinky jeho přípravku a to dost notné. Bylo skoro až s podivem, že se dostal tam, kam se potřeboval dostat, aby mohl vyvolat hluk.
Jedi! Jedi! Mám žízeň!
pokoušel se křičet, ale ve skutečnosti to znělo spíše jako nějaké chroptání, jak ještě úplně nevládl svým hlasem. Když jsi došel blíž, tak se na tebe odvážil podívat pohledem, kterým prozrazoval nespravedlnost.
I když jsem vězeň tak mám právo na vodu a nějaké jídlo, nebo mě snad chceš nechat pojít hlady?
zatrucoval a požadoval po tobě něco, co dle všeho považoval za základ chování k zajatcům. Měl do jisté míry pravdu, protože v Chrámu vám říkali, že se zajatci se nakládá slušně. A to i z toho důvodu, že jinak by to bylo poklesnutí na jejich úroveň a do jisté míry i rozporování s principy Řádu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Hyperprostor, Paluba lodi:

Nestihl jsem si ani pořádně odpočinout a už mě zase začal otravovat můj zajatec. Neměl jsem vůbec náladu se s ním jakkoli vybavovat, ale přeci jen hluk, který způsoboval, se mi nijak nelíbil. Nezbývalo, než ho poctít svou návštěvou. Hned jak jsem vstoupil, spustil na mě tónem, který se mi rozhodně nelíbil. Moje nechuť se s ním vybavovat tím ještě stoupla. Měl sice pravdu, že bych mu patrně měl dát nějakou vodu a možná něco k jídlu, ale v žádném případě se mi nechtělo mu dopřávat takový luxus a už vůbec ne ho rozvazovat. Proto jsem ho nejdřív opovržlivě zpražil.

Kdyby ses nechal zatknout jako civilizovaný člověk, tak by se o tom dalo přemýšlet, ale vzhledem k tomu že nejsi jenom úchyl a vrah, ale taky totálně připitomnělý hovado, co si dovolí zaútočit na rytíře Jedi, tak si můžeš tak maximálně nasrat. Budeš tady pěkně potichu sedět a nebudeš mě otravovat nebo tě pěkně nadopuju tou tvoji medicíno, kapišto?!

Takovou reakci od rytíře Jedi patrně nečekal. A je fakt, že by od většiny rytířů nepřišla. Ani já sám bych dříve takovému zacházení s vězni nebyl nakloněn, na druhou stranu už jsem o sobě, řádu Jedi, Radě a povinnostech pochyboval delší dobu a udělal jsem i horší věci než bylo něco tak triviálního jako nechat hladovět nebezpečného vraha. Proto jsem ještě pohledem zkontroloval jeho pouta a zbytek skladiště. Při odchodu jsem znovu zablokoval dveře a šel jsem se věnovat meditaci a odpočinku. Injektor s chemikáliemi jsem si nechal pro všechny připady u sebe, abych mohl vězně případně rovnou zpacifikovat tímto způsobem.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Paluba lodi:
Nebyl jsi příliš nakloněn zajatcovu přání a bez nějakého delšího otálení jsi mu jasně vysvětlil, jak se situace má. V prvních momentech na tebe hleděl s naprostým nepochopením a jakoby ho veškerá žízeň pro tuto chvíli přešla. Než jsi se tedy otočil a odešel ze skladiště, poté co jsi nejprve provedl důkladnou kontrolu pout, tak jsi od zajatce nezaslechl ani slovo. Odešel jsi spokojen, protože pouta držela pevně a zajatci se s nimi nepovedlo cokoliv udělat.

Všechno, co se mohlo tvářit jako zbraň, jsi z mužova vybavení zabavil, především veškeré chemikálie, s nimiž jsi měl již více než tu čest. Žádnou další kromě těch dvou jsi však nenašel, tudíž jsi mohl v klidu přejít k meditaci, kterou jsi dle svých posledních zážitků i dost potřeboval. Ze začátku ti to moc nešlo, jak jsi v sobě ještě cítil následky těch látek a také jsi vnímal nejistotu ohledně nadcházejícího úkolu, ale po nějaké půl hodině, jsi se konečně ponořil do plnohodnotné meditace.

Když jsi se probral, tak to nebylo takové to klasické probuzení se, ale spíše něco jako trhnutí, škubnutí, až to působilo skoro násilně. Vlastně celý konec meditace nebyl příliš příjemný, protože jsi během ní vnímal temnotu, která se snažila rozpínat všude, kam jsi mohl vidět. Nic přesnějšího jsi nemohl říci, ani žádné detaily nebo něco podobného, dařilo se ti vnímat pouze to, že se rozpínala temnota. Kde, nebo jestli byla přímo v tobě, ani jedno z toho nebylo nic určitého, prostě takový neurčitý dojem.
Po kontrole chronometru jsi seznal, že již brzy dorazíš k Denonu, kde budeš muset vyskočit z hyperprostoru a zadat nové souřadnice pro další skok.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Hyperprostor, Paluba lodi:

Meditace mi nepřinesla očekávaný klid, za to přinesla temnotu, která se tak nějak všudypřítomně vznášela možná ovšem nejen nade mnou. Možná to mělo být varování nebo jen mizerný pocit, každopádně mi to přidalo další vrásku na čelo a donutilo mě to přemýšlet o tom, jak se temnotě bránit. Došel jsem k názoru, že než toho mého nebohého zajatce odsoudí a popraví, mohl bych mu přeci jenom poskytnout nějaké ty základní věci jako je voda a něco k snědku. Vzhledem k tomu, že mě nerušil, si to možná i zasloužil.

Ještě před tím, než jsem vystoupil z hyperprostoru jsem proto vězni donesl misku s vodou a také jsem mu rozdělal výživovou tyčinku, kterou jsem položil vedle misky. Neměl jsem rozhodně v úmyslu uvolňovat mu pouta a ani jsem neměl chuť se s ním bavit. Položil Jsem mu obě věci na zem a přitom jsem ho stále pozoroval. I přes to, že byl spoutaný mohl být stále potencionálně nebezpečný a já neměl zájem o další zápas.

Potom již bylo na čase pokračovat v cestě, abych se dostal na místo určení co nejrychleji.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Paluba lodi:
Nejistý snem a jeho významem, rozhodl ses trochu ustoupit a pojmout ho z části i jako možné varování. Proto jsi těsně před dokončením skoku zařídil zajatci nějaké základní potřeby.
Nejdřív se na tebe sice díval pohledem, zda-li ho nechceš otrávit, ale po chvilce přece jen přestal váhat a prakticky během chvilky vypil všechnu vodu a zhltnul celou energetickou tyčinku, až sis mohl chvilku myslet, že to zase hned vydáví, jak to snědl příliš rychle, což se však naštěstí nestalo. Po následném ujištění o pevnosti pout jsi se pak opět věnoval pokračování cesty před tebou a to dokončením skoku, provedením klasických kontrol a nasměrováním lodi na skok další. Moc ses nenadál a za chvilku už byly hvězdy opět protažené v čáry a tys pokračoval dál v cestě na místo setkání.

O nějakou další meditaci ses zatím nepokoušel, možná si jen běžně zdřímnul, ale zbytek cesty již proběhl bez jakýchkoliv následků a naprosto v pořádku. Zanedlouho jsi tedy už mohl jenom sledovat do konce skoku, aby sis uvědomil, že v místě doskoku bylo i citelné soustředění Síly, které do jisté míry konkurovalo Chrámu.

Objevil ses znova v normálním prostoru jen proto, abys před sebou spatřil mohutnou válečnou loď klínovitého tvaru, která se ježila na souřadnicích, aby mohla včas začít střílet na vše prolétající v hlavním uzlu této soustavy. Co bylo však nejvíc zarážející, bylo označení lodi, protože nesla republikové insignie. Insignie zřízení, které nemělo žádnou oficiální armádu a ani jsi netušil, že takovéhle lodě vůbec někdo vyráběl.
Republiková loď Keeper volá neznámou loď, identifikujte se,
probudil se krátce po tvém příletu do soustavy komunikační panel, když zaznamenal příchozí spojení.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Hyperprostor, Paluba lodi:

Můj vězeň už nedělal další potíže a evidentně byl za tu trochy vody a tyčinku vděčný, takže jsem si mohl modře vybarvit políčko za splněný dobrý skutek pro tento den jako úlitbu nepříjemnému snu, který mě vyrušil z meditace. Zbytek cesty byl vhodný pro odpočinek a ani jsem se nenadál a místo setkání bylo na dosah. Ještě před vystoupením z hyperprostoru jsem pocítil, že místo, kam směřuji bude pravděpodobně a nikoli nečekaně plné mých kolegů, kteří byli patrně neinformování stejně jako já. Celá tato záležitost byla velmi zvláštní už jenom proto, že takovouto výzvu nejvyšší důležitosti řád nikdy dříve, alespoň co jsem věděl, nepoužil.

No doprdele. Byla moje první reakce, když jsem uviděl válečnou loď a v první chvíli jsem už už začínal s úhybnými manévry, abych zmizel dřív, než si mě někdo všimne a přemítal jsem nad tím, co to má k sithu znamenat. Včas jsem si však všiml republikových znaků na lodi, a tak jsem prozatím od úniku ustoupil. Přesto mi to nějak nehrálo. Republika neměla žádnou flotilu, žádnou armádu, alespoň co jsem věděl. Evidentně jsem toho ještě hodně nevěděl. Loď mě dobrou vojenskou rychlostí kontaktovala a požadovala mou identifikaci, v čemž jsem jim samozřejmě vyhověl, identifikoval jsem loď a samozřejmě také sebe.

Tady rytíř Jedi Askel Nur Ebion, přilétám na pohotovostní výzvu řádu Jedi. Na palubě převážím zadrženého zločince. Požaduji dokovací instrukce, v případě, že jste cílem mé cesty.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Paluba lodi:
Z počátečního šoku ses velice rychle dostal a pomohlo ti v tom i brzké příchozí volání. Na komunikační výzvu jsi zareagoval podobně rychle, jako k tobě přišla a informoval jsi protější stranu o svém titulu, aktuálním stavu a vyžádal sis další informace k probíhající situaci. Nicméně odpověď nepřišla hned, což by mohl působit trochu podezřele.
Tady rytířka Jang Li-Li. Jsme rádi, že jste stihl dorazit včas a vaše pomoc bude určitě vítaná. Kapi ... ehm, poručík 74 ... prostě poručík vám přepošle koordináty do hangáru. Tam od vás obsluha převezme loď a zajistí zločince. Bude tam na vás čekat stíhač Delta-7. S ním se prosím vypravte dále na Geonosis, kde pro vás bude mít dále rozkazy mistryně Gallia,
informovala tě rytířka, která měla na starosti komunikaci s tebou, a dle všeho i s kýmkoliv dalším, kdo by sem přiletěl na výzvu, kterou Řád vznesl.
A ještě jedna hlavní věc - poletíte do přímé bojové akce, tak buďte připraven na cokoliv. Mohou proti vám stát stíhačky, které jistě znáte z lodí obchodní federace,
dodala Jang podstatnou informaci, která už mohla více vypovídat o důvodu nouzového signálu, který tě sem přivedl. Rozhodně to však bylo na hony vzdálené všemu, co jsi mohl kde zaslechnout nebo jsi věděl. Nemohl jsi sice popřít události poslední měsíců, kdy nejedna planeta opustila Republiku a přecházely k uskupení v jehož čele byl dřívější mistr Jedi hrabě Dooku, ale nic nenasvědčovalo vypuknutí přímého ozbrojeného konfliktu. Každopádně o závažnosti situace jsi nyní rozhodně nemohl pochybovat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Hyperprostor, Paluba lodi:

Poté, co se ozvala rytířka Jedi se mé obavy ohledně správnosti mého cíle rozplynuly, přibyly však obavy zcela nové. Už před příletem jsem tušil, že tu něco hodně nehraje, teď mi však pomalu docházelo se slovy rytířky Jang Li-Li, jak zlé to vlastně může být. Zadala mi instrukce, kterými jsem se ochotně řídil, avšak vzhledem k tomu že zadokovat zabere nějakou tu chvíli, měl jsem dostatek času vyptat se na podrobnosti, které by mi zde snad mohl někdo sdělit.

Rozumím a provedu. Můžete mi říct něco víc o nastalé situaci? Jak zlé to je? Proč ta nejvyšší pohotovost? Co je k sakru tohle za křižník? A neříkejte mi, že ani nevíte, jak se jmenuje ten, kdo mu velí.

Nedokázal jsem si představit, jak vyhrocená celá situace mohla být. Samozřejmě jsem, stejně jako celá galaxie, sledoval problémy Republiky, ale nebyl jsem obeznámen s vyjednáváními ani jednotlivými akcemi a vlastně s celou křehkostí této situace. Mohlo se jednat pouze o nějaký lokální konflikt jako byla například blokáda Naboo, která byla nedávno hodně diskutována. Na druhou stranu vyhlásit kvůli lokálnímu problému nejvyšší pohotovost, plus křižník s insigniemi Republiky, to dávalo znát, že se musí jednat o moc víc. Skoro se mi zdálo, že tu půjde o válku a ne úplně malou. V momentě, kdy jsem si to uvědomil, mě zachvátila hrůza, ale i vzrušení. I když jsem byl jako Jedi ochráncem míru, byl jsem také vycvičen k tomu, abych byl bojovníkem a boj jsem měl docela rád. A ve válce je boj vždycky její nevyhnutelnou součástí. Začal jsem se usmívat.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Paluba lodi:
Chtěl jsi využít trošky toho času, než budeš moci zadokovat k tomu, abys získal pokud možno co nejvíce dalších informací, protože otázek jsi měl nyní snad více, než při prvních hodinách, kdy ses učil nejprve vnímat Sílu, natožpak používat. Mezitím jsi přijal navigační koordináty pro přistání, které budily na první pohled dojem až nečekané přesnosti, kdy tě naváděly prakticky na milimetry přesně k hangáru.
Nevím, jestli mohu zodpovědět všechno, či zda-li je někdo vůbec seznámen s celou šířkou situace. Všechno vyeskalovalo až neuvěřitelně rychle. Můžu určitě říci, že Republika má k dispozici armádu z klonů, kteří nemají jména, ale pouze několik čísel jakožto označení, což se ve velkém množství hůře pamatuje,
prozradila ti Jang Li-Li něco o povaze posádky a vlastně i armády, jejíž část tu před tebou byla. Už to samo o sobě však vyvolávalo další otázky, protože jenom posádka pro tuhle loď musela mít stovky členů, nehledě na to, kolik jich bylo nyní u Geonosis.
Tohle je křižník třídy Akal ... Acclamator, děkuji poručíku. Tenhle byl vyčleněn pro logistiku, jako rezervní podpora a také pro případné umístění zraněných. U vypuknutí bitvy bylo zajetí rytíře Kenobiho, který odhalil tajnou a nelegální továrnu na výrobu válečných droidů a zaslechl vedení separatistického vedení konspirující proti Republice. Údajně zajali také senátorku Amidalu a padawana Skywalkera a odsoudili je k smrti v aréně. S další vývojem nejsem obeznámena a více vám možná poví mistryně Gallie nebo někdo na povrchu Geonosis. Víme pouze, že došlo k zahájení bitvy a nasazení klonových jednotek,
pokusila se ti rytířka odpovědět i na další otázky, zatímco ty ses už mohl chystat na přistání, protože byl hangár nyní prakticky přímo před tebou.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Paluba lodi:

Jasně a já jsem mistr Yoda v růžový sukyňce. Pomyslel jsem si a už jsem měl svou ironickou poznámku na jazyku, když mi došlo, že tohle patrně nebude vtip. I když to znělo neuvěřitelně. Armáda klonů, kdo to kdy viděl. A ještě se jen tak náhodou vyloupnou i s křižníkem. A ve velkém počtu má znamenat kruci co? Začínalo mi docházet, že se tu děje něco moc divného, co přesahuje moje schopnosti porozumění, alespoň v tuto chvíli. Smířil jsem se teda s armádou klonů tak, jak mi to bylo předložena, hlavně když byli na naší straně.

No jistě, to byl v tom byl čert, aby v tom nebyl zapleten Skywalker, zázračné dítě, které bylo předmětem mnoha diskuzí o vyvoleném. Dle mého názoru to byly vždycky úplné žvásty. Nemělo včas cenu rozebírat bulvár v takovéto situaci.

Dobrá, děkuji za informace. Zadokuji a ihned se vydám zase na cestu na Geonossis.

Protože už jsem radši nechtěl vědět nic dalšího, přistál jsem se svou lodí a nechal jí i vězně napospas posádce lodi. Sbalil jsem si a vydal jsem se z lodi ven, abych si ji a její posádku mohl prohlédnout při přesunu do stíhačky, která mi byla přidělena. Na stíhačku jsem se docela těšil, i když jsem nebyl žádný skvělý stíhací pilot, přeci jen cestování ve stíhačce bylo neobvyklejší a tudíž i zábavnější, i když rozhodně ne pohodlnější.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Nedaleko Ooo-temiuk, Hangár Keeperu:
Bylo to na tebe velké množství neočekávaných informací, které zdánlivě nedávaly tolik smysl, alespoň dle toho, co jsi doposud věděl a s čím jsi byl obeznámen. Nyní jsi však už nemohl nijak zpochybňovat vyslání kódu nejvyšší priority, protože tato situace rozhodně nepatřila jen mezi výrazně nebezpečné. Po ukončení spojení jsi tedy pokračoval v přistání hangáru mohutného křižníku, jehož trup se ježil množstvím turbolaserů a nemohl jsi rozhodně zpochybňovat jeho palebnou sílu.

Další překvapení na tebe čekalo v hangáru, jakmile jsi vystoupil z lodi. I když se prve mohly zdát informace o klonové armádě mylné, nyní jsi mohl spatřit desítky mužů, kteří si byli doslova identičtí. Stejná výška, stejná postava, stejné držení těla a především stejný obličej s tvrdými rysy. Mnoho jich mělo na sobě bílé brnění s hledím do tvaru T, ale většina patřila k obsluze hangáru a dovedl jsi je tak odlišit díky jejich uniformám. Dva muži v brnění k tobě vykročili hned, jakmile tě spatřili a tys nemohl potlačit divný pocit, který se ti okolo nich vyvstal.
Bylo to jakoby to svým způsobem byli ještě děti, přesto kráčeli pevným krokem bez jakýchkoliv pochyb. Trochu jsi měl až pocit, že jsou uvnitř dost prázdní a mají pouze svůj výcvik a rozkazy. To vše jsi stihl vypozorovat a vnímat díky Síle jen v momentě, kdy mířila dvojice přímo k tobě.
Pane, jsem CT-4731 a toto je CT-17/46, jsme tu abychom převzali zajatce a nasměrovali Vás, k Vašemu stroji. Je zde něco důležitého týkající se zajatce, co bychom měli vědět, než ho umístíme, pane?
zeptal se tě ten vlevo a čekal před tebou v pozoru stejně jako druhý klon hned poté, co ti oba zasalutovali. I když museli stát oba v pozoru, což není až tak pohodlná pozice, oba stáli pevně a budili dojem, že bys je nerozhodil ani párem banth.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Nedaleko Ooo-temiuk, Hangár Keeperu:

Hned jak jsem vystoupil, pochopil jsem velikost celé situace. V hangáru se pohyboval všude jeden a ten samý člověk, jen v mnoha kopiích. Neměl jsem ale zprvu z klonů dobrý pocit. Vypadali jako statní muži, cvičení zabijáci, ovšem na základě hlubšího průzkumu to byli pouze děti, prázdné nádoby, které nebyly naplněny zážitky, selháními a úspěchy. Nebyli o moc víc než stroje na zabíjení vyrobeni a vycvičeni za tím účelem. Rozhodl jsem se jim však dát šanci, protože bylo zřejmé, že jsou na naší straně a navíc že se s nimi patrně budu teď setkávat častěji. Tu už ke mě přistoupili dva vojáci, nepochybně také kloni, aby převzali vězně, kterého jsem nechal v nákladovém prostoru.

Zdravím vás, zajatec je v nákladovém prostoru. Je nebezpečný i když na to nevypadá a rozhodně ho nepouštějte k chemikáliím.

Pousmál jsem se, i když jsem si nebyl jistý, zda odpověď na můj chabý vtip nebude něco ve smyslu strojového "nebojte se pane, ve vězení žádné chemikálie nemáme." Potom jsem se ještě jednou rozhlédl po hangáru a dodal otázku.

Tak kdepak je ta moje nová stíhačka? Jsem na ní zvědavý.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Nedaleko Ooo-temiuk, Hangár Keeperu:
Odpověděl jsi vojákům před tebou na jejich otázku a pokusil se nahodit i jakýsi pokus o vtip. Jenomže žádný smích nebo něco tomu podobného se nedostavilo a vojáci pouze přikývli, že rozumí výstraze vztahující se k chemikáliím. Ten, který předtím promluvil jako první se nyní oddělil a vyrazil dovnitř tvé lodi, zatímco druhý se postavil před tebe.
Následujte mě prosím,
požádal tě a vyrazil směrem k části hangáru, kde se nacházely stíhače. Jednalo se o několik kusů klínovitého stíhače s červeným nátěrem a bílým pruhem přes prostředek. V pravé přední části měl integrovaného vlastního astromecha z řasy s kulovitými kopulemi a dobře jsi věděl, že ve výzbroji se nacházela dvojice dvojitých laserových kanónů. Samozřejmě se jednalo o Deltu-7 Aethersprite, který jsi už několikrát mohl zahlédnout v hangárech Chrámu. K vlastní pilotáži ses však dostal pouze jednou a to proto, abys byl schopen stroj řídit. Jinak se doposud používal převážně pro speciální mise, nebo mise odlišné povahy, než jsi plnil doposud.
Bude potřebovat instruktáž, nebo jste se systémy Delty-7 zběhlý?
zeptal se tě voják ještě během cesty a ty bys jen těžko hledal nějaký odstín tónu nebo něčeho podobného v jeho otázce.
Má výchozí nastavení dle instrukcí od mistra Jediho Tiina. Pokud byste chtěl upravit nějaká nastavení vyžadující mechanický zásah, tak mě prosím informujte ihned, abych to mohl okamžitě zařídit,
poznamenal ještě ke konfiguraci stroje před tebou a zmínil informace a to nejspíše na základě nějaké předchozí zkušenosti. Ostatně, přítomnost několika dalších lodí a frachtáků na protější straně hangáru prozrazovala, že jsi rozhodně nebyl jediný Jedi, kdo sem přiletěl přímo z mise.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Nedaleko Ooo-temiuk, Hangár Keeperu:

Vojáci evidentně neměli smysl pro humor. Nebo, což bylo také dost možné, jsem zkrátka nebyl zábavný. Nad touto, pro mě nelichotivou, úvahu jsem však odmítl přemýšlet a dle výzvy jednoho z klonů jsem ho následoval ke stroji, kterým bych se měl transportovat do míst, kde se snad něco pořádného děje. Delta 7 byla dobrý stroj, alespoň podle mých trochu omezených znalostí a z instruktáže, kterou jsem již dříve ve stíhačce prodělal. Z části díky svému výcviku, ale více spíš kvůli své hrdosti jsem tedy zareagoval na otázku vojáka negativně.

Děkuji, jsem obeznámen z fungováním tohoto stroje dostatečně. Úpravy nebudou potřeba, ihned se vydám na cestu.

Počkal jsem, jestli má ještě něco dalšího na srdci a poté jsem se vydal seznámit se strojem, trochu si ho osahat a obnovit si v hlavě výcvik, který jsem prodělal už před poměrně dlouhou dobou. Nepochyboval jsem však, že bych nebyl schopný se do pilotování stíhačky rychle dostat. Potom už byl čas dokončit přípravy k odletu a zahájit předodletovou kontrolu.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Odpovědět

Zpět na „Mise SR“