6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Zde se odehrávají mise postav pod vedením moderátora.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Geonosis, Jeskynní tunely:
Chvíle před tím, než dorazí váš transport jsi se rozhodl využít meditací a uklidnění vlastních myšlenek. I díky tomu jsi mohl z počátku vnímat, jak se Alex natahoval v Síle a snažil se s někým navázat spojení, ale dle všeho se mu to úplně nezdařilo a zanedlouho seděl vedle tebe v meditaci, zatímco vás kloni zvědavě pozorovali a přemýšleli, cože to vlastně nyní pácháte. Nikdo se však na nic nezeptal a měli jste prostor meditovat až do doby příletu dvou LAAT/i.
Tým Iota jde se mnou, až na zraněného. Zbytek poletí s rytířem Nur Ebionem, instrukce vám předá v transportu,
zavelel Alex a i když se zraněný z týmu Iota, jenž před chvílí přišel o ruku, chtěl přít, že má stále svůj užitek, tak Alex jasně naznačil, že to ani nepřipadá v úvahu.
Askeli, předpokládám, že ohledně té budovy dostaneš nějaké informace na místě. Dle všeho by tam už někdo měl být na místě, ale detaily se ke mně nedostaly. Provázej tě Síla a uvidíme se později,
doplnil Alex a věnoval ti povzbuzující úsměv, než se mu vrátil výraz naprostého soustředění, jak naskakoval do LAAT/i, které hned krátce na to vzlétlo a rozhodně letělo směrem k předním liniím, ale ani o tomhle sis nemohl být jistý.
Do druhého transportu se pak v pohodě vměstnal zbytek mužů, včetně tebe a ještě tam pár volných míst zbylo. Sotva jste se zvedli, tak se z kokpitu vynořila hlava v helmě typické pro klony - jen tato byla upravená pro jednotky létající s těmito stroji.
Veliteli, máte na místě vysazení vzít všechny bojeschopné muže, zatímco my zbytek zavezeme do polní nemocnice, dorazíme do pěti minut, pokud už je tedy ta protiletecká baterie opravdu umlčená, jinak se to může trochu zkomplikovat,
předal ti informace, které měl k dispozici a zase se vrátil do kokpitu pomáhat svému kolega v řízení, navigaci a všem možném, co tam mohli dělat.
Tys měl nyní nějaký ten prostor pro to, aby ses přichystal na další možný boj nebo třeba i reagoval s klony, kteří byli nyní ve stejném prostoru jako ty.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Geonosis, Jeskynní tunely:

Alex se zjevně vžil do role velitele snáze než já nebo tak alespoň působil. Rozhodně jsem mu to neměl za zlé, nicméně sám jsem se jako velitel necítil a nechtěl jsem se do této pozice nechat tak snadno vmanipulovat. Na druhou stranu v tuto chvíli nebylo s kým se o této filozofické otázce přít, a tak jsem chtěl nechtě musel dělat generála skupince vojáků, která na mě připadla tak nějak náhodou.

Děkuji za pomoc příteli a nechť tě provází Síla, snad se zase brzy setkáme.

Rozloučil jsem se přátelsky s Alexem a poté co zmizel ve svém LAAT/i jsme pozoroval, jak společně se zbytkem komanda odlétá vstříc dalším bojům. To už však byl čas nastoupit do vlastního transportu, abych mohl pokračovat za svým cílem, který mi zatím jen mírně nastínil Alex. Nějaké další instrukce mi předal i voják obsluhující náš LAAT/i před tím, než se začal naplno věnovat svým povinnostem. Měl jsem tedy ještě chvíli na to sebrat nové síly a prohlédnout své muže, abych zhodnotil, kdo se mnou může pokračovat dále a kdo je zralý na větší ošetření. Na pomoc s tím jsem si přivolal seržanta, který sloužil jako moje pravá ruka.

Seržante, vyberte všechny bojeschopné vojáky a vyzbrojte je vším, na co tady narazíte. Zraněný odveze tento transport po našem vysazení k ošetření. Dohlédněte na to, ať si zranění nehrají na hrdiny, předpokládám, že budou mít i v budoucnu dost příležitostí vrátit se do boje, je tedy zbytečné vrhat se do něj se zraněními, které by je v boji omezovaly.

Předpokládal jsem již ze zkušeností s klony, že se všichni, co se alespoň udrží na nohou, budou tvářit jako bojeschopní, a proto jsem byl možná i trochu tvrdší ve svém pokynu seržantovi. Sám jsem se také rozhodl dohlédnout na to, aby v transportu zůstali ti, kteří potřebují ošetření a nebylo by vhodné je brát sebou do dalšího boje. Dál už nezbývalo než čekat.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Geonosis, Jeskynní tunely:
Při sdělování instrukcí seržantovi ses rozhodl nasadit tvrdší tón, abys dal jasně najevo, jaké muže s sebou chceš a ten jasně přikývnul. Naopak jsi měl pocit, že klon před tebou s tvým názorem jasně souhlasil a hned se dal do práce, zatímco se ostatní kloni dozbrojovali, což se týkalo především munice, ale i dalšího vybavení jako balíčky rychlého ošetření a všeho, o co mohli přijít během probíhající mise.
Zdálo se, že zranění pochopili svou situaci a i když se seržant chvilku dohadoval s "odstaveným" členem komanda, tak i ten nakonec ustoupil. Bylo jasné, že v sobě měl nějaké stimulanty, tlumiče bolesti a kdoví co ještě, ale i tak se považoval za více než hodně bojeschopného.

Slova o možném protiletecké palbě se naštěstí pro vás nenaplnily a tak jste mohli zanedlouho dosedat na pozici, kde tě čekal další úkol. Společně s tebou nakonec vyskákalo devět po zuby dozbrojených klonů, aby zbytek hned poté odletěl v LAAT/i pryč, směrem k jednomu z táborů starající se o zraněné.
K budově zapuštěné do skály jste to měli z místa vysazení cca půl kilometru pěšky a před budovou samotnou jsi mohl vidět další rozestavěné klonové jednotky. Jeden z klonů, dle stejných insignií jako měl tvůj seržant na tebe zamával a tys dorazil k němu.
Čekáme na vás pane. Má to být nějaké zásobovací centrum. Máme ho zajistit a prověřit všechny možné výskyty zbraní, manifesty odsud přepravovaných nákladů a prověřit co, odkud, kam létalo. Kromě mě tu je ještě deset mých mužů, munice máme dostatek. Venku jsme vystříleli pár B-1ček, ale nemáme žádné tušení o tom, co bude vevnitř. Dle podobných schémat a struktur by tohle místo mohlo zhruba tři až pět pater, odhadem dvacetičlenný personál a bezpečnostní jednotky o síle třiceti droidů. Ale to jsou pouze papírové informace. Jaké jsou rozkazy?
promluvil, jakmile jsi byl u něho i se svým seržantem v patách, jenž mezitím stihl vydat rozkaz, aby se jeho muži rozdělili na pozice, ale tak aby bylo poznat, že nejsou s druhou četou, ale jako samostatná jednotka.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Geonosis, poblíž zásobovacího centra:

Můj proslov se neminul účinkem, a tak jsem vystoupil z transportu s deseti bojeschopnými a znovu vybavenými a vyzbrojenými muži, kteří se během cesty pořádně zásobili vším možným a dali se dohromady pro další boj. Ostatní více zranění byli poté odvezeni k ošetření, aby se do dalších bojů mohli zapojit někdy v budoucnu. To už jsme však mířili vstříc dalšímu úkolu, do kterého mě začal zasvěcovat druhý seržant. Nyní jsem tak měl k dispozici dva velitele se dvěma jednotkami, které však čítaly pouze po 9 respektive 11 mužích. Na dobytí zásobovacího centra by to však mělo hravě stačit, alespoň podle papírových předpokladů. Nicméně papírové předpoklady nemusely vždy tak úplně sedět a nezbývalo než očekávat nejhorší - tedy že tam bude nepřátel o poznání víc. S jedním rytířem Jedi se však snad možnost na úspěch podstatně zvýšila.

Děkuji seržante za úvod, já jsem rytíř Jedi Askel nur Ebion. Vzhledem k tomu, že tu v tuto chvíli mám už dvě jednotky a dva seržanty, skutečně bych teď potřeboval vědět, jak vás od sebe můžu odlišit. Nějaké jméno nebo přezdívka by byla ideální, protože na čísla, a to mi promiňte, jsem nebyl nikdy moc dobrý.

Pokrčil jsem rameny a tento svůj projev jsem věnoval i seržantovy, který mě prováděl tunely a už si jednou musel projít mým dotazem na to, jak mu mám říkat. Teď jsem se snažil zní vážně, nicméně jsem se vyhýbal tomu, aby dotaz na jména zněl jako rozkaz. Potřeboval jsem tuto záležitost nějakým způsobem rozlousknout a to nejen ze zvědavosti, ale z faktického problému, jak je při velení od sebe odlišit. Dále jsem navázal na informace o budově před námi.

Jaké jsou možnosti vstupu do budovy, seržante? Zjistili jste, zda mají nějaké viditelné vnější obranné pozice, nějaký ochranný štít, miny, automatické věže, střílny, případně aspoň kamery nebo něco podobného, co by nás čekalo ještě před tím, než se dostaneme dovnitř?

Přemýšlel jsem nad tím, jak budeme v této situaci postupovat a k tomu jsem potřeboval nějaké další informace. Sám jsem se také podíval na objekt před námi a přál jsem si, abychom jej mohl dobýt bez krveprolití. Obával jsem se ale, že to tak snadné nebude.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Geonosis, Vstup do zásobovacího centra:
Nyní jsi měl k dispozici dvě čety, zdejší 11-ti člennou a tvou předchozí, která měla nyní 9 zdravých členů, takže i s tebou jste byli jednotka o 21 mužích. A podle toho, co jsi zatím mohl vidět, tak to byla značná síla.
Svou otázkou na jména jsi však oba seržanty rozhodně nepotěšil - vyměnili si nejisté pohledy netušíc, jak by ti měli odpovědět.
Pane, nemáme tušení, postřehl jsem, že někteří berou poslední čísla, takže já bych byl potom Four, od CT-1754,
pronesl "tvůj" seržant, s nímž jsi se znal již déle.
Obávám se, že to nebude reálné, moje číslo je CT-2004, takže bychom se jmenovali stejně. Ale tak jde použít dvě čísla,
pokrčil rameny ten druhý a nyní si mohl hodně dobře uvědomit, jak si byli podobní. Intonace, hlasitost i odstín byly prakticky totožné a tím to rozhodně nejspíš nekončilo.
Přímý vstup je tu pouze jeden a to ten hlavní, nicméně na dvou místech by bylo možné pomocí výbušniny vytvořit umělý vstup, nicméně nezaručíme přežití toho, co se nachází těsně za stěnou. Co se obranných zařízení týká, tak se na několika místech mohou nacházet protipožární dveřní přepážky a možná dvě automatizované věže při vchodu - při budování nepočítali s tím, že by tohle mělo sloužit k ničemu jinému, proto je obrana tak slabá. Všechno ostatní je mimo schémata a zatím o tom nevíme,
odpověděl ti "nový" seržant na otázku ohledně obrany. Určitě jsi jim nemohl upřít, že z vojenské stránky byli připraveni výtečně, ale z té sociální to výrazně pokulhávalo. Vypadalo to, že nejspíš bude celé to rozhodování o jejich jménech na tvých bedrech, protože kreativita v tomhle směru klonům chyběla.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Geonosis, Vstup do zásobovacího centra:

problém s pojmenováním tedy evidentně stále přetrvával, nicméně v této chvíli jsem si již nemohl dovolit jej nevyřešit. Během následující akce jsem potřeboval být schopen jednotlivé seržanty od sebe odlišit, nicméně čísla, která mi nabízeli, mi to moc neulehčovala. Na druhou stranu kdo jsem, abych mohl jen tak někomu dávat jména? To by patrně nedělalo dobrotu. Dříve nebo později vojáci přijmou nějaké přezdívky či jména, ovšem kdybych jim sám nějaká přidělil, mohlo by se jich to dotknout. Rozhodl jsem se tedy přijmou jejich nabídku a použít poslední dvě číslice z jejich číselného pojmenování.

Dobře chlapi, pro tuhle akci se přidržím vašich čísel, tedy budu vám říkat Fiftyfour,

přitom jsem pohlédl na seržanta, který se mnou prošel již skrz tunely, chvíli jsem na něm pohledem zůstal a poté se s druhým pojmenováním otočil na nového seržanta.

a Zerofour. Nicméně si myslím, že časem byste mohli přijít na opravdový jména.

Poznal jsem, že patrně nemá cenu v tuto chvíli dále rozebírat tuto pro ně evidentně obtížnou otázku, a tak jsem se raději začal soustředit na náš úkol. Popis situace od Zerofour byl poměrně jednoduchý, přesto byl ale jasný. Chvíli jsem se nad situací zamyslel a potom, protože jsem neměl v úmyslu ponechat nic náhodě, rozhodl o dalším postupu.

Dobře, pánové, rozdělte své muže na tři skupiny po šesti, každou ze skupin povede jeden z nás, přičemž vaše dvě skupiny vstoupí do budovy nově vytvořenými umělými vstupy. Zbylých šest vojáků půjde se mnou. Zároveň odpálíme nálože na vhodných místech a na hlavních dveří a najednou budeme postupovat dovnitř. Pokud by se některá ze skupin setkala s větším odporem, zastaví svůj postup a bude defenzivní dokud se k ní nedostaneme, abychom ji podpořili zezadu. Pokud máte k téhle strategii nějaké připomínky nebo taktické poznámky, je vhodné je probrat teď, aby byl náš postup co nejefektivnější. Předpokládám, že vy zvládnete být ve spojení na tuto vzdálenost a se mnou se můžete spojit přes některého z vojáků, kteří půjdou se mnou. Teda pokud náhodou nemáte nějaký vhodný komunikátor navíc.

Řekl jsem seržantům svůj návrh dalšího postupu a čekal jsem, zda budou mít proti tomuto nápadu nějaké výhrady. Taktéž jsem se zeptat na možnost komunikace, protože již v tunelech jsem s touto otázkou měl určitý problém. Na rozdíl od klonových vojáků jsem totiž neměl helmu, která by mě s nimi spojila.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Geonosis, Vstup do zásobovacího centra:
Po vyhodnocení situace jsi se musel vypořádat s dvěma těžkými rozhodnutími - u jmen jsi nakonec skončil u číselného zkrácení, protože tě nic vhodnějšího v tuto chvíli nenapadalo a nezdálo se, že by ti v tom seržanti byli schopni nějak pomoci. A poté vymýšlení plánu pro vnik, kdy jsi se rozhodl využít všech tří možností pro vstup. Nejednou jsi něco podobného zažil v jiné situaci v rámci výcviku, kdy mistr Yoda položil otázku, zda-li jít vpravo nebo vlevo a skončilo to, se "vešel" oběma směry. Tehdy k tomu řekl, že protivník čeká, že přijdete jedním vchody, ale skoro nikdy ne oběma najednou.
K tvému plánu, žádný ze seržantů nic nenamítal a hned se začali rozdělovat, Fiftyfour dokonce dal doporučení, kdo by měl jít s tebou hned vyčlenil muže ze svého týmu bez většího rozmýšlení. Byl to nakonec i on, kdo od jednoho z mužů převzal něco a dorazil k tobě.
Náhradní komunikační jednotka pane, funguje jako mikrofon u různých dispečerů, je připravena na velitelskou frekvenci a frekvenci skupiny, jeden stisk, skupina, další velitelská, další vypne a znova dokola,
instruoval tě o použití a předal ti vybavení, aby sis jej mohl připnout. Zařízení bylo velmi jednoduché a viděl jsi ho už mnohokrát v akci - navíc díky jednoduchosti by ti prakticky nemělo překážet v pohybu ano boji.
Muži se rozdělili se a před tebou čekala šestice, která byla vybraná pro tebe.
Jaké jsou pokyny, pane?
zeptal se jeden z mužů "tvojí" skupiny na podrobné instrukce, zatímco se další dvě skupiny chystaly ke svým vchodům a dobře jsi věděl, že budou během chvilky připraveni a čekat na rozkaz ke vstupu dovnitř.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Geonosis, Vstup do zásobovacího centra:

Od Fifthyfour jsem převzal náhradní komunikátor, připevnil si ho a zkusmo jej vyzkoušel podle jeho návodu. Vzhledem k tomu, že vše fungovalo bez problémů, byl již čas pustit se do akce. To už však byl čas posunout se na určenou pozici, abychom mohli zahájit s dalšími skupinami společný postup.

Přiblížíme se k hlavnímu vchodu, připravte nálože a buďte obezřetní, vchod může být chráněn nějakým automatickým obranným systémem, tudíž budťe připraveni i ke střelbě. Po odpálení dveří jdu první, budeme mě krýt palbou a budeme postupovat společně dovnitř. Pokud narazíme na tuhý odpor, zaujmeme defenzivní pozice a budeme čekat na postup ostatních týmů. Následujte mě.

Po udělení pokynu jsem se vydal vstříc hlavnímu vchodu několik kroků před svými vojáky, abych mohl kontrolovat jak zemi před hlavním vchodem, tak i případné nebezpečí, které by nám mohlo hrozit. Natahoval jsem se přitom i k Síle, abych případné nebezpečí odhalil co nejdříve a aby zbystřila mé smysly. Byl jsem připraven kdykoli tasit a aktivovat svůj meč, kterým bych kryl případnou střelbu.

Po překonání cesty k hlavnímu vchodu, za předpokladu, že se nevyskytne žádné nebezpečí, byl čas na umístění náloží a kontrolu, zda jsou ostatní týmy na svých stanovištích a připraveni ke vstupu do objektu. Na můj pokyn měly být poté vytvořeny tři nové vchody pomocí výbušnin, abychom mohli vstoupit dovnitř, já jsem měl samozřejmě v plánu jít v čele svých mužů.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Geonosis, Vstup do zásobovacího centra:
Ověřil sis funkčnost komunikační jednotky a poté jsi se ujal své pozice ve vedení týmu, který jsi měl na starosti. Bez rozpaků jsi kráčel v čele a byl jsi připraven na jakékoliv možné obtíže, jenomže nic se nestalo. Až ke dveřím jste se dostali bez větších obtíží a tvoji muži tak dostali možnost úplně v klidu umístit výbušniny.
Příprava výbušnin trvala jenom několik vteřin a během pár dalších jsi měl signál i od ostatních týmů, že je vše připraveno a na svém místě. Neváhal jsi a vydal jsi pokyn ke vstupu, s mečem v ruce a vědomím, že na druhé straně může být nějaké nebezpečí, byť se ti nepovedlo rozpoznat jeho pravý charakter.
Po signálu se odpočítávaly tři vteřiny, kdy jsi se svým týmem čekal v bezpečné vzdálenosti, než se ozvala rána ze tří stran. Synchronizace klonů byla na takové úrovni, že to z dálky muselo být vnímané jako jediný výbuch a nejspíše to takhle mohli vnímat i obránci.
Vrata se rozervala ve dvou místech směrem dovnitř, jakoby skrz ně projelo nějaké vozidlo a násilně je rozervalo. Okolo se zvedlo množství dýmu, ale to ti díky Síle příliš nevadilo a během chvilky jsi byl na cestě dovnitř.
Nečekala tam žádná armáda a na první pohled to nevypadalo, že by tu něco bylo, než se po pěti tvých dalších krocích na každé straně této přes pět metrů široké chody ze stropu vynořily dvě automatické věže.
K oběma věžím jsi měl ještě nějakých patnáct metrů a současná palba z obou dvou rozhodně nebylo nic, čemu bys chtěl čelit přímo s nadšením, i když tvé Soresu mělo již dost solidní úroveň. První a hlavní problém byl v tom, žes byl uprostřed chodby a věže po krajích, takže jsi byl v jejich přímé křížové palbě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Geonosis, Vstup do zásobovacího centra:

Vzhledem k bezproblémovosti našeho postupu se skoro zdálo, že mělo být prvním nápadem zaťukat a prostě se zeptat, jestli se náhodou ti, kdož jsou uvnitř, nechtějí vzdát. To už však byly do budovy proraženy tři otvory za pomoci trhaviny a já jsem mířil vstříc neznámému. Neurčitý pocit nebezpečí visel stále ve vzduchu a bylo tedy zřejmé, že nějaká kapitulace jen tak nepřijde. Po pár krocích přišlo, co jsem očekával. Aktivoval se bezpečností systém v této chvíli a v této chodbě sestávající se ze dvou automatických věží. Naštěstí jsem si již dokázal všimnout dřív, než začaly chrlit proud vražedných paprsků. Měl jsem tedy trochu času na rozhodnutí, jak dál postupovat.

Po předchozím výkonu v jeskyních jsem neměl sebemenší chuť a možná ani dostatek sil hrát si na hrdinu a vydat se na další sebevražednou misi. Proto jsem hned po vyjetí věží zareagoval hbitým ústupem couváním vzad a zároveň jsem aktivoval svůj světelný meč. Svému družstvu, které, jak jsem doufal, ještě čekalo vně budovy, jsem udělil jenom krátký pokyn.
Máme tu dvě stropní věže, stahuji se, zaujmeme pozici u vchodu a zkusíme je dostat na dálku.
Potom už bylo patrně na čase začít se ohánět mečem tak, abych se ubránil brzy přicházejícím střelám předtím, než se mi podaří vycouvat až do krytu za vchodem do budovy. Dále bylo v plánu zjisti, jak jsou na tom naše další dvě skupiny, které by nám se zničením věží mohly případně pomoct.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Geonosis, Vstup do zásobovacího centra:
Když jsi spatřil věže, tak jsi začal couvat rychleji, než landspeeder na parkovišti, k němuž se blíží nevzhledná myčka čelních oken dychtící po nějakém kreditu zadarmo navíc. V poslední fázi ústupu jsi narazil do dvou nejbližších klonů, kteří šli za tebou a jen se štěstím jsi odrazil první přicházející výstřely od obranných věží, jak jsi byl rozhozený od nárazu.
Jako první jste pak srovnali za okrajem dveří, když se kloni mohli konečně pustit do své práce a organizovaně ostřelovat obranné věže, zatímco ty jsi byl přinucen stát trochu bokem. Navíc jsi vycítil ve své jednotce mírné podráždění, jak si poněkud neorganizovaně ustoupil.
Tentokrát jsi klony podpořit nemusel, stačila chvilka střelby s krytím a obě věže byly nakonec zničeny, aniž by jakýkoliv z tvých klonů utrpěl nějaké zranění.
Vstup zajištěn, rozkazy?
otočil se k tobě jeden z klonů.
Místnost po vstupu zajištěna,
ozval se ti z vysílačky velitel, který byl před vstupem označen jako Zerofour.
Vstup zajištěn, odpor žádný - postupujem dále,
získal jsi informaci i od Fiftyfoura, s nímž jsi strávil zatím více času. Vstupy jste měli zajištěné a mohli jste tedy pokračovat vpřed.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Geonosis, Vstup do zásobovacího centra:

Můj vpád do budovy nakonec nebyl tak epický a povedený, jak jsem ho původně plánoval a když se objevily obranné věže, byl jsem celkem rád, že se mi nepodařilo dojít dál do chodby. Ústup byl v tuto chvíli jediným rozumný řešením, nicméně jeho provedení bylo poněkud horší, než by se na rytíře Jedi slušelo a patřilo. Nicméně kloni zvládli věže zlikvidovat i bez mojí asistence, a tak jsme se mohli pohnout dál. Po hlášeních, která jsem obdržel, jsem pouze potvrdil, co samozřejmě všichni mohli očekávat.

Dobrá práce, postupujeme dále.

S těmi slovy jsem se opět vydal do čela mých mužů s připraveným světelným mečem, abychom postoupili dál směrem k našim dalším dvěma jednotkám, se kterými jsme se patrně měli setkat někde uprostřed celé budovy. Dával jsem pozor na případné nebezpečí, abych byl schopen včas odhalit případné další automatické věže nebo jiné nástrahy.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Geonosis, Vstup do zásobovacího centra:
Dal jsi jasný rozkaz pokračování všech týmů, abys i ty sám vyrazil se svým vpřed, kdy jsi opět tvořil čelo a za tebou pochodovala jednotka klonů. Kloni si od tebe nyní udělali trochu větší odstup, aby opět nedošlo ke srážce, která by v další situaci mohla být spíše ke škodě, než-li naopak.

Postupovali jste chodbou zhruba dalších dvacet metrů, než jste narazili na další dveře, které se nicméně nezdály být zamčené a v podstatě je stačilo jen otevřít pomocí panelu při straně. Otázkou však bylo, co se nacházelo za těmi dveřmi a tys z toho rozhodně neměl nejlepší pocit. Tvá jednotka klonů zatím čekala na tvé rozkazy, kdy přední část sledovala v pokleku dveře před vámi a poslední dva sledovali prostor za vámi.

Tady zerofour, narazili jsme na další stěnu, budeme provádět výbušné řešení, za minutu,
ozval se ti jeden z velitelů, aby tě informoval o tom, že za minutu dojde k explozi v komplexu.
Zde fiftyfour, procházíme kanceláře a zatím bez výrazného odporu, personál evakuován, dva hlídkující plecháči na cestě do sběru,
ozval se ti i druhý z velitelů, abys měl kompletní přehled o situaci všech jednotek, které nyní spadaly pod tvé vedení. Takže zatímco jeden pokračoval tempem pašeráka prchajícího před autoritami, druhý se plazil vpřed jako hutt.
---------------------
6363 :yoda:
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Geonosis, Vstup do zásobovacího centra:

Měl jsem pocit, že by nás za zavřenými dveřmi mohlo potkat něco, z čeho nebudeme mít zrovna největší radost. Proto jsem na chvíli zavázal, jak pokračovat. Přitom jsem si vyslechl hlášení svých dvou seržantů a jen krátce jsem potvrdil, aby postupovali dál uvedeným způsobem. Svým vojákům jsem poté sdělil pouze jednoduchou informaci.

Za těmito dveřmi předpokládám odpor, proto si najděte kryt, až se ozve výbuch, otevřu dveře a poskytnu Vám štít. Potom uvidíme co dál.

Byl jsem s aktivovaným mečem připraven otevřít dveře a čekal jsem pouze na to, až Zerofour probourá další stěnu. S trochu štěstí by to mohlo znamenat trochu rozptýlení pro obránce za dveřmi. Po otevření dveří jsem měl v plánu zhodnotit situaci a případně postupovat kupředu tak, abych svým mečem kryl sebe i své muže, ale abych jim zároveň poskytl nějaké místo, kterým budou moci střílet na případného nepřítele.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Geonosis, Zásobovací centrum:
Ani jednomu z týmů postupujících separátně jsi nereagoval a soustředil ses pouze na svoji jednotku, která tu byla teď s tebou. Předal jsi jim instrukce ohledně toho, co jsi v nadcházející chvíli plánoval, kdys hodlal využít postupu jiného z týmů.
Tvoje mužstvo se tak rozdělilo na dvě skupiny a rozmístilo se po stranách chodby, zatímco tobě ponechalo střed a odhodlaně čekali, jakmile to celé začne. Reálné kryty tu žádné nebyly, takže si nakonec vystačili s pokrčením a vírou, že protivníka přestřílí, případně jim pomůže jejich brnění.

Výbuch přišel skoro přesně, jak ti Zerofour nahlásil a přesně v ten moment jsi otevřel dveře. Tato strategie se vyplatila, trojice droidů v blízkosti dveří se nestihla ani otočit, když byli rozcupováni blasterovou palbou tvých klonů. Díky tomu ses mohl pokusit zorientovat, i když to nebylo jednoduché.
Dle všeho jste se octli v hlavní hale zásobovacího centra - tedy prostorách, kde byly všechny zásoby. Hala samotná byla obrovská a nebylo pochyb, že zabírala naprostou většinou celého komplexu. Mimo hlavní cesty, které se zdály vést ve tvaru kříže napříč celou halou tu byla spousta dalších, která procházela okolo ostrůvků na nich byly naskládány různé bedny, vybavení a mnoho dalšího. Tvoji muži dlouho nečekali a rychle se přemístili k některým z beden, aby získali lepší kryt a čekali na další rozkazy. Přeci jen skladiště bylo veliké a tys mohl zvolit přímou cestu prostedním širokým koridorem, nebo jít po stranách po obvodu nebo kličkovat mez i uličkami.
Ze zamyšlení tě pak vytrhla palba přicházející z pravé strany od vstupu a určitě jsi nepochyboval o tom, že patřila jednomu z klonových družstev. Podle umístění bys to typoval na jednu Zerofoura.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Mise SR“