6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Zde se odehrávají mise postav pod vedením moderátora.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Nedaleko Ooo-temiuk, Hangár Keeperu:
Relativně sebevědomě jsi odmítnul informace vztahující se k instruktáži a rozhodl ses spoléhat na své znalosti tohoto stroje, které jsi již obdržel během různých instruktáží v Chrámu. Již při obhlídce se ti několik věcí vybavilo a další se ti začaly vracet, jakmile ses dostal do kokpitu. Hodně tomu jistě napomohlo i to, že Delta-7 byla vytvářena především pro Jedie, tudíž pro ně byla její pilotáž i intuitivnější. Sotva ses stačil rozhlédnout, tak se na tebe otočila kopulka tvého astromecha a na displeji před tebou se objevil sled informací o stavu stroje.
Všechny diagnostiky jsou v pořádku, můžeme startovat bez prodlení. Budete si přát ještě nějaké další informace?
objevilo se ti hned poté a ty sis mohl všimnout, že tvůj astromech nesl označení R4-97.
Mezitím jsi již mohl vidět, že souřadnice navigace byly připraveny a tak ti zbývalo pouze vylétnout ven z hangáru, zapojit se do hyperprostorového prstence a skočit na Geonosis.
Stroj sám o sobě byl jinak kompletně připraven, vybaven a všechny ukazatele byly na maximu. Kdybys chtěl, tak sis mohl nechat od R4ky vyvolat servisní a služební záznamy stroje, abys mohl vědět odkud a kam létal, jaké podstoupil opravy a mnoho dalšího.
Od vedení hangáru jsi navíc již měl k dispozici zelenou, takže jsi mohl odstartovat, jakmile bys to uznal za vhodné. Prostor před tebou a okolo tebe byl navíc už prázdný a vyklizený, takže i venku bylo již všechno připraveno. Mohl jsi ještě sledovat práci vojáků, kteří pořád něco dělali a ani na chvilku bys nemohl říct, že se někdo z nich flákal.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Nedaleko Ooo-temiuk, Hangár Keeperu:

Výborně, děkuji. Další informace nepotřebuji, je čas startovat.

Nepotřeboval jsem vědět každý detail o tomto stroji, protože jsem ho vnímal spíš jako přibližovací prostředek než svou bojovou jednotku, navíc jsem byl pouze průměrným pilotem a drobné odchylky od normálu jsem jen stěží mohl nějak využít ve svůj prospěch. Byl jsem tedy spokojen se stavem stroje a rozhodl jsem se v něm dál nepitvat. Vše bylo připraveno, a tak nezbývalo než odstartovat a vrhnout se vstříc dalším dobrodružstvím, vyrazit z hangáru, zapojit svou deltu-7 do prstence a namířit si to přímo na Geonosis, kde bylo zapotřebí mé přítomnosti. Trochu jsem se obával toho, co tam uvidím, ale po shlédnutí klonových vojáků a této bitevní lodě a také informací, které jsem dostal, jsem si už tak trochu dokázal představit, co mě tam může čekat.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Nedaleko Ooo-temiuk, Hangár Keeperu:
S množstvím informací od svého droida jsi byl spokojený a hlavně jsi to považoval za více než dostačující k tomu, abys byl schopen se stíhačkou letět. S trochou naděje jsi navíc nepředpokládal, že by ses musel zapojovat do vzdušného souboje a hlavně jsi už nechtěl déle otálet.
Odstartoval jsi relativně v pohodě, byť ti R4-97 musel připomenout dvě drobnosti, které jsi opomněl. Nebyly to kritické záležitosti, ale později by mohly způsobit drobné nepříjemnosti. Do ovládání ses dostal relativně rychle a i dokování v hyperprostorovém prstenci se ti povedlo na první pokus, i díky tomu, že počítač tě přesně naváděl a kompenzoval tvoje nepřesnosti. Díky tomu jsi mohl ani ne do pěti minut po startu potvrdit droidem vypočtené koordináty a skočit přímo na Geonosis.

Vynořil ses v bezpečné vzdálenosti od planety, ale už i tak jsi mohl spatřit probíhající bitvu nedaleko ní. Dva křižníky třídy Acclamator si tam vyměňovaly rány s jednou separatistickou fregatou a množstvím menších plavidel. Okolo toho všeho se pak hemžilo množství stíhaček snažících se bránit své lodě, nebo naopak útočit na ty nepřátelské. Někomu by to celé mohlo připadat poněkud zmatečné, ale než ses odpojil od prstence, tak jsi mohl vypozorovat určitou taktiku v pohybu stíhačů, které se snažily přelévat droidí síly a nepustit je k útoku. Nebylo pochyb, že acclamatory byly v obraně, ale zase to nebylo tak výrazné, aby bylo rozhodnuto o vítězství nepřítele.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Poblíž Geonosis

Co to k sithu je. Pomyslel jsem si a zkoumal jsem obraz bitvy před sebou. Něco podobného jsem neviděl od.. no vlastně nikdy. Z hyperprostoru jsem vystoupil trochu stranou od probíhající bitvy, a tak jsem měl čas se zorientovat. Nejprve jsem zkusil někoho kontaktovat s volacím kódem rytířů Jedi doufajíc, že se mi dostanou nějaké nové informace či rozkazy. Tady rytíř Jedi Askel nur Ebion, dorazil jsem, jak jen to bylo možné, žádám instrukce.

Přitom už jsem se však začal přibližovat k bitvě, abych se do ní mohl případně zapojit a podpořit spřátelené stíhače. Nebyl jsem sice nijak výjimečný pilot, na druhou stranu na pár droidů by můj výcvik s kombinací se Silou mohl případně stačit, pokud samozřejmě neobdržím nějaké jiné instrukce. Samozřejmě bych byl radši dole na povrchu, protože mít pod nohama pevnou zem je vždy lepší. Bohužel jsem byl však stále jen rytíř Jedi, a tak jsem si nemohl moc vybírat.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Geonosis, Oribta planety:
Obraz bitvy před tebou tě na chvíli zarazil, ale dostatečně rychle ses vzpamatoval a zamířil jsi do bitevní vřavy, abys přispěl svou trochou k republikovému snažení. Zároveň jsi si vyžádal instrukce od někoho, kdo by tu mohl mít na starosti velení, abys někam jenom náhodně nenalétl, ale byl i platným členem bitvy. Už z dálky jsi mohl identifikovat některé stroje - často podobné tomu tvému, ale na republikové straně se nacházely i některé další.
Jedním z nich byl relativně velký stroj, který však musel nést více členů, protože disponoval i zadním kanónem. Těch tu bylo kromě jediských Delta-7 asi nejvíc. Okem jsi pak zachytil i jednu letku stíhačů, kteří měly tvar písmenka Senth, pokud by viselo nohama dolů. Ty se vykazovaly velkou manévrovatelností, která byla podobné té, jimiž disponovaly Delty-7.
Nepřítel disponoval zatím dvěma typy stíhačů - velkým počtem klasických supích stíhačů a jeden složených jakoby z dvou bodců, které se pohybovaly nepravidelněji než droidí stroje.

Rytíři Ebione, tady mistryně Jedi Gallia. Z lodi Prosecutor se chystá ke startu skupina LAAT/i s pozemními úkoly. Připojte se k jejich obranně a poté se hlašte mistru Yodovi na povrchu,
dostalo se ti odpovědi na volání a byl ti přidělen i úkol, který znamenal, že z vesmírné bitvy si toho snad až tak hodně neužiješ. Na taktickém displeji se ti mezitím přidělila označení k jednotlivým lodím, takže jsi už mohl vědět, která z republikových lodí je Prosecutor.
Rytíři Ebione, tady Guardian-1, rytíř Quanto. Připojte se k mé letce a během eskorty budete mít označení Guardian-13,
ozval se ti na odlišné frekvenci rytíř, který měl dle všeho na starosti vedení ochranné eskorty, jíž jsi měl být členem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Geonosis, Oribta planety:

Po shlédnutí situace se mi naštěstí dostalo instrukcí dříve, než jsem se stihl naslepo zapojit do bitvy a byl jsem na jednu stranu i rád, že se vydám spolu s eskortou a pozemní skupinou dolu na zem, než abych zůstával zde ve vesmírů a hrál si s droidy.

Rozumím mistryně a potvrzuji. Děkuji za instrukce.

Potvrdil jsem mistryni Gallii rozkaz a ihned jak jsem získal přehled o tom, která z lodí je Prosecutor, začal jsem směřovat k jeho dokům, ze kterých měly startovat zmíněné přepravní lodě. V tu chvíli se mi také ozval velitel letky nebo snad dokonce eskadry vzhledem k označení, které se mi dostalo.

Guardian 13 rozumím.

Potvrdil jsem rozkaz a vyhledal jsem si na monitoru zmíněnou letku, která se zřejmě také již stahovala k Prosecutoru, abych se k ní mohl připojit a najít si v ní své místo. Celou dobu jsem samozřejmě dával pozor na dotěrné droidí stíhačky, abych nešel k zemi dřív, než bych sám chtěl. Na druhou stranu jsem se spíš vyhýbal vtažení do boje, abych se včas dostal na odpovídající místo do eskorty.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Geonosis, Oribta planety:
Díky tvému příletovému vektoru jsi se mohl přímému boji vyhnout prakticky až do doby dosažení Prosceutoru, což jsi v dané situaci vítal. Eskadra Guardianů se nacházela v blízkosti lodě a čekala na start transportů, zatímco sem tam sestřelila nějakou osamělou a dotěrnou stíhačku.
Byl jsi prakticky u cíle, když se z hangáru vynořily tři LAAT/i, k nimž se okamžitě začala blížit tvoje dočasná eskadra.
Guardiani 1 až 4 mají na starosti první LAAT, Guardiani 5 až 8 druhou, Guardiani 9 až 13 poslední. Jednička, šestka a desítka jsou velitelé skupin,

dovysílal Guardian-1 a hned vzápětí byla vyznačena na senzorech tvoje loď k ochraně. Nebylo pochyb, že šlo o práci tvého astromecha R4-97, stejně jako v minulých případech. Lodě sis mohl označovat i ty sám, nebo o to droida požádat, ale ten to doposud prováděl naprosto automaticky dle protokolů, které měl k dispozici.

Vaše eskadra se tak rozdělila na tři ochranné skupiny a vyrazili jste směrem k červené planetě před vámi. Trasy všech tří LAAT/i byly podobné, ale letěly od sebe trochu odděleny, což bylo rozhodně dáno dobrým taktickým rozhodnutím a snahou ztížit nepříteli možný útok rozdělením jejich sil.
Eskadra supů zleva!
ozval se Guardian-3 a během chvilky jsi je mohl vidět i na senzorech jako červené trojúhelníčky.
Míří k nám, takže jim poletíme naproti - devítko, dvanáctko a třináctko, zkuste roztříštit jejich formaci a vyražte proti nim, já a jedenáctka se budeme soustředit na ty bezprostředně ohrožující transport,
rozkázal Guardian-10, zatímco jsi mohl sledovat, jak se supi rozdělili na dvě šestičlenné skupinky, kdy jedna mířila k vám a druhé k prostřední lodi. První skupina zatím mohla uhánět bez potíží dál, ale držela stejné tempo jako ostatní.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Geonosis, Oribta planety:

Po připojení se k eskadře a mně přidělenému LAAT/i jsem zaujal se zbytkem stíhaček ochranou formaci, ve které jsem ovšem tak trochu přebýval vzhledem k faktu, že ostatní letky měly pouze čtyři stroje, zatímco třetí letka se mnou měla stíhaček pět. To už jsme se však dali do pohybu směrem k povrchu Geonosis.

Potvrzuji. S jednoduchým potvrzením rozkazu jsem se oddělil od našeho LAAT/i a zařadil jsem se do formace devítky s dvanáctkou, abych nezůstal osamocen. Společně jsme letěli vstříc supům, což nebyli nikterak zvlášť inteligentní stroje, a tak nebyl velký důvod k obavám. Na druhou stranu jsem nebyl nijak zvlášť dobrý pilot, a tak jsem sáhl na pomoc k Síle, ve které jsem se koncentroval a nechal jí, aby vedla mé ruce a pomohla mi tak k nějakému tomu sestřelu nepřátelského stroje.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Geonosis, Oribta planety:
Potvrdil jsi v podstatě jednoduchý rozkaz a zařadil ses na levou stranu řadové formace tří stíhačů, kteří letěli vstříc dvanácti supům. Ti letěli v obdélníkové formaci, kdy na řadu vycházely tři stroje, takže za sebou byly čtyři linie supů. Proti komukoliv jinému než droidům by to nebyla příliš pěkná vyhlídka a vlastně i běžní piloti by se vyhnuli takto přímému střetnutí, ale ty a tví kolegové jste měli na své straně kvalitní stroje, štíty a především Sílu.

Blížili jste se plnou rychlostí a na první pohled to vypadlo, že by mohlo dojít i ke střetu. Jenže, jakmile jste se dostali na dostřel, tak laserové kanóny ožily a ty jsi stejně jako tví kolegové začal pálit před sebe. Krátce nato jsi strhl svůj stroj doleva dolů ve výkrutu, abys jej rychle překlopil zpět směrem vzhůru a mohl jsi tak na krátkou chvilku dostat do mířidel a Síla v tu chvíli vedla tvé prsty přesně na spoušť. Prorval jsi supí stíhač přímo skrz trup a ten se po krátké explozi rozletěl na několik částí, čímž sis mohl připsat svůj první potvrzený sestřel.
Tímto ses tak dostal za celou letu supích droidů a mohl se vydat do jejich zad, i proto, že zatím žádný z nich nestál o přímou konfrontaci, nebo a to bylo pravděpodobnější, byly jejich cílem LAAT/i.
Když ses srovnal za droidí letku a mohl se je vydat stíhat, tak jsi mohl napočítat, že v letce chyběly hned čtyři stroje a ta se nyní přeskupila do dvou řad po čtyřech, které se řítily vstříc dvěma obráncům před LAAT/i. Podle informací od tvého droida, jsi věděl, že je dostihneš ještě před jejich první možností k výstřelu na LAAT/i, ale rozhodně k tomu nedostaneš mnoho prostoru a času.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Geonosis, Oribta planety:

První průlet se podařil bez problémů a já tak mohl oslavovat první sestřel ve své pilotní kariéře. Byla sice pravda, že supí stíhači nebyli nikterak dobří protivníci, avšak na to, že jsem se poprvé ocitl v bojové akci ve stíhačce mi úplně stačili. Učebnicovým manévrem jsem se dostal supům do zad stejně jako moji tři kolegové. Při pronásledování supů jsem vystoupal o něco výš, abych na ně mohl posléze střílet trochu z úhlu seshora dolů a zamezil tak možnosti, že moje střely, které nenaleznou cíl v podobě supích stíhaček, neohrozí transportní loď ani mé kolegy.

V momentě, kdy mi droid ohlásí účinný dostřel, se již opět koncentruji v Síle a při střelbě na supí stíhačky nechám svou ruku vést výhradně Silou, což by mohlo být daleko přesnější řešení, než pokusy zaměřovat běžnou technikou, se kterou jsem zatím nebyl příliš sžitý.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Geonosis, Oribta planety:
Radost z prvního sestřelu jsi si zatrhnul hned krátce po svém úspěchu, protože bylo ještě zapotřebí sestřelit osm dalších stíhačů. A vzhledem k tomu, že ty upalovaly plnou rychlostí k LAAT/i, musel jsi je nejprve dohnat. Pomohl ti v tom tvůj astromech, který přesměroval energii ze zadních štítů a část z bočních do pohonného systému a získal jsi tak čtvrtinu výkonu motoru navíc. Něco podobného udělaly i stíhače tvých kolegů, které to vlastně udělaly o něco dříve. Neměly však nikterak velký náskok a pořád jste se tak nějak drželi jako formace.
Zkusíme je rozvinout a dát vám prostor ke střelbě,
ozval se Guardian-10, který letěl společně s jedenáctkou přímo vstříc osmičce supů.

Do kontaktu se dostali během necelé minuty a desítka s jedenáctkou neucukli, i když na ně několik droidů vystřelilo. Štíty však dokázaly všechny rány pohltit a hlavně přinutili droidy se rozvinout do dvou linií, což je hlavně zpomalilo, ale především vám dalo možnost na ně znovu zaútočit. Strhnul jsi svůj stroj víc dolů a dostal jsi jeden ze supů do mířidel shora. Vyčkával jsi na impulz Síly, nebo na to až tě Síla více povede a tak jsi spustil palbu až po nějaké chvíli. Při třetím stisknutí jsi droida konečně provrtal a poslal ho do šrotu. To už se ale zbývající supi dostali na dostřel LAAT/i a vypálili třaskavé střely.
Naštěstí LAAT/i nebylo úplně bezbranné a jeho obranné zbraně ožily a zaměřily se především na rakety. Naštěstí se povedlo sestřelit obě dvě, ale supi zanechali na boku LAAT/i několik čmouh. Než se pak zbývající supi mohli otočit k dalšímu útoku, tak už je zbytek tvých kolegů úspěšně rozstřílel.
Dobrá práce Guardiani, zpátky na pozice, ještě nejsme dole,
zavelel skoro okamžitě Guardian-10 a tys měl i krátkou chvíli zjistit, jak si vedl druhý z transportů. Ten očividně jeden zásah raketou utržil, ale stíhače byly všechny a zdálo se, že byl jen mírně poškozený a nebylo to kritické. Mohli jste tak pokračovat dál v přibližování k planetě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Geonosis, Oribta planety:

Guardiani, ke kterým jsem se připojil, byli zjevně mnohem lepší stíhací piloti, než jsem byl já a také díky tomu se nám podařilo vypořádat s hrozbou nepřátelských stíhaček velmi rychle a čistě. Zařadil jsem se společně s ostatními na pozici chránící náš LAAT/i a doufal jsem, že nás již po cestě nebude nikdo obtěžovat. Přeci jen jsem měl radši pevnou zem pod nohama a když bylo třeba srovnat účty, dělal jsem to raději mečem, než-li stíhačkou.

Stále ve mě však narůstalo znepokojení, když jsem si vyšetřil chvíli své pozornosti, abych mohl přemýšlet nad událostmi posledních hodin, stejně tak nad určitým narušením Síly, které jsem mohl pocítit i já, přesto že jsem nebyl žádný velký a zkušený mistr, který pocítí každou drobnost. Dělalo mi to starosti. Přesto jsem byl zvědavý, oč tu jde a co mě na zemi čeká.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Geonosis, Orbita planety:
Úleva nad rychlým vypořádáním se se stíhači měla jen krátkého trvání, když sis uvědomil spád věcí a velikost toho všeho. Nehledě na to, že jsi stále věděl jen o malé části toho všeho, co stálo za touhle bitvou. Soustředil jsi se dál na ochranou práci a ani ti neušlo, že každé z LAAT/i se k atmosféře blížilo po jiné trajektorii. Z bitevních lodích se k vám zatím žádné další droidí stíhače neblížily, takže to už vypadalo, že se dolů dostanete v pořádku.

Prvním úsekem atmosféry jste prolétli v pohodě a chystali jste se ponořit do mračna, pod nímž by už byl vidět povrch. V tu chvíli to přišlo - intuitivní varování, ten malý zvoneček v Síle, který se ozval pokaždé, když ti hrozilo bezprostřední nebezpečí.
Strhnul jsi intuitivně knipl doprava, aby se tvůj stíhač vyhnul dvojici střel, která vyšla zpoza mraků. Periferním viděním jsi mohl spatřit, že totéž provedli všichni členové vaší letky vyjma LAAT/i, které schytalo dva zásahy. Naštěstí jeho pancíř obě vydržel a s transportérem to jenom trochu zaházelo.
Krátce poté se zpoza mraků vynořila osmička stíhaček neobvyklého tvaru. Vypadala jako dva zužující se ostny přidělané k sobě v nejširší části. A už podle manévru jsi poznal, že je neřídili droidi, ale živé bytosti, což by ti potvrdila i Síla.
Guardiani, volná formace, trochu se rozptylte a zkuste se navzájem krýt, tyhle mrchy jsou rychlé,
zazněl okamžitě rozkaz od Guardiana-10, který tak neprioritizoval ochranu LAAT/i, ale vás samotné. A kurzy navracejících se stíhačů jenom potvrzovaly jeho slova. Tyhleti chtěli nejdříve zlikvidovat vás osobně, než by se teprve zabývali transportem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Geonosis, atmosféra planety:

Zdálo se, že sestup na povrch planety již bude bezproblémový, avšak nechat se ukolébat tímto zdáním by mohlo být v současné chvíli tak trochu životu nebezpečné. Čím dál víc jsem si začínal uvědomovat, že tohle nebude obyčejná mise, kterých jsem se účastnil do dnešního dne. Zdálo se, že před sebou máme regulérní válku, otázka však byla, jak rozsáhlý konflikt nás čeká. Na tuto otázku jsem však mohl hledat odpověď později.

Přepadení v mracích jsem se úspěšně vyhnul sestřelení a ihned po rozkazu velitele Guardianů jsem si vyhlédl jednoho z nejbližších kolegů, abych se za něj zařadil jako jeho wingman. Nechal jsem vedení na něm a hledal jsem cíle, které by bylo možné v současné situaci sestřelit. Současně jsem dával pozor na náš zadek, aby nás někdo nepříjemně nepřekvapil.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Geonosis, Atmosféra planety:
Instrukce přišla hned po útoku a bez váhání ses jí přizpůsobil a našel si nejbližšího kolegu, k němuž ses přidal jako wingman. Vzhledem k vašemu lichému počtu to nakonec dopadlo, že jeden stíhač zůstal osamocen a dle informací od tvého droida se jednalo zrovna o Guardiana-10, vašeho velitele. Nejspíš to však udělal naprosto úmyslně - buď si věřil schopnostmi, nebo prostě chtěl, aby ostatní byli ve dvojicích, i protože za vás měl jakousi odpovědnost.

Nicméně stejně jako jste učinili vy, učinily i stíhačky před vámi a rozdělily se do čtyř dvojic. Jedna se chystala přímo na Guardiana-10, dvě na první dvojici a zbylá dvojice letěla vstříc tobě a Guardianovi-12, s nímž jsi byl v páru.
Nesmíme to protahovat, abychom mohli pomoct ostatním. Letí přímo proti nám, oba se budeme soustředit na toho vlevo, abychom získali převahu,
ozval se pilot Guardianu-12 a rozhodl se převzít iniciativu vaší dvojice. Nejspíše tomu napomohlo i to, že ses začlenil na pozici wingmana a ne žádnou jinou.
Já to trochu přiškrtím a ty vylétneš prudce doleva, pak to ve výkrutu strhni doprava a já to vezmu doleva. Takhle ho dostaneme do kleští a tomu by nemusel uniknout. Od toho druhého by nám mohly vydržet štíty, nebo s trochou pomocí Síly vyhneme a pak ho rychle vyřešíme a pomůžeme kolegům proti té přesile,
naznačil tvůj kolega strategii a čekal jestli přikývneš, nebo se pokusíš navrhnout něco jiného. Vyžadovalo to od tebe krapet složitější manévr, ale bylo to něco, co už jsi několikrát dělal.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Mise SR“