6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Zde se odehrávají mise postav pod vedením moderátora.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Geonosis, atmosféra planety

Iniciativy se chopil můj parťák, kterého jsem si zvolil, což mi zcela vyhovovalo. Proto jsem potvrdil jeho plán jednoduchým souhlasem. Rozumím a provedu. Počkal jsem na správné načasování, tedy na okamžik, kdy Guardian 12 zpomalil a sám jsem svou stíhačku nasměroval ostře vlevo, abych pak mohl provést prudký výkrut doprava a dostat se tak nepříteli na kobylku. Současné jsem sledoval i druheho nepřítele, abych se mohl případně vyhnout jeho střelbě nebo aspoň posílit odpovídající štít. Byl jsem připraven ve vhodnou chvíli, veden Silou, zahájit palbu na svůj primární cíl.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Geonosis, Atmosféra planety:
Plán svého kolegy jsi odsouhlasil, protože jsi ho shledal za dobrý i s ohledem na to, létání ve stíhačkách nepatřilo k tvým nejoblíbenějším činnostem. Dal sis tedy pozor na načasování a jakmile Guardian-12 zahájil svou část manévru, tak jsi udělal totéž.
Protivníkům to zprvu asi hned nedošlo a pokračovali dál v neměnném směru, než si až příliš pozdě uvědomili, že to byla past na jednoho z nich. To už jsi stejně jako tvůj kolega tiskl tlačítka kanónů, které jednu z nepřátelských stíhaček během mžiku rozprášily na kusy a ze souboje dva na dva se stal souboj dva na jednoho. Jen těžko se dalo říct, který z vás zasáhnul nepřítele jako první, ale podstatné bylo, že tento vás ani transporty již nemohl ohrozit.
Tvůj kolega však hned začal stáčet stíhačku doprava, aby se pokusil zavěsit za druhou nepřátelskou stíhačku, ale ta tohle předpokládala a její pilot prokázal alespoň základní znalosti pilotáže a strhl svůj stroj tak, aby se za něj Guardian-12 nemohl pověsit.
Ty jsi následoval příkladu svého kolegy o něco později, ale stejně jako on ses otočil mnohem rychleji, než dovedl nepřítel. Bylo tedy jasné, že proti vám měli soupeři rychlostí výhodu, ale vy jste je naopak překonávali v manévrování. Situace tedy vyústila v to, že Guardian-12 se snažil obloukem dostat za pronásledovaný stíhač a využíval k tomu své lepší manévrovatelnosti, zatímco ty jsi měl volnější ruce a mohl jsi zaujmout úplně jinou pozici a zkusit se přiblížit jinak.
Rychlé obhlédnutí situace v bezprostředním okolí ti pak ještě prozradilo, že se vaše Síly drží více než dobře a zatím nikdo neutrpěl vážnější poškození - naopak nepřítel už přišel dohromady o tři stroje.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Geonosis, Atmosféra planety:

Po úspěšném sestřelení prvního z dvojice nepřátel bylo logickým předpokladem, že se v rozložení sil dva proti jednomu rychle vypořádáme i s druhým nepřátelským stíhačem, abychom mohli pomoci ostatním členům naší letky, případně pokračovat dál v sestupu k planetě.

Guardian 12, kterému jsem dělal v tomto souboji wingmana, se snažil dostat na ocas nepřátelské stíhačky, která nám zatím unikala. Já jsem se rozhodl, že bude nejlepší dostat nepřítele znovu do kleští podobně jako se nám to podařilo s prvním soupeřem, a tak jsem se snažil stíhačce nadletět tak, abych mohl křižovat její dráhu letu, v ideálním případě abych se dostal do pozice, ze které bych mohl na nepřítele zaútočit čelně a tím ho, s převahou mých ve předu posílených štítů, rozstřílet na kusy.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Geonosis, Atmosféra planety:
Volnost, kterou jsi dostal k dispozici aktivním úsilím Guardiana-12, jsi nechtěl nikterak promarnit a okamžitě ses pokoušel dostat unikajícímu nepřáteli na kobylku podobně jako tomu bylo v minulém případě. Toho si všiml i Guardian-12 a povedlo se mu střelbou nahnat soupeř přesně do tvých mířidel.
V podstatě pak stačilo ve správnou chvíli stisknout tlačítka palby a oblohu rozzářil oslnivý výbuch dalšího zničeného nepřítele. Váš minisouboj tak byl zdárně u konce a měli jste moment se soustředit na dění okolo a počínání ostatních.
Situace byla až překvapivě optimistická - Guardian-10 se už naháněl s posledním strojem a mohl jsi postřehnout, že ve svůj prospěch využil transport, který jste měli ochraňovat. Ten se mimochodem také pořádně činil a jeho zbraňové systémy jely na plnou obrátku nenechávajíc protivníkům skoro žádný prostor.
Krátce na to se obrátila v explozi i poslední stíhačka, která se pokoušel něco provést proti Guardianovi-10.
Máme navrch, ale zanedlouho dorazí další. Guardiani-13 a 12 pokračujte dále s transportem, ostatní to tady dočistí a vyrazíme napřed nepříteli. Je na čase převzít iniciativu,
přišel další rozkaz, který se týkal konkrétně tebe a mohl jsi hned vzápětí sledovat, jak se ostatní stroje přizpůsobují rozkazu a jako dobře secvičená skupina se vrhávají na zbylé nepřátele, kteří byli v okolí. Dvancátka mezitím vyrazil směrem k LAAT/i, aby se mu zařadil kousek po jeho pravý bok, čímž tobě nechával pozici na levém, abyste tak letěli v klasické doprovodné formaci s dvěma stroji.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Geonosis, Atmosféra planety:

Rozumím.

Potvrdil jsem jednoduše rozkaz a zařadil jsem se na levý bok transportu a byl dělal jsem mu dále doprovod. Už jsem se těšil, až sestoupíme až na povrch planety, protože s nohama na pevné zemi jsem se vždy cítil o dost jistěji, než ve vesmírné lodi, natož pak ve stíhačce. Byl jsem samozřejmě zvědavý, co nás tam dole čeká, a protože jsem zvládal dávat pozor a k povrchu to bylo ještě nějakou tu chvíli cesty, zkusil jsem se spojit na samostatné frekvenci s Guardianem 12 a zeptat se ho, co ví o celé téhle akci.

Nevíš o co tady vlastně jde? Jsem z toho trochu zmatený, skoro to vypadá, jako bychom šli do nějakého většího boje s vojskem a flotilou, o které jsem nikdy dřív neslyšel. Což je trochu zvláštní když člověk uváží, že bojují na naší straně a v barvách Republiky. Nevěděl jsem, že má Republika vůbec nějakou armádu.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Geonosis, Atmosféra planety:
S uposlechnutím rozkazu jsi neváhal a zanedlouho jste už výrazněji klesali směrem k povrchu, zatímco zbytek strojů už mířil vstříc dalším nepřátelům. Mezitím jsi dostal hlášení od svého droida, který ti shrnul stav stroje jako výtečný s tím, že jsi utrpěl jen jeden nebo dva zásahy do štítu, ale ten to naprosto v pořádku ustál a opět byl na sto procentech. Mohl ses tak věnovat okolí, i když povrch planety stále zakrývala mračna.
Byl jsem na Coruscantu, když přišla pohotovost. Rada povolala snad všechny z Chrámu v nejvyšší bojovou pohotovost. Konfederace má tady dole velkou fabriku na droidy a na samotném povrchu má velké množství ozbrojených jednotek. Navíc vězní mistra Kenobiho a pokoušeli se ho popravit. Další informace jsou už jen kusé, ale při záchraně vypukl boj a začal na plošném měřítku,
odpověděl ti dvanáctka a prozradil ti značné množství informací, kdy ti něco zopakoval, něco upřesnil. Nicméně jsi v jeho hlase mohl rozpoznat nějakou nejistotu.
K naší armádě ... nevím. Jsou to kloni a byli pro Republiku někde poslední desetiletí připravováni. Detaily ještě nejsou známy a bude se to muset do detailu prošetřit, ale objevil je mistr Kenobi, takže nám snad potom prozradí víc. Ale z toho všeho mám špatný pocit, je to prostě divné ...
dodal ještě, když jste konečně prorazili oblaka a mohl jsi tak poprvé spatřit povrch Geonosis na vlastní oči.
Členitý, plný údolí a pohoří, ale především celý červený. Takhle se to táhlo do všech stran, kam jsi mohl dohlédout. Ale velmi brzy tě upoutalo něco jiného - exploze, záblesky, zvířený prach, prostě všechno možné, co prozrazovalo probíhající bitvu. Na povrchu jsi už mohl o něco později zahlédnout i nějaké větší jednotky - republikové stroje dlouhého dostřelu, který svými paprsky dštily zkázu na nepřítele. Očividně se jednalo o konec linie.
Tady stanoviště Trill, Guardiane-13 zamiřte sem, Guardian-12 se navrátí ke své letce. Děkujeme za transport,
ozvalo se z komlinku a tvůj droid zaznamenal příjem naváděcích souřadnic pro přistání. Vyčkal si na potvrzení od tebe, než by tě posléze naváděl k mobilní základě Republikové armády.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Geonosis, Atmosféra planety:

Divné, moc divné, teda až na to, že Kenobi zase strká nos, kde přes něj dostane.

Poznamenal jsem na první informace, které jsem dostal od Guardiana 12, aniž bych věděl, který můj kolega se pod tímto kódovým označením skrývá. Bylo ovšem celkem patrné, že se nebude jednat o výše postaveného Jediho, že půjde spíše o rytíře jako jsem byl já, a tak jsem si nemusel dělat moc starostí s volbou svých slov. Informace o armádě byly také zajímavé.

Co bychom si bez toho Kenobiho a jeho dlouhého nosu počali. Ale řeknu ti jedno, taková armáda přinese víc starostí než užitku, na to si klidně vsadím. Tam kde jsou armády to smrdí válkou a ta se zrovna příliš neslučuje s filozofií Řádu Jedi. Každopádně děkuji za spolupráci a informace.

Konečně jsem sestoupil dost nízko na to, abych mohl vidět povrch planety a boje na ní zuřící. I to mě ujistilo o tom, že nepůjde jenom o drobnou šarvátku, ale že zde zuří regulérní a velká bitva. Poté přišly instrukce, které mě konečně naváděli na povrch, kde bych se mohl dozvědět něco víc a mohl bych tam být užitečnější než tady ve vzduchu.

Potvrzuji.

Jednoduše jsem potvrdil rozkaz a zamířil jsem na souřadnice, které jsem obdržel. Při sestupu jsem si dával pozor na případnou zbloudilou střelu, kterou by mě mohla počastovat nějaká protiletecká baterie, pokud zde nějaké takové byly a celkově jsem se připravoval na přistání, abych mohl hned vyrazit do akce a zjistit, co se to tu sakra děje.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Geonosis, Stanoviště Trill:
Na tvou poznámku ke Kenobimu se Guardian-12 již nevyjádřil a po chvíli se odpojil s klasickým přáním mezi vámi Jedii - Síla tě provázej. Na chvilku jsi tedy zůstal sám pouze se svým droidem, než jsi konečně spatřil stanoviště Trill. Naštěstí jsi se nemusel potýkat s nepřátelskou palbou a mohl jsi se tedy v klidu soustředit na nadcházející přistání. To nebylo až tak jednoduché, jak jsi mohl doufat, protože stanoviště bylo rozprostřeno podél skály, dobře kryto před možným pokusem o bombardování. Navíc tu už několik stíhačů parkovalo, tudíž jsi nebyl jediný Jedi, kterého sem navedli.
Když jsi zhasínal motory a sledoval, jak se droid věnuje kontrole, už jsi mohl spatřit dva muže v čistě bílém brnění, jak míří přímo k tobě. Byli stejně vysocí, pochodovali předpisovou vojenskou chůzí a měl jsi z nich úplně stejný pocit, jako z klonů, které jsi potkal již na lodi. Oba vyčkali než seskočíš a zasalutovali v pozorou čekajíc na tvou odpověď nebo reakci.
Vítejte na stanovišti Trill, pane. Mistr Masona vás již očekává s rozkazy na velitelském stanovišti. My se postaráme o váš stroj,
instruoval tě jeden z vojáků, jakmile se rozhodl uznat za vhodné, že může promluvit. Všechno v jejich postoji nasvědčovalo, že tě vnímají jako svého nadřízeného a dle toho také k tobě přistupovali.

Zároveň ti ukázali směrem k jakémusi stanovišti, kde byla mobilní konzole s taktickým panelem a nad ní hloubal lidský mistr Jedi tmavé pleti. Na vlasech už se mu rýsoval šedý odstín zasloužilého věku, ale v jeho postoji teď nebylo nic, co by naznačovalo únavu nebo cokoliv jiného. Dobře jsi totiž věděl, jak hodně dovede Síla pomoci v boji se stářím.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Geonosis, Stanoviště Trill:

Dosedl jsem se stíhačkou bezpečně vedle ostatních strojů, ale s jejím úhledným parkováním jsem se nijak nezatěžoval. Vylezl jsem ven z kokpitu, upravil si svůj oděv a plášť a zkontroloval svůj poměrně nový meč, zda je na správném místě. Na chvilku jsem zalitoval ztráty starého meče před nějakou dobou při incidentu, který se mi naštěstí podařilo ututlat před Radou Jedi. Potom ke mě však již přistoupili dva vojáci s přístupem, který by více odpovídal jejich velícímu důstojníkovi než mě jako obyčejnému rytíři Jedi. Každopádně jsem si s tím teď nehodlal lámat hlavu. Jeden z vojáku mi sdělil informace, které jsem potřeboval ke svému dalšímu postupu, protože se vždycky hodí vědět, kde je velitelské stanoviště a komu se mám hlásit.

Děkuji vojáku.

Pronesl jsem vlídně a důrazným krokem jsem vyrazil směrem k mistru Masonovi, abych se konečně dozvěděl, co se to tu děje a co se ode mě teď očekává. Dorazil jsem až k mistrovi a oslovil jsem ho, abych z něj dostal nějaké základní informace.

Zdravím Vás mistře Masone, jsem rytíř Jedi Askel nur Ebion a čekám na vaše pokyny. Tohle vypadá jako pořádná šlamastika, můžu se zeptat do čeho se to mistr Kenobi zavrtal?
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Geonosis, Stanoviště Trill:
Vojáky jsi nechal jejich činnosti, i když jsi postřehl, že se za tebou trochu podivně ohlédli, nicméně tvým hlavním cílem bylo nyní něco úplně jiného. Mistr Mason ti na pozdrav jenom pokynul a vybídnul tě gestem, abys přistoupil blíže k taktickému panelu, nad nímž se skláněl. Mohl jsi tam spatřit vaši oblast a spoustu modrých a červených teček - dle pozic ti velice rychlo došlo, že vy jste znázorněni jako ty modré. Povedlo se ti i identifikovat oblast, kde jste se nacházeli právě teď a byla to jedna z posledních současných linií vaší armády. Nicméně poblíž byla jakási oblast, která vypadala nanejvýš podezřele.
Není čas zacházet do detailů rytíři Ebione, musíme hlavně zvítězit v této bitvě. Takže jen ve zkratce - naším nepřítelem je armáda droidích sil Konfederace a místních geonosianů. Mají tu velkou továrnu na výrobu bojových droidů specifikací, které používá obchodní federace, která je v tom dle všeho taky namočena. Každopádně vše nasvědčuje, že zbrojili proti Republice,
pokusil se ti shrnout situaci a poklepal prstem na místo, které vypadalo podezřele. Z trojrozměrného náhledu jsi viděl, že se jednalo o horu relativně rozlehlou do šířky.
Potřebujeme posunout naši pozici kupředu, ale nemáme pořádně prozkoumanou tuhletu oblast. Poslali jsme tam už jednu naši skupinu, ale ztratili jsme s nimi spojení - následkem nějakého rušení. Potřeboval bych, abyste se tam dostal, vyřadil zdroj rušení, našel ztracenou jednotku a prozkoumal tu oblast, aby nám z ní nic nevpadlo do zad, až budeme posouvat linii. Když budeme postupovat rychle, tak bychom mohli snad nepřítele dostatečně ochromit, aby nedošlo v brzké době k dalším bojům,
instruoval tě o tom, co je zapotřebí udělat a naznačoval na mapě, kam by ses měl vydat. Cesta až k hoře se zdála relativně prázdná bez jakýchkoliv známek nepřátel.
Postrádanou jednotkou je 17. četa pod vedením seržanta CT-1754, zvládnete to?
doplnil ještě mistr Mason a čekal, jak budeš reagovat, jestli budeš něco namítat, či tě snad něco napadne k navrženému postupu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Geonosis, Stanoviště Trill:

Předpokládám, že tohle nebude zcela mírová mise.

Možná až trochu moc drze jsem poznamenal svůj určitý nesouhlas a nepochopení situace, která se zde odehrávala, protože jsem si byl vědom, že v této chvíli mě mistr jistě nebude kárat a napomínat protože na to zaprvé neměl čas, zadruhé ode mě něco potřeboval a zatřetí těžko mohl tvrdit, že nemám pravdu. Vyslechl jsem si jeho instruktáž o misi, která mě čekala a potom jsem položil otázku.

Zadání mise rozumím a provedu, neměl by to pro mě být žádný problém. Vyrazím ihned a ohlásím se ihned jak ztracenou jednotku najdu a zprovozníme komunikaci. Dovolte mi otázku mistře, co tady vlastně děláme?

Při tom jsem podrobně studoval taktickou mapu a stáhnul jsem si údaje i do svého datapadu, abych byl v obraze a mohl se orientovat podle mapy, která sice nebyla dokonalá, avšak základní opěrné body se z ní vyčíst daly. Byl jsem připraven vyrazit na povel mistra, který až příliš vypadal spíše jako vojenský velitel než jako moudrý Jedi.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Geonosis, Stanoviště Trill:
Vývoj situace, boj a všechny ty armády okolo tebe se ti nelíbily, ale měl jsi pocit, že i mistr Mason z toho všeho nebyl nikterak nadšen. I proto nechal tvoje kousavé poznámky bez povšimnutí a jen se zhluboka nadechl - pozici velitele si neužíval.
Co přesně děláme? Nejsem si úplně jist rytíři, ale doufám, že bráníme Republiku, naše přátele z Řádu a snažíme se zastavit síly, které hrozí způsobit chaos a smrt mnohých občanů v Republice,
pokusil se ti odpovědět mistr Mason, když k vám dokráčel klon s barveným označením, což mohlo nejspíše označovat vyšší hodnost. Došel až k vám a zastavil se v pozoru čekajíc na to, až bude vyzván k hovoru. Nemusel čekat dlouho, kromě kostrbatého povelu k pohovu byl vyzván k hovoru i mistrem Masonem.
Mistr Yoda rozkázal změny našich pozic bez prodlení. Snažíme se na nepřítele zatlačit, rozbít jeho linii a ubránit většině jeho sil v odletu z planety. V případě spatření hraběte Dooku má být tento neprodleně zadržen, jakožto velitel nepřátelských sil,
nahlásil klon a mistr Mason mu pokynul a otočil se k tobě.
Na další otázky Síla žel nemáme čas. Mistr Yoda má pravdu, že nyní musíme postupovat co nejrychleji. Co všechno se vlastně děje, to se dozvíme později - můžu říct už jenom tohle, v aréně Petranaki dnes bylo zabito mnoho našich kolegů z Řádu, když vyzvali hraběte Dookua ke kapitulaci a propuštění mistra Kenobiho, jeho padawana Skywalkera a senátorky Amidaly. Odhadem padlo asi přes stovku našich bratrů a sester,
dodal ještě mistr Mason a prozradil ti další střípek informací, které měl k dispozici, než se otočil ke klonovi.
Poručíku, vydejte rozkaz k přesunu jednotek - ponecháme pouze jednotku na obranu našich stíhačů. Nesmíme přetrhnout naši linii podpory,
rozkázal ke klonovi, ten po vojensky potvrdil, že rozumí a rychle vyrazil vpřed plnit nově zadané rozkazy. Pokud bys již vyrazil, tak tě čekala minimálně deseti minutová cesta poklusem ke vstupu do hory.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Geonosis, Stanoviště Trill:

První vysvětlení mistra Masona mě nechalo celkem klidným, i když jsem měl z celé situace špatný pocit, toto vysvětlení znělo dost vyhýbavě a nepřesvědčivě. Další pochybnosti ve mě zasela zpráva, kterou přinesl daný poručík, zvlášť v souvislosti se zmínkou od mistru Yodovi jako veliteli vydávajícím rozkazy a také o hraběti Dooku, který býval dříve jedním z nás. Když však mistr Mason pokračoval a seznámil mě s neštěstím, ke kterému došlo v aréně na Geonosis a které také dost možná zapříčinilo můj nedobrý pocit a narušení Síly, přišel jsem zcela o řeč. Schopnost mluvit jsem nabyla až s odchodem poručíka, ovšem zmohl jsem se jenom na pár slov. Zrovna jsem neměl zájem zabývat se nadále politikou, teď byl můj cíl mnohem jednodušší a to být nápomocen, jak jen budu schopen.

To je strašná. Radši ihned vyrazím splnit svůj úkol mistře. Až najdu ztracenou skupinu a zabezpečím oblast, tak vás kontaktuji pro další rozkazy. Ať vás provází Síla mistře.

Vážně jsem mistrovi pokynul, následně jsem naposledy zkontroloval taktickou mapu a vyrazil jsem poklusem daným směrem, přičemž jsem vytěsnil z hlavy pochybnosti a další myšlenky na nastalou situaci a začal jsem se soustředit na svůj úkol a na všudypřítomnou Sílu, která mě dokáže ochránit před jakýmkoli nebezpečím. Snad.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Geonosis, Stanoviště Trill:
Informace o ztrátách, které jste dnes utrpěli, tě doslova zamrazila na místě a měl jsi problém to rozdýchat. Nakonec ses vzpamatoval a rozhodl se řešit jednu věc po druhé, kdy zabránění dalším ztrátám mělo být prvním cílem, což přivítal s jistou úlehou i mistr Mason.
I tebe rytíři a neboj se v případě nouze stáhnout nebo zavolat o posily,
pronesl ještě za tebou, než se i on začal pohybovat a pomáhal s přípravou stanoviště k přesunu. Víc než tomu ses však už věnoval svému současnému úkolu.

Až k ústí hory jsi dorazil v pořádku bez jakýchkoliv komplikací. Rychlé obhlédnutí ti po chvilce ukázalo stopy skupiny humanoidů, kteří tudy šli před tebou. Mohl jsi děkovat prašnému podkladu planety, který ti v tomto případě napomohl v nalezené první stopy. Po chvilce se stopy rozdělily, jak jednotka chtěla prozkoumat větší prostor, ale nakonec se opět setkaly a odbočovaly někam bokem. Jeden z průzkumníků tedy asi něco našel a celý tým se rozhodl tamtudy vyrazit. Bylo pravdou, že směrem nahoru už nebylo kam se nějak výrazněji schovat, nebo jakkoliv ohrozit, aniž by si toho někdo z větší dálky všimnul.
Následování stop tě pak přivedl až k relativně širokému ústí do hory, kam zmizely i stopy, které jsi doposud následoval. Nebylo tedy pochyb o tom, že jednotka pokračoval dál dovnitř tmavé jeskyně, aby zjistily, že by odtud nemohla zaútočit nějaká jednotka nepřátel do zadních pozic armády klonů.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Geonosis, u vchodu do hory

I přes to, že jsem se plně soustředil na přidělený úkol, nemohl jsem přestat přemýšlet o tom, co se to tu vlastně děje a jak je možné, že zemřelo tolik Jediů na takové Silou zapomenuté planetě, jen tak, z ničeho nic. Do čeho se to ten Kenobi zase zavrtal.

To už jsem prozkoumával cestu k hoře a stopy mě dovedly nakonec až ke vstupu do jeskyně, která byla patrně vstupem do vnitřku hory nebo do nějakých tunelů, které se klidně mohly táhnout a táhnout kilometry daleko. Na druhou stranu mohlo také jít klidně jenom o malou jeskyni, kde žilo něco tak nepříjemného, že to zlikvidovalo a vyrušilo celou četu vojáků dřív, než to kdokoli z nich stačil oznámit. Nebyl jsem však již žádný malý ufňukaný youngling, a tak jsem nejprve vchod a následnou cestu do nitra hory prozkoumal nejprve pomocí Síly, abych zjistil co nejvíce o tom, co se zde odehrálo, případně o tom co mě tam čeká.

Poté jsem vzal svůj světelný meč do ruky a při vstupu do jeskyně jsem ho zažehl, abych mi poskytl světlo k postupu do útrob tunelů. Měl jsem všechny smysly nastražené a cestu jsem zkoumal pomocí Síly. Když se zde ztratila četa vojáků, dala se zde očekávat nějaká neplecha, do které bych neměl padnout stejně slepí jako tito vojáci. Postupoval jsem tedy opatrně a poměrně pomalu, avšak cílevědomě najít 17. četu a vyrovnat se s čímkoli, na co bych mohl narazit.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Odpovědět

Zpět na „Mise SR“